Údržba septiku

Otázky a odpovědi [Zpět] - [1] - [2] - [Tisk]

Recept proti otázkám od Slepého Osla

1) Bedlivé zkoumání toho, co je otázka.

2) Bedlivé zkoumání toho, proč, z čeho, jak a kde vzniká otázka.

3) Bedlivé zkoumání toho, kdo je tím tázajícím a na co se vlastně ptá.

4) Bedlivé zkoumání toho, co se děje s otázkou po obdržení odpovědi.

Tak oddaný praktikant dosahuje vhledu jimiž proniká za všechny otázky světa. Nemá-li již praktikant otázek... pak obdržel pravou odpověď... a více již nehladoví. Intelektuální utrpení skončilo... vypuká smích nad absurdností všeho minulého snažení a hledání. Sen skončil... čas se zastavil, žádné hledání nikdy nebylo a není už ani možné.

Proto než vyslovíte svou otázku, chci od vás slyšet odpovědi na ty čtyři body. Uvádějte je tedy vždy na začátku svého e-mailu. A teprve pak se s vámi budu bavit. To bude cena, kterou požaduji od vás... jinak bych se mohl roztrhat a vám by se nijak neulehčilo. Vaše odpovědi mi sami prozradí co jste už prohlédli. Ono sama vaše otázka nemá vůbec žádný význam... ani odpověď na ni nemá význam... vůbec nic se tím nevyřeší... opravdu ne... je to jako byste do cedníku nabírali vodu... a chtěli jste se z něj napít... a tak žádná slova nikdy nemohou uspokojit hlad. Slovo "oběd"... nikoho ještě nenasytilo! Otázka je jen následek hladu... ale jaká je jeho příčina? Je jen jediné řešení... odstranit příčinu... dojít až ke kořenu, ze kterého vyrůstají všechny otázky. A podstatu jak na to jsem uvedl v receptu. Ode mě nic zadarmo nedostanete! Nikdo jiný než vhled vám nemůže dát odpověď... odpověď od jiných nikdy neuhasí ten žár. Faleš si kupujete, ale sami víte, že ač jste již přečetli mnoho knih a slyšeli mnoho slov... hlad máte stále... vždyť vy obdivujete lidi, co ve vás dokáží vytvořit velkou otázku! No a věda filozofie... všechno vědění... to je jen hra s velkými otázkami... a zdánlivými odpověďmi, jež nejsou stále uspokojivé... Ba co více... otázky se narůstajícím "věděním" jen množí... kolik let se už bádá studuje a píše a nic se definitivně nezodpovědělo... začněte od kořene jinak to nebude brát konce... Vaše otázky dosahují i milióny světelných mil daleko... pohybují se v miliónech roků dopředu i vzad... no tak to se holt budete muset daleko vracet ke zdroji toho všeho!

Slepý Osel

100) Už pokolikáté jste mi pomohl, věřím Vám a děkuji.

099) Naše rodina přijme každého člověka, který chce být člověkem. Máš šanci mi o sobě napsat a potom s námi na záchraně lidstva pracovat. Po třech dnech mě už nezajímáš, jelikož se člověk má starat o živé a ne o mrtvé. Kolik toho sneseš se uvidí za tři dny.

098) "Číst www.osud.cz je lepší než číst dikobraz" poslal mi přítel... tak jsem se tam teda mrknul... a zrovna byla na oběd kritika zkažených médií...

097) A když si uvědomím, že jsem tomu zase podlehl... tak mě to skutečně nasere! Kurva! Asi mám strach, že kdyby jsem si strčil prst do hrdla tak vyzvracím sám sebe. A hned na to mi bleskne hlavou... "A co potom?" Co bude s tím tělem?..." Do prdele... koho to kurva zajímá co bude a drž už svou špinavou slintající hubu! Já už zachraňovat sám sebe nebudu.

096) TÉMA: Sibiřský Ježíš

095) Ahoj, Obracím se na tebe, protože jsem prožil stejné poznání jako ty. Nikoho jako bůh nezajímám, a nic nezajímá mne, kromě sebe sama, což mi zůstalo jedinou realitou. Mesiášství jsem vzdal záhy, když jsem viděl rozezlená ega, bojící se o svá panství. Knihy vesměs stojí za bačkoru. Tak trochu nevím co vlastně dál.

094) Prosím pošlete tento článek dále na všechny možné strany. Díky.

093) Guru, jdu si k tobě sama "pro ránu do palice". Vím, že jsem "ovce ze stáda", přesto tě tu prosím o tvou odpověď.

092) Ty, jenž jsi mesiášem živých mrtvých, dobře jsem pochopil, který duch z tebe mluví.

091) Slepý Osle, souhlasíš s výše uvedeným pojetím pozornosti?

090) Musím říct, že plně souhlasím se vším co píšeš. Úplně. Jedna věc mi však nesedí. Popíráš reinkarnaci a přestože podáváš dostačující důkaz, který to popírá, nesedí mi tam jedna věc a sice, víš, on Krišna řekl, že to je (reinkarnace) a já věřím víc jemu než tobě a když na vás oba zapomenu a ptám se sebe sám, tak tomu taky věřím.

089) Bože odpusť tomuto rouhačovi...

088) Proč jsi ještě nespáchal sebevraždu?

087) Co je duševní zdraví? Normalita? Adaptace? Chodit spořádaně do školy, do práce, mít rodinu a pak ze sebe vyprodukovat dítě? I když studuju psycho, je mi vše co se učím houby platné pro sepoznání. Já chci konečnou medicínu.

086) Chybí už jen málo k tomu, abych naplno rozvíjela léčitelské schopnosti... bude to mazec! Zatím stagnuji, ale cítím, že bez vyřešení starého problému se nepohnu. Cítím to dost silně, silná intuice...

085) Do čaje ještě trocha meditace, to je něco. Ale přeci každý se musí snažit, aby dosáhl svého. Jedině tak je možnost přežít vem si co by stalo kdyby si najednou neměl střechu nad hlavou a co potom v dnešní tak zvané civilazici.

084) Dohra jednoho veřejného testu

083) Já mě pořád válcuje, zkoumám myšlenky, nejde mi ale na sebe koukat jako na souseda, když dostanu chuť na sex (nemůžu ho mít), pak brečím nad sebou, nad svou nemohoucností, přitom tu prdelku vidím každý den au au.

082) Tak nějak to zatím vidím já. Říkám zatím, protože princip neurčitosti je v paradoxu sám se sebou a já jen trousím slovy s cesty... Zdroj informací: stav klidu, stav bezmyšlenkovitosti a zároveň stav prožívání všech vztahů.

081) Ty jsi nejhnusnější hnus jaký jsem mohla pustit do vědomí, jsi prázdný až k blití, jsi obluda všech oblud. Jsi démon. Ty prázdná, tupá, bezcitná nevymáchaná, posraná lidská nulo... pocházejíce z absolutní nuly....

080) Zajímalo by mně jak pekročit z mého osobního já (z podstaty bytí, osobního vědomí, jáství) do pravého Já, do Absolutna?

079) Přišel mi na adresu mesiáše email od Boha nebeského, s předmětem Boží slovo, z adresy buhvsemohuci@centrum.cz.

078) Odpověď na otázky 9.díl

077) Jsem "tápající", nevím, proč se neustále o něco snažím, ne a ne to zastavit.

076) Když jsem to zakoušel četl tvé promluvy poprvé, hned to u mě naskočilo a dostal se do tady a teď, ale teď s odstupem to nějak nejde, když to znovu chci, už je v tom chtění s cílem toto dosáhnout. A dostávám se do minulost ke vzpomínkám jaké to bylo krásné být Tady a teď. Vím že Osvícení je strašně jednoduchá věc, ale mysl si neustále vytváří nějaké snažení něco dosahovat i to "Teď a tady", něčím se stávat, je otrokem slovesa být! :-( Prostě se do toho nyní nemohu zase dostat. Poraď mi prosím.

075) Nevím kdo jste, ani za jak dlouho odpovíte jestli vůbec. Hledám učitele a rádce protože knihy už mi nestačí. Cítím, že potřebuju ještě víc žít!

074) Ahoj Nejneobyčejnější! Včera jsem si poprvé zvědavě přečetl Tvá slova ale nijak o nich víc nepřemýšlel, nechal jsem je působit a co se stalo? Spontánně zapustila semena do mého vědomí a uvrhla mě do Toho... do Teď a Tady. Tvá slova jsou totiž plná hluboké Pravdy a Poznání. Nepochybuji že jsi džňáninem.

073) Dva lidé mi poslali odezvu na můj článek ze stránky www.oslikuv.net/mesias/kwan.htm zveřejněného na stránce www.spirala.cz/tiki-view_blog.php?blogId=60. Takže jsem k tomu něco (dnes již stručně) dodal.

072) A tak jsem snadno vymyslel celou pravdu pro můj život, protože je už čas ho žít. Je obsažena v této větě: "Hahahaha." Toto je můj názor na rodinu, zdraví, život, Boha a duchovní sféry, na Zemi, na přírodu, na vztahy.

071) Guru, hovoříte příliš a sebejistě. Bez lásky a tolerance. Se šalebnou sebejistotou. Může za to Vaše EGO. Mlčel byste, kdyby Vaše myšlenky byly upřímné nenapsal byste ani řádku.

070) Mohu se zeptat na pár věcí? Utrpení. Všechno - VŠECHNO si působíme sami? Za všechno můžeme my? Není nic za co bychom nemohli? A protože se nás týká všechno, můžeme za všechno na světě, i kolem sebe?

069) Ahojky!!! Dnes jsem narazila na tvé stránky, tož zajímavé... nechci se tě nějak dotknout ale musím ti říct že to máš pěkně všechno popletené. Píšeš o Bibli a o Ježíši, o Buddhovi a já nevím o čem. Hej kdybys znal skutečně Ježíše a poznal o čem je Bible moc bych ti to přála. Vím máš svoji pravdu, kterou si nenecháš jen tak vzít. Pravdu která by tě osvobodila ti může zjevit jen Duch Svatý. No, nevím jak můžeš psát o Ježíši když Ho Osobně neznáš... Tož Ti přeju abys Ho poznal a poznal pravdu o Něm. Bůh Ti žehnej!

068) Proč je tak těžké dokázat jenom udržet pozornost, natož se probudit? Měla by to být přece lidská přirozenost. A jak říkal Osho, že proces evoluce je vlastně rozvoj každého jednotlivého vědomí, tak to existence jako celek nemůže dosáhnout realizace nikdy. Ze svého okolí znám jenom jednoho člověka, který se o toto aspoň zajímá a což teprve lidi, které to ani nezajímá. Jestli se dokáže probudit jeden z milionů a to ještě z těch kteří o to stojí, tak je asi nemožné aby se vesmír vrátil, tam odkud vyšel.

067) Cítíš nějaký rozdíl mezi "Mám Tě rád" a "Miluji Tě"? Pokud by ti to nedělalo problém, zajímalo by mě, jaký rozdíl v tom vnímáš a cítíš... Díky předem.

066) Vzhůru na JEDNOBRDO

065) Mám drtivé úzkosti z prázdna a když si nevezmu prášky vím, že se zblázním, stačí pět minut toho stavu a volám mámu, jsem téměř chromý... mé já je křehké, po té hrůze se určitě rozpadne. Mám Velký strach, že skončím v pekle. Už jsem to zažil na ARU, nebylo východisko, mé peklo je být sám v nekonečnu, kde nemá význam vůbec nic, nechci to riskovat, au, au, au

064) Nesouhlasím s popřením všeho - jak píšeš - vzdáváš se dopředu všeho, co dělá život životem - jakáž pomoc - trošku to máš popleteno - Ježíš i Buddha se vzdali sebe, aby nalezli všechno - já jsem nic i všechno zároveň - a to je život - ve svém pohybu i klidu.... Kdo toto nepřijme - nepříjímá život sám - pak oddělen se cítí být - a už nikdy nechce se tu zrodit - páč nepochopil smysl ten - a pláče tady zrozen - však radu mám - prý funguje - NAPLNĚNÍ se jmenuje - však jak naplnit někoho - kdo všechno odmítá? - nevím... a nechávám to (ho) být.

063) Všichni jsme to co je Bůh. Proto musíme a můžeme stvořit vše, cokoliv chceme aby bylo. Proto je tu ta nepředstavitelná zmatenost, ve všem co lidé považují za správné a za skutečné. Dá jim hodně práce než pochopí, že všechny svaté texty a všechna učení jsou jen plodem lidského mozku. Nejsou pravdivá o nic víc, než že hfmklobn se stanem pokud vykonáme ashklji. Pokud si stvoříme vlastní cestu máme po čem kráčet. Pokud se na cestu vyserem, nemusíme nikam chodit. Vždycky jsme tam kde chceme být. Ať už na začátku nebo na konci.

062) Kdo jsi? Ještě jsi mesiáš, nebo už jsi ho kopl do zadku?

061) No, já nevím, nepíšu si s Tebou abych se o něčem přela, píšeš, že nás stvořitel je vlastně Satan - necítím to tak. Psal jsi, že Satan byl stvořen na počátku - já vím jen, že Lucifer byl jedním z prvních andělů, též byl dokonalá kreatůra. A zpychl. Nakonec se přiznám, že už ani nevím, zda Satan a Lucifer jsou jedno či dvě osobnosti, Satan je pouhý soudce, který sice rozlišuje dobro a zlo ale bez citu. Tak to je, co vím z písma.

060) Když o tom přemýšlím, dojdu vždy k otázce proč vlastně někdo chce abych něco dělal. Čím více dáš lidem prostoru, tím víc tě budou nutit něčím být. Budou ti říkat o čem a jak máš přemýšlet, co máš dělat, co máš číst a kolik máš mít zubů, abys byl člověkem.

059) Milý Oslíku, osvětli mi, prosím, co dělat s utrpením kolem nás - je-li vůbec možno něco "dělat". Ale je to k nesnesení!

058) Hraješ si na děda Vševěda a najednou jakoby nemáš co bys odpověděl a musíš to skrývat za nějaké nesmyslné podmínky? Proč tedy jsi tady?

057) O utrpení zvířat - mýlíš se, slzet dokáže i nemluvně. Viděla jsem plakat krávu, kterou bil jeden muž, která byla uvázaná a nemohla uniknout ranám. Z očí ji tekly slzy proudem.

056) Co mi zabrání, abych si tě nevyhledal a neprohnal ti hlavou kulku? Kdybych teď už jen ti to poslal, správně by tě to ani nemělo vzrušit, ani srdce více rozbušit. Vím, že by sis to jen přál, aby to jen otestovalo tvůj postoj. Když opravdu na tebe vystřelím, pro tebe já ani kulka nebude existovat, ale budeš pro kulku existovat ty? Když já budu věřit tomu, že tě zabiju? Nebude ti líto tvého těla, na které budeš čekat dobu na x? Nebo tě prostě nedokážu zabít? Je tvůj život pouze ve tvém vědomí, ke kterému nepotřebuješ tělo?

055) Konečně se našel první odvážlivec, který odpověděl na otázky 1) - 4) od Slepého Osla uvedené v úvodním textu této stránky.

054) Ahoj dříve jsem chtěla najít někoho kdo by mne učil magii, ale svůj názor jsem změnila a pochopila jsem, že to nejde... spíše potřebuji, aby mi někdo ukázal směr a cestu snad i poradil...

053) Zkouším ten bod najít maharišiovskou otázkou "kdo jsem já", ale bez úspěchu. Tato technika prý pomohla spoustě lidem, asi to dělám špatně.

052) Nazdar Osle, tak jsem se zase po dlouhé době podíval jak tu žiješ. Nevím jestli mám obdivovat tvoji vytrvalost nebo se jedná o stav absolutní zoufalosti. To co děláš, můžeš dělat do smrti a stačit to nebude. Jestli ty si nebuduješ vlastní peklo.

051) Komentář k článku z Phoenixu - Rozhovor z Bhante Y.Wimalou.

050) Pokračování jednoho rozhovoru na téma... Co je to svoboda?

049) Důvod proč ti píši vidím ve včerejším nebo vlastně dnešním rozhovoru do páté hodiny ranní se svým "kámošem", který ve snaze najít osvícení a spasení své duše, je ochoten podstoupit velice drastickou zkoušku ohněm v podobě konzumací kaktusu s velkou koncentrací mezkalinu a dalších alkaloidů (jak se jmenuje ten kaktus, už nevím, ale není to důležité).

048) Po Tvých masochistických odpovědích, kdy vytrháváš jednotlivé věty z konceptu a pak na ně odpovídáš, jsem se snažil přečíst víc článku co jsi zde zveřejnil. Tak mi připadá, že jsi rozezlený komunista, který utíká k učení buddhismu a jsi silně zahleděn na své já. A protože to myslíš dobře, tak jsem usoudil, že potřebuješ nakopnout, ať se v tom hnoji neutopíš :-)...

047) Je to jako prokletí - hledáš perlu, najdeš perlu, dotkneš se perly a máš před sebou jen kouřící hromadu hoven. Otočíš se a jdeš znovu hledat perlu.... Rezignuješ, přestaneš hledat, jen sedíš a čumíš do blba. Pochopíš, že čumění do blba je stejně nicneřešící a egoistické jako hledání perel, zvedneš se a jdeš hledat perlu. Zahlédneš perlu, zase se pokusíš něco udělat jen abys zjistil, že to je ta nejegoističtější věc, kterou jsi kdy udělal. Takže z perly je zase hromada hoven a ty opět ztuhneš paralyzován poznáním, že ego prostě nemůže být jiné než egoistické. A ego, to jsi ty. Ty jsi ta hromada hoven. Rezignuješ, sedíš, čumíš do blba a zkoušíš přijmout svůj život a sebe sám takové jaké to je, protože chtít cokoli změnit je egoistické. Ostatně stejně jako chtít cokoli přijmout... Začarovaný kruh.

046) Dovol abych ti připoměl, že krásu člověka neuvidíš, když ho rozpitváš na jednotlivé orgány. Ve středověku také pitvali člověka a hledali duši. Výsledek byl ovšem ten, že tím právě duši zabili. A tak je tomu i u tebe. Přes všechno své moudro a inteligentní reakce neuvidíš duši a krásu člověka.

045) Vím, kdo jsi: Jsi ten, co neví si rady se životem. Neví a tak je na houpačce : dolů je oslem a nahoru Mesiášem. Postav se na chvíli na pevnou zem a řekneš: Já vím, kdo jsem.

044) Měl jsem napsat knihu, ale nešlo mi to... Zde najdete vše co z té inspirace pro knihu dochovalo. Třeba to někomu pomůže.

043) Přítel mi zaslal popisy stvoření světa od různých kultur. Tak jsem se k nim jen stručně vyjádřil.

042) Komentář k vhozenému letáku křesťanů do mé schránky.

041) Zprava od Jezise. Prijal Ivo A. Benda.

040) Velice intimní rozhovor.

039) Ve 13 letech, tedy před devíti lety, na skautském táboře jsem přísahala, že budu dodržovat skautské zákony, jeden z nich je být čistá v slovech, činech a skutcích... Jenže tady v této zemi to už nelze, tato zem tě doslova nutí podvádět, nemluvit pravdu. Musíš se buď podřídit nebo uvidíš!!! Ty ty, ty! Ty to budeš platiti!!!

038) Čtu tyhle stránky, a směji se, kdo že tady rozdává rady? 'Jeden přítel mě požádal abych napsal knihu...' říkají mu světlonoš?

037) Jsi v devátém vhledu Celestýnského proroctví a tímto serverem šíříš svou lásku k druhým. Odkryla jsem tě.

036) Odpověď na otázky 8.díl

035) Ahoj zaujaly mě tvoje zajímavé názory dokázal bys rozebrat můj momentální pohled na to co je pravda a říct mi zda jdu správným směrem či nikoliv? A pokud se pletu v čem se mýlím? CO JE podle mě tedy PRAVDA...

034) POZVÁNKA na NEJVYŠŠÍ ZASVĚCENÍ

033) Víš, že jsi jen shluk energetického vlnění? Co pro miliardy kmitajících atomů znamená svoboda?! Duše je také jen energetický stav. Jen tak mimochodem, už jsi někdy komunikoval s vlastní duší? Přečti si nějakou, bych řekl svatou literaturu. Má dušička je jen troška energie, která si tu cestičku najde.

032) Právě tě navštívila Kočička dr. Susesse v klobouku. Splní ti jedno přání. Něco si přej než skončí odpočítávání.

031) Co říkáš nanebevstoupení Krista, kdy se Ježíš vrátil do nebe za svým Otcem-Bohem? Ježíš ustanovil svým nástupcem v jeho učení-šíření evangelia-církev. Proč teda vidíš církev jako slepou, zbytečnou atd.? Co se stručně podle tebe Ježíš snažil lidem dokázat(ukázat)? V Bibli je napsáno, že Bůh je roven Satanovi? Četl jsem někde, že zlo neexistuje. Že zlo je jen nedostatek lásky.

030) Pár komentářů k duchovním textům které mi přišly.

029) ...prozíravá slova děl Ježíš učedníkům před smrtí: "Mějte se na pozoru, aby vás někdo nesvedl. Neboť mnozí přijdou v mém jménu a budou říkat "já jsem Mesiáš" a svedou mnohé."...

028) Tvá slova jako hovno apod. mě zraňují a žádné štěstí ve mě nebudí. Spíš zlo, vzdor a nenávist. Jak můžeš hlásat štěstí a přitom druhým způsobovat bolest????

027) Nemám cíl ani smysl života. Nevím co bych chtěla dělat, nevím co chci a co nechci. Takže z pohledu dnešního moderního světa jsem jednoduše nemožná.

026) Těm, kteří věří v sílu finanční magie pomohu k bohatství!

025) Chci odcházet z tohoto světa s pocitem naplněné karmy.

024) Trochu si rýpneme do láskyplných žen...

023) ICQ Rozhovor "Jak žiju".

022) Něco mi napiš, mám jednoho Petra, který spadl ze stromu a je v komatu. Je to špatné.

021) Nemusíš odepisovat! Nechci nikoho otravovat! Jen Ti chci říci, že je se mnou zle, jsem mrtvá živá!

020) Milý guru, dostala jsem k přečtení pár vašich postřehů - občas to moc nechápu, proč napíšete 33 poměrně složitých a dlouhých textů a hned zas, že nemá cenu nic číst, vše je iluze... Mně osobně čtení pomáhá, asi jsem na nízké úrovni + iluze, ale musím mít ve všem radost a pak pochopit, proč co dělám. Takže i některé vaše texty mně inspirovaly a teorie o iluzi a stavění si hradů z papíru mně ani nerozčilují, ani nenutí k polemikám, jen těm zvratům v psaní občas nerozumím. Mluvíte o smrti - jako o smrti ega či těla? Věříte v osvícení z venku do roku 2012?

019) Dobrý den, přečetl jsem si Váš článek Promluva k praktikujícím. Dost mě to oslovilo, protože jsem si poslední dobou říkal, že člověk pořád čte a někde sedí na přednáškách a nakonec je v "normálním" životě zase ve sračkách. Jenže...

018) Přemýšlím na co bych se chtěl zeptat "Živého Mesiáše" :).

017) Ahoj nemám ani prosbu ani žádnou otázku chci se jen svěřit člověku, který je otevřený..... je mi 22 - to není podstatné - čas se pro mne stal nepodstatným. Největší a jediný boj je mé ego. Jinak svědčím o tom co zažívám. Momentálně se s egem děje proměna, proměna ve svědka :-) vnitřního a vnějšího. Už není žádné sebe... vše je Boha, přírody, nicoty, prázdnoty... Na nic už nečekám, jsem v procesu, teču, rostu, taji, letím.... jen ještě pořád to, ne už tak veliké, ego... stane se mi, že se do něj vracím a zažívám peklo tření nejhrubšího s existencí.

016) Prožívám jemné, příjemné pocity při četbě tvých článků. Protkávají jednotlivá slova předivem prapůvodní energie, která občas vystoupá z neznámých skulin a zahalí oblast srdce do konejšivého hávu. Jen to snad chci říct. Vnímám teplo tvých slov a mysl překládá význam předloženého. Má mysl stále proniká do samoty a já občas cítím fyzickou potřebu dotýkat se ruky přítele a mlčet ve dvou.

015) Ahoj... Nula zdraví Nulu. Tím, že pracuji s vědomím, přibližuji se Nicotě a mohu v ní spočinout. Budu nicotou a jsem v tu chvíli Bohem - vsáknu se do nicoty. To, že Nicota "sní" sen, je de facto nesmysl - pokud by to tak bylo, Nic by bylo něčím. Indické tradice to vidí jinak - když Bůh spí, není Nic, když se probudí, emanuje sám sebe. Kdybys chtěl dát občas řeč po e-mailu, nejsem tu a když tak se těším.

014) Nejdražší oslíku nebudu se už dívat na komedie, show Petra Novotného, Natoč to a jiné vtíravé pořady v televizi. Slova milovaných hledajících na tvých stránkách jsou tak bláznivě vtipné a veselé. Probůh, čím jsi Petře? Obsadil jsi si největší skládku na světě? Nemohu než obdivem sednout na zadek před někým, kdo se trpělivě přehrabuje v nejbláznivějších blábolech pod sluncem. Musel by sis vyčlenit milióny let, aby skládka byla alespoň přiměřeně organizovaná a čistá. Některé jsou úžasné.

013) Odpověď na otázky 7.díl

012) Chtěla bych se zeptat jestli dokážete rozpoznat duchovní přičiny nemocí, kterou si lidé sami vytvoří. A nebo zdali poznáte na jaké duchovní "úrovni" je člověk, který vás žádá o radu nebo o pomoc. Zkrátka jestli se dokážete naladit na jeho energii. Nebo to vůbec není možné? Vaše názory se mi líbí, někdy mám výhrady, pravděpodobně tomu nerozumím, někdy se mi to zdá moc agresivní. Nashledanou Monika

011) Komentář k zaslanému článku "Evangelium podle Pravdy"

010) Zkrátka nelze nezareagovat na Vaši internetovou zpověď. Opravdu Vám může leckdo závidět Váš mír, který jste našel (jestli tomu tak opravdu je). Musí být moc přijemné jen přemýšlet nad sebou samým, o nikoho jiného se nezajímat a nestarat, dělat si, co se Vám zlíbí, povídat si s dětmi. Popravdě bych ale osobně nerada žila s vědomím, že jsem v životě zneužívala jen spoluobčany, nebo je spíš okrádala. Když jsou podle Vás všichni takové bestie, systém naší společnosti je hrozný, tak proč v něm žijete, proč ho využíváte? Vskutku jsou Vaše stránky jako od mesiáše, takového toho, který už našel klid a mír a myslí si, že ostatní jsou ubožáci. Ještě se zkuste uvrhnout jednou do svého nitra a hledejte.

009) Mám tě docela rád a tedy bych ti i docela rád tu tvoji utkvělou egocentrickou vizi vlastní dokonalosti rozbil. Jenže "Slepý Osel" se jí drží jak hovínko košile. Škoda. Vybral jsis sám. Jirka

008) Komentář k zaslanému článku "Pohled z druhého břehu"

007) Komentář k zaslanému článku "Dvanáct kapek v moři"

006) Odpověď na otázky 6.díl

005) Odpověď na otázky 5.díl

004) Odpověď na otázky 4.díl

003) Odpověď na otázky 3.díl

002) Odpověď na otázky 2.díl

001) Odpověď na otázky 1.díl


[Zpět] - [1] - [2] - [Tisk]

22.03. 2004