Odpovědi na otázku č.034

Otázky a odpovědi [Zpět] - [Tisk]

POZVÁNKA na NEJVYŠŠÍ ZASVĚCENÍ

Čím větší výška... tím drtivější pád. Není divu, že pravé Tao se hromadí na nejhlubších místech...

"D I K Š A"


Š I D K A je ta židka.

JOSEF KOŘENEK AUTOR cd "Cesta k sobě, Svatyně srdce, Sluneční anděl, Dotek energie"

A což takhle Cesta na poušť, odhalení vlastního pekla, a podstoupení ukřižování?

Obdržel LETOS V INDII nejvyšší ZASVĚCENÍ, požehnání a dar předávat DARŠAN - DIKŠU.

Patrně tam chytl úpal... vypadá to na českou obdobu německé Matky Meery. Asi je to dobrý byznys. To tu bude rázem nejvýše zasvěcených... a dá-li LCF i osvícených...

Dikša je nejvyšší Boží požehnání milostí, semínko osvícení.

Kde se vzal v Indii Bůh... Buddha se o něm vůbec nezmiňuje.

Dikša odstraňuje mentální bloky, urovnává vztahy, ladí aspekty sebevědomí a finanční prosperitu.

Takže komerční nabídka... sledující zisk... za drobnou investici.

Odstraňuje karmické uzlíky v sítích NÁDÍ, aktivizuje energii čaker a Kundaliní. Pomáhá otevřít kanál pro Sjednocení - Osvícení.

Účet si po smrti vyzvedněte potom u Baltazara... našeho pokladníka.

Privátní předávání DARŠANU KAŽDÝ Čt. - Ne. od 18.00 - 20.00 hod.

Takovou organizaci služeb neměl ani Kristus!

CO JE TO DIKŠA?

Dikša je nesmírný dar, který nám nabízejí Mistři Sedmého Nebe.


Dary mě netěší... jsou s nimi jen starosti. Je to vydírání... abych neurazil pýchu těch co mi to dali... musím se o dary starat. Sedmé nebe je mi ukradeno... bez Nultého nebe... kde by bylo sedmé nebe? Ať mistři laskavě sestoupí zapotit se sami... Osel ani pro ně pracovat nebude.

Dikša byla ve všech antických naukách části jejich tajných rituálů.

Jojo i u Mayů a Atlantiďanů a Templářů to byl nejtajnější rituál... kdežto u Slepých Oslů... to byl jen šrot pro prasata.

V sanskrtu znamená Dikša "Zasvěcení" jehož základem je dar, který dostáváš od "Kosmické Energie", který nemůžeš získat ani spirituálním cvičením, ani intelektuálním vhledem, ani porozuměním.

Uřezat si vlastní penis a pak si ho dát k narozeninám a ještě za zabalení zaplatit? Nemůžu získat žádným způsobem to co jsem sám! Leda že by mě někdo obelstil, abych zapomněl kým jsem!

Už jen to, že učedník najde Mistra, je požehnáním.

To je jistě velký zázrak... ale to, když mistr nenachází ani jednoho žáka... to je zázrak zázraků!

Dikša je dar, který předává Mistr svému žáku v okamžiku, kdy dojde k poznání, že pouze tento požehnaný dar pozvedne žáka na vyšší stupeň jeho duchovního vývoje.

Jen peklo se vyvíjí... nebe je vždy dokonalé...

Tato forma božské pomoci, kdy se Mistr transformuje na zprostředkovatele Nejvyššího Pramene, je známá tisíce let.

Dejte si už pokoj s tím nej nej. Smrdí to na všechny strany sírou! Řekněte raději na rovinu oč tu jde... a bude vám odpuštěno.

Tento tajfun vyvolaný Božskou Energií dosáhne síly, která prorazí všechny hranice a formy.

Jak může forma prorazit všechny formy? "Tajfun", "Božská energie" i "síla" je stále jen forma. Spíš To-fuj. Nežrat ovoce tohoto stromu...

Je to mystický zásah - proces, v kterém božské energie naberou přesně tu formu, kterou ke svému dalšímu kvantovému skoku učedník potřebuje.

Kva kva... skok... jojo... kecy slizké ropuchy. Svět zřejmě šílí... už neví na co by lidi nalákal mnoho toho zklamalo... a tak se plácá všechno nej dohromady. Z toho dortu vznikne nakonec jen velký smradlavý průjem...

Tato nová energie se sjednotí s žákovým tělem (novým tělem, které zachovalo stejné kvality - osobité rysy).

Neříkejte... to všechno je možné?

"Nejvyšší inteligence" vyprodukuje biologické a energetické změny, které přesně odpovídají záměru Mistra v okamžiku, kdy Dikša byla předávána. Pokud se podíváme na život osvícených mužů a žen, kteří jsou uznáváni jako velcí Mystikové a Mudrci, uvidíme, že v jednom okamžiku svého života došli k přelomu, kdy jim byl předán požehnaný dar jejich duchovním Mistrem a nebo přímo Nejvyšším Pramenem.

Jo někomu spadla šiška v lese na hlavu a byl náhle osvícen... jinému v davu pak pták hovno poslal jako pomazání na hlavu a byl náhle z davu vyšší vůlí vyvolen.

Nestalo se to díky opakovaným duchovním cvičením nebo tím, že následovali speciální učení. Sami přiznávají, že tyto silné prožitky dosáhli díky nejvyššímu požehnání toho Božského.

Prožitky? Tak o tohle cukroví tu jde? Lže se tu jako když tiskne. Jak se komu hodí do krámu... Bůh se dneska dokonce i nabízí a jeho požehnání se "levně" prodává...

Dikša, odstraňuje bloky ve sféře psychologické a dovolí učedníku, aby dosáhl uspokojení ve svých vztazích, vyléčí všechny aspekty sebevědomí a finanční záležitosti.

Nabízí se jen přelud... jen za sny se platí... předem... tohle Kristus ani Buddha nikdy nenabízel... odkud to tedy pramení?

Dikša, odstraní překážky v sítích Nádí (fyzické i energetické nervy) a čaker, probudí Kundaliní, která dosáhne až Sahasráře (čakře na temeni hlavy s tisíci okvětními lístky) a pak otevře všechny kanály pro prožitek Sjednocení - Celistvosti - Osvícení.

Sám pořadatel nikdy nic takového nerealizoval... páč mluví z necelistvosti. Sám nežije v míru a pokoji. Stále má starosti o tento svět... rouhá se, neboť chce jej měnit a předělávat k obrazu svému a tak buduje si sám karmu...

PŘEDÁVÁNÍ DIKŠI

Než Dasaji začne vibrovat a prociťovat s učedníkem může trvat několik vteřin nebo minut. Pak poprosí Sri Kalkiho v zastoupení Sri Murthi (fotografie Sri Kalkiho a Ammy, která je doslova přeplněná jejich vědomím) a nebo přes své Paramatmána (Nejvyšší Vědomí, které žije v jeho srdci) aby mu bylo odevzdáno semínko Osvícení tohoto uchazeče. V jediném okamžiku se přes jeho tělo manifestují energie Kalkiho a Ammy a přeberou kontrolu nad vším co se bude dít dál*

Toto semínko v rukou Dasajiho má formu Zlaté Sféry a obsahuje program Osvícení, který vytvořil Kalki. Zlatá Sféra prostoupí celé tělo Dasajiho a vyzvedne ho do vyšších forem vědomí. Jistým způsobem se dá říci, že Dasaji v tomto momentě tu už není, on/ona se stává vědomým prostředníkem "Kosmické Energie", která tisíce let na tento okamžik čekala.

Mukti Dikša kulminuje, když Dasaji položí ruce na hlavu aspiranta/učedníka a v jediném okamžiku se Člověk a Osvícení - Božský Prožitek a Prožitek Člověka stmelí a sjednotí. Mohli bychom to popsat jako okamžik, kdy se přes tenoučký vlásek setká Země s Nebem - nejvyšší Stvoření se stvoří. Je to okamžik, v kterém Nejvyšší Moc vyjádří sama sebe v nejintimnějším aktu zranitelnosti a tím ovlivní každou buňku a každý atom.

Dikša někdy funguje okamžitě a výsledkem je tzv. Peakexperience - Vrcholný Prožitek Osvícení, z kterého již není návratu. Ale někdy to může trvat minuty, hodiny, týdny než se Dikša projeví.

Přeložil: Ricardo Bravo, Kalkiho Dasa - učedník


Tak ať se nic nedaří... toť věru rychlá cesta do ráje.

Slepý Osel


[Zpět] - [Tisk]

27.06. 2004