VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Energetické kšefty 1 [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

O léčitelích a Reiki
Pacienti Josef a Blanka. Diagnóza Blanka je čisté médium channeligové, příjmající poselství od andělů a jiných bytostí a Josef ten už tady na mých stránkách figuruje s Antlatidou a křížem. Oba jsou mistři reiki a léčí lidi. Poblíž nich je inkarnovaná Mária Magdaléna z Bible, a na slovensko má přijít Biblický Syn člověka, protože objevili znamení v jejich státním znaku tedy dvojtém kříži.

Takže vzkaz od anděla "zachycený" Blankou...
Proč člověče vybíjíš svoji energii na tak nepodstatných věcech? Proč stále tápeš a hledáš odpovědi na svoje otázky? Všechno máš na dosah ruky. Utiš se, upokoj svoji mysl a poslouchej co Ti říkám. Ty sám si odpovědí na svoje otázky. Je Ti odpovězeno dřív než se zeptáš. Otevři svoje srdce, ponoř se do sebe a poslouchej co Ti říkám. Jsi tu proto, aby si poznal a pochopil. Jsi tu proto, aby si se rozdával. Jsi tu pro lásku. Ty jsi láska! A proto poznávej, chápej a miluj. Miluj sebe a svůj život. Miluj nebe a celý vesmír. Miluj ptáky, zvěř a hmyz. Miluj rostliny. Miluj lidi. Dotýkej se všeho a všech. Vnímej všemi smysly a já Ti povím co ucítíš. Poznáš, že jsi ten nejbohatší tvor na této Zemi. Pochopíš proč jsi právě teď a tady. Nebudeš mít žádné otázky, též odpovědi. Nepocítíš strach a nejistotu. Nebudeš se cítit tak sám, protože budeš vědět, že jsem s Tebou já Tvůj Anděl strážný

štěstíčko: Nesnáším když se kombinuje pravda se lží a když se někdo chlubí cizím peřím jen kvůli svému prospěchu! Takže anděli moudrý jak to mám udělat, když tím, že chodím do práce, živím toho jež vykořisťuje lidi? Jak jim mohu dát, když je vlastně okrádám svými skutky o ten nejcenější dar života? Mé bohatství, můj výdělek je závislý na výdajích druhého.

Blanka: Štěstíčko, ty si moc rád zahrávaš s tou temnou stránkou, chtěl by si vědět toho moc a vidět všechno, ale jsi na to připravený? Když mluvím o rozdávaní, nemluvím o výplate a majetku. Rozdáváme to čeho máme nejvíc a představ si že to nic nestojí ani to nebolí, ale naopak. Dokonce rozdávame, aniž bychom očekávali, že se nám to vrátí. Člověk je najbohatší tím, že má duši a ta je bezedná a nesmrtelná. Tvoja dušička ješte hodně tápe. Střídá sa v tobě víra s nevírou. Měl by si si více věřit.

štěstíčko: Pro Blanku. Připravoval jsem se 9 let. Byl jsem vegetariánem až tak soucitným se vším živým, že jsem jedl jen plody a ovoce. Poctivě jsem meditoval, poslouchal jemnou hudbu vyšších sfér, pomáhal živočichům jak se dalo. Za 9 let mě nekontaktovali ani plejáďané, ani žádné jiné bytosti. Pak jsem zkoušel i drogové stimulanty, zase nic. Ale stalo se, že jednoho dne jsem dosáhl probuzení a tak jsem všechno to utrpení hodil za hlavu. A pak se začali dít věci. Navíc to poselství jsem už někde četl, máš štěstí že si nevzpomínám. Je zajímavé, že tě tvůj anděl strážný oslovuje jako muže. A oslovení Člověče... to je trochu divný strážce. Anděl by mohl být milejší ne, když je pořád s tebou :-). Jen bych ti chtěl říct, že to s Tebou si zahrává temná strana. Jednou až pohlédneš pravdě do očí, uvidíš, že žádný anděl nikdy nebyl... Pokud máš fakt zájem dozvědět se pravdu, zajdi si k hypnotizérovi a on ti řekne, kde jsi toto poselství v minulosti přečetla.

Jozef: to štěstíčko: Petře Blanka má dnes dovolenku odpoví Ti až zajtra... K Blanke temné sily nechodia. Neni to dovolené jej strážcom a Blanka je vežmi čistá. Rovnaké priťahuje len rovnaké. K Tvojej ceste len tožko: bolo povedané "klopte bude Vám otvorené, žiadajte bude Vám dané" Tá Tvoja cesta bola násilná. Ty si vždy pri mantinele vpravo alebo vžavo. Ale pre to, aby si postúpil musí byť zlatá stredná cesta (aj Buddha to pochopil) a predovšetkým dostane ten, ktorý je skromný a pokorný. V diskusiách na tejto stránke je málo skromnosti a pokory. Na ten posledný dotaz som Ti už odpovedal. Nechám však na Blanku nech sa aj ona vyjadrí... Za ňu zásadne nehovorím... fandím si inak si na dobrej ceste, cítím To...

štěstíčko: To Josef: Zlatá střední cesta je taková, že zmizí jak duchovnost tak i materialismus. To jen vy pořád přebíháte z extrému do extrému. Přestaňte se zajímat o Boha i o peníze. Tak se vám ukáže cesta k Vám samotným. Smyslem života je žít, nikoliv stávat se loutkou pofiderních hlasů vyvházejících z vlastního ega!

Blanka: Štěstíčko, poradila bych ti, že ti někdo musel nakukat nějaký koncept. Všechno, co tu píšeš, není nic víc než hromádka konceptů.

štěstíčko: To Blanka: Ale mě nikdo v hlavě přeci nikdo nekuká. Ani žádná nebeská či andělaská kukačka. Kdo je teda obětí konceptu? Milá Blanko, nenalétej iluzi. I Hitler dokázal přesvědčit milióny lidí o tom že byli vyvoleni. A to byl jen člověk. Pokud si myslíš, že je cesta ke skutečnému poznání takhle snadná, usínáš na vavřínech!!!!

štěstíčko: Jen tak něco z jiné přednášky lidí, kteří se dostali trochu dál než my. Jedná se tedy čistě tisícileté skušenosti, takže mohou být o mnohem více ověřené než nějací moderní andělé. "Jenže jak to ten člověk pozná, že už je pokročilý jak se to sám dozví? To ho jednou navštíví anděl? Takhle pěkně se snese, řekne "Pane Novák, ú-ú-ú-ž, už je to tady, honem, chystejte si svatozář..." (směje se). Asi ne, andělé jsou unavení a venku je ošklivo, asi to tak nebude, opravdu ne. Možná, že hodně věřící člověk by ho uviděl, ale my jsme tady u buddhistů a tam je andělů strašně málo, to dělá ten buddhistický pronikavý pohled, ta vipassaná, oni pod ním andělé mizejí jako tající vločky. Někdy je to až škoda, pár by se jich na světě hodilo, hlavně těch andělů mezi námi."

Blanka: Štěstíčko, na tvoje otázky se nedá odpovědět pár větami, chce to dialog. Ale já se budu snažit. Po prvé, tvuj začátek byl drastický, když budeš milovat sám sebe, nemužeš si ubližovat. Muj anděl mě neoslovuje člověče, ten odkaz byl pro lidi. Ne všechny odkazy jsou určené jen mě. Přijdou i takové, kterým nerozumím, anebo nevím, komu je mám doručit. Peklo jako takové neexistuje. Peklo ze života si mužeme udělat jen my sami. V každém z nás je něco temného, a záleží jen na nás, jak se s tím vyspořádáme. Nebojím se pekla, a proto budu dělat všechno možný aby jsem ho v sobě potlačila. A když to nezvládnu já, tak se najde vždy někdo kdo mě nakopne. Hypnózu neuznávám, muže hodně ublížit, neskoušej to. Já se o sobě pravdu dozvím a mám v sobě tolik ptrpělivosti, že ti z ní mužu polovinu klidnňe dát. Sen: V snech se někdy vracíme do minulých životu. Jsou to jiné sny, vždy je rozetnáš: jsou barevnější, živější a voňavéjší. Ale v spánku se mužeš dostat i do jiných dimenzií. Tam mužeš potkat jakoukoliv energii. Proto si máme hlídat v sobě to pozitivní, aby jsme nepřitahovali negatní energii. Právé víra v to, že nás tam "nahoře " někdo má rád, a chrání každý náš krok nás zbaví strachu.

Blanka: Štěstíčko, ve své touze po poznání, a aby to bylo co nejdříve se dostávaš do extrémních stavu. Stŕídá se v tobě víra a nevíra. Mnohé té v životě sklamalo, zamysli se nad tím proč?... Uvidíš, že nakonec najdeš chybu jen v sobě. Těš se z toho a vem si z toho ponaučení. Dostal jsi od Boha nástroje, tak je vezmi a používej.

Jozef: to štěstíčko: čo nemôžeš sám dosiahnuť to podrobíš kritike a myslíš si, že to neexistuje. Upozorňujem Ťa, že Ty neklopeš, ale mlátíš na tu bránu, potom je isté, že Ti nebude otvorené. Ty skromne nežiadaš, ale s vežkým egom sa dožaduješ, že Ti to musí byť dané. Takýmto spôsobom nič nedostaneš. Môžeš byť vegetarián, môžeš meditovať, môžeš robiť čokožvek nič nedosiahneš. Poznáš neskoršie, že som mal pravdu. Nerob nič násilím lebo dosiahneš pravý opak... Blanka je najčistejšie médium aké poznám, do tej moc nerýp lebo jej nesiahaš ani po "päty"...

štěstíčko: Pro Blanku: Co bys mi poradila. Zdál se mi sen, normální děj. V tom se za mnou ozval zřetelný a čistý hlas přicházejíc jako by s hůry a ten se bavil s někým dalším tam na hoře vzadu. Slyšel jsem toto: "Vidíš toho človíčka... ten zachrání celý svět." Je to už asi 2 měsíce, předcházely tomu i jiné prapodivné věci ve snách. Takže co to bylo? Teď mi chodí spousta věcí. Třeba: "Co myslíš jsou peníze z dílny Boží nebo Pekelné." Odpovídám: "To je jasné že z pekelné." A slyším: "Amen pravím tobě, každý služebník jest hoden své mzdy svého pána." Něchť tedy každý z vás sobě osvědčuje komu to vlastně slouží!!!!!!

Jozef: to stěstíčko: Tvoje argumenty k tomuto článku sú vykonštruované a prispôsobené, tak ako sa To Tebe momentálne hodí. Všetko na mentálnej úrovni... človeče Ty nemáš srdce? Ty ideš kritizovať bytosť, ktorá stojí podstatne vyššie než stojíš Ty. To Ti hovorím... Tebe bude vežmi dlho trvať než jej úroveň dosiahneš. Nemáš úctu k vyššej sfére a zase sme u toho, ani trochu pokory, ani trochu skromnosti... Ty si zrejme slepý, keď nevidíš čo sa okolo Vás deje. Robte pokánie a zamyslite sa nad sebou... Ešte raz Ti hovorím, že tento odkaz bol určený predovšetkým pre Teba, ale Ty si to totálne neprijal... vežká chyba... všetko sa prejaví i na Tebe... nebuď si taký istý supermane...)))

štěstíčko: Je zajímavé, když ke mě mluví hlasy, nikdo tomu nevěří. Na biblické postavy také mluvily ve snech hlasy nebo né. A když mi ten hlas říká, že jsem spasitel... musím začít pracovat. Věci jsou vážné, nepřišel jsem na tento svět jen žrát, spát, vydělávat. Na supermana si nehraju. Možná někdo jiný kdo si myslí, že mluví s anděly. Vím co udělal Ježíš, když byl osloven duchem. Nikomu o tom nežvanil a šel do pouště. Takže vedení z-hůry rozpoznám. Buddha, Ježíš, Sv.František, a mnóóóóho další mistrů zavřelo konečně tu svojí klapačku a udělali ten první krok. Takže budíčééééééék. PS: Blanko - Nepotlačuj v sobě peklo... zkušený borec kterému nešahám ani po paty tuhle radikální věc... tedy potlačování nedělá.

Blanka: Štěstíčko, něco se v tobě děje a není to dobré. A já ti nemužu pomoci, protože to nechceš.

štěstíčko: Milá Blanko : "Starej se nejdříve o svou čistotu." To jsou přeci slova tvého anděla které mi poslal Josef na mou prosbu, když jsem se ptal ať mi zjistí, když já nemám přístup kdo je teda v čechách na nejvyšším stupni duchovního vývoje. Proto mi je ta vaše akašická knihovna naprd i ti andělé, když mi nedokáží dát PRAKTICKOU radu do života, abych se mohl u toho člověka učit a poznat kdo všechno tady lidem lže jen aby využíval energie jiných ke svým soukromým a egoistickým cílům.

Blanka: Štěstíčko, nikdo tě nic nenaučí, když sám nechceš. Nedokážeš pochopit, jednu základní věc. Nejsi tu sám pro sebe. Jsi mojí součástí, součástí Jozefa, Míli i všech ostatních lidí. Jsme jedno. A tvoje část je sobecká, nikdy nebudeš spokojený sám se sebou, pokud se uplne nerozdáš. Každý to skouší jak umí. Nejsem vševěd, takhle to cítím já. Prvně jsem to pocítila, když jsem u lidí viděla auru, stalo se to jen jednou, víckrát ne. Tehdy jsem cítila že jsem součástí těch lidí, že jsme jedno. Ten pocit nikdy nezapomenu. Je mi jedno, co si o mě kdo myslí, snažím se žít tak, abych neubližovala druhým, protože tím bych ublížila i sobě. A tobě přeji aby jsi co nejdřív našel to co hledáš. Nakonec i tak zistíš, že je to jen v tobě. A učitele, na nejvyšší úrovni hledej také v sobě. Protože tady jsme jen lidé, obyčejní chybující a stále po něčem toužící lidé...

štěstíčko: Blanko nevíš co říkáš. Prý žiješ tak že lidem neubližuješ... prohlédni prosím víc. Každá koruna co otočíš v ruce znamená utrpení jiných. Ne nadarmo jsou velcí mistři jen jako poustevníci, kteří do světa nezasahují, jen sami ukazují cestu a jdou příkladem! Znám spustu médií... ikdyž si ty myslíš, že jsi reinkarnovaná Biblická Mária Magdaléna a že jsi jasnovidná... to je jen iluze. Lež a podvod, kterému si naletěla. S Josefem se matete navzájem, a ty máš na jeho matení ikdyž možná nevědomě velký podíl. Dejte se oba na pokání - to je má rada.

štěstíčko: Velice se pleteš v tom, že jsi pocítila, že jsme všichni jedno. Kdyby to byla pravda, tvůj život by vypadal úplně jinak. To ty nejsi se sebou spokojená to ty se nechceš nic naučit od svého nejvyššího vnitřního učitele, a raději se napojuješ na externí dravé zdroje. Ježíšovi andělé sloužili, ty naopak sloužíš jim. Proto najdi nejprve sama sebe, než uvalíš velkou karmu na celé své okolí. Ve vesmíru jsme si totiž všichni rovni, hraje se tu velká hra... silnější a lstivější požírá slabšího... panuje tu absolutní svoboda. Jsou tu pravidla. Každý chce žít. Ať je to "anděl" nebo "Hospodin" cokoliv co jste si sami vytvořili... musíte ho také krmit. Je to dravá hra o energii. Někteří lidé jsou doslova zamořeni podobnými parazity a upíry. A lidé jsou jako dobytek... pouhé baterie... osvoboďte se. Cesta začíná v bodě, kdy se zřeknete těla i života. Toto vzkříšení z mrtvých je velice radikální proces. Je nutno egu ukázat, že to myslíte vážně a pak se to rozehraje... trvá to mnoho dní... rozdejte všechno, zbavte se všeho... běžte do pouště a osvoboďte se... aha vy nemůžete čekáte důležitého pacienta v 18.00...

Blanka: to štěstíčko:Nejsem reinkarnovaná "Biblická Mária Magdaléna" zase jsi vedle, moc o svých minulých životech nevím, a taky nejsem slovák.... i když sním spím.))) Na rozdíl od tebe i když mám polovinu života už za sebou /možná/, ještě bych se nerada zbavila těla, i když človék neví co ho čeká za rohem.

Jozef: stestíčko: ... Tebe už ani pamäť neslúži, keď som Ti písal v súvislosti k Synovi človeka... čo si určite nestrávil... som nepísal a to viem určite, že Blanka je inkarnovaná Máaria z Magdaly... písal som, že je inkarnovaná v blízkosti nás a viem, kto to je... to nie je však podstatné ako si si to dal dohromady... zase s tohoto textu je vydieť Tvoj "vztek"... "spasiteli světa"...))), že by na Tebe pôsobil ten splň mesiaca?...)) (22.8.2002) ...tím som s odpoveďami skončil... komu neni rady tomu neni pomoci...

štěstíčko: To Josef: Z inkarnování jsem už dávno vyrostl. Takový holub se nemusí vůbec snažit, aby se jednou inkarnoval někam na orla, a přesto si klidně na všechny sochy svatých sere, a vůbec si z toho nedělá velkou hlavu. Asi je svobodnější víc než my všichni tady dohromady.

štěstíčko: Takže nic trávit nemusím. Jinak víš, že vztek se nevyplácí potlačovat. Ježíš taky bičoval :-) Buddha řval, zenoví mistři mlátí holí... někdy je těžké probudit spícího ale je nutno zkusit vše z lásky k celé existenci. Jinak samozřejmě vůči lidem vztek necítím, jediné co mě dráždí je jejich utrpení. Zřejmě si odpovídáte sami tím komu není rady tomu není pomoci. Je totiž více lidí, kteří mi spíše děkují za to, že se jim rozšiřuje obzor, a přestávají bloudit. Proto nejprve pomůžeme skutečným žíznícím ne :-).


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

26.8. 2002