VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Energetické kšefty 2 [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Reakce na agenturu zabývající se léčením Reiki a numerologickými a astrologickými rozbory, dalšími terapiemi a duchovním poradenstvím pro určování duchovních příčin nemocí mnohdy donesených karmou z minulých životů. Samozřejmě za peníze.

štěstíčko: Prosím prosím. Dám vám 10 000 když dokážete zbavit lidstvo příčiny těchto nemocí, která tkví v honbě za majetkem. V přírodě nemoc neexistuje. Nelze se od ničeho nakazit. Za všechny nemoci nese vinu člověk. To z jeho skládek se nakazí zvířata, a od nich se to šíří do celé přírody. A lidské problémy... ty jsou způsobeny otročinou a odloučením se od základních principů přírody. Pohodlím vyhřátých domáctností kuchyní a ledniček. Na to nepotřebuji žádný výklad.

Jozef: stesticko: ... zase mlátiš na tie dvere a nebude Ti otvorené, zase sa dožaduješ násilím niečoho a ver mi nebude Ti dané... už som to tu písal, osvietenie a "svätosť" neexistuje viem, že by si to chcel dosiahnuť hneď, ver mi, že nebude ani osvietenie ani svätožiara... to poznáš až tam hore, keď naplníš všetko prečo si sem prišiel a zožneš čo si si zasial... inak by si tu nebol... mám taký dojem, že sa Ti to, ale nedarí, že sa Ti to vymyká z ruky a miesto toho, aby si hovoril ano neustále hovoríš nie, nie, nie... nič si neprijal ani sám život a ani jeho podmienky, Tvoje vnútorné Ja je nespokojné lebo nedosahuje to čo má dosiahnuť... ideš po nesprávnej ceste... toto neni Tvoja cesta... ani to nepoznáš, že choroby majú svoju duchovnú príčinu a ak si chorý to je len odozva, že nesprávne konáš, že ideš po nesprávnej ceste a že práve ten Tvoj Belzebub takto s Tebou manipuluje, aby si zasieval všade anarchiu a nespokojnosť a tak vytváral negatívne energie... začni sa rozdávať, všetko prijmi a nereptaj, vtedy na Teba nebude mať žiadnu moc... teraz máš vežkú možnosť... pomôcť žudom pri povodniach, si duchovný človek tak im daj nádej... posíl ich svojou prítomosťou... to je Tvoja cesta... momentálne... potom nastane aj u Teba zmena a vnútorná nespokojnosť sa zmení v harmóniu... plačem nad Tvojou vnútornou vzburou... príď za mňou posílim Ťa ... Tvoj priatež Jozef

štěstíčko: Nebudu sloužit Belzebubovi. Nebudu pomáhat lidem odstraňovat a budovat si nové vězení. Každý kdo chce vejít do království nebeského nalezne jasné instrukce v Bibli. Ti co byli zatopeni jsou z milosti Boží vyvolení. Nedokázali opustit své statky a tak jim bylo trochu ukázáno jak ubohý je jejich život a jaké iluzorní štěstí prožívají. Takže jim nebraňte v cestě do království božího, když tam sami nevcházíte!!!! Takže jim říkám : "Pojďte za Ježíšem teď vám už nic nebrání." Vy totiž nechcete pomáhat lidem, ale sobě. Až se zbavíte sobectví, a půjde vám především o jiné lidi, nebudete rýžovat z jejich utrpení. Ale co jste si vy dva s Blankou zaseli, to si taky sklízejte. Přeji vám mnoho nemocných, tak že budete léčit a léčit, ať si to hezky vyžerete. Abyste - až budete vysílení - poznali, že sloužit Belzebubovi si vybírá krutou daň. VY jak už poněkolikáte opakuji neodstraňujete příčinu jejich nemocí, naopak jim pomáháte v tom aby byli nemocní. A tak sděluji všem nemocným Vaše nemoc je následkem nikoliv duchovním jak tvrdí dokonale hrabiví léčitelé, ale je způsobená vaší každodenní otročinou, kdy potlačujete základní potřeby a svobodu ducha a mučíte ho v okovech mamonu. V přírodě žádná nemoc není. Nemoc je výtvorem systému Belzebuba. Takže vy kteří chcete být zdrávi opusťte tento vyděračský a nespravedlivý egoisticky dravý systém lži a pokrytectví a následujte Ježíše.

Blanka: Neléčím, když někdo požádá o pomoc pomužu, od srdce. "Nehrabu" na nemoci a neštěstí druhých. Jsi vedle šťěstíčko...

Jozef: to štestíčko: ... a nič nás nevysiluje, ale posiluje, Ty meleš z posledného... a len tak mimochodom si vôbec úplne zdravý a na celom tele? Tvoj Belzebub je len v Tebe ja nič také nepoznám, lebo viem, že nič také neexistuje... zase si naletel církvi... a tím, ktorí okolo seba rozsievajú strach... Tvoje krédo je "non servior" "neslúžim", vieš kto to povedal? Toto povedal Bohu anjel Satanael... a môžeš si porovnať tu podobu s Tebou...))Vieš čo sa potom s ním stalo...ďalej nekomentujem

Jozef: to štestíčko: povedal "neslúžim človeku", to len, aby to bolo presné...

štěstíčko: Už s těmi léčiteli ztrácím trpělivost. Řeknu vám to naposled a na rovinu vy totiž odsáváte čistou Boží energii a zkrze své pazoury je přeměňujete na nečisté peníze. Uzdravené lidi opět posíláte do práce a do utrpení, kde si zadělají akorát na další nemoc. Možná jim ještě stihnete dát do kapsy i svou vizitku, aby o vás řekli známým. Jaká má být teda vaše odměna? Koupili jste si zlatý chomout od Belzebuba za 12 000. Jste léčitelé - bravo - a táhnete těžkou káru, na které se jen kupí nemocní a jejich děti ty nečeká nic jiného. Až příjde váš soudný den, oni - ti všichni nemocní soudcové vaši budou. Já vím nedostali jste zadarmo a tak pro vás Boží pravidlo neplatí. Máte štěstí že nejsem tam u vás. Jinak bych si upletl z provázků bič, a vybičoval bych vás, zpřevracel bych váš svatostánek-ordinaci na padrť, za to, že proměňujete chrám Boží ve stánek penězoněmců!!!

štěstíčko: Já neklepu na žádnou bránu násilím, teprve k té bráně vycházím na rozdíl od vás věčně stojících. Viděl jsem a poučil jsem se z tohoto světa. V tomto světě není pro mě místo. Hledám totiž skutečný Boží svět, svět ve kterém štěstí jedněch nezávisí na utrpení druhých, svět ve kterém zisk jedněch neznamená jen výdaj ostatních. Proto říkám, že nenávidím duše své na tomto světě a mohu ji tedy dovést k životu věčnému, na rozdíl od vás kteří si ji přikrašlujete v pekelném zrcadle dokonalosti. Nyní odcházím ke svému Otci. Pokládám svůj život i duši na jeho oltář. Nechť se děje jeho vůle. Pokud chce abych umřel umřu, protože bez jeho vůle nepadá ani jeden vrabec k zemi mrtvý.

štěstíčko: Dále ke slovákům: Váš dvojtý kříž jen znamená to, že vy jako národ podruhé ukřižujete Syna člověka. Je to dáno vašim egem. Už tím že jste se odtrhli od nás to začalo. Kristus nikdy neodešel je tu stále. Vy ho křižujete dnes a ukřižujete i toho Ducha pravdy. Podívejte se na Izrael... v soudný den bude městům sodomským a gomorským lehčeji než vám.

štěstíčko: Josef: Ty nesloužíš člověku... ale něčemu jinému. Jestliže já nejím ani nevydělávám a bydlím v zemljamnce vymítám zkrze Belzebuba... zkrze koho pak vymítáte vy, kteří trpíte obžérstvím na všech stupních? Denně zcizoložujete, kradete a podáváte křivá svědectví? Sama Blanka říkala, že v sobě peklo potlačuje... já ho vymítám. Není divu, že když jsi sám ve tmě tmu nevidíš. Proto se nediv, že tmu rozpoznám, a za vašimi miloučkými slovy andělů se skrývá archetyp velkého černého upíra. Proto lidé pokud nebude hojnější spravedlnost vaše nežli těchto léčitelů a "proroků", nikdy nevejdete do království Božího.

Jozef: ...stestičko: zrejme Tá pravda, ktorú som napísal Ťa dožrala, je to zrejmé z tých Tvojich invektív a slátanin... neopodstatných obvinení... keď si to písal bol v Tebe sám Belzebub ... ha ... ha ... ha ))) ...na také zlátaniny a jedovaté sliny nie je potrebné reagovať... to hovorí samo za seba...

Laila: to štěstíčko: ... Šafaříkovu manželku na Tebe...))) zřejmě si k tomu dospěl...

Přítel: štěstíčko, štěstíčko... co se to děje s Tebou... nepoznávam Tě...

Léčitel: štěstíčko: Jenom, aby si Ty léčitele nepotřeboval. Jsou léčitelé, kteří za léčení neberou peníze. Říkal si, že se děje jenom vůle Boží, potom jistě, když je někdo léčitelem vyléčen je to vůle Boží... Léčivá energie proudí "shůry" a ještě jsem neviděl nikoho, že by si ji mohl ukrást - přivlastnit... Člověče vzpamatuj se vždyť blábolíš nesmysly!!!

Slovák: štěstíčkovi: No tak budem ukrižovaný a čo, lebo ja som Syn človeka, aj s tým počítam, aby som zachránil všetkých Čechov a Tebe podobných spasitežov...)

Klasik: a ešte jeden raz pre štestíčka: nič si nepochopil, čo sa udialo a čo sa deje, je diskutabilné u koho je väčšie ego či u slovákov alebo čechov... ale myslím, že takto v globále to nie je možné posudzovať, ego možno posudzovať len individuálne u každého jednotlivca zvlášť...jeden ho má väčšie, druhý ho má menšie... jak u Slovákov tak u Čechov. Ale čo Vám chýba a mali ste si to počas povodní a po nich uvedomiť a hlavne precítiť, máte v globále málo rozvinuté emocionálne telo lebo všetci ste vysadený v prevážnej väčšine na mentálnej úrovni, čo je vidieť aj na tomto serveri (ale aj v programe Nikto nie je dokonalý... ha..ha..))) duša sa rozvíja jedine cez cítenie a nie cez myslenie... duchovné centrum, ktoré sa tu v Európe formuje sa bude rozvíjať na úrovni citovej(duch=vzduch) a nie mentálnej(oheň) ako to u Vás prevažuje, takže všetky opatrenia zhora (oheň bol utlmený vodou) sú nasmerované tak, aby ste boli platnými "členmi" tohoto duchovného centra, či chcete alebo nie... budúcnosť má duša citová a pocitová... a ešte čo si máte uvedomiť je, že ste špatne orientovaný (máte v sebe 30% keltského pôvodu, viac než 30% slovanského pôvodu a viac než 30% germánskeho pôvodu), ale ani 1% percento amerického... ha...ha...), ktorým leziete s prepáčením do zadku...))) vehementne čo budete chcieť mať amerického to budete mať... more? máte ho...)))uragány... prídu, len myslieť americky...))) všetko budete mať americké... len treba chcieť ha..ha..))) Z týchto dedukcií vyznieva aj dôvod prečo sa Slováci od Čechov odtrhli... a bolo to aj preto, aby to následné spojenie bolo vyzrálejšie a na rovnakej a hlavne rovnocennej úrovni... to by nebolo to správne duchovné centrum, keď by to tak nebolo... určite mi dáte za pravdu...

štěstíčko: Škoda je mi vás líto, v mém srdci způsobujete jen nekonečnou bolest. Dnes jsem tu naposled. Pak se vydávám jak říkáte vytáhnout nejprve "vlastní trám" a vašimi "třískami" se teď nebudu rozptylovat. Vlastně je to celé mé poselství k vám, aby jste už konečně začali něco s těmi třískami dělat. Ale vy neslyšíte a neslyšíte. Co naplat. Zkoušel jsem všechno, ale zřejmě vás Belzebub má omotané řádně kolem prstů, když se nedokážete zbavit lpění na svých statcích materiálních či duchovních. Jinak Klasikovi bych řekl, že jsem si myslel, že se slováci odtrhli jen proto, aby tučné zisky z privatizace slovenských podniků nešly k českým politikům. Ono ty tahanice o to zlato svědčí spíše ve prospěch mé teorie. Zřejmě jaký pán takový sluha a taková mzda.

štěstíčko: Ještě k léčitelům: Jak říká Blanka že lidem POMÁHÁ. Dám tu jeden příběh jo :-). Jednou přišel k léčiteli muž, který si ztěžoval na bolest ruky, léčitel reiky mu vyhověl a ruku mu uzdravil stálo ho to dost peněz, protože léčitel měl již hodně zákazníků a jeho čas byl drahocenný. Většinou se věnoval již velice majetným, slavným a vlivným osobám a tak na obyčejné lidi z ulice neměl ani čas. Pak ten můž přišel domů a tou rukou mohl zmlátit svou ženu, protože ho už nebolela. Když to udělal několikrát, začala se bolest vracet. Pak až ho ruka velice bolela, už nemohl mlátit svoji ženu a proto navštívil zase toho léčitele. Ten mu ji uzdravil zase. A tak se to opakovalo třikrát, pak už muž neměl peníze a proto mu poradil někdo ať navštíví jednoho poustevníka. Ten poustevník, když se mu podíval do očí řekl: "Vaši ruku léčit nebudu. Nejsem blázen abych se zaplétal do vaši karmy. Ale dám vám radu. Až příjdete domů, tak tou bolavou rukou pohlaďte svou manželku. A když to uděláte víckrát, bolest sama zmizí." "A co jsem dlužen," zeptal se ten muž." "Mi nejste dlužen nic, svůj dluh musíte splatit své manželce. Dokud nevyrovnáte poslední halíř, ruka vás nikdy nepřestane bolet."

štěstíčko: K Josefovi: Najednou je tu jaksi moc slováků... což je divné možná někdo hraje nefér a vyrábí si spojence. Třeba je to jen tvůj vztek. Já nikde žádný vztek nevidím. Vidím tu jen písmenka. To co vidíš ty je jen v tobě. Tak víš co teď budu tvojím guru zase ja. Pokud lžeš, lžeš jen sám sobě. Mi je to jedno. Tvrdíte, že rozdáváte sami sebe... takový blábol. Řeknu ti jak to je. Vy rozdáváte z cizího a ještě k tomu pro svůj zisk na všech stupních. Amen pravím vám, už máte odměnu svou. Prý sloužíte člověku... spíše svému úspěchu. Jedině až nebudete mít nic, pak můžetet tvrdit, že rozdáváte sami sebe!!! Celé to vaše Reiki je jen hypnoticko-sugestivní iluzionistická seance. Žádnou energii nemáte. Dám-li vám zvadlou kytku nebo mrtvou mouchu nikdy ji nedokážete přivést k životu. A taková moucha potřebuje minimum množství energie ve srovnání s léčením lidí, které jak tvrdíte provádíte vy. Pokud jste vy mistry prvního stupně pak pro Ježíše na té vaši pofiderní stupnici místo ani není. Jeho léčení pracuje úplně na jiném principu než vaše. Zakleli jste se na tak nízkém stupni. Uvězněni v lichocení. Lichotka je ten nejprudší jed! A tak se vám tu snažím podat lék. Kupčit z Boží energií... jaký vás asi stihne trest!!! Uchlácholení bájnými inkarnacemi a zaručeným postupem, (jak lacinný to trik) zaprodáváte svoje božství... za dudlík. Smrt je konec všeho!!! Marným slibům věříte... vůbec nikam nejdete... celá vaše duchovnost je dílo satanovo. Dejte se už dnes na pokání neb království nebeské se přiblížilo.

A teď co jsem se dozvěděl z jiných zdrojů rozšiřovaných na slovensku. Slovensko je prý nejstaší civilizací na světě. Zřejmě se jedná o bájnou Atlantídu, která ležela na jeho dnešním území a Trenčín to je střed a centrum světa. A něco o mě. Nikdo neví kdo jsem já. To jak se vám jevím jste jen vy sami. Přišel jsem vám jen pomoci, hledejte v mých slovech lásku a soucit. Myslím jen na vaše skutečné dobro osvoboďte se od všech vnějších pout či andělů či Bohů a najděte sami sebe. Sami sebe se ptejte, proč skuteční duchovní mistři tak jako vy neléčí... nepracují, nepomáhají lidem na polích i po záplavách... proč si oni nestaví z utrpení jiných vlastní pomníky v nebi... a až si uvědomíte, v jaké iluzi dokonalosti své jste byli, sami nad sebou spláčete... pak teprve začnete něco se sebou dělat. Zatím vám vaše pýcha (záměrně vystimulovaná prostupy zvenčí) zastínila pravdu. A tak jste jen loutky... sloni v porcelánu vlastní dokonalosti. Šlapete si po štěstí. To mi tak neva, cítím s vámi, ale neztahujte sebou jiné!!! Když slepý vede slepého, oba spadnou do jámy. Všeliké vštípení, které nevštípil Otec můj vykořeněno bude. Běda pak tomu, kdo by pohoršil jedno z maličkých tuto nevinných... proto vám říkám najděte nejprve sami sebe než začnete zasahovat do věcí Božích!!! Proto vy a vám podobní máte na svědomí tento svět... všude samý mistr slova satanova. Přednášek jak máku... utrpení spíše přibývá.

Blanka: Štěstíčko, děkuji, konečne z tebe vypadlo něco, co stojí zato si přečíst.

Jozef: to štestíčkovi:... zase len od extrému do extrému, zaraďuješ nás tam kde nie sme... to je zbytočné plytvanie slovami Ti na to odpovedať, lebo čo si Ty vymyslíš to k nám nepatrí... používaš výroky z Biblie vytrhnuté z kontextu... vežmi nesprávne si ich prisvojuješ pre svoj prospech... ani nevieš kde sa nachádzala Atlantída, Slovensko není bájnou Atlantídou, sú tu inkarnované bytosti z Atlantídy jako všade, Atlantída bola niekde inde... úbohý štěstíčko melieš s posledného... lebo Tvoj deštrukčný model som neprijal... tak nemôžeš byť ani môj guru... ešte musíš niečo prežiť a zažiť... potom budeš hovoriť inak... a nechcel by som byť na Tvojom mieste... aj Blanka Ti naletela... lebo nemá také skúsenosti... ale to nevadí.... to je Tvoj ciež obracať také citlivé dušičky... podhodiť im polopravdy... opísať nejaký príbeh a vydávat ho za všeobecnú pravdu... a dostať ho tam, kde ho chceš mať, aby nič nerobil... vežmi pohodlné nič nerobiť len všetko kritizovať... lenže v našom prípade sa snažíš zbytočne... si moc mladý... neskúsený... život Ťa prefackováva a Ty to vraciaš cez internet iným... neprijali sme... neslúžime štěstíčkovi... budeme sa rozdávať a slúžiť iným... stěstíčko = jeden vežký omyl

štěstíčko: Jsem moc mladý hmm. Myslím že v Ježíšových a Buddhových letech :-), tedy v letech kdy se rozhodli skutečně něco dělat. Příběh jsem neopsal je smyšlený. Jen jsem chtěl ukázat lidem aby se na věci dívali ze širšího pohledu. Aby se na věci dívali tak jako je vidím i ja. Víš Tao říká, že svět je posvátný a že se do něj nemá zasahovat. Také říká že vrcholem řeči je mlčení a vrcholem konání je nezasahování. Ikdyž nevím kde jsi vyčetl, že říkám, že se nemá nic dělat. Právě naopak máte začít něco dělat, ale nejprve se sebou, a pak zmizí i všechny nemoci samy. Opět Tao Chceš-li změnit svět, změň nejprve sám sebe. Takže Josefe Chceš-li uzdravit svět uzdrav nejprve sám sebe. Proto odcházím na poušť mluvit s Otcem.

štěstíčko: Jinak nikoho neobracím. A nikdo mi nenalétává. To jen ty to takhle vidíš. Neboj je více lidí, co mi často děkuje. Proč? Protože po čase zjistí, že jsem jim vlastně pomohl a popostrčil je. Jak jsem řekl nikdo neví kdo jsem a jaký jsem moje reakce tady vám prozradí jen věci o vás. Žádný mistr vám neřekne víc než potřebujete právě slyšet. Všichni mistři se snaží abyste se vrátili jen sami k sobě.

štěstíčko: Ještě poslední 3 pro Josefa. Použiju tedy vaše teorie proti vám. Začneme tím základním kamenem úrazu v duchovnosti a to je tvrzení kterému mnozí věří: "Nic není náhoda." Svedčící jen o omezenosti lidského chápání. Takže Josefe přemýšlej proč jsem ti napsal to co jsem napsal. Proč jsi na mě narazil. Tak a teď dál. Léčitelé věří v duchovní příčinu nemoci, nebo v to, že nemoc je následkem karmickým. Nebudu se tady zabývat tím proč to tak není. Ale ty Josefe se podívej na to takhle. Věřím že ty i Blanka máte dobré srdce a skutečně chcete pomáhat, avšak jste právě proto byli zneužiti. Takže když někdo onemocní je to podle vás tím, že v minulosti něco napáchal, nebo že působil kolem sebe jen utrpení. Je to tak? Čili tato nemoc je jen varováním Božím, aby se nad sebou zamyslel, a začal hledat příčiny. Ono živoucí organismus má tendenci každou buňku, která nenese užitek odříznout, zneschopnit, či vyloučit. Je to přirozený proces ochrany. Tak i nemoc přichází na lidi, většinou škodící. Nebudeme si lhát stačí se podívat na minulost nemocných. Takový léčitel teda když odstraní nemoc takového člověka, mu umožňuje, aby s radostí škodil dál a co navíc ještě k tomu si nasbíral větší karmu. Čili svým jednáním léčitel nabourává působení karmických zákonů či Božích mlýnů spravedlnosti. Proto Buddha říkal sám se člověk pošpinil a sám se musí očistit. Ježíš pak kterou cenu kdo dá za duši svou? Čistotu si za tak směšnou peněžní částku nikdo nekoupí. Jaká by to byla pak spravedlnost byla vůči chudým, když bohatí a mocní by se mohli vykoupit penězi, rozkazem či násilím? Je tedy léčitel vskutku prospěšný? Komu teda slouží? Doslova zaprodává svou čistou duši za pár drobných. Bere na svá bedra karmu jiných. Vždyť je to woodoo, černá magie.

štěstíčko: I ježíš viděl, že léčení a zázraky nikam nevedou. Lidé se uzdravili a už jim bylo zase hej. Nikdo k němu nepřicházel proto aby se vydal v jeho stopách. Proto ani žádní velcí mistři zázraky a léčení nedělají. Tak jako mají vykořisťovatelé své nemocnice pro zaměstnance, tak má i satan své léčitele pro vykořisťovatele. Většinou chodí k léčitelům ti vysoce postavení a majetnější... Zamysli se tedy velmi dobře nad tím co vlastně děláš!!! Kdy by jsi vyléčil Hitlera v roce 38 ze závažné nemoci, pomohl bys skutečně člověku? Proto ti to píšu z lásky a soucitu k tobě. Zapomeňme na guruy a na slováky a čechy. Podívej se na mě jako na přítele. Blanka ta je žena. Ženy mají ke mě mnohem blíže. Mají totiž lepší cit a tak bych si sním mohl krásně psát. Ale muži ti jsou zatvrzelí pomalu chápou... staví se do role pánů, přitom by se měly učit intuici od žen. Ty mi říkáš, že nic nedělám když sedím v zemljance. Podívej se tedy na to takhle. Když každý na této zemi si sedne na 20 minut do meditace, garantuju ti, že nikdo nezemře násilnou smrtí, nikdo nebude okraden, nikde se nebude válčit, nikdo nebude lhát, zastaví se hluky a plyny aut a továren... Najednou tu bude jen zpěv ptáků a šumění větru. Celé zemi se uleví aspoň na 20 minut. Když každý obrátí svůj zrak dovnitř a bude pátrat po tom kdo vlastně je, a jak s životem nakládá. Nebudou se muset psát knihy, ani příjmat poselství. Takže když to zatím nikdo nechce dělat, dělám to já. Ukazuji cestu... nepotřebuji mluvit. Všichni mistři ukazují cestu vám všem od shonu k míru, od utrpení k radosti. Když si sednu do meditace, nebo když bydlím v zemljance, celá existence mi děkuje. Celá existence má radost ze mě. Ptáčkové a příroda se mě už nemusí bát. Nepoužívám chemii nevyrábím zplodiny, nic neničím. A ty mi říkáš, že nesloužím...

štěstíčko: Říkáš že melu z posledního... naopak cítím v sobě velkou sílu. Když používám slova Krista nejsem to já kdo mluví... nic si nepřisvojuji. V té chvíli prostě já není... mými ústy hovoří duch. Nemohu to říci jinak, nemohu to cenzurovat prostě to v té dané chvíli vyvěrá z mého srdce ven. I Buddha řval při svých přednáškách jako lev. Josefe nevím ze kterého zdroje tam na slovensku čerpáte, ale jste jím úplně zhypnotizovaní. Visí nad vámi dvojtý kříž... Opusťte ten zdroj lživý, osvoboďte se a já budu šťastný. Přenechám ti slovesko :-). Jak byste asi přijali čecha, který by k vám přišel hlásat? Proto se ti snažím pomoci, pokud ani tohle nezabere, pak uvidíš za pár let... až onemocníš ty sám, jak ti reiky pomůže. Víš píšu si i s jinými lidmi, s každým podle toho na jaké je kdo úrovni. Tito lidé nemluví o reinkarnaci, nezabývají se minulými životy a karmou, natož budoucími úspěchy. Jedná se jim jen o vlastní poznání. Nenaslouchají slovům zvenčí. Příjmají pokorně své nemoci a prožívají je aby vybili svou karmu, nelpí na svém životě a nebojí se smrti. Nikdy si nebudou kupovat své zdraví od pofiderních léčitelů za peníze vydřené z utrpení jiných, protože vědí že tak lacinným podvodem se nikdy skutečně neuzdraví.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

26.8. 2002