VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Pečeť smrti [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Zázračná moc kříže
Kríž ako symbol je známy ešte z dôb Atlantídy. Svoju silu vyžarovania mal od 'samotného počiatku'. Keď sa pozrieme na pyramídu z hora, tak nám jej hrany vytvoria rovnoramenný kríž. Predovšetkým je treba povedať, že tento kríž je symbolom cesty k jednote z Bohom. I Ježiš, keď kráčal po tejto Zemi si vybral tento symbol, aby demonštroval svoju jednotu s Bohom. Kríž je symbolom univerzálnosti, hlbokej podstaty bytia a existencie človeka na Zemi a jeho vývoja na hmotnej a duchovnej úrovni. Len cez srdce môžeme precítiť a dávať ničím nepodmienenú, neprivlastňujúcu a všetko objímajúcu lásku. Aj takúto vlastnosť môžeme priradiť krížu. Všetci, keď sme zostupovali sem na Zem, sme si tam hore, svoju cestu vybrali. Súhlasili sme aj s tým, že keď nebudeme kráčať po tej správnej ceste, že máme byť upozornení. Tak sa mnohým stane, že ochorejú, stane sa im nešťastie. a zase trpia. Symbolika kríža je silná, upozorňujúca a burcujúca. Kríž je mementom. Kríž je dualita. Kríž je správna, ale aj nesprávna cesta. Kríž je Boh v jeho strede a v našom srdci. Kríž je ukrižovaný Ježiš. Kríž je strom života. Kríž je slnko a svetlo. Kríž je jednota všetkého zo všetkým. Kríž je upozornením, ako žiť v súlade s Božími zákonmi, ktoré pôsobia na každého rovnako. Kríž je vežkým symbolom nekonečného vesmíru. Nezabudnite na to čo som Vám tu povedal. Lebo kríž je aj Božie milosrdenstvo a odpustenie. Kríž je predovšetkým Vaša ochrana, v ktorú podvedome veríte, keď si ho dávate na krk.

Pak někdo přiložil ještě to co říkají channelingové zdroje :
Já bych měl něco k egyptskému i normálnímu kříži, je to jen pohled. Tedy horizontální osa je u muže vpravo rameno ženské duchovní části a vlevo rameno mužské fyzické části v jedné osobě. Nad místem středu kříže je dítě, nový duchovní tvor s vyrovnanými polaritami, ze svazku mezi mužským fyzickým světem síly a duchovní ženskou citlivostí, to dítě kdo nalezne a uvnitř zplodí, možná stvořil kámen mudrců ze svazku mezi královnou, Sofií, holubicí od Otce a svou fyzickou maličkostí. Chápu, že se to může zdát leckomu ujeté, navíc ženy to mají trochu obráceně, ty by při individuaci měli nalézt sílu v protějšku duchovním mužském, ženichu, králi, Kristu takéžto od Otce daném s nímž je také záhodno splodit duchovní dítě. Plození při vlastní necelistvosti u žen pouze se svým mužským animem, např. idolem, hercem, za kteréhožto mužské vlastnosti se převlečou vlastní ženské nectnosti schopné ze slabé ženy vytvořit ve stáří hrubého panovačného "spíše dědečka" se nedoporučuje. Lehce jsem to zjednodušil. Je to jen symbolika změn uvnitř. Proto snad má egyptský kříž nahoře hlavu... :-)...myslím a nakonec to říkají mé zdroje:-)

K autorovi :
kdyby si čekal v cele na zítřejší své ukřižování viděl by jsi kříž zkrze mříž své cely úplně jinak. Testoval jsem tedy účinky kříže na slepice - dal jsem ho do kurníku, aby se naučili snášenlivosti a lásce ke svému hospodáři, ale žádná změna. Slepice nic necítili, neklaněli se, neudělali si z těch dvou zkřížených dřev žádnou modlu hodnou uctívání. Škoda, mohly by snášet aspoň vejce s křížem, a pak bych mohl vyhlásit své slepice za svaté, jejich vejce za požehnané a svůj kurník za zázračné poutní místo. A tak jsem si ověřil že výše uvedená symbolika je bla bla placebo magie oblbující jen lidi. Pes také očůrává kříž nekříž :-). Někdo má karty, někdo kříž, někdo numerologii, někdo Akaši, ale jejich život je stále stejně smutný, protože si ho nechají řídit magií. Ještě přidávám, aby se věci neviděly jen tak z jedné strany. Kříž nesl i Hitler na své vlajce a jak tvrdil léčil a pročisťoval Evropu. Samozřejmě, že měl duchovní cíle a tak i z jeho strany dělal vše z lásky k lidem vyvoleným. Dále si vzpomínám jak často babička říkávala mám to s vámi ale kříž, takže podle tohoto článku nám děkovala radostí, za splnění svých přání a vůbec nejlepší je pavouk křižák, který je duchovním pastýřem much, který spřádá sítě (vytvořené s pomocí místa na němž je jeho bílý kříž), do nichž mouchy chytá... a připravuje je na život věčný a to zabalením do sarkofágu a mumifikací zaživa.

Zkouším cokoliv, aby to lidi konečně trklo :-)
Byl jsem autorem petice Makrobiotická strava do našich chlévů, aby jsem měli zdravé maso, a zároveň aby i zvířata mohla mít šanci na pročištění těla vyladění se na jemnější vibrace a tím pádem i na duchovní vzestup. Mezi lidmi jsem neuspěl, a tak jsem se rozhodl dát duchovní šanci aspoň svému praseti. Vařil jsem mu makrobiotickou stravu, převážně vegetariánskou. Po nějakém čase mi však prase onemocnělo. Rychle jsem skočil do obchodu s léčivými kameny a dle návodu jsem mu některé přikládal na tělo a z některých mu vařil léčivé čaje.. Zkoušel jsem i sestavovat léčivé a posilující mandaly. Nic. Zkoušel amulety přímo od Amazonských šamanů zajišťující zdraví a vitalitu. Zase nic. Pak mě to napadlo. Urinoterapie. Nařídil jsem tedy praseti půst, odebíral jsem jeho ranní moč a tou jsem ho napájel. Nic nezabíralo a tak jsem se připravil na nejhorší. Celou místnost jsem vysvětil svěcenou vodou z kostela umístil jsem krucifick na zeď, zapálil svíčky a začal praseti předčítat z tibetské knihy mrtvých o bardech, aby jeho duše nezabloudila a mohla se pak inkarnovat do člověka a pak dosáhnout osvícení. Prase záhy na to umřelo. Pevně věřím, že jsem pro něj mnoho vykonal a že ono je mi velice vděčné, za mou lásku, soucit a starostlivost i za to, že mělo to štěstí seznámit se z lidským "duchovnem".

Hlasujte tedy : favorit № 1 ╬ favorit № 2 ♀ nebo favorit № 3 †? Ale když se podíváte raději ↑ uvidíte sluníčko a to mě léčí a hřeje více.

Pak už jen nezávisle vtipkujeme s jedním členem

Kouzelnik: ..uz vim, proc se rika podvratakovi, ze je to krizenec :-)))))

štěstíčko: Na hřbitově budete mít dokonce vlastní kříž takže nač spěchat ne :-). Možná že les hřbitovních křížů vás pak uzdraví. Stačí si dojít na hřbitov, a ucítíte ten zvláštní nádech věčné pravdy a spravedlnosti.

Kouzelnik: ..kdyz jsme u toho hrbitova:-)) nekde u Plzne je pry krasny hrbitov v lese.. proste zadny zdi, ohraniceni.. jen les, stromy a mezi tim vsim jsou hroby.. tomu rikam pohoda:-)) jednak pekne pohnojim muj oblibveny stromecek a jeste jsem v takovem peknem prostredi:-)) jupiiiii:-)))

štěstíčko: Zajímalo mě, proč jsou asi vůbec na hrobech kříže. Patrně proto - v Bibli se píše, že abychom byli spaseni máme vzít svůj kříž a následovat Ježíše... to pak dává logiku proč mrtví mají na hřbitově vlastních křížů hnedle několik po ruce, protože až budou někdy vzkříšeni, mohou ihned popadnout svůj kříž a neztrácet pak čas jeho výrobou či sháněním, aby se dostali včas mezi 144 000 spasených.

Kouzelnik: hmmm :-)) to bude pekne narvano.. az pobezi ty stovky miliard neboztiku s krizem na zadech.. aby byli 144 tisici :-)))) .. to budou na ulici chrastit kosti.. psi raj! :-))

štěstíčko: Znáš to... chudáci zámožní nebožtíci... než nazdvednou víko své luxusní hrobky a než donesou krásný masívní zlatem zdobený kříž, to chudí lidé s dřevěným křížem ty budou asi rychlejší... Proto lidé raději buďte skromní i po smrti... teda na hřbitově, ikdyž často vás zradí ega pozůstalých, kteří vám doslova staví překážkovou dráhu ke vzkříšení. Proto mnozí první (mrtví) budou těmi posledními... protože ten kdo umře poslední zůstane ležet totiž na holé Zemi :-) a tak má pár minut náskok.

Kouzelnik: POZOR POZOR! UPOZORNENI PRO VZKRISENE!! pokud se Vam podari vstat z hrobu drive nez Vasemu kolegovi vedle v dire.. srovnejte svuj kriz s jeho.. bude li konkurecni kriz lehci a manipulativnejsi.. seber te ho a kosti noh na kosti ramenni dejte a co kosti daj, to utikejte.. mista v Bozi limuzine je malo.. a kdo driv prijde,ten driv mele! Ti, co to nestihnou se seradi na Staromaku do rady podle velikosti a seckaji prichodu hladovych psu..mozna i rimskych:-)) kdyz prijdou plysovy medvidci.. rozparejte medvidkum briska a dej te si poradne do svy lebky.. v takovym pripade je zakazano rozjarele chrastit kostmi po desate vecer .. do te doby musite byti zpet ve svych dirach a cekat na dalsi vzkriseni.. KONEC HLASENI!!

štěstíčko: Chudáci spálení... ti to propásnou na celé čáře. Nenechávejte se proto nikdy pálit a dejte to do závěti raději už dnes!!!!

Kouzelnik: jasne.. komu kosti chrasti.. spasen bude dosytosti :-))))[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

21.8. 2002