VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Kariéra hovniválů [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Věštění budoucnosti z čehokoliv

Reakce na různé články o drahých kurzech, knihách, tarotu, I-Ťingu, hvězdách amuletech atd.

Kartářky jsou velice nebezpečné. Většinou se lidem plní to co slyšeli, ale je to tím, že to slyšeli. Znám to sám. Někde hluboko v podvědomí mám zaryty ty informace a ne a ne se jich zbavit. Pak jen sleduji jak mi mé podvědomí mění život dle kartářčiny předpovědi. Kdo je pak ale pánem mého života karty nebo já. Víte co je zajímavé, že když u kartářky zamícháte karty podruhé padne vám něco jiného. Promiňte ale, nerad svěřím svou "budoucnost" potištěným papírkům, které mi ji mají programovat. Zkuste si za den zajít ke třem kartářkám najednou a bude vám už svítat, kde asi leží pravda. Přišel jsem na to, že dostáváme jen to co potřebujeme slyšet. Je pak otázkou, kdo to řídí. Podle mě, je kartářka jen nastrčená figurka, která vám dává jen to co chcete. Nevěřím, že se napojí na něco duchovního, protože její kecy o tom nesvědčí. Ale trochu vás ještě poleptám... co když obrázky na kartách nejsou správné. Co když ve skutečnosti padlo něco jiného, ale iluzionistická povaha seance může vykonat své a vy vidíte to co chcete?

Budoucnost není. Tvoříme ji denně svými mozky :-). Denně učiňujeme stovky rozhodnutí. Jak si někdo může dovolit tvrdit, že karty umí věštit budoucnost! Jde jen o charisma kartářky, a vaši důvěru. Není s tím sranda. Když bude chtít dobrý hypnotizer... tak klidně i spácháte sebevraždu, s tím, že vám to bylo souzeno. Četl jsem že i stigmata se dají vytvořit psychicky, i všechny nemoci tak bacha.

A stejné je to s astrology, numerology a jasnovidci. Chce mi snad astrolog tvrdit, že můj osud je zapsán dopředu ve hvězdách? To pak nemám svobodnou volbu. Chce mi snad tvrdit, že když se změním, přemístím hvězdy na nebi? To by pak nestíhali překreslovat mapy :-). Chce mi snad numerolog tvrdit, že čísla jsou starší než člověk? Že mi vnucené jméno určuje můj charakter? Že rostliny a zvířata se chovají a jednají podle čísel? Všechno je to manipulace, kdy se oběť vzdává svobodně rozhodovat o svém životě a nechá se zhypnotizovat náhodnými výsledky obrázků, čísel a myšlenek. Nedávno jsem viděl v časopise jak jakási slavná věštkyně nabízela zdarma splnení přání 777 lidem (těch prvních co odpoví). Bylo nabízeno zdraví, šťastný život, rodina, partner, peníze, kariéra atd... Následovaly děkovné dopisy. Prosím vás lidi jedná se o komerční podvod. Možná prodávají vaše adresy nebo výsledky ankety o tom co lidé dnes chtějí. Pak možná dostanete dopis že jste se nedostali do těch 777. Nebo odpovědi typu, zapojte se do soutěže Staňte se milionářem, investujte do "našich" fondů, kupte si "naše přípravky" využijte "naše služby". Žádná skutečně duchovní osobnost vám NIKDY nebude nabízet štěstí závislé na vnějších podnětech!!!!! A jsou i věštkyně které jdou i dál. Nedávno jsem viděl inzerát, že jedna ruská věštkyně nabízí za 30 000 změnu nepříznivého osudu. Jo když ví jak to je s programováním podvědomí lidí... může toho i využít ve svůj prospěch. A právě těch 30 000 dává velké závaží na váhu vaší víry. A věřte mi opravdu to funguje. A tak protože se plní to co bylo předpovězeno, a tady upozorňuji že to není závislé na hypnotizerovi, ale jen na vaší důvěře kdy si neustálou autosugescí, čili představami a omíláním předpovědi ve vašich myslích s nimi spojenými vytváříte kolem sebe důkazy i podmínky... vedete se sami a činíte rozhodnutí... ale neděláte to vědomě... váš osud byl zmanipulován za vaše peníze. Někdo využil váše skryté Božství pro svůj zisk, nikdy vám neřekne že to VY jste všechno dokázali. NAOPAK! Budete věřit tomu že to někdo jiný má tu zázračnou moc. A čím neuvěřitelnější nebo dražší předpověď - tím častěji si ji opakujete... A kdo nese odpovědnost? VY. VY jste se rozhodli, vy jste karty sejmuli, kartářka má čisté ruce... stejně jako kouzelník iluzionista... vy chcete - tak vám to dáme... ale proč byste nám nezaplatili :-) když jsme tu pro vás... kdo chce kam pomožme mu tam. A tak váš život určují nižší pudy tedy pudy vlastnění a mamonu, protože něco chcete získat. Rád bych slyšel předpověď pro osvíceného člověka :-). Ale jen pošetilec touží znát svou budoucnost, protože se už nyní nudí... nenašel kvalitu vnitřního uspokojení... ale osvícený člověk... Pchá! Proč by se měl okrádat o tu hru nejistoty a překvapení... to by nebyl život pak žádné vzrůšo... jen nudná podívaná... a o to on se přeci nebude okrádat na rozdíl od jiných...

Když jsme my tvůrci svých zítřků... pak jsme velice blízko Bohu. Uzavřeni v pasti své představivosti hnáni bičem touhy, tvořící si důkazy dáleko předtím, než na ně narazíme ve skutečnosti... dokonalé bludiště, ve kterém si každý myslí, že jde správně... stačí si jen uvědomit, kdo za tím vším stojí... že to co vnímáme, to co nám dodávají smysly nemusí být vůbec reálné, ale jen sen... sen vlastního vědomí. Kde tedy vlastně vůbec jsme? Na virtuálním trenažéru? V jisté třídě duchovní školy? Kde každý z ná má ten vlastní svět, ale ještě nepřišel na to, že jsou jistá pravidla na kterých to funguje a některá se dají obejít a jiná se smějí porušit? Ještě nepřišel na to, že jediným Bohem je on sám zkrze moc svého vědomí. Zavřu-li si oči a představím si cokoliv už to vidím. Je to stvořeno. Jen najít celé své možnosti. Najít a poznat sám sebe. O to tu jde. Vynést svou "duši na světlo" a jsou tu návody jak se to dělá, avšak cesta to je trnitá a hlídá ji ostrý meč.

Jak jsem již řekl nemíním svůj osud svěřit náhodně pobarveným obrázkům. Taky jsi vzpomínám jak mi "duchové" na jedne spiritualní seanci vštěpili do mého podvědomí, že budu slavný v oboru chudoby. Jo jo podvědomí je prevít. A pokud toužíte aby vám ho někdo JINÝ naprogramoval jen do toho, ale nedivte se pak, že se vám všechno splní. Testoval jsem i I-Ťing. Na stejnou otázku při dvou různých vrhajících osobách padly rozdílné výsledky. Všechno totiž nejdříve testuji - zkouším zlato ohněm jak se píše v Bibli, než se něčemu slepě oddám napospas.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

21.7. 2002