VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Trans idiotismu [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Transfigurace člověka světlem Mistrů

METHESA s.r.o.
Centrum pro rozvoj kvantové homeopatie, energetické medicíny a duchovní etikoterapie pořádá III. ročník volně navazujících přednášek a odborných praktických seminářů v kongresovém sále nemocnice Na Homolce

AKADEMIE TRANSFIGURACE ČLOVĚKA SVĚTLEM MISTRŮ
Přednáší MUDr. Josef Hrušovský

Výuka Energetické MEDICÍNY, kvantové homeopatie, duchovní etikoterapie a souvisejících oborů směřuje k rozvoji bdělého vědomí hledajícího, v němž probouzí poznání Boží Přítomnosti Já Jsem. Probuzenému tím umožňuje postupnou transmutaci energetického pole jemného těla, mající za následek transformaci, čili uzdravení těla fyzického. Uzdravený pak může vstoupit na přímou cestu individuální transfigurace, čili konečnou realizaci panenského ducha člověka v nového člověka s elektronovým tělem. Výuka v akademii se současně zabývá sejmutím kolektivní karmy, připravuje probuzené na stezku individuální dharmy a vede individuality k uchopení tělesného, duševního a duchovního zdraví vlastními silami, a to v zájmu celoživotního cíle světelné seberealizace v Povznesení (nanebevzetí).

V průběhu celodenních výukových cyklů Akademie vždy v sobotu od 9:00 do 17:00 se podrobně seznámíte a prakticky zažijete:

a) nové Diamantové záření
b) léčivé a uzdravující barevné paprsky Světla Lásky, Pravdy, Moudrsti a Vůle
c) jejich obsah a detailní průběh v mnohorozměrném energetickém poli a fyzickém systému smrtelného člověka typu Adam Kadmon
d) objevíte a zažehnete Individuální Paprsek Logu
e) objevíte a zažehnete Individuální Trojplamen Boží Přítomnosti
f) v principu transformace vstoupíte na vlastní stezku Uzdravení
g) v principu transmutace vstoupíte na vlastní stezku Dokonalosti
h) v principu transfigurace vstoupíte na vlastní stezku Nesmrtelnosti
i) přednášky doprovází 'hudba sfér'

Semináře jsou svým obsahem a jazykem určeny nejen pro znalce oboru, lékaře a léčitele, ale také pro zájemce začátečníky a všechny, kteří v Novém Věku Lásky a Svobody Mistra Saint Germaina usilují o sebepoznání, životní moudrost a harmonii, ale především o zcela pragmatický věčný Život ve Světle Dokonalosti , a Nesmrtelnosti.

Na této diskusi se objevil zřejmě nějaký další vidoucí. Proto zde zveřejňuji jeho příspěvky, abyste věděli že nejsem sám :-).

ABF: Není nad lékařskou duchovní komerci! Jak se dělá? Je to snadné, vystuduj lékařinu a když se Ti moc nevede a při tom máš dost ambicí stát se známým, přečti si nejaký ten pelmel z některého ze cca 128 zasvěcovacích systémů a jejich prapodivných teorií a dej tomu nový háv v podobě moderně vyhlížejících slov s pokud možno s dvoj nebo raději s trojstupňovým zvýrazněním gradace nového slovního spojení. Získáš tím nimbus tajemnosti a učenosti, ikdyž jsou to pitomosti n-tého řádu. Vydej pokud možno nějaký knižní kompilát na dané téma s patřičnou úpravou terminologie podle výše uvedeného modelu. Tak a můžeš začít dělat přednášky, kurzy a vytvářet si klientelu bláznů, kteří Ti věří, že jim pomůžeš. Vždyť jsi lékař a to ještě osvícený, jdoucí s duchovní dobou!!!! Výsledek své práce si můžeš přepočítat každý den po odchodu důvěřivců, kteří ti věří, že to je pan Doktor z boží milosti. Nezapomeň si udržovat kondici a odstup v Tebou vytvořené fantasmagorii, aby Tě nikdo neprokouk. Neboj nějakou dobu a možná i celý Tvůj život Ti to vydrží a bude o Tebe postaráno. Nebudeš míti bídu a materiálního nedostatku. Já vím, že se Ti občas může objevit i u Tebe varování svědomí, že co kdyby nakonec na tom duchovnu něco bylo a mohla by Tě zasahnout karma, ale to přece lehce překonáš, že?!?!?! Tak a můžem vesele podnikat....!!! Ať žije duchovní komerce -je heslo našich dnů!!!

ABF: Dnes ráno, když jsem psal ironický náhled na uvedený kurz-přednášku, měl jsem za to že sice se šťourám v hnizdě vosím, ale doufal jsem, že bude pochopeno kam tím mířím. Vždyť stačí si přečíst program a probárané otázky a kdo jen trochu k základům Duchovna přičichl musí se smát(se slzami v očích). Kdysi jsem dělal přednášky jen tak pro radost z dávání a příjmání lidí, kteří viseli na káždém slůvku, které je může posunout. Přestal jsem s nimi, né proto, že by byli prázdné sály, ale protože tam chodili lidé, kteří jen čekali na Slovo, dostali jej, ale nepracovali sami na sobě!!! Proto jsem skončil s přednáškami a kurzy, protože bych je musel začít nutit něco dělat nebo bych musel začít si nechat platit za "své " přednášené slova. Fráze to neumím a když tak ŽIVÉ SLOVO, to ano. Jestli na jakékoliv přednášce uslyšíte ŽIVÉ SLOVO, držte se tohoto vyslance, dokud Vám bude mít co říci a bude pokud aktivní posluchačstvo!!! Naznačil jsem a víc už nemohu k tomu nic říci, je to na Vás co pochopíte a co ne. Přeji všem radostné poznání na poli opravdového Duchovna.

ABF: Proč jsou plné čekárny u léčitelů, lékařů? Protože chodí dnes na různé přednášky mnohonásobně více lidiček než dříve (cca 5-8 let dozadu)? Nebo proto že se vše zrychluje a doba na slova skončila a začíná doba činů??? Ne nadarmo se říká v lidové moudrosti: Moudrému napověz, hloupého nakopní...! Vám nevadí duchovní turistika, Vám nevadí matení pojmů, rozumíte o čem se hovoří, nemíte pocit, že jste klamáni??? Jestli ne tak ne, neberu Vám to a to je celé!!! Máte samozřejmě pravdu v tom, že každý potřebuje na své cestě berličku, ale bohužel řada lidí, velice dobrých lidí potřebuje spíše Hůl a to po zádech, aby konečně něco dělala a nenechala se mást rádoby znalci duchovních věd. Začínám se nedivit aroganci poskytovatelů bludných balvanů, vždyť jim nahráváme na ukázkové smeče!!! Přednášet jsem přestal, abych dal lidem volnost, svobodu a možnost aktivní samostatnou cestu práce na sobě. Nechtěl jsem se stat za živa něčím čím nejsem, protože tím čím opravdu jsem se ukáže až tady nebudu! Ten kdo opravdu potřebuje pomoc, ten si cestu najde a nebo si pomoc přivolá i z jinných rovin.

ABF: Jsem rád, že jsem se nedočkal pomoci od pana H a jiných podobných Mistrů Duchovních věd a tak cestou tohoto auditoria volám : Halo, Halo! Pomozte diletantovy jako Já, který neví co je Introspekce a tedy k tomu potřebuje auditové posezení Čaroděje nevím kterého řádu aby zjistil a odblokoval důvody proč tak Tápu. Sice asi nedostanu kuličku transformace do úrovně Boha Stvořitele, ale jistě povstanou Noví Rozsévači Duchovních pravd a pak jistě dostanu dokonce místo kuličky kapsli, ve které budé rozdrcená Všemohoucnost, Vševědoucnost, Všeláska a stanu se Nesmrtelným a Věčným ve své najivitě rychle a bezpracně dosáhnout Krista Kristů.....!!! Prosím všechny co nemají zapnutého vnitřního Pilota, Nejvýší individuální Já, Vnitřního Krista, tak ho proboha nezapínejte, protože by byl příliš činný a vybočovali by jste z řady a to se nenosilo a nosit nebude. Máme tady přece Kouzelníky oni nám to vyauditují, protože jsme ubožáci, kteří si myslí něco jiného a běda pokud použijí koření života, kterým je humor a nadsázka. Je pravda, že nejúčinější by bylo pro Naše novodobé brusiče jazyka Duchovního vzít je po létech, ale asi by to nepomohlo. Jdu se tedy připravit na auditaci, abych mohl lépe stravovat bludy a duchovní infekce našich duchovních a mediálních hvězd. Mějte se a těším se až se vrátím, že budu dostatečně ignorantský a duševně omezený, abych mohl zapadnou znovu do stádnosti stáda. Hurá našim pastýřům-ohlupovačům. Čest jejich práci a raději památce.

ABF: Asi si vezmu provaz a pujdu se picnout do rybníka. Nedívím se už, kolik je u nás v české kotlině pomatenců a zasvěcenců hodnoty 3500 a více např.144 000. Jsou to kabrňáci, není nad to sloužit svým vlastním výtvorům nebo podepsat pakt z nějakou negativní bytůstkou nejnižšího řádu. Jsem v ůžasu nad stupiditou která vládnev řadách, kde by mělo být jasno! Prosím kouzelníky, nekromanty, iluzionisty a jinné odborníky, aby mi nepsaly jak jsem to či ono, škoda písmenek a času!!!

Přidávám se k ABF...
Lidi na kolipak si ceníte své nanebevstoupení? 5 000? Otevřete trochu více své peněženky neboť je to na věčnost. Já nabízím jen ticho. Žádné zasvěcování, není k ničemu potřeba, nenabízím žádné zážitky, jen holou pravdu. Každý z nás má stejnou šanci. Vědění se nekupuje tak lacinně ho nezískáte. To by milionáři měli koupené přední sedadla v nebi. Člověk, který ví ať je to kdoví jaký pan H by nikdy takové komerční blafy jako Diamantové zářeni, elektronové tělo atd.. nikdy nepoužili. Prostudoval jsem životopisy i učení 20 mistrů, kteří obrželi své transmise vždy od toho kdo realizoval od 8. stol. až teď. Nikdo z nich nemluví o reinkarnaci, nikdo z nich nemluví o čakrách, nikdo z nich nemluví o auře, nikdo z nich nemluví o léčitelství nikdo znich nemluví o jakési "stimulační hudbě". Každý z těchto mistrů se vzdal tohoto světa, vzdal se i sebe - nároku na jakýkoliv úspěch, poctu a zisk ač mohl být jakkoliv duchovní, odešel a poustevničil, aby vymanil svou mysl z podobných výše jmenovaných blábolů. Mé učení pak nazývám Vůní vlastního hovna. Není nijak pohodlné pro zhýčkaná tělíčka vegetariánských strašpytlů.

Chcete mít dobrou karmu? Něco vám tedy řenu. Narodíte se do špatné rodiny. Otec bude pít a matka bude prostitutka. Budou se často hádat. Budete prolezlí nemocemi, možná tělesně postižení. Lidé se vás budou štítit, budou se na vás dívat s pohrdáním. To je pánečku karmička pro duchovní vzestup. Nic vás nebude poutat k systému. Nic vám nebude bránit v cvičení. Tak co! Ještě máte chuť sbírat si skutky na dobrou karmu, nebo se rozhodnete dosáhnout cíle už teď! Ostatně nic vám dnes nebrání v cvičení. Jenže vy ve skutečnosti nechcete, protože nevěříte tomu co děláte. Jen se o tom přesvědčujete a utvrzujete. A tak to bude až do konce vašeho života. Smrt vám odpoví. Ale nikdo vás už neuslyší. A i kdyby slyšel... přece má knihy. Nebude věřit paranoidnímu umírajícímu. Zen říká lehněte si do rakve už dnes. A uvidíte... Navíc vy všichni snažící se o svůj zítřek roztáčíte kolo své karmy opravdu skvěle. Svou představivostí jež podněcuje duchovní literatura a svou žádostivostí po ní doslova prahnete. Pak se nedivte tomu, že abyste všechno to žádané mohli realizovat budete potřebovat ještě další životy. Vy doslova utíkáte před svou realizací!!! Já zvolil jiný postup. Zřekl jsem se nároku na své spasení, nebo na inkarnace do "lepších poměrů" Zajímám se jen o pravdu a svobodu. Nic si nepředstavuji. Pravda je pro mě to co vidí oko a slyší ucho. Žádné nepodložené blafy kolem. Nedávno jsem prodělal druhou vlnu probuzení. To co potřebuju k realizaci má každý z vás ve vínku už od narození. Není nutné se ničemu učit. K realizaci nepotřebujete žádné informace spíš naopak. Naprosté vyprázdnění svého vědomí. Prázdnotu poznáte jen skrze prázdnotu.[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

16.7. 2002