VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Mstivý Bůh [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Jak prý Bůh mohl dovolit tragédii 11. září 2001
Pravda (The Truth) na národním TV kanálu dělala interview s dcerou známého hlasatele Ježíše Krista, evangelisty Billy Grahama a v ranní šou (Early Show) jí Jane Claysonová položila následující otázku: "Jak Bůh mohl dovolit něco takového?" (zničení WTC 11. září 2001) a Anne Grahamová podala velmi hlubokou a smysluplnou odpověď.

Řekla: "Věřím, že Bůh je tím hluboce zarmoucen, zrovna tak, jako my, ale po léta již říkáme Bohu, aby odešel, ne-li vypadl z našich škol, vlády a našich životů. A protože On je gentleman, tak já věřím že se tiše stáhl do ústraní. Jak od Něho můžeme očekávat, že nám požehná, že nás bude chránit, když chceme, aby nás nechal být (na pokoji)"

Jen se na to podívejme, myslím že to všechno začalo, když Madeline Murray O'Hare (byla zavražděna a její tělo bylo nedávno nalezeno) si stěžovala, že nechce žádnou modlitbu ve školách a my jsme řekli O.K.

Pak někdo řekl: "Tu Bibli byste neměli ve škole číst... Bibli, která říká "nezavraždíš, nepokradeš, ale milovat budeš bližního svého jako sám sebe". A my jsme řekli O.K.

Pak Dr. Benjamin Spock řekl, že bychom neměli našim dětem dávat na zadek, když neposlouchají, protože jejich osobnost by se zdeformovala a mohli bychom poškodit jejich sebedůvěru (syn Dr. Spocka spáchal sebevraždu). A my jsme řekli, odborník by měl vědět o čem mluví, tak jsme řekli O.K.

Pak někdo řekl, učitelé a ředitelé škol by neměli káznit naše děti, když neposlouchají. A školští úředníci řekli, žádný člen učitelského sboru v této škole ať se raději ani nedotkne studenta, když neposlechne, protože nechceme žádnou špatnou publicitu a už vůbec nechceme aby nás někdo zažaloval (ovšem je veliký rozdíl mezi kázněním a dotýkáním, bitím, fackováním, pokořováním, kopáním a pod.) A my jsme řekli O.K.

Pak zase někdo řekl, nechme naše dcery chodit k potratům, pokud si to přejí a ani to nemusí doma říkat svým rodičům. A my jsme zase řekli O.K.

Pak nějaký chytrý člen školní rady řekl, protože kluci zůstanou klukama a protože si stejně budou dělat, co chtějí, dejme našim synům všechny kondomy jaké jenom chtějí, ať si můžou užívat podle libosti, vždyť rodičům nemusíme nic říkat o tom, že je dostali ve škole. A my jsme řekli O.K.

Pak někdo řekl, vydávejme časopisy s nahými ženami a říkejme tomu zdraví prospěšné, realistické obdivování krásy ženského těla. A my jsme řekli O.K.

...a pak někdo tento obdiv posunul o krůček dopředu a začal zveřejňovat nahé obrázky dětí a pak další krok byl zveřejňování na internetu. A my jsme řekli O.K. mají právo na svobodu řeči.

A pak zábavný průmysl řekl, udělejme televizní show a filmy, které propagují klení, násilí a nezákonný sex. A nahrávejme hudbu, která podporuje znásilňování, drogy, vraždy, sebevraždy a satanské výjevy. A my jsme řekli, vždy to je jenom zábava, to nemá žádný nepříznivý vliv a navíc, nikdo to nebere vážně tak jedem...

"Drahý Bože, proč jsi nezachránil ty malé holčičky zabité v jejich třídě?" S pozdravem, Určitý Student.... A ODPOVĚĎ : "Milý Určitý Studente, nejsem povolený ve školách" S pozdravem, Bůh.

Zvláštní jak oplzlost, surovost, vulgárnost a nemravnost volně procházejí kybernetickým prostorem, ale veřejná diskuse o Bohu je potlačována ve škole i v práci. Zvláštní, jak někdo může být zapálený pro Krista v neděli, ale po zbytek týdne o něm nikdo jako o křesťanovi nemá ani tušení.

Zdroj: krestan.cz

Moje první reakce
To už je "do nebe volající"! Člověk soudí boha. To je teda gól... A co se týče článku... Jen slepci mohou naletět, propagačním praktikám církve, která jaksi v posledních letech ztrácí svou autoritu. Celý článek vyznívá, že Bůh má lidskou vlastnost a to "Mstivost". Lze tak snadno poznat odkud vítr fouká, a kdo že se to za Boha vydává. Vy sami jste smilnili ze satanem Vy s ami jste za všechno odpovědní. Zrazujete Boha pro mamon a jeho slzy... jeho tělo je slabší a slabší... copak nemáte srdce?

Situace se nijak nezlepšila...
Ale lidi vždyť WTC bylo obchodní centrum. Centrum kupců, překupníků a šmelinářů. Tito všichni lidé byli označeny pečetí šelmy. Sami jí zasvětili život upsali jí svou duši a tak si šelma vybrala to co jí patřilo. Použila k tomu své žhavější stoupence, kteří klidně obětovali pár smrtelníků jen pro to aby získali ve stejný den na burzách několik miliard dolarů. Jak vidím šelma má kolem svých něžných plamínků omotanou i křesťanskou církev neboť umně svaluje a viní Boha. Snaží se o to aby ho lidé neměli tak rádi a raději následovali její reálnější rychleji splnitelné sliby. Kdyby jste se všichni řídili jen tím co vám odázal Ježíš... Třeba jen větou : rozdejte svůj majetek chudým a vydejte se hledat království boží. Nebo neschovávejte si poklady v zemi... Pak by žádné WTC nikdy nemohlo vzniknout. Jak máte vůbec odvahu VY diskutovat o Bohu vašem milujícím Otci! Neberte jeho jméno zbytečně do svých úst, neboť to co z člověka vychází ho poskvrňuje. Musím zde zkritizovat spirálu, protože její moto nesedí. Již nepřínáší světlo, spíš naopak. Ale ona za to nemůže. Je to jen server v síti temnoty. To lidé, většinou tápající v temnotách tu zveřejňují komerční bludy a propagují svoje ego.

Někdo srovnal malinké WTC s lidkvidaci vyvolených židů ve II světové válce
Ano tehdy ve II světové válce nebyly nahé obrázky ani seriály ani hudba a drogy žádný z těch velkých argumentů křesťanské církve. Možná že Jehovisti přišli trochu pozdě páč apokalypsa a spasení vyvolených 144 000 židů proběhla již před více než 40 lety spasitelem čili poslem zase od Boha jež měl ustanovit tu tisíciletou říši Adolfem Hitlerem. A já jen dodávám lidi vzpamatujte se Bibli Ježíš nenapsal a Boží slovo nejsou inkoustové kaňky na papíře. Pokud někdo považuje Bibli za Boží slovo, nemusí jíst chleba. Ale stránky z Bible :-)). A mnozí je opravdu hltají a přesto se jim starý hrobník směje.

Prý židové ztratili svou vyvolenost tím, že zabili Krista a proto se jim Bůh pomstil
Důvod proč si Hitler vybral židy byl spíš ten, že jejich náboženství a texty mimo jiné (Bilble) ohrožovaly suverenitu jeho Boha a tím i vyvolenost jeho rasy k říši. A aby lidem dokázal čí Bůh je silnější pár židů zlikvidoval měl však smůlu, že ho minul objev atomovky špatně si to načasoval :-)) měl začít o 5 let později a vyšlo by mu to. Ono všechny války jsou jen sporem o to čí Bůh je silnější. Být člověkem je výjmečný dar. Avšak lidé utíkají z ráje trochu si "přivydělat" k ďáblikovi. Který má monopol na ničení života. A tak zrazují své štěstí i štěstí svých dětí a všech bytostí okolo.

Proto ten jež vydá se v Ježíšových stopách nikdy nebude podporovat systém šelmy. Nikdy nepříjme pocty ani peníze. Bude kázat proti nim. Bude kázat proti zotročení svobody lidského ducha kvůli penězům. Raději by zemřel hladem všem na očích, obětoval by se za všechny, než aby se nechal pošpinit podporováním tohoto systému. A co vy? Chodíte si přivydělávat k ďáblíkovi nebo svůj život svěřujete s upřímnou vírou lásce Boží a odkazu Ježíšovu. NE vy ve skutečnosti nevěříte... sami se bojíte smrti a pomýšlíte nejprve na svou spásu. Ať už je to vegetariánství či co jiného... strach ze sebepošpinění... jen aby má duše byla spasena... ale Ježíš vás přesně před tím varoval... kdo duši svou chce spasiti... ztratí ji. Nejste svobodní, otročíte svým egům jež se chtějí nafouknout a spasit. To je ta síla jež vás žene vpřed. Vlastní choutky ega. Pes točící se v kruhu... člověk honící svůj stín. Ale vylepšování vlastních stínů to je dneska módní hit... mnoho knih je zaručeným návodem. Ale čas vám nikdo nevrátí. Až naposled uvidíte zapadat slunce (vaše smrt) všechna vaše práce na svém stínu zmařena bude v mžiku. Uvnitř vás je světlo co svítí samo. Vůbec nejste znečištění! Jen odhoďte mraky pavučin ze svých hlav. Spokojte se konečně sami ze sebou! Přijměte se! Pak vás nirvána bude provázet na každém kroku.[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

14.7. 2002