VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Cesta do prdele [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Naše vojenská nemocnice pro americké bojovníky v Talibanu. Proč?! Proč zrovna my a ne vyspělejší státy NATO? Proč se asi ony distancují? Je to jednoduché s terorismem si nechtějí zahrávat. Teroristou může být potenciálně každý občan vedle vás. Je to nezastavitelný bojovník. A tak se třeba nedivte, až teroristé podniknou malou pomstičku nám za to, že jsme se do toho pletli. Až u nás začnou explodovat obchodní domy nebo vlaky a nevinní lidé budou umírat. Co budete dělat pak? Proti terorismu se nedá bojovat! Každá reakce jen rozdmýchává další protiútoky. Tak proč se cpeme američanům do prdele? Mnozí z občanů ani neví komu vlastně pomáhají. Existuje na internetu mnoho snímků a dokumentů, tzv. Home video, které si natáčeli američtí vojáci v Jugoslávii a jiných bojištích, na kterých jsou zachycené brutální praktiky a zabíjení nevinných civilních lidí. Jsou to někdy až masakry, před kterými labužnické oko sadity smeká a žasne nad vynalézavostí američanů. Nemusím ani dodávat, že dané videa se na internetu prodávají! Když má amerika tak vyspělou armádu a strategii, proč se s daným konfliktem vždycky "piplá" několik let? Na zničení roztáhlého Hitlera a osvobození celé Evropy stačilo ruské armádě mnohem méně času a to bylo před více než 50 lety!

Podle mě naši politici jednají velice mazaně a vypočítavě. My pomůžeme američanům dnes, a oni nám možná pomohou až bude u nás nejhůř. A tak si jen kryjí vlastní zadky, a neváhají tomu obětovat bezpečnost obyčejných občanů. Do jejich budovy přece přes tolika bezpečnostních zón žádný terorista nevnikne a i kdyby to hrozilo mají vybudované podzemní kryty a chodby sloužící k bezpečnému úniku třeba i před zbouřeným obyvatelstvem. Oni vlakem nejezdí, oni nechodí nakupovat, oni jsou přece vždy v bezpečí...

[Zde] přináším články vybrané ze zahraničního tisku (ne amerického ale evropského) odhalující tajemné pozadí zářijového teroristického útoku na Ameriku. Podle mě se PENTAGON = PENTAGRAM (symbol moci ďábla)!

A [zde] je jedno takové free (čili nicmoc) "Home video". A [zde] jedno video jen tak, aby jste viděli že lidský život "běžných smrtelníků" nemá žádnou cenu před mamonem.

Tak... a teď víte čeho jsou američani schopni. Víte jací jsou... a teď mi řekněte co chcete s nimi dělat? Chcete se jim postavit. Pojďte všechny země... postavíme se jim! Ale na to američani právě čekají, jsou na to připraveni. A to tak dokonale, že by to způsobilo třetí světovou válku a konec lidstva. Vždyť tady se už nedá žít... všude samá zrada korupce, podvody atd... kdo to napětí má pořád snášet... udělejme definitivní tečku za virem sužujícím tuto planetu. To bude rošáda... snad nějaký zásah vyšší moci (ačkoliv v Bibli je toto skonání již definitivně předurčeno) by mohl zvrátit směr kam to nyní spěje. Nejsem pesimista, ale v tomhle směru... to vidím tak, že raději již dnes začnu "dožívat" svůj život podle sebe.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

24.4. 2002