VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Tělesné otroctví [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Nedávno jsem šel kolem obchodu se zdravou výživou - ve kterém mimo jiné bylo mnoho pamlsků, které nemají se zdravím nic společného a za vitrínou jsem viděl knihu Hubnutí podle krevních skupin. A tak jsem se rozhodl také přispět do tohoto humorného hubnoucího světa svým výrobkem pro rychlé zhubnutí.

Převratná novinka na scéně hubnutí!
Již žádná kila navíc! Ne není to sen ani lacinný podvod! Konečně se dočkali všichni ti, jež bojují se svým jídelníčkem! Konec obezity lidstva! Nedávno spatřil světlo světa revoluční výrobek somálské firmy s názvem Somahovin. Somahovin je bakterie, která žije pouze ve střevech somálců a zabraňuje tukům, aby se dostali přes střevní stěnu do krve. Tím jsou všechny tuky vyloučeny z těla stolicí! Můžete jíst co hrdlo ráčí a nikdy neztloustnete! Je to doslova bomba ve světě dietního průmyslu. Bakterie se implantuje do těla podobně jako je tomu v přírodě u jednoho rodu brouka. Tento brouk se živí dřevem, avšak aby mohl dřevo strávit musí nejprve získat bakterii která dřevo dokáže rozkládat od svých rodičů. Udělá to tak, že po několik dní pojídá výkaly svých rodičů. Tak dostane do sebe bakterii a potom může klidně pojídat dřevo samotné.

Přípravek Somahovin je vlastně extrakt ze stolice těch nejhubenějších somálců. Ne nemusíte se bát není nijak odporný. Extrakt je zapouzdřen v úhledné kapsli, která se rozpuští až vlivem působení žaludečních šťáv. Somahovin je nutno užívat vždy před jídlem!

Tento zázračný a klinicky otestovaný výrobek jež v posledních měsících doslova dobývá svět si můžete objednat za bezkonkurenční a jedinečnou cenu 666 Kč jedině u naší firmy. Vyskytli se totiž i lacinnější kopie tohoto výrobku, jež pokoutně vyrábějí pirátské organizace za účelem obohatit se. Jejich výrobky nejsou vůbec účinné a tak kazí jméno tohoto jinak skvělého produktu.

Ve stejné vitríně ležela cedule s převratnou novinkou ve světě léčitelství a to je "Gemoterapie" čili léčení pomocí pupenů. To už jsem opravdu kroutil hlavou. Jako zdůvodnění tam jakýsi Mudr. konstatoval, že v pupenech se skrývá čerstvá rostlina. Čili pupen je koncentrovanou zásobárnou enzymů, vitamínů a energie v tom nej nej stavu. Vedle této cedule se nacházely ampule s extrakty z těchto pupenů. Jejichž výroba je možná jen v profesionálním prostředí. Koncentrace roztoků byla podobná homeopatickým koncentracím. Ono léčit se téměř čistou vodou za hříšné peníze je dobrý byznys. A tak přecházíme z klíčků na pupeny. Tím poškozujeme rostliny tak, že už nevyrostou v místě pupenu. Kam to asi povede dál? Jsem zvědavý co ještě velké byznysové hlavy vymyslí. Bu Bu Bu rakovina je tu. Hodně lidí se pod tímto strachem dá přesvědčit k čemukoliv. Ale stejně jednou umřou :-). A tak mě logicky napadá, že nejvíce živin v tom nejlepším stádiu a s největší koncentrací obsahuje humus, co by hnojivo, ze kterého se z pomocí vzduchu slunce a vody v tělech organismů vytvářejí všechny vitamíny enzymy přímo ve složení a koncentraci pro dané tělo organismu. A to je nejlepší vlastní laboratoř, kterou máme. Zkuste jíst jen humus (ostatně nejíte nic jiného) zahřejte se pohybem na slunci a čerstvém vzduchu... uvidíte jak budete zdraví.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

8.4. 2002