VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Mamlasbudkov 1 [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Reakce na můj článek Vzkaz Jehovistům
Mnoho lidí vůbec nechápe s jaký je můj motiv psát. Nepropaguji svůj názor, jen tvořím situaci abych lidem duchovním nastavil zrcadlo jich samých. V mém oku při psaní je šibalství a na tváři mám úsměv. Nikdy se nevztekám, spíše se pořád všemu směji k popukání. Vlastně jsem asi blázen, nevím zda-li mám plakat nebo se smát nad tímto zvláštním svět, a nad lidmi jejichž pokladnice zeje prázdnotou a přitom sebou vláčejí velké těžké hlavy plné bezcenných cetek.

I na chanelingového inspektora je to silné kafe

Roman: bože, bože, to je síla... že na něj Ota tak drží...

Hlavně najít nějakou chybu za každou cenu, a hned se zviditelnit. Děkuji vorkobane.

Vorkoban: Píše se: zabili byste ho! Opakování mluvnice: podmiňovací způsob - já bych, ty bys, on by, my bychom, vy byste, oni by

A nebo nenajít nic a jen se zviditelnit.

K.K.: Souhlasím s Romanem, tenhle server ztrácí úroveň.

ctenar: Hodne nepovedene.

Morgana: Brrrrrrrr.

klingáčik: kašlinaněštěstíčkopánbůhsnámaazlépryč!!!

Já si netěžuji je to zábava...

nehodný: Pokud si uvědomíme, že Petr Štěstíčko byl, je a zůstane EXHIBICIONISTA, tak opadnou veškeré nelibé emoce.

Lidské ego má komplexy nehodných, protože mu vadí exhibicionismus jiných eg. Tak je pošpiníme že?

náhodný čtenář: Štěstíčko odpusť, ale Tobě kromě nejzákladních pravidel české mluvnice unikají i nejzákladnější fakta našeho života! Co Tě vede k psaní pro druhé? Vždyť dělaš přesně to samé, co Svědkové Jehovovi - BLBNEŠ LIDI!

Jak můžu blbnout zblblé? Pokud blbost nadnáší tak jen střílím do jejich nafouklých balónů. Ve větších výškách není totiž kyslík tak jako na tady dole na Zemi.

Zazinka: Shodou okolností mě také minulý týden navštívili Jehovisté. Nevyrazila jsem s nimi dveře, nemoralizovala a nepřesvědčovala je jakže to dělají blbě. Chvíli jsem si s nima popovídala a hlavně je ujistila, že Boha už ve svém srdci dávno mám. Tento týden jsme se náhodně potkali na ulici, rozpovídala jsem se o meditacích v naší čajovně a nabídla jim, že se mohou přijít kouknout. Jejich zájem mě potěšil. Mám já zkrátka ŠTĚSTI NA LIDI.

Dealer a dealer se setkali. Ti si přeci nebudou dělat potíže, když pracují u stejné "boží" firmy.

Armand: Co se všichni natřásáte a otřásáte? :) Vždyť tohle je nádherný, čistý projev hněvu... krásného a spravedlivého hněvu. Až do místa, kde se praví: "Taky se chystám podat jasné svědectví o skutečném významu jednotlivých proslovů Ježíše kde budu citovat z Vaší Knihy a všem dlouho žíznícím to správně vyložím." a přečasté používání a odkazování na slovo "ďábel" .-) Já jsem se dobře pobavil, za to děkuji. Proč bych to měl hodnotit? Přirozenost z článku přímo čiší.. a není nad přirozenost a vnitřní pravdivost! :) ... jen TA SAMA tu stojí za přečtení, tak je dnes vzácná! :)

Tento čitatel se nenechal moc napálit. Ale i jemu něco leží v žaludku, poznáte co?

Wu: Stesticko, Ty uz asi neovladas co pises, Mesiasi ... A pokud jde o Svedky, zajimave, taky jsem je zrovna minuly tyden mel u dveri. I my jsme si chvili popovidali, rekl jsem jim ze ve svem smysleni smeruju spis na vychod, shodli jsme se ze mnoho lidi by se melo zmenit, aby se neco zmenilo, popral jsem jim stesti (nebo snad stesticko? :)) v jejich sluzbe a v klidu jsme se rozloucili. Myslim ze neni nutne utocit, a uz vubec ne na tyhle pesaky...

Ty si Mesiáš východní a já západní :-) Máme držet při sobě ne? Nebo mě odsuzuješ? Mesiáš neodsuzuje, ale spasuje. Hlavně že by se lidé měli změnit to jo. TO je trefa do černého. BRAVO.

Jozef Gašper: Promiňte, mohli byste prosím vysvětlit, co vám vadí na tom co a jak to "štěstíčko" napsal? Asi je to divné, ale zatím žádný komentář mi neukázal, kde udělal podle vás chybu? Ptám se proto, že když pominu "Lenina a Gottwalda", tak žádnou "chybu" necítím, ale něco cítím z komentářů, nebo se mýlím? Prosím otevřte mi oči. Děkuji

Proč nemáš rád Lenina a Gotwalda? Najdi odpověď a otevřou se ti oči. Ach jo copak se nenajde nikdo bez klády v oku?

neznámý : Lenin a Gottwald, toť pravé pro štěstíčko. Jestli chcete vědět něco víc o svazácké minulosti Petra "Š.", tak klikněte ZDE.

Další vřed L a G spojený s mými psychedelickými zážitky. Jak jen zařídit, aby si lidé mysleli, že když mluvím o K. a G. jsem pomatený že?

ota luňák: Jozefe Gašperoviči, čemu se divíš? Diskuze zde je pro ty méně chápavé, co si vidí jen na špičku vlastního nosu - a ani se navíc neumí podepsat... stačí přece sledovat a bavit se, ne???... ;-)))!!!

Koho Ota chrání? Prestiž spirály, nebo dokazuje svou nadvěcnost aby se blýsknul, nebo je tak milý a zastává se mé maličkosti? Přicházím teda na scénu.

štěstíčko: Buddha ve mě vám sděluje: Tento článek byl napsán jako odpověď jen pro Jehovisty. Ale pokud s vámi otřásl je to zároveň i má odpověď pro vás. Jinak nechápu, kde vidíte pořád ten hněv? Asi v sobě... začněte tedy nejprve protírat vlastní očíčka plná hněvu... a pak možná uvidíte, že to nebyl hněv ale třeba láska k pravdě. Soucit a prevence která pomůže zatím tápajícím a tedy jediným skutečným Buddhům zachránit jejich neposkvrněnost vědomí.

jos.a.zentrich: Štěstíčko je pako, Jehovisté jsou zmatení fanatici. Obě tyto skupiny lidí sice mají jakousi snahu, ale pro své extremistické náhledy na život jsou pro další výstavbu ve Stvoření docecela nepoužitelní. jos.a.zentrich@razdva.cz

Označit někoho jako pako, není opravdu extremistický náhled. Hlavně že v tom má Josef jasno a ví, že pro další výstavbu ve stvoření je sním počítáno, kdežto s jinými ne. Podle toho co říká máme se na co těšit zřejmě postavíme vše na hlavu.

O.P.: Jehovisté si hrají na pány Pravdy a sluhy Stvořitele, ale přitom stojí na nárožích, či před domácnostmi, jako žebráci, kteří se doprošují, aby je někdo vůbec vyslechl. Ale kňourající nemůže být přece sluhou Nejvyššího! A "štěstíčko"? V nevěcných a zmatených slovech nelze zatím vidět žádnou úzkou stezku, která by vedla k bráně Pravdy. Ta je totiž vždy tvořena věcností, logikou a citem, narozdíl od širokých, pohodlných cest, které sice neustále něco slibují, ale stále na nich nic >skutečného< není. Jen mlžné přízraky Potěmkinových vesnic, předstírající realitu, ale ve skutečnosti nefunkční. Jehovisté i štěstíčko tak jsou dvě strany téže mince - ale ražené z rezavějícího plechu.

Nevěděl jsem že Pravda má bránu a že k ní vede nějaká ztezka, tvořená věcností, logikou a citem. Tak šťastnou cestu O.P. a dej bacha abys nedošel do těch Potěmkinových vesnic, kde se platí rezavým plechem za své vykoupení.

Roman: zcela vyjímečně s panem Pružinou souhlasím

A už máš i kamaráda na cestu.

ONN: K článku: Proč ne? ;-) Chápu Štěstíčka, taky jsem si před lety vyzkoušel tenhle postoj k Jehovistům. (a nejen k nim ;-) ) Jako bych se slyšel :-))) K čemu to povede, na to už přijde určitě Štěstíčko sám. Jinak dneska už je mám prostě jen rád. Nějak tak, jak píše Zazinka. Její postoj je mi z přečtených reakcí asi nejbližší.

No to už vypadá nadějně. Později to proklepnem. Zdání mnohdy klame.

Juras: Líčení těch, co se vzbouřili proti otroctví, je takové dost fundamentalistické. Alespoň tady bych trochu ubral a hlavně nevyzdvihoval zločince Lenina (Gottwald nebyl možná o moc lepší, ale ten vrahoun Uljanov - to je síla).

A přepišme dějiny z pohledu kapitalismu. Lenin byl vrahoun. Kde se to ti lidi dozvěděli. Copak ho znali? Nakonec řeknou, že i Ježíš byl vrahoun, páč v jeho jméně bylo zabito mnoho lidí viz.křižácké výpravy. Stačí podstrojit mediální důkazy.

Milo: Jehovisti a autor si nemají co vyčítat. Jsou stejní - není mezi nimi žádný rozdíl, jsou to stejní magoři.

A ty jsi prozměnu v jaké sektě? Pokud já obyčejný člověk kritizující sektářství a oblbování lidí jsem magor, pak ty musíš být génius. Z jaké školy tedy pocházíš, rád se přiučím.

Zuzana: Zvlastni styl, ale nenachazim na tom clanku nic zavrzenihodneho. Vzkaz "reaktorum": moc stourate. Asi "stesticka" znate lip nez ja, proto mi pripada, ze nejste objektivni. Tot pouze muj momentalninazor. Nikoho nesoudim. K tematu za sebe musim jenom konstatovat, ze kazdy, i kdyz tvrdi, ze je neverici, necemu veri. Pokud to nenuti druhym, je to v poradku. Bohuzel je v povaze lidi, ovladat masy, a to jakoukoli cestou. Cirkev a politika mi v tomto splyvaji.

Jupííííí

coda: Štěstičko si dal před sebe dva vzory, G a L, a je otazka, kdy nyni ještě tlumená nesnašenlivost, netolerance, propukne v radikalni,... většinou v připadě získání moci. Je, alespoň pro mne přikladem oběti svých vlastnich sklonů, emocí, frustrace a neschopnosti začít s osvobozením u sebe, obětí své nenaplněné touhy, chci říct, že dle mého názoru za to nemůže i když následky si nese téměř sám. Jen bych byl opatrný, je to nakažlivé a časté čtení takových příspěvků v nás všech vytahuje na povrch ty i našehorší karty, hráče, když si nedáme pozor, kteří tím zesilují a nepozorovaně hrají i za nás, doteď mohli sedět v našem týmu na lavičce

Jen ten kdo má nějaký Božský vzor, takto může uvažovat. Nemám žádný vzor! Dále se dovídáme o codových hráčích, kteří vyplouvají na povrch a to on nemá rád. Tlumená nesnášenlivost, netolerance, oběť vlastních sklonů a emocí či frustrace a neschopnost začít s osvobozením u sebe atd. Díky codo. Tvá pozornost odhalila můj záměr. Ale minula se na tobě účinkem. A tak potlač ty své hráče do pozadí... v pekle na tebe již čekají.

Roman: pěkné, coda

Jak si chanelingaři hezky rozumí. Hlavně když jim to hraje do noty pak je vše Božské.

Ignacius: Veřejně vystavený dopis je věcí Štěstíčka. Je otázkou, jestli ho poslal také jehovistům nebo jen na spirálu :-) Nic z toho ale není předmětem souzení, to je snad jasné. Jediné, co mi není jasné, aniž bych to soudil, je označení vrahů G a L za nějaké spasitele od otroctví. Pokud mě paměť neklame, komouši otročí lidi podobně jako církve a dokonce to přikrývají podobnými myšlenkami, nakonec v komunistických sloganech často lze nalézt slova z Bible. Mně z toho vychází tento závěr: Štěstíčko nemá rád jehovisty, ale má rád komouše, protože ti podle jeho vnímání umějí mnohem líp zneužít "zapsané dobré myšlenky"... A to už je nějaký důvod k zasmání :-))))) tož tedy přeji pěkný a veselý den

Ach jo. Opět L a G. Dnes se se stejnými myšlenkami přikrývají zase jiné věci. Ale lidem to dojde až bude nejhůř. Chce to trochu trpělivosti. Jak říkali agenti Matrixu. Mohl by říct L a G... šlo nám jen o vaši bezpečnost.

ONN: Pár slov ke komunisticté epoše naší země, ke komoušství většiny jejích obyvatel, k ideám komunismu včera a dnes a k historickému významu a omylům M+E+L+G, určených všem komentujícím včetně Štestíčka: TAK ČERNOBÍLE? ;oD

ONN: A ještě citát pana W.Churchilla, který dle mého docela strefuje presentované neporozumění stran G+L a pod.: "Kdo ve dvaceti není komunistou, nemá srdce. Kdo jím zůstává po třicítce, nemá rozum."

Ano... my černě a ty zas bíle. To je legrace...

Zazinka: A víte co řekl Goethe? "Vlastní krb a hodná žena v tom větší nežli ve zlatě je cena". Je to sice z jiného soudku, ale aspoň pro zasmátí. Je to tady samý "negáč".

Tak nám Zazinko zapózitivuj u našeho krbu jako vlastní hodná žena a my se přestaneme zaobírat malichernými myšlenkami.

štěstíčko: Jinak co se týče K.G a V.I.L máte zamlžené brýle. Zřejmě se vám líbí jak to tady chátrá. No nic vaše dětičky se budou mít díky vám o to "lépe". Až dohuntujete to co naši dědové vybudovali, páč na opravy a údržbu nejsou peníze a schodek státního hospodaření ten je toho mementem jak naše vláda jejiž kapitalistické choutky vy podporujete nakládá s tím co poctivé ruce v potu vybudovali. Lze jen vidět jak se za posledních 10 let schodek "spravil". Kdežto po válce kdy nebylo témeř nic z těch vymožeností či strojů byla naše vlast vzkříšena holýma rukama z popela... nyní ji s pomocí strojů kopeme asi hrob. Není divu že je vám teď blaze, protože byste museli začít makat. A ne filozofovat - sedíc na zhrbených hřbetech obyčejných lidí. Takže až si všimnete, že nepropaguji komunisty a ani kapitalisty, spíš razím zcela jinou cestu národního hospodářství, slušného hospodářství a hlavně našeho hospodářství, dřív než tu američané rozmístí své strategické střely... teda dokud je čas, uvidíte, že propaguji svobodného člověka tedy ani Komunistu, ani Jehovistu, ani Kapitalistu, ani Duchovňáka, ani Pobožného, zkrátka prostého člověka. Protože tento prostý člověk, který vám nesahá zřejmě ani po kotníky, se umí o Zemi postarat, ví co mu stačí, umí s Přírodou soužít a nevynalézá pitomosti. V jeho chování ani v jeho srdci není místo na myšlenky jak se zbytečně obohatit.

štěstíčko: Pro všechny ty milující bytosti které si tu staví mauzoleum mám jednu malou radu. Vaše láska a vaše kategorické soudy si vzájemně velice odporují. Buď příjmám nebo nepříjmám. Buď miluji nebo soudím. Takže opět říkám (už podruhé), protřete si očíčka a vyjměte vlastní klády, protože mě ty vaše navoněný kecy neoblbnou. Tato rada je ze soucitného srdce, protože to vy ničíte tento svět, tím že pod libým slovem lásky propagujete jen jeho agresivní odmítání. Pak se nedivte, jak se svět chová vůči vám. Jen se každý podívejte na své příspěvečky jak jste ujeli, soudili a nejraději byste mě v tom vašem dokonalém světě neměli.

zdeněk: Tolik lidí četlo Bibli a tak málo jich bylo co ji pochopilo.

Právě ses zařadil mezi ně úplně sám.

Roman Mílo, mě to už přestalo bavit. V meditacích jsem si mockrát uvědomil, co ted nechápu tak silně. Ze je důležité vybírat s kým mluvíš, on tě ovlivnuje.

ota luňák Romane, odpovím Ti slovy štěstíčka, který Tě tak neskutečně dráždí: "A zoufám si nad těmi línými mladými hlupáky, kteří se dnes touží stát kněžími."...howgh...;-)))

ota luňák Miluško, TY se chceš měřit s neomylným inspektorem channelingu? Který to má tak srovnané na všech úrovních, že se může vnucovat kdekoliv a komukoliv? Vybírej si prosím...s KÝM ztrácíš drahocenný čas..."-D... temná strana síly se zjevně raduje...:-DDDDDDD

fispa S takovým člověkem, jako je autor tohoto článku, opravdu i Svědkové Jehovovi zbytečně ztrácejí svůj čas. Pokud někdo chce citovat a vysvětlovat něco z Bible, měl by si ji nejdříve asi přečíst. A pokud chce psát "učené" žvásty o někom, měl by ho asi nejprve vyslechnout a poznat. I zkušení vojevůdci říkají, že pokud se chceme bránit nepříteli, je nutné nejprve dobře znát jeho taktiku... Jinak, chlapče zabředneš na tenký led, a tvé úvahy jsou pouze na úrovni pomluv a (promiň) neomezené blbosti. To, co tady povídáš o Svědcích Jehovových, je takový paskvil, že mé mínění o tobě je hodně nízké. I Bible říká, že Pravda není pro každého, ale jen pro ty, kteří si ji zaslouží. Ale jestli jsi Bibli četl, tak to asi víš...

Bible se nemá číst, ale žít! Pravda prý není pro každého a musí si ji zasloužit... to je paskvil paskvilů! Odkud PROSÍM TĚ ODKUD?!!! Z tvé Bible? Takovou paskvilovanou Bibli nemám.

Joshan Štěstíčko to vyjádřil celkem přesně, až na ten napadavý tón vůči Jehovistům. K probuzení je třeba trochu ráznější znění. Přikláním se k Štestíčkovi, protože je zapotřebí už konečně lidskou bytost připravit na život v Ráji, který se nezadržitelně blíží.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

23.11. 2002