VLASTNÍ ČLÁNKY

Vtipy týdne : Člověk odjinud [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Článek: Proč nechci být mystikem
Pacient FBA. Diagnóza FBA je z jiného světa a andělé mu slouží. Ale mému oku nic neunikne. A taky si to následně ukážeme, s kým máme tu čest. Proto to trochu opepřím svým komentářem :-).

Celý svět duchovní je velmi komický, všechno je to jen hra jak získat pozornost a uznání od druhých. Jak si postavit trůn z jejich obdivu. Všechno to začalo dávno, tehdy měla jedna channelingářka značné starosti se svou dušičkou, kdy ji bylo vyhrožováno peklem ze strany Božkých sil. Tehdy se zde objevil náš pacient, v té době vypadal ještě nadějně. Tehdy to byl ABF a na mých stránkách najdete některé jeho komentáře, tenkrát jsem ho kontaktoval abych ho proklepnul, popř. se něčemu přiučil, působil velmi sebevědomě, ale mě nelze oklamat! Pár měsíců na to vše co hlásal dříve převrátil naruby, o čemž svědčí i změna nicku na FBA. Ale zpět, abyste viděli jak rafinovaně lze skrýt iluzi. Tehdy napsal této ustrašené ženě toto:


ABF: Toto je prostý obraz jak to vůbec v duchovnu nemá vypadat. Nevím jakého boha kdo v chanel. vyznává, ale můj Bůh není ten který hrozí, zastrašuje, dává poslední varování!!! Můj Bůh, který je Boží Prozřetelností se vším všudy je bohem Otcem i Matkou, tedy laskavý, trpělivý, milosrdný a milostivý. Nikdy mi nedával ultimata ač zlobím jako každé lidské dítě zrozené na tomto cvičáku, plného trenážérových možností a příležitostí. Naopak kdysi jsem dostal pri jedné meditaci pokyn v podobě scény z chrámu, abych se choval jako skotačící a bezelstný jinoch, který tančí a raduje se i v chrámu. Tehdy jsem cítil jasně a ZŘETELNĚ slova: Neber se tak Vážně!!! Takže Katko a jiní zbloudilé na mystické cestě vlastního rozvoje "Neber se tak vážně, Tvůj skutečný Bůh to po Tobě nechce, měj radost a buď veselá. Pokud cítíš, že děláš něco co Ti neprospívá, změň TO, ale s radostí, láskou a vírou k sobě, že vše zvládneš. Ten co kdo s Tebou komunikuje není Duch Pravdy a kdysi jsem to Romanovi, Milošovi říkal, že jdou nepravou cestou, za kterou budou muset zaplatit velikou cenu, zvlaště pokud svedou na scestí jiné!!! To co napsal kolega pod nikem Štestičko nechť je mementem pro všechny opravdu čtoucí, slyšící, vidící a cítící!!!

Tehdy jsem napsal že channeling vede ke schizofrenii a do blázince. Nicméně i ABF byl obětí channelingu, ale jiného zřejmě pravého božského zdroje. Inu co člověk, to jiný zdroj, na každého se musí jinak, protože každy veří něčemu jinému ale Božské síly mají vaše vědomí jako na dlani, je velice snadné si vás omotat kolem prstíčku. Takže i na ABF nejprve použili cukříček a pak i bič. Podívejme se co se z něj vyklube. Pár dní na to se náš pacient objevil v jiné diskusi, kdy Ota Luňák napsal článek proč nechce být Mystikem, tvrdě kritizující celé channelingové řádění Božských sil.

FBA Pro OL-autora článku: Pominuli použití některých velice nepřesných zdrojů (ale třeba je to záměr), plus nepochopení co je opravdová mystika každodeního života celý článek je vice než dost dobrý, ale na konci ukazujete pro neco, co je pro mne zcela nepochopitelné: "Vyhrocoval jsem vzájemnou diskuzi (zkouška hrou není NIKDY k zahození ;-)), protože jsem chtěl, aby Roman sám odhalil své ledví, a přiznal svoji barvu" Toto není agrese? Není toto velikášství a projev "satanských" praktik? (viz kniha Rady zkušeného Dábla). To je ta Vaše mystika???!!! Nevím co si o tom myslet, R.P. se nezastávám a mám, respektive mel jsem kdysi výhrady k jeho práci, ale vybral si svou cestu a je to jeho Svobodná volba, nic víc, nic méně a já to respektuji. Zastávám se však jisté úrovně slušnosti mezi normálními lidmi, kteří spolu chtějí komunikovat a předávat si pokud o to stojí!!! Na jakou temnou strunu byl váš záměr hrát, aby jste tzv. něco odhalil??? Mě to příjde sprosté a ponižující pro oba dva. Víte být to před takovými 10 až 12-ti lety asi bych se Vás trochu snažil vychovat také jednou formou agrese a to aby jste zažil velice hluboký stav ponížení a na základě této zkušenosti, stav hluboké pokory, která Vám bez urážky hodně chybí. Dnes jsem asi přece jen dál na své cestě pochopení: "Komu není z hůry dáno, ten ještě bude mít příležitost ty kolinka si ohnout!!!" (symbol pokory -kolena) a proto pokračujte dál v tom co děláte (jen si hraj milé dítě, hraj.............)!!! Proto nebudu Váš napravovatel, protože ještě vůbec nevíte co je to vědomě konat a být plně odpovědný za své činy. Přečtěte si co jste napsal a jak žijete v praxi vůči bližnému, možná najdete několik skvrn na vlastni kráse a změníte přistup nejen k sobě, ale i k jiným.

Vypadá to solidně co? A přitom tu je tolik bludu a protiřečení, až mi je zle. Rady zkušeného Ďábla měly na FBA asi veliký vliv, páč se touto knihou vícekrát ohání. Čeho si všimnout? Mé oko hned vidí tyto věci: Toto není agrese? přitom se sám jaksi hraje na temnou strunu aby něco odhalil v Otovi. Dále: Víte před 10-12 lety by chtěl Otu napravovat, ponížit ho a přinutit ho ohnout kolínka, ale dnes je dál na své cestě, protože mu bylo zhůry dáno. Ó... jak rafinované, přitom se nepohnul ani o píď a je stále stejný jako před 10-12 lety. Stále napravuje, ponižuje... bravo. Fantasmagorie vlastního klamu je velice častým jevem na scéně kazatelů. No nic jdeme dál velice jsem se nasmál při psaní této stránky. Ota luňák taky hodně vidí a hned reaguje. Udeří hřebík FBA vždy na hlavičku.

ota luňák FBA: "Dnes jsem asi přece jen dál na své cestě pochopení"...tak to jsi z nejhoršího venku...;-))) Ty si nerad hraješ? HRA je vždy na ostří nože a s plnou zodpovědností, ne? ;-))) A nevylučuje to naprostou pokoru - pokud se ovšem nejedná o připosranost.

ota luňák Romane, ten úvod napsal Brunton...asi když poznal, že generovat iluzi mystiky (a jiných iluzí vyjímečnosti) je kravina hodná betonového vědomí...a s "mystikou" přestal. Neodděluj "Boha" od Tady a Teď a (snad) pochopíš. Jinak je s tebou prča, ale už mě to přestalo bavit se motat v kruzích. Každá sranda jednou končí a nemohu Tě donekonečna krmit sladkou energií své laskavé pozornosti (byť nezasvěcenému se zdá agresí). S Láskou tě tudíž posílám k Brdečkům. Dej si tam pivo....;-)))

Snažím se jim ukázat příčinu i místo kde vznikají jediné konflikty. A ukazuji cestu.

štěstíčko Proč někomu vadí že se někdo vytahuje? Přede mnou se každý může vytahovat jak chce a nevadí mi to. Asi má někdo vohroženej prostor pro to své Já :-). Mystika je pro mě M-Y-S-T-I-K-A. Pár písmen. Ota tu neřekl vůbec nic. Nikdo jste tu neřekli vůbec nic. Všechno co kdo řekl se dá vyvrátit nebo potvrdit, protože jsou to jen prázdná slova. To věděli už staří řečtí filozofové. Přením, či třením se vysilujete. Není důvod proč se přít. A pokud ho najdete, najdete ho jen a jen v sobě. Je samozřejmé, že se filozofové a mystici budou přít. Je to normální jev, přou se protože každý ví, že jeho poznání není zažité, nybrž jen vypůjčené. Vnitřně vědí že sami neznají a tak tu harjí velké hry. Někdo říká, že ho vede to a to, ale musím s Všechno je to jen vaše dětská hra na učitele a žáka, na dobrého a špatného. Jak vytvořit v jiných, klam aby vám postavili trůn a tím i v sobě potvrzení, což je ten halvní skrytý důvod toho proč to děláte. Protože sami NEVÍTE a máte strach z opovržení. Ti kdo hledají nějakou cestu nebo pravdu jen sami potvrzují, že jsou slepí a že zabloudili. Každý kdo má cíl - bloudí. Zodpovězte si sami otázku, proč jste si vytýčili nějaký cíl... a najdete příčinu vlastního utrpení.

Asi jsem se něčeho dotknul nebo co a mělo to potřebu zasít spor.

Míla Ano, štěstíčko.:-) "Všechno co kdo řekl se dá vyvrátit nebo potvrdit, protože jsou to jen prázdná slova." S tím naprosto souhlasím.:-))) Jen bych se ještě zeptala - zdá se mi to jenom, nebo jsou poslední dobou opravdu tvé příspěvky do komentářů čím dál delší?:-))))

Do mě se klidně může stříle a neztrácím klid. A Míla to je chanelingový případ sám o sobě, možná, že si vykoleduje umístění v této síni slávy. Nicméně jdu hned po příčině symbolickou bílého domu.

štěstíčko To MÍLA: Snažím se vás otrávit spóóóóóóóóóustou písmenek..... abyste se jich nabažili natolik, že byste neměli potřebu si z nich stavět bílý dům.

Ozývá se FBA s tím že umí diagnostikovat na dálku. Co? Zapamatujte si co řekl, neboť tím bude konfrontován. Za chvíli se to rozjede.

FBA pro OL: Pobavil jste mne, z toho už zase kouká člověčenství, ikdyž s tím třeba nesouhlasím. Takhle, proč ne????!!!! Toto je cítit už zdálky co vyzařujete a není to špatné!!!

A Roman i přesto, že byl zesměšněn, Otovým článkem nepřestává perlit...

Roman Božské síly mě navedli kouknout se na moje IP. No jo, zase známá čísla. Inu numerologie funguje... Ale jak to ten Bůh dělá, to člověku bere dech, jak je mocný...

Odpovídá mu nějaký mudrc stylově s trknutím, že se jedná jen o jeho iluzi a bajku... marná práce mudrci..

Bajka Slepý křičí na hluchého: Slyšels? Hluchý na to: Co? Cos viděl?

V tomto auditku je Roman napadán velice tvrdě a každý se do něj naváží proto přidávám tento příspěvek...

štěstíčko Mi nijak Roman nevadí. Nemá nade mnou žádnou moc jako nad vámi. Nemůže mi ukrást můj klid ani mě vyvést z míry. Je tu krásně vidět jak vaše slova a básnění o lásce a příjmání se rozcházejí se skutky. Máte strach z toho, že by mohl mít pravdu. A to vám zasazuje těžkou ránu... pryč s ním? Ano? Buddha se neodvrací když přichází ďábel, a ani se neklaní, když přichází Bůh. Jste jako děti na pláži dohadující se o tom kdo má krásnější bábovičku... Bůh ve mě se jen směje... ví že za chvíli hned jak slunce zapadne a děti půjdou uplakané a znepřátelené každý do svých domovů, přijde příliv a pláž pravdy bude zase jako dřív. Všechny důkazy a argumenty jejich sporů smetla vlna času a Bůh ve mě má radost, že si děti mají kde hrát, a přitom pláži pravdy nijak nemůžou ublížit. Každé ráno je zas čistá. Jednou děti příjdou na to, že nejlepší na těch bábovičkách je prožívání té činnosti při stavění. A právě i Bůh jen kvůli tomuto prožívání posílá milióny dětí na pláž. Snad se jednou najde jedno dítě... které se přestane dívat na bábovičky ostatních, nebude jim závidět, nebude se hádat a nebude druhým bořit jejich dílo. Dítě, které bude vědět že tu jeho bábovičku s ním stavěl sám Bůh. Že je jejich společným dílem. I kdyby mu jeho bábovičku rozšlapali ostatní děti... ten pocit... ten prožitek nikdy nezboří. Klidně se zas pustí znova úplně od začátku do stavění.... a s radostí... naopak bude ještě ostatním dětem vděčné, za to, že může víckrát stavět od začátku. Zatím co se ostatní už přou... Bůh i to vnímavé dítě spolu ještě staví. Takovým dětem patří království nebeské. Mým přáním i přáním Boha ve mě je, abyste jednou taky prohlédli... protože se tady vzájemně okrádáte, což mi i Bohu způsobuje smutek v srdci. Protože za chvíli přijde příliv, a vaše svíce zhasne. Vy si odnesete z pláže jen uplakané oči a šrámy... je to škoda. Ale to už mluvím tak jak mě mnozí neznáte :-). Mnohdy se za žebrákovým šatem skrývá víc než za šatem zdejších mistrů. Aspoň mám na duši klid... nejlepší je kráčet totiž po svých, bez cíle, bez osnov... jen tak. Vždyť to je to nejkrásnější. Když nemáte cíl, nemužete dnes strádat nudou, utrpením nedostaku, očekáváním. A právě proto si tu hraju někdy na blbce... je to prima. Proč by si Bůh ve mě nemohl zahrát na ďábla? Jde tu o nový prožitek. Být pořád Bohem je nuda :-(, všude samá závist... je těžké, aby rozkvetlý květ nevoněl...

Zřejmě jsem zase někoho dotknul...

Míla Jsi si jistý, štěstíčko, že jsi nás zhodnotil dobře?:-) Ano?:-))) Pak je to OK, protože můžeš být šťastný.:-))

Jozef Gašper Mílo,už by jsi toho měla nechat, nemyslíš?! Jsi jak potrefená ....! Já jsem ty články nečetl, ale copak necítíš co z nich vyzařuje?! Alespoň v tebe jsem doufal...

Ota versus nezdolný Roman

ota luňák Předpokládali byste, že po dvanácti letech úžasného mystického channelingu bude zasvěcenec zářivou, zdravou a šťastnou bytostí? Já také - ale veliký mystik prý TOLIK miluje UTRPENÍ a navíc (zřejmě neustále, po celých dvanáct let) prožívá "temnou noc duše" (další alibistická pitomina z pomatených hlav). Proto vypadá tak, jak vypadá, proto žije tak, jak žije. Zkuste se nejlépe přesvědčit OSOBNĚ. Pak mi plně porozumíte. PO OVOCI POZNÁTE JE. Bedlivě zkoumejme slova a činy. Nebojme se je veřejně pojmenovat. Pravda osvobozuje! http://www.spirala.cz/clanek.asp?id=2655

ota luňák Spirálu jsem stvořil s přáteli - ale v radostném sdílení a pro sdílení - NE, aby ji zahltil nějaký MAGOR (nazývejme nejen věci pravými jmény) jen a jen svými bláboly. O tom to je. A tak to také zůstane, drazí nevidoucí (snad jen zaslepení...;-)). Překvapuje mě, kolik úžasných krasoduchů je skryto v komentářích - z pár řádků rozpoznají hologram celku! Úžasné!!! Leary má pravdu?

Roman kdyby si mystik Ota přečetl knihu sv.Terezy z Avily Život, nebo nějakou jinou, příp. sv.Jan z Kříže Temná noc duše, dočetl by se, že tyto zčásti bolestivé procesy probíhají celá desetiletí.......... Dvanáct let to nedělám, chann mi začal jít v prosinci 1995, Oto. Vídíte, jak se tu začalo pěkně pracovat. Už žádné mazání medu kolem úst a farizejské řeči. Tvrdá práce je mystika! Opravdu žádná selanka. A to je TND jen třetina problémů..... Ale každý život je obsahuje a mystika jako radikální duchovnost je zkoncentrovaným životem. Proč by to mělo být jinak???????? Proto je osvícených tak málo. Klobouk dolů před každým, kdo meditace dělá a neuteče, i před Otou, jestli nebude jako Anička, že sex je lepší... To jsem zvědav, jak to zvládne.

ota luňák Roman: "Ale já jsem vážně nad věcí"...FAKT? Tak proč se stále VNUCUJEŠ (stejně jako tvůj dvojník FBA)? Nenasytné EGO, co? Buďte, hoši, KONEČNĚ moudří, a se Spirálou se nezahazujte. Nestojí nám to za to....;-))))(a zabíráte cenný prostor...;-)))D

Roman co to pleteš Oto? Já se nevnucuju. Je jasné, že za tolik let co na netu jsem si našel to nejlepší. Pokud znáš nějaký jiný server, kde se dělá kvalitní mystika, rád se podívám. Já vím, že mě tu nerad vídíš, ale máš smůlu, patřím sem.

Roman mystika je vedena bezprostrene Bohem a ten na to da pozor, ale uz fakt koncim, jinak je to fakt donekonecna...

Trochu vtipu, logiky i učení

aliassilent Františku, oni se "třou" nebo jak tomu říkají. A je známo, že třením vzniká teplo (pokud nejsou příliš namazaní) a v dalším stádiu snad i světlo. No a ta trocha smradu, jako vedlejšího produktu, snad nikoho nezabije :-)))

A opět tu máme FBA

FBA Všem zůčastněným: Prosím Vás ve Jménu nekonečné, bezvýhradné, všeodpouštějící a všeobjímající LÁSKY, zanechte vzájemného štvaní se a osočování. Nikomu z Vás to neprospívá a nehledě na to, že těm co Tyto a nejen Tyto stránky čtou jsou výstrahou jak se k sobě dokážou chovat lidé, kteří by měli být příkladem tolerance a vzájemného pochopení jak ve strastech, tak i v přehmatech. Kde jsou Vaši průvodci, kteří určitě Vám neradí: útočte, ponižujte, pošlapejte, pomluvte, posmívejte se, buďte škodolibý a používejte mnoho jiných disharmonických vlastností, které odčerpávají potřebnou energii pro jinné práce nejen od Vas, ale především od jinných oveček, které se toto ještě nenaučily(sekat okolo sebe). Nebylo by lepší v duchu pragmatického tónu např. p.Míly si předat a předávat praktické zkušenosti a vysvětlení přoč se věci dějí tak jak se dějí???!!! Neměly by jste hledat to co Vás spojuje a né to co Vás rozděluje???!!! Zeptali jste se komu slouží Vaše vzájemné půtky??? Kdo Vám to vlastně našeptává,aby jste se stali démony, když jste všichni synové a dcery Stvořitelů(Tvůrců) a Stvořitelek(Tvůrkyň), kteří jsou synové a dcery Prvotního Stvořitele tj. Boží Prozřetelnosti???!!! Ti kdo Vám našeptávají jsou lačni Vašich emočních Výronů a pochutnávají si na Vas jako na nejlepších Rautech. To jsou Ti opravdový energetičtí Upíři a Vy jste jejich chovné stádo. Proto Vás žádám a vyzývám, jako Hlas na Poušti: Kajte se a Kdo jste bez Viny, hodte První po mne kamenem!!!" Všichni kdo jsou zde na Zemi dostali Milost v rámci Milosti a Milosrdenství, aby se mohli učit se Učit a učit se Lásce, což jedno jest!!! To znamená, že i inkarnovaní Mistři se musí učit předávat s Láskou a pochopením pro slabosti těch, které potká na dráze přítomného času. Nikdo není víc a nikdo není míň!!! Dále každý je odpověden především Sám za Sebe a Každý bude odpovídát na jednu Otazku:"Jaká je žeň Tvého života?!" Nikomu nepomůže výmluva Ten či onen mě řekl nebo udělal!!! Každému co jeho jest!!! Obráceně běda těm co svedli a sváděli na scestí, těm nepomůže vymluva, že nevěděli a neviděli, když Zde říkali "My Vidíme a Víme!!!" Přeji Všem klid a mir v Duchu a Duši, bez našeptávačů a působení pseodo božských sil!!!

A tak si ho teda otestujeme, zdali mluví z vlastního :-).

štěstíčko Díky Bohu za FBA: Na něm si můžeme ukázat, že je vedle jak ta jedle. Že tu řeší jen svůj problém. Hele... Lůďo všechno má v rukou Bůh není-liž tak. Všechno k něčemu slouží není-liž tak. Nic tu není zbytečné bez účelu není-liž tak. V přírodě, když se škádlí lvíčata proč je milující matka nenapomíná za jejich chování? Tady probíhá tak dlouho očekávaná transformace. Kdy je nutno vlastní bloky prožít a pak zmizí. Nikoliv je potlačit. Je nutno uvidět vlastní mizerii osobně, odhalit a nechat vynést ego na světlo. Probíhá tu regrese. Je tu prima prostředíčko. Nepomůže tedy jen o svých slabinách slyšet z doslechu je třeba je osobně uvidět, jedině tak se dá s tím něco dělat. Pak je to tvé blábolení o lásce ukázkou tvého neporozumění věci, tvého nepřijetí světa ani lidí, tvých předsudků o správnosti a morálnosti ale především agresivní se vměšování do vývoje zdejších jedinců a snaha o manipulaci záměrů Božích. A to dokonce činíš ve jménu jeho. Začni tedy u své klády, dej se na pokání a uč se odpuštění. Právě kvůli takovým farizeům jako jsi ty se v lidech za léta vlivem potlačování podobných učení vztek jen naakumuloval a nyní chce být prožit. A je lépe to učinit zde virtuálně, než doma v rodině kde budou pak strádat i nevinní. Až budeš mít někdy vztek běž do přírody a zařvi si ze všech sil... udělej to co malé dítě. Skákej třepej sebou trucuj a vztekej se. Dej do toho 100%... a pak když se vrátíš zpět... můžeš s klidem toho kdo tě napadnul i pohladit. Nyní však ne jen na oko abys mu dokázal jak jsi dokonalý, ale od srdce... protože nikde uvnitř tebe není ani stopa po vzteku. Jak už říkal Vladimír Menšík... je umění se rozčílit... vybuchnout...

FBA Milý Petře, zvaný Štěstíčko jsi hlupák a hloupoučký ještě dlouho zůstaneš, protože ještě dlouho bude na Tebe platit :"......odpusť mu ,neví co činí." Nezlobím se, protože již dávno mám své emoční vlastnosti pod kontrolou Ducha, jestli alespoň trochu víš o co jde. Co je Laska nemáš ještě ani potuchy, protože by jsi neplodil to co plodíš. Pokračuj ve svém díle, pokračuj a Já Ti předpovídám do 12-ti měsíců projevení se velice zákeřné nemoci, která Tě poučí co je výuka Láskou v rámci aktu Milosti a Milosrdenství. Je tedy na Tobě jestli to co je v Tobě jedem, bude potvrzení mé pravdy a nebo potvrzení Tvé způsobu myšlení.........!!!

Nezlobí se, protože má své emoce dávno pod kontrolou... uvidíme dál zda-li je to pravda :-). Mohu jen říct, že je to blábol, páč mistr nemusí mít nic násilně pod kontrolou a tedy se FBA jen sám usvědčuje a nahrává mi.

Eagle FBA: Ale fuj! Laska "s velkym L" se projevuje takovymhle sprostym vydiranim? "Duchovno" zalozeny na prachobycejnym lidskym strachu, vyhrozovani trestem (jeste ke vsemu jako potvrzeni vlastni jasnozrivosti) a podobny beekoviny, to z nas musi mit Pambu radost :o((( (Podotykam, ze ac to tak nevypada, je Tvuj prispevek bohuzel VELMI k tematu.)

No a následuje má klasika

štěstíčko TO FBA: "prý výuka Láskou v rámci aktu Milosti a Milosrdenství" Víš ty vůbec co plácáš za nesmysly. Slyšíš to MILOSRDENSTVÍ slyšíš to!!!! A ty mě chceš trestat nemocí když tě prosím o milost? Zbav mě svých soudů... zbav nás svých soudů a předsudků. To máš teda daleko k té lásce. Víš co Ježíš učil farizee jako ty? Milosrdenství chci a né oběti. Už dávno jsi říkal, že lidem zanecháváš svobodu, že jsi přestal kázat a pak tady vletíš a spustíš, aniž by tě o to někdo prosil. Zastal jsem se tu většiny lidí a pošpinil jen tvé SLOVO a hned jsem špatný před tvým Bohem? Jo! To máš teda zajímavé měřítka. A při tom jsem k tobě přistupoval s upřímnou láskou ti pomoci protože jsem viděl že stojíš nad propastí, chtěl jsem ti dokázat, že to sám nemáš zmáknuto a že se chceš taky hádat. Zkrátka jsem tě dostal kámo. Pá pá. Jo jo máš pravdu jsem veliký hlupák... tak veliký, že jsem tě připravil o energii. Mňam Mňam... Příště kámo... mluv za sebe a nikoliv za Boha či hlas na poušti. Je to jako v hospodě jo? Chlapi jsou naježení bude bitka. Řekni jsem FBA - Lůďa Kováč a velice se mi nelíbí jak se tu hádáte. Pak ti řeknem za to žes tak upřímný tak ti dáme radu od srdce... nechceme aby ses tu trápil nebo přišel k úrazu bude lepší, když změňíš lokál šerife... ale pokud nemáš však své emoce pod kontrolou ducha... pak ti za to nemůžem... co ty do nas! Co!?

Mnozí pochopili a FBA začíná téct do bot. Zvládne to? Uvidíme. Učitě ne, takovým těžkým případům to trvá velice dlouho...

Eagle No jo,vsichni Tady vimame "Bozske sily" a pri tom se tu bijem vsim, co nam prijde pod ruku (az na vyjimky;o). To skoro vypada, ze Ty "bozsky sily"(nebo ktery certi) nas uzivaj k tomu, aby se mohly dosytosti servat. Takova "Svata" vybijena. Pokud bychom opravdu vsichni Zive vnimali cosi, co nas presahuje (a je jakymsi spolecnejsim zakladem) - jedno jak si to pojmenujeme - asi by nase komunikace byla jina a mozna vic k uzitku vsem ucastnenym.:o) Kdyz uz se oznacujem za tydlencty "duchovni" lidi, mame vsichni odpovednost za to, co tvorime (i kdyz je to tezky, pokud si clovek nevidi na spicku nosu). O kousek dal na tyhle modry sisce, co pluje protorem, se schyluje k tomu, ze se budou lidi vrazdit ve "jmenu viry" (i kdyz to "proc" je samozrejme slozitejsi). Kdo z nas ma jistotu, ze svym agresivnim myslenim (jeste ke vsemu vyslovenym do spolecne "virtualni mysli") k tomu neprispiva? Co kdybychom zkusili hledat a komunikovat takovym spusobem a s takovym "bozskym", ktere z nas neudela jenom dalsi kohouty s cervenejma ocima...

štěstíčko To Eagle: Všechno je to jen taková dětská hra o získání pozornosti, jak se zviditelnit jak říká frufru. Prostě nás to žene dopředu. Tady nikdy duch netrpí, jediné co tu může dostat na frak je jen ego ne? Takže si to pěkně nasolme, když ho chceme zničit na něéěéěéj. Vzájemně si pomožme. Na něééééj. Je tu prima prostředíčko jak porazit sebe samu. Jak se smířit z porážkou... když ego porazíme... tak jsme vyhráli nebo ne? Samozřejmě, že to není příjemné. Kdyby to bylo... byli by všichni svatí. Prostě tu zemřete na kříži... vždyť o to vám šlo ne?

ota luňák FBA: dej se k Palkovi, jste oba přibližně stejně psychicky narušeni - můžete si tedy leccos předat a akcelerovat své šílenství ku vzájemnému prospěchu (=prozření). Příjemnou zábavu!!!

ota luňák Mystický channeling JE mentální onanie. Když vidím zuboženého (marasmus = totální duševní a tělesná zchátralost) Palku, nemohu se ubránit smíchu - kvakerský třes a inspektorovo šílenství, ukájení se nad vlastní pomatenou tvorbou...doporučuji se s Palkou OSOBNĚ setkat. Je to zajímavý a DOST poučný zážitek!!!

FBA Milý OL to co předvádíte nesvědčí o konzistentnosti Vašeho projevu a ke kvalitě to má dost daleko. Jsem mimo, protože Vám nepřitakám? Naštěstí mi nikdy chvála moc neříkala a kritika pokud je opravněná mi sice také nevoní, ale alespoň se zamyslím jako člověk proč mne tak někdo vidí a v meditaci to konfrontuji s jinými rovinami meho Vědomí Já. Pak činím závěry především k sobě a pak teprve k jiným. Jak to děláte Vy?! Nepatříte náhodou do velké skupiny ostrostřelců, kteří prvně vystřílí všechnu munici a pak tancují nad mrtvolami a zraněnými Toten Dance, kde chrastění kostí vydávájí za projev své dokonalosti a vyvolenosti???!!! Pokud tomu tak není, co to je tedy???!!! Pro koho vlastně pracujete, když urážíte každého kdo Vám nepřizvukuje, když vykazujete z virtuálního prostoru každého kdo by si dovolil na "Vašem servru" něco namítat. Zamyslete se jestli náhodou nepracujete pro někoho, pro koho vlastně pracovat jste nechtěl. Pokud ano, tak potom svou práci děláte dobře, nepřemýšlejte a srdce nechtě zmrznout bude to pro Vás pohodlnější. Svědomí, tu mršku otravnou zahlušte svými každodeními excesy na tomto servru(stránkách) nebo je snad vyrovnáváte jinde a jinou prací???!!! Ptám se proto, že Vás osobně neznám a tedy mohu jen dovozovot co jste zač podle toho co ukazujete, že jste svými excelentními výrony harmonie a rovnováhy. Pokud máte pocit, že by jste si mohl dokázat jak jste na tom dobře, dejme si diskuzní střet z očí do očí. Můžeme jen mlčet a nechme mluvit své Duchy a uvidíme jestli je to podle Vás nebo jinak............

FBA Petře Zvoucí se Štěstíčko je vidět,že kráčíš ke svému Neštěstí krok za krokem.Snažil jsem se vcitit do Tebe,abych pochopil!!!Krom jinných info jsem zachytil nejakou disharmonii v AT a už částečně projeveno v FT.Podíval jsem se na příčinu a je to docela jasné......!!!Nepotřebuji Tě ani vychovávat a ani trestat nemocemi.Ty sám se vychováváš,respektive Tvé NIJ Tě začíná mít plné zuby.Já Ti jen říkám co vidělo mé oko.Nevěř tomu,nenech se "zastrašit",prostě pokračuj....!!!Pokud budu mít pravdu(vždy říkám,že bych raději v tom co vidim,cítím,slyším neměl pravdu),budu tady a pokud budeš chtít slyšet obligátní:"Co dělat?" povím Ti to né jako vítěz,ale jako Přítel.Mohl bych mnohé,ale zde jsem na služební cestě a jsou zde jinší zákonitosti,respektive jejich projevy,proto jsem Tobě a i jiným řekl nedělejte disharmonické vlny,protože tím můžete vyvolat Tsunami.Je tedy na každém jak to vezme ,jestli jako farizejské bláboly nebo jako slova přítele na Cestě.

FBA Všem: Kdo z Vás je schopen diagnostikovat na dálku, prosím podívejte se jestli Štěstíčkovi náhodou nehaprují Játra. Kdo ovládá Základy čínské medicíny zkuste posoudit podle projevu zda náhodou nešlehá jaterní oheň tak do plic, že to odnáší nejen Plíce, Tlusté střevo, ale především Ledviny a močový měchýř. Pokud to náhodou bude souhlasit, vysvětlete jmenovanému co znamená dlouhodobé energetické a jednostranné přetěžování.......... a jak to koresponduje s charakterově-volními vlastnostmi, které se projevují skrze emoce. Vysvětlete mu prosím co znamená emoční zranění a zraňování se. Třeba to pochopí a i pro jinné to bude mít poučný aspekt. Třeba pochopí co je Mystika a co je opravdové poznání. Děkuji Vám za pomoc, protože toto má smysl a né půtky všeho druhu (viz dny minulé a snad už né dny budoucí)

Pája Sorry FBA, ale dovolim si vysvetlit nektere tve zkratky : AT - astrální tělo, FT - fyzické tělo, NIJ - nejvyšší individuální já! Ahoj Pavel

Štěstínko nejsem já.

Štěstínko FBA, není to nějaká česká odnož ef-bí-aj? Pozor na rozvědčíky KGB a lidových milicí...

Štěstínko to FBA: Nechávat mluvit své Duchy - To je kdo má mocnější pšouk? - Omlouvám se, nevyznám se tolik ve zkratkách a zdejší odborné terminologii...

ota luňák FBA: neopisuj... a pokud mě neznáš, konfrontuj to se svými rovinami - a zeptej se Ducha... Duch proti Duchu... tady to začíná být teprve ta správná sranda... je vidět, co "mystika" a Palka přitahuje... FBA, kámo, nejsi ty v občanském povolání KOMIK? Víš, že mě pokaždý rozesměješ, jak se necháš nachytat...;-)))

ota luňák Všem: Kdo z Vás je schopen diagnostikovat na dálku, prosím podívejte se jestli FBA má všechno pohromadě...;-))) Nechybí kolečko nebo šroubek?

ota luňák Aničko, to je hezké třeníčko, viď? Jen houšť a větší kapky, ať padají MASKY...;-)))

ota luňák Roman: Otiskl také první Aniččin článek a ted i moji erekci, měl bys ho nasledovat...jo, to udělám, Romíku. Erekci mám rád....;-)))

Zde se prvotní diagnostika na dálku FBA jaksi změnila, avšak Ota vidí do FBA a pěkně mu sdělí co se uvnitř něj odehrává

FBA Milý OL, chováte se jako malý spratek, který dostal nabacáno a před kamarády si chce zachovat za každou cenu face. No nic bude to ještě hodně bolet než se vyklubete do dospělosti spolu s kamarádem jedné kšandy Petrem-Štěstíčkem. Je dobré být spíše pisatel v lehkém tónu, ale někdy je potřeba zvážnět i v tom se pozná dospělost. U duchovně vyvíjejících lidí by to mělo být zcela normální toto umět. I to je indikátor cim jsme a kde jsme. S tím, že Vás neznám jsem Vám nabídnul přátelskou ruku a Vy jste jí poplival. Znám Vás více než znáte Vy sám sebe, ale to není podstatné. Podstatné je to, že svými výrony brzdíte sám sebe a stáváte se lidským Tasemníkem, Zmarchrabem či jiným pokušitelem (viz Rady zkušeného Ďábla)!!! Jste si jist, že toto jste před příchodem na tento svět slíbil, že budete dělat..........???!!!

ota luňák FBA: nabacáno? hahaha. Komiku. A nauč se pořádně psát, i když jsi rozčílen, děláš si ostudu. Jste si jist, že toto jste před příchodem na tento svět slíbil, že budete dělat..........???!!! Tak vidíš!

ota luňák FBA: jo, a moje, výrony, milý Komiku, mi jdou velmi lehce...;-))) Zatím mě bavíš...ale zkus to ještě vylepšit. Hlavně písemný projev a onu konzistenci projevu. A neopisuj! Něco z vlastní hlavy potěší!

ota luňák Naposled FBA: "Pro koho vlastně pracujete, když urážíte každého"... kdo se nechá urážet je slaboduchý. Bojovník Ducha využije institutu "tyrana" k rozpoznání a zpracování především VLASTNÍCH bloků. To ostatní není podstatné. Přečti si například Castanedu a nečti duchovní "červenou knihovnu"... milý Komiku. Nebo magiku? ;-)))

ota luňák ..to "nechá" znamená, že mu to VADÍ... aby bylo ouplně jasno. Až budeš vnímat energetickou podstatu slov zjistíš, že diskutovat zde je pošetilé - a marné....;-)))

Anička FBA: Vám to dělá dobře, poučovat ostatní a cítit se na výši, že? Ale že se nestydíte, můj milý... vždyť jste úplně stejný jako každý z nás zde :o))

To se nám to tu rozjelo lepší než komedie v televizi

štěstíčko No krása: Děkuji všem zde přítomným. Posílám vám všem dík i lásku. Za to že jste takoví jací jste. Celkem vám závidím tu živost. FBA bych jen prozradil, že žádné AT nemám, a NIJ se rozpadlo, když jsem následoval Ježíše na poušť aby mi otevřel oči. Vřele doporučuji všem zejména FBA! Jinak FBA tvá diagnóza pasuje na každého civilizovaného člověka. Nemusím být vůbec žádný léčitel podívám se na člověka a řeknu plíce, játra, tlusté střevo, ledviny trochu žaludek. Hlávně že mám HLAVU v pořádku. JUPÍÍÍÍÍÍ.

štěstíčko Speciálně pro FBA : OL i já jsme na tom stejně, prostě jsme si uvědomili z vlastní zkušenosti, nikoliv z čínské medicíny a jiných vypůjčených zdrojů o co tady jde. Že všeliké vštípení, jehož přirozeně nevštípil Otec tvůj nebeský vyštípeno bude. Proto jsem vyházel všechny knihy a vydal se na poušť, kde jsem nalezl to co jsem nikdy neztratil, tím že jsem se zbavil toho co nikdy nebylo moje a co mi dělalo ze života jen starosti. PS: Je zajímavé jak se vyvíjíš... ještě nedávno si psal kazi, která měla starosti se svým duchovním vývojem, že tvůj Bůh ti řekl... neber se tak vážně... A nyní je tomu už zřejmě naopak. Není divu, před tím jsi byl pravdě zřejmě blíž :-). Ale my s OL na tebe počkáme. My už nikam nespěcháme... Já tě mám rád, protože vím, že to nejsi ty kdo tu mluví, vím, že jsi jen dočasně poblázněný z nějakých cizích zdrojů, a ty zdroje z tebe teď mluví protože mají teď nad tebou moc. Až se jednou probudíš z té hypnózy (a to jde skvěle na poušti). Klidně přijď, uděláme si čaj a zasmějeme se spolu tomu jak jsme si nechali ukrást x-let života.

Nastává změna taktiky. Udělat ze sebe chudinku a vyvolat v jiných pocit, že FBA ubližují, že oni jsou ti špatní. Uvidíme, zda-li na to někdo skočí. Myslím, že dál už nemá cenu komentovat :-).

FBA No to je, ale k pohledání ta Vaše banda. Na vše máte odpověd, ale bohužel demagogickou. Opravdu to nemá cenu Vám cokoliv psát či vykládat, je jako házet hrách na zed. OL hřešíte na to, že každy kdo jen trochu dělá něco poctivě, neudeří jako první, ale vy jste již udeřil a nekolikrát. Dokáži nastavit tvař, ale asi to skončí a budete klidně vystrahou pro ostatní. Klidně to berte jako poslední výstrahu, protože právě takový neumětelové si myslí, že mohou vše. Můžete, ale né vše Vám bude prospívat. Můžete se vysmívat, jak jste nad věcí, ale dám Vám poznat, že má moc není z tohoto světa a klidně rozviřte hladinu veřejného mínění. Vše co bude mít z Vaší strany negativní náboj a vysmívání se s cílem zesměšnit, ponížit urazit bude od nynějška výchovnou holí proti Vám. Hry skončily a nejsem Roman Palka, který si nechá vše líbit. Poplival jste co se dalo, tak tedy ano, jdeme na to. Uvidíme jestli máte Ty ochrany o kterých hovořite a jestli máte tu čistotu, s kterou se přímo či nepřimo holedbáte. Petře-ŠTĚSTÍČKO na poušti jsi ještě nebyl a o skutečné poušti nemáš ještě ani ponětí. To je to na co jsem Tě upozorňoval, že kráčíš do své vnitřní Sahary. Dále pokud nebudeš pěstovat Moudrost skrze znalosti nebudeš jistě mít ani lasku k sobě a tedy ani k jinným. Pokud se člověk netříbí v jednotlivých aspektech svého Já, utrácí dary které dostal. Zahoď si co chceš jen vnitřní knihu moudrosti nezahazuj a nešlapej po ní. Myslím, že více by bylo pro Tebe vhodnější se stišit a negenerovat oheň do nekontrolovaných rozměrů. Pokud vím Petříčku, Petře tak jsem to psal především Tobě, aby jsi se nebral Vážně, ale to je něco jiného než dělat si legracky z kohokoliv a z čehokoliv. Možná, že Ti to dělá radost, ale ruku na srdce: není to škodolibé a především jako zástšrka pro vše, když to nevychází podle záměru????!!! Nebo např. Tvůj článek o Tvém vegetariánství je PRAVDA?! Jestli je to pravda, tak to jsi první komu vegetariánství uškodilo a musím se tomu smát. Není to spíše o něčem jinném.........?! Jinak teď budu hodně impertinentní Mistra Mistrů jsi ještě nepotkal, protože jsi nepotkal svého vlastního, protože jej popíráš a nástroj k projevu zde na Zemi nechaš podle všeho také rozpadat. Tam pak začínají nemoci a strádání. Je to v systému víry. Něčemu věříš a to se Ti pak děje: buď je to v souladu s proudem života nebo proti němu a pak o to více ztrácíš to co máš k užívání. Petře oháníš se Otcem nebeským, ale kdo je Tvůj OTEC???!!! Hovořil jsi s ním, jestli ano zeptej se kdo je. Je to prvotní Stvořitel a nebo Tvůrce??? Jsem si jist, že jsi nemohl s ním hovořit, viz předchozí řádky a vůbec celkový Tvůj projev. Tvůj Stvořitel není Prvotním tvůrcem, ale je to Tvůrce jakých je docela dost, aniž bych snižoval jeho misto(spíše naopak). Proč Ti to píši? Aby jsi si uvědomil hierarchickou strukturu Stvoření, která je obrazem a cílem naší přípravy a vyuky!!!

Frufru "...jdeme na to. Uvidíme jestli máte Ty ochrany..." FBA zkuste Pepino, s jahodovou příchutí... ;-)

Frufru Ještě malou poznámku - S takovým vyhrožovaním jsem se dosud nesetkal, vnímám to jako skutečný projev zla. Ale odpovídá to duchu těchto článků a diskuzí.

FBA Frufru možná jsi se nesetkal s tím, že se řekne dost!!! Každý má možnost se chovat tak aby neurážel a když to překročí únosnou míru je potřeba radikálně zakročit tak aby to nebyla přímá agrese. Normálně bych takovouto akci nevysvětloval, ale pro poučení slovem bijců a diletantům typu OL, aby poznal na vlastní kůži co je vibrační hodnota slova skrze SLOVO. Všechnu špínu, kterou vysloví, napíše, projeví emocemi se okamžitě vrátí a zaplaví milého všeznajícího diletanta OL. Jakmile s tímto skončí, přestane působit to co tuto práci bude dělat:-), je to zlo? Je pro OL pokud to ZLO bude šířit, pokud ne bude to dobrem a především pro ostatní......!!! A aby bylo úplně jasno mne nevadí když někdo řekne, napíše, že se mu něco nelíbí, ale jakým způsobem to podá. Pokud nechci něco tak řeknu jasně nechci to a jakékoliv útoky pomíjím. Pokud někdo vyvolává tzv. krystalizace a třeníčka, je to démon v lidském těle a tohoto démona je potřeba vyhnat. Takže nedělám nic jiného. Na začatku jsem několikrát řekl nechte toho. Nyní říkám: "Apage Satanas!"

Anicka FBA: nejste vy nahodou prevleceny Roman? Kdyz nema cenu nam neco kazat, proc to tedy porad DELATE? Protoze mate potrebu se zviditelnit?

Anička FBA: Mimochodem, ja nejedla maso o dost kratsi dobu a take mi to zrovna nepomohlo. Telesna slabost, nedostatek zeleza... a snazila jsem se jist vsechno mozne. Kdyz jsem sebou nekolikrat sekla ve skole, pochopila jsem, ze toho musim nechat. (A vracet se k masu neni nejak prijemne, je to tak na pulrocni neustale prujmy, aspon u me...)

štěstíčko FBA : Aby jsi mi zase nepsal že jsi to psal jenom mě, tak to tu zkopčím a požaduji vysvětlení jak to teda s Otou je. "FBA : pro OL: Pobavil jste mne, z toho už zase kouká člověčenství, ikdyž s tím třeba nesouhlasím. Takhle, proč ne????!!!! Toto je cítit už zdálky co vyzařujete a není to špatné!!! " No a pár dní na to : Milý OL, chováte se jako malý spratek atd viz další příspěvky. Že by se tak Ota změnil za ten týden? Nebo se změnilo něco jiného. Já Otu znám, proto sázím spíš na to druhé. Ne nenapadám tě chci ti pomoc, aby jsi sám viděl, že to co na dálku diagnostikuješ jsou zřejmě jen tvé předsudky.

FBA Petře-Štěstíčko, takto ano můžeme nesouhlasit, můžeme se přít, ale neurážet se. To je úplně jinné kafe. Přečti si jak Ota psal a Já na to reagoval. Nesouhlasil jsem, ale protože to znělo lidsky a né démonsky, projevil jsem to jako forma pochvaly za to, že neútočí pod pás!!! Myslíš, že je to ode mne nekonzistentní postoj??? Uvedu přiklad: Kdysi jsem také měl výhrady k Romanovi (můžeš vyhledat zde na Spirále), ale spíše také jsem se ptal Romana proč jedná jak jedná, ale slušně, bez invektiv. Pokud jsem měl výhrady již dříve, tak jsem je řekl jemu a Milošovi do oči. Ty výhrady byly spíše než o cestách a jejich výjmečnosti, o jejích osobní bezpečnosti. Nebudu to rozvádět, protože nechci jakoukoliv cestu hanit nebo snižovat. Mohu upozornit na jistá rizika, ale svobodná volba je výsadní právo každého kdo se zde na Zemi chce vědomě projevit!!! Neposlechli, ikdyž jsem konkretně s Milošem provedl jednu operaci, kdy se setkal s hierarchickou bytostí, jejíž energii nebyl schopen absolutně zvládat a jeho ochranný duch mne žádal o okamžitou pomoc, aby byl schopen unést to co dostává a s čím se opravdu poprvé setkává. Klucí by to nazvali božskými silami n-tého řádu, ale byla to jen jedna z mnoha pozitivních bytostí Uranské sféry. Miloš to nebyl schopen nejen ustát, ale po skončení operace se nedokázal rozpomenout na podrobnosti toho čím byl vyučován pro svou práci na sobě. Dále bylo mu ukázano jak má vypadat spojení se skutečnými bytostmi světla, respektive jak se bude cítit po skončení této operace (přebytek energie, euforické stavy, které trvají řádově hodiny či spíše dny, v závislosti na kvalitě-čistotě operatéra a né únava, smutek, skleslost a vědomí závislosti na tzv. Božských silách). Jenže to znamená především práce na sobě a né ptaní se na v podstatě hlouposti. Je Ti Petře Štěstíčko už alespoň trochu jasné, že mi vůbec nejde o to kdo vyhraje argumenty typu "Moje mystika je lepší než ta Tvoje, chan je horší-lepší než naše spojení s mistrem tím a tím", to jsou jen dětské hrádky rádo-by mistříčků a učitelíčků. Mne však nenechá na pokoji, když vidím to o čem jsem psal v úvodu mé odpovědi. Slušnost a vážení si každého koho potkám je základní atribut toho čemu se říká slušnost. Myslím, že to stačí. Přečti si několikrát nezaujatě a s naprostou vážností bez legrácek a SRANDIČEK CO BYLO NAPSANO VŠEMI ZAINTERESOVANÝMI A PROŽIJ SI TO VŽDY za každého jak to asi na něj mohlo působit. Jestli tam ze své strany nenajdeš vady a to co Ti jako přítel říkám neodpovídá ničemu co je harmonické, tak to nech a pokračuj dál ve stéjném stylu, budeš vidět jestli to bude jak jsem Ti napsal a nebo to bude jak Ty si myslíš. Ten zjednodušený náznak rozboru podle ZČM jsem udělal pro Tebe, aby JSI VĚDĚL ODKUD VÍTR FOUKÁ(SPÍŠE OHEŇ ŠLEHÁ), bylo jasno a změřitelno. Můžeš si již dnes nechat změřit energetické dráhy - meridiany jednotlivých orgánů. Ono je to totiš měřitelné a potvrdí jen to co Ti říkám, jen možna výklad spouštěcího impulsu může být jinný, protože i zde je hodně škol, ale výsledné léčení je vždy v konečné fázi shodné. Je nyní jen na Tobě jak budeš pracovat s radou přítele všech opravdově hledajících, bez rozdílu zasvěcovacího systému a úrovně odkud pochází!!!

ota luňák FBA: nový mistříček učitelíček? Takže s tím podobenstvím Palkovi jsem se trefil...je hezké, jak podobní krasoduchové projektují vlastní stíny do okolí... a pak nevidí, "vo co vlastně go"...;-))) Hoši, vyjděte z vlastní sebestřednosti, a možná mi i porozumíte...;-))) Ale už se opakujete a začínáte mě nudit. Co takhle něco nového? Svěžího? PS: Právě výrok "že mi vůbec nejde o to kdo vyhraje" svědčí o čemsi...;-))) že?

ota luňák Hezkej prográmek: "Je nyní jen na Tobě jak budeš pracovat s radou přítele všech opravdově hledajících, bez rozdílu zasvěcovacího systému a úrovně odkud pochází!!!" Belzebub má jistě z tebe radost, FBA. Nebo FB(A)I? ;-))))

ota luňák FBA: "ale dám Vám poznat, že má moc není z tohoto světa"... to je FAKT dobrý. Snažíš se! Ale je to nějaké ohrané... nečetl jsem to snad někde? Zase opisuješ??? Styď se, komiku!

ota luňák FBA: ber to takhle, hochu. Vlezl jsi do cizí hospody, aby jsi ukázal, že jsi větší magor, než ti, kteří se tady úspěšně mysticky zesměšňují. Tak se nediv, že eventuelně dostaneš pulitrem. Když se ti to nelíbí, neopruzuj, nevnucuj se, a vypadni. Stačí?

FBA Smutný úsměv pro Ota Luňáka: právě jsi spustil : Obušku z pytle ven! Tak si to uží.

FBA OL=EW EM JuHW FHL - ARCO

Bez jména (asi FBA) Překlad: Ota Luňák = Estét Wýborný, Enteligent Miláček, Junák Hravý Wyrovnaný, Fyzicky Hodně Líbivý A Romantický COmik.

Merlin FBA: Zaklínám tě mocí andělů 7 planet. Cokoliv vypustíš na druhé, vrátí se na tvůj hřbet. Nikdo nebude zasažen, jen tvůj vlastní drak ti sežehne kosti na popel. Prach jsi a v prach se obrátíš, když učiníš zlo.

FBA Merline (BEZ URÁŽKY) nepleť se do práce, které nejen nerozumíš, ale i nemaš ještě dlouho na ní. Nepoužívej jmen jejichž hodnosti jsi nedosáhl. Nezaklínej mě něčím a někým kdo mi slouží a je mi přítelem!!! Beru to jako pokus o vtipa pak tedy je to velice dobrý vtip v kontextu duchovní Pravdy. Dávám Ti jednu dobrou radu: nesnaž se soutěžit na bitevních polích světla, kam ještě zdaleka jsi nebyl odveden.

Merlin Co jsem řekl, řekl jsem. Buď připraven.

FBA Rádo-by Merline, jsi docela drzý až vyzývavý, viděl jsi některého s těch, které voláš?! Nědělej věci, které Tě mohou stát dokonce i život, to Ti radím jako starší přítel. Né nadarmo se říká: "Neber božího jména nadarmo". Toto je druhé mé varování, né přede mnou, ale před Tvou neomaleností a drzostí. Jednou těchto úrovní snad dosáhneš, ale dnes jsou pro Tebe a Tobě podobným zapovězeny, tak toho nech.

Merlin FBA: tak si to uži.

Kangaroo FBA jsi zakomplexovanej ubožák, který rád mele hubou a straší malý děti. Když se ti tady nelíbí tak vypadni a utíkej mezi podobný ubožáky ve smyslu vrána k vráně (FBA k STB)

Neznámý napsal (pod nickem FBA) Rád bych dal svůj hlas panu Kováčovi, pokud se někdy bude hlasovat o nejtrapnějšího komentátora spirály...

allyks FBA, ty chlubílku, nevidíš si ani na špičku svýho čurání. Tak se tady přestaň vytahovat, a vole vypadni.

ota luňák FBA: kde jsi, hochu? Musíš být energeticky HODNĚ slabý...;-)) Proto jsi tolik trapný? Trapností energii nezískáš...;-)))

A je to, přichází příliv a všechny spory jsou smeteny do moře zapomenutí a pláž pravdy je ráno čistá bez poskvrny.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

20.11. 2002