TIRÁŽ

Otázky 6 [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Čtěte nejprve příspěvky I pak II a pak III jinak v tom budete mít chaos :-).

I) Odpoveď na všetky Tvoje otázky ŠTĚSTÍČKO. Prečo si myslíš, že Buddhovu sútru písal Buddha a prečo si myslíš, že ten kto sa nemusí reinkarnovat sa dobrovožne nemôže inkarnovat, pre niečo čo je mimoriadne? Ver či never, keď mi bolo povedané,

I) BOLO POVEDANÉ se nerovná důkazu mě bylo povedané, že jsem spasitel... nemusíš věřit řekly mi to ty vědmy ve snu o tom Satanovi

I) že som s ním žil dvakrát a to v Indii, keď bol BUDDHA a vo Svätej zemi, bol som s tej informácie prekvapený. Tak som spozornel a hneď som sa toho chytil a položil otázku, kto to bol. Nechcel mi to povedať,

I) Proč? To je totiž charakteristické pro všechny channelingaře. To co sami neví... na to jim nikdo zhora neodpoví. Mám to mnohokrát otestované. Stejně tak jako, že si tě Andělé odvádějí z dikusí, abys neprohlédl. Stejně to dělá i Roman Pálka. Opět velká podoba.

I) odpovedal mi, že na to nenastal čas, aby sme to vedeli. Myslel som si, že to bol niektorý z apoštolov Ježiša, ale časom ma táto domnienka opustila. Ja hovorím, že aj záporná odpoveď je odpoveďou. Na tieto otázky mi vtedy odpovedal Rafael, môj anjel strážca, ktorý stál pri mne, predtým než prišiel ku mne MELCHISEDECH a vežmi pochybujem, že by mi "lhal" ako píšeš. Možno dnes by mi to bolo povedané, ale nenapadlo ma, položiť túto otázku ešte raz. Nie som dotieravý a vyššiu sféru rešpektujem. Vieš v súčasnej dobe sa už nepýtame na minulé životy. Sú veci dôležitejšie a naša pomoc vo výkladoch smeruje k iným a k ich problémom a postupu na duchovnej ceste. Základným omylom je omyl, ktorý vychádza zo samotnej podstaty budhizmu a ktorý sa prejavuje aj vo vyjadrení, ale i v predstave, že budhista sedí pod stromom dovtedy než dosiahne osvietenie a tým všetko skončilo. Vežký omyl, myslím i sám život Buddhu o tom svedčí a Tebe to nemusím zdôrazňovať, že to predovšetkým bola duchovná práca na iných a nielen na sebe. Po dosiahnutí "osvietenia" (stavu vyššieho vedomia) v 35 rokoch ešte 45 rokov učil, liečil a zakladal kláštory a tak dával do poriadku duchovnú sféru v Indii.

I) Mnoho lidí po Buddhovém vyložení Dharmy dosáhlo osvícení. Proč je to tak těžké pro tvé Anděly ti vyložit pravdu? Mohl bys být hned osvícený :-)

I) Ďalej píšeš citujem: "většinou si channelingové hlasy uchlácholují své oběti (tak jak mluví článek) bájnými a slavnými inkarnacemi tím potom stoupá horlivost oběti ke spolupráci." Tak mňa si určite nikto neuchlácholuje z toho sme mi už dávno vyrástli. To je možné len tam niekde u Pálkovcov, Bendovcov a im podobným, ktorý často svoje channelingové výplody zverejňujú na internete..Všetky odpovede cez channeling sú také na akej úrovni sa vykonávajú a vežmi žahko sa pozná čo je zavádzajúce a čo nie. Moja žena je vežmi čistým médiom (schopnosti - talent nadobudla v minulých životoch ). Vykonáva channeling inkorporáciou - to je tak, že anjel aleba tá určitá bytosť jej vojde do tela a cez ňu hovorí. Ona si nič nepamätá, čo hovorila.

I) Jak to můžeš vědět. Ty do ní vidíš?

I) Tí čo robia channeling pri vedomí je to vežmi zavádzajúce.Výklady nahrávam a prepisujem na papier. Ochranu nad vstupom tam hore drží jej duchovný strážca Simeon (prorok z Biblie) a nad výstupom, keď to už tak chceš ja. Pri vstupe každý kto príde uvedie svoje meno (to mi na Zemi vyžadujeme). Temné sily sú z výkladov odstavené a nie je im dovolené, aby vstúpili. Ani raz sa to nestalo. Tam totiž je pravdepodobnosť klamstiev, neprávd a prípadných zavádzajúcich informácií. My vždy vieme s kým sme hovorili a máme ku každej bytosti, ktorá k nám príde vežkú úctu. Nevykonávame to za účelom, nejakého zárobku, ale predovšetkým pomoci iným. Pozývame bytosti aj za účelom liečenia samých seba a pomoci nám samotným a iným, ktorí to vežmi potrebujú. K mojim minulým životom, sa vrátim, pretože sa na to pýtaš. Bolo mi povedané, že prvýkrát do hmoty zo svojou ženou, ktorá je moja duálka sme vstúpili na Síriu. Bolo mi zverené, že na Zemi som sa inkarnoval 21 x moja žena 19 x.. Nebola to veru krátka doba čo som sa na zemi inkarnoval, bolo to prvýkrát před 23 000 rokmi v Atlantíde . (Prepočítaj si za 23000 rokov 21 x). Inkarnácie, ktoré som uviedol nie sú časovo zoradené. Prečo by z mnicha nemohol byť "dobrý" pirát. Mám priateža,, s ktorým som sa stretol na anjelskom kurze a je to inkarnácia Tibetského lámu a dnes je čo? (nie je pirát), ale obyčajný člověk tak ako ja posadený do tejto doby tam kde patrí.. V každej dobe si niečím, aby si poznal chybu, ktorú neustále opakuješ. Môj anjel keď som bol prvýkrát pri výklade začínal slovami "Jozef ty si na Zemi vežmi stará duša" to svedčí o tom, že som tu dlho. Povedal som, že tu končím toto je poslednýkrát, už ma sem už nikto nedostane :-) (neber to vážne určite sa sem budem hrabať medzi prvými). Ale teraz vážne, bolo nám povedané, keď sme naplnili svoju karmu před pár rokmi, že i anjeli čo boli nad nami, ale aj mi, že sme postúpili. Uvidíme :-) O živote s Ježišom mi bolo povedané, hned pri druhom výklade, potom to čo som zažil pri filmoch s Buddhom, bola reakcia v násedujúcich výkladoch, že som sa s ním poznal. (už som okomentoval v prvom odstavci). Vieš čo znamená Charadzi je to premenená vibrácia môjho mena, keď som bol pri Buddhovi a znamená to Duchovne žiariaca guža alebo spoločenstvo. Celkom poznám (z tých 21 životov) 13 životov čím som bol, čo som robil a na ďalšie sa už nepýtam. Raz som sa opýtal, na ktorých planétach som ešte žil, nechceli mi to povedať, zase bolo povedané, že ešte nenastal čas, aby sme to vedeli.

I) Protože ve svém vědomí neznáš jiné planéty z jiných soustav. Je zajímavé, že naši vědci pojmenovali souhvězdí a planety stejně jako Božské bytosti :-).

I) O tom, že som inkarnácia ZARATHUSTRY (ZOROASTRA) som sa dozvedel, takto. Posúď sám. Bol to pre mňa šok veď som učil Mojžiša a Hermesa Trismegistosa.. Asi pred 5 rokmi som si kúpil knihy u životoch pripravovatežov cesty BUDDHY v Indii a ZOROASTRA v Iráne (Persii) pri ich čítaní som zažíval niečo mimoriadneho. Bolo to pre mňa akési známe a vežmi silné. Čas ubiehal a raz prišiel ku mne domov môj priatež a učitež Reiki a všetkého čo si len zmyslíš (faraon Venis, Ramzes II atď). Doniesol mi 3 meditačné CD, medzi nimi bola hudba na ZOROASTRA. Jako som sa podíval na obal, prenikla mňou vežmi silná informácia zhora, že som tím ZOROASTROM bol ja. Povedal som to svojej žene, ona sa len usmiala. No tak si bol. No a čo? Vtedy v tej miestnosti môj najlepší priatež - môj učitež nebol. Bol v inej miestnosti. Keď sa vrátil navrhol mojej žene, aby sme sa nechali preliečiť Bohyňou lásky z Egypta Eset (teraz anjel Eset) tá mu vždy pomáhala pri liečení. Tak sme si ju zavolali, ona prišla rozdelila sa na tri časti a vnútorne nás preliečila. Moja žena to komentovala. Na koniec chcela, aby sme jej položili otázky. Marian mal veža otázok, mne však z hlavy trčala len jedna. Kto bol ZOROASTER? Ja mám vždy vežkú úctu k týmto bytostiam a na hlúposti a nedôležité věci sa nepýtam. Lenže ona ma priamo vyzvala: Jozef nemá žiadnu otázku? Mlčal som. No vyslov tú otázku? Vyzvala ma priamo. Tak zo mňa vyhŕklo. Kto bol ZOROASTER?. Jozef veď si to sám pred chvížou povedal, bol si to ty (ona bola už prítomná u nás, keď som to vyslovil). A bolo potvrdené. Čo som zažil pri počúvaní tej hudby ani nemôžem povedať. Ten kto ju písal bol channelingový majster hudby , ktorý ju prijal z iných sfér. Toť vše a je dokonáno


I) To se mi stává taky. Mám filmy o Ježíšovi i Buddhovi. Někde uvnitř mě je velká síla. Poznám to podle svých snů, kde s její pomocí dokážu převrátit, zmanipulovat svou odvahou a nezkrotností všechny nástrahy. Mnohokrát jsem bojoval proti přesile ozbrojenců holýma rukama, mnohokrát jsem bojoval s démony. Někde uvnitř jako bych věděl že jsem vyvolený k čemusi. Zkus se na mě zeptat svých zdrojů. To by mě zajímalo co ti odpoví.

I) A tomu môjmu priatežovi som musel platiť za kurzy anjelské, Reiki (už som spomínal), zaplatil som vežmi rád, ako všetci ostatní. Máš pravdu Mikao Usui "vědení neprodával". Môj priatež hovoril, keď si myslíte, že ste mi dlžní, tak zaplaťte. Nebol som si vedomý toho, že by som mu bol dlžný, ale zaplatil som. A to dvakrát tie ceny, ktorí som uviedol, aj za moju ženu a mám ho rád tak jako som ho mal pred tým. Tých 7777,- za Majstra som mu nemusel zaplatiť. Lebo som pre neho vypracoval brožúru Reiki II. Tak mi to urobil grátis. Pre Teba nepochopitelné pre nás normálne.

I) Taky jsem napsal knihu bez nároku na honorář a dostal jsem ve smlouvě jen symbolická 7 kč. Zajímavé ne?

I) A div se světe to všetko mi bolo doporučené zhora. Nejak to nepasuje s tou Tvojou teóriou. Ja som si nekupoval vieru a ani si ju neptrebujem kupovať. Verím a je to. To čo som vedel a vykonával v minulých životoch, som si musel nejakým spôsobom oživiť a za to som musel zaplatiť.

I) Mi nebylo doporučeno nic s hora. Asi všechno dělám sám. Asi nepotřebuji pomoc.

I) Reiki blbosti sú není blbosti. Kritizujete niečo s čím ste sa nestotožnili.

I) Na mě neučinkují. Ani na lidi. Je to jen magie. Oni jsou ovlivnění již tím, že vědí, že jdou k léčitelovi. A taky tím, že jim léčitel mnohdy vede tím, že se mají uvolnit, co mají cítit atd. Zkus to na těžce nemocného psa a pak se uvidí.


I) Ja som tiež mnohokrát vyliečil, len tým, že som poukázal na duchovnú príčinu choroby. Tiež by sa dalo povedať, že viera tvoja ťa uzdravila. Prečo podcenujete to čo robil celý život Buddha, Ježiš a ďalší keď liečili iných. A nebolo to nejak inak len Reiki spôsobom - rukami. Prečo? Čo myslíš? Prečo liečiť? To čo si uviedol po tejto otázke nad tým by si sa mal zamyslieť.A prečo neliečiť?V tom je celý ten Tvoj problém a všetkých ostatných.

I) Nebudu léčit lidi tak, že jen odstraňuju následky. Já jsem přišel na tento svět abych odstraňoval příčinu vzniku nemocí, která tkví v otročině a špatném životním stylu, kdy se vše podřizuje honbě za ziskem ať už duchovním nebo materiálním. Co mi pomůže, když někoho zbavím cirózy jater, když daný člověk bude pít alkohol nadále? Po chvíli se mu nemoc vrátí.


I) Pre mňa výklady z minulých životov neboli vôbec podstatné preto, aby som pochopil čím som bol alebo čo som len to bol. Nič som nebol. Viem však a to bola tá najdôležitejšia informácia pre mňa, že som asi v siedmich liečil a to boli tie najlepšie životy pre mňa ako ducha na Zemi. Prinášal som svetlo. Len by som Ti chcel doporučiť neseď pod stromom a nečakaj na osvietenie, začni niečo robiť. Zbav sa toho budhistického syndrómu. Sedieť a čakať.

I) Ježíš řekl sedněte si ztište se a počkejte až příjdu...


I) Já nechci žádné holuby to je můj problém. Pomáhám lidem, osvobozuje a ukazuji na příčiny všech neduhů sužujících naše životy. Říkám jim, že to oni to vše podporují a že oni to vše mohou změnit. Rozhodně nežiju z jejich utrpení jako si žijí třeba léčitelé...

I) Zakopávaš svoj talent. Pokora sa preukazuje len jediným spôsobom, a to službou iným.

I) Rozvíjím svůj talent. Sloužím jiným tak, že mi moc neblahořečí, protože jim beru to na čem lpějí, (tak jako povodeň bere vše co celý život vybudovali, jen aby jim ukázala, jak to bylo pošetilé budovat) ikdyž se najdou děkovné dopisy dokonce tvých vrstevníků 50 tníků. Které mi tvrdí, že jsem prý požehnaný a že to co dělám je nutno dělat a pokračovat. Bojuji toziž za svobodu lidského ducha. Lidem se dá pomoci mnohem víc než jako to děláš ty. Ale dělej jak nejlépe umíš. Já mám na víc... budu rozdávat svobodu a osvícení toť je velký lék na všechno utrpení.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

12.12. 2001