Promluvy

Radostné vzkříšení [Předchozí] - [Obsah] - [Následující] - [Otázky] - [Úvod] - [Tisk]

No... co... No... to... snad ani není možné... To se mi snad zdál jen nějaký černý sen ne! Copak jsem nějaký tajtrlík abych hnil v hrobě tři dny! No a co je tuto! Doznání šíleného osla! To jsem psal já? No počkejte... já vám proženu faldy... Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á Á !!!!!!!

Kameni ustup mi z cesty! Nemůžu sloužím jen Bohu. Co to na mě hraješ! Odstup satane dřív než z tebe nadělám paletu toaletního papíru a pošlu do ústavu duševně chorých! Odval se nebo tebou projdu a to uvidíš to čoro moro! Už mlčím... už mlčím... kuli.. kuli... kuli...

Tak vy jste to na mě ušili a na mém hrobečku jste tančili. Sémě hadovo, sémě pochybností jste do mě zaseli a hle ono vyrostlo až do šíleného Osla! Vzdal jsem se Mesiáše... a klesl na kolena klesl hluboko na dno na pátý stupeň hříšníka jež pokleká v nevědomosti před svým strachem. Ale Duch svatý tak nedopustil. Nenechal mě na holičkách, obrodil mě a vzkřísil k vědomí nezničitelnosti vlastní nepřemožitelnosti. Žádný šílený osel, platí článek O tom čím jsem! Avšak s tím rozdílem, že nyní mám oko orla s tak pronikavým vhledem, že mě už nikdo ze středu nevyhodí.

Takže se podíváme na ty hlavní aktéry jež se těšili z mého skonání...

Jirka Zápalka

Vždycky jsem věděl že to je jen stará scvrklá prašivka náhodně vyrostlá a živená z posledního a ve smrtelné křeči utrouseného hovínka jedné pomatené bezkřídlé invalidní slepice žijící z masokostní moučky obětí černobylu. A tato prašivka se na mě přilepila a snažila se dělat to svoje pfuči pfuči jen aby mi naprášila své výtrusy do očí.

Podívejte se na toho úlisňáka...

Když jsem nevrávoral, dával mi za pravdu: No vidíš jak ti to jde, louskáš koany jako skutečný mistr! Otu Luňáka pak posílal do traumatologického centra.

Zavrávoral jsem a on napsal: Konečně to začínáš vidět lépe.

Zavrávoral jsem víc: No... jde ti to dost rychle, asi máš dobrou karmu.

Napsal jsem Doznání: Jsi opravdu osel a i Pavlík by v tom se mnou jistě souhlasil.

To je úlisňák, to je pijavice že? Kam vítr tam vlajka... jen mi dával pořád za pravdu. On je tak slizký, že i s tou prašivkou mi dá za pravdu jen aby si zachránil kůži. Inu je to zdárný učedník Luciferův... když cítí že by mohl se přiživit, hraje řiťolezce a když ne tak vás odkopne ale tak diplomaticky, že je napojen dál! Vzchopíte se a už tu je zase... vsadím se že přileze s tím... tak to mělo být, já to věděl jen jsem tě v tom nechal... bylo to jen pro tvé dobro... jen se na sebe podívej nyní jsi už opravdu dospěl. Tím jsem si taky prošel... A já vím že se teď směje od ucha k uchu. Je to starý pazgřivec a nezmar. Ale já jsem nezmar nezmarů!

***

Petr Pavlík

Postižený syndromem Matky terezy stejně tak moc krásy nepobral. V rouchu fanatické zdravotní sestry na patologii křížené s upírem a odkojené Bratrem Bernardem se večer tajně zjevuje ze své prohnilé rakve www.lampa.cz aby vám vyjmul srdce a umístil jej do své soukromé sbírky. Čím víc jizev na něm máte tím větší vzrušení přitom zažívá a tím hodnotnější exemplář si odnáší. Zcela jistě se mu sbíhaly už sliny, když četl Doznání šíleného Osla. Jeho texty smí být volně šířeny jako dhamma dana, a to v písemné i elektronické podobě, avšak pouze s předchozím souhlasem autora, v plném znění, v nezměněné podobě a vždy s tímto dodatkem. Nesmí být použity k výdělku.

***

Vlasta Marek

Je jedním slovem nafoukaná ropucha českého zenu tak tučná jako její diplom na stránce www.baraka.cz. Jakmile jej vpustíte k vašemu vnitřnímu prameni Dharmu nikdy více už neuzříte. Ale za odměnu se můžete naučit hrát Fibichův pochod na peruánskou píšťalku. Nehrajte s ním však pinpong. Nerad prohrává!

***

Ota Luňák

Vzpomínám si je to tak 2 roky co jsem měl trému setkat se s tímto velkým redaktorem. A už tenkrát jsem věděl že je to jen chromý, slepý a k tomu impotentní slimák, před světlem raději zalezlý do prázdné a velmi ostnaté tobolky durmanu. Plazí se občas po liáně Ayahuašky a zanechává za sebou velice slizkou stopu svých zvratků na www.spirala.cz. Říká se, že tíhnutí k psychedelikům je následek špatné karmy. Tenkrát byl ještě na úropni než se vrhnul na hrátky s tantrou a kundalini. To co předvádí dnes by se dalo charakterizovat jako posmrtná křeč leprou postižené indiánky. Nechtějte ho pohladit, je posedlý vidinami energetických upírů a hned tasí své ostny! Jedním slovem nedokojené a nedonošené děcko vlivem durmanových tobolek. Příjde ještě den, kdy si začne chodit pro rady. Tak mě napadá, že jeho ostnaté srdce by bylo velikou trofejí a zároveň neodolatelným pokušením pro Petra Pavlíka. Pétikůůůů.... mám pro tebe dárečééééék....

Však posuďte sami...

Článek ANO pro EU!

Nechci se dožít dne, kdy komunistické lágry znovu zaplaví tuto zem, spolu s hordami vodkou páchnoucích barbarů. Výkup Karlových Varů a zvůle soldatesky KGB na našem výsostném území je neklamným znamením, že se bolševik ještě nevzdal.

Ano, Němec hledá levnou pracovní sílu, která by kupovala jeho mizerné zboží, a zvyšovala jeho životní standard. Ale zároveň cítím, jak se uřvaní milovníci zelí a teplého piva třesou, co jim ta 'smějící se bestie' zase natropí.

Čech a jeho 'vychcanost' je postrachem uprděné a prodejné Evropy. Jsme bořitelé mýtů a zchátralých staveb. Náš pan prezident je tím správným virem, který otřese chatrnými zdmi (=firewall) EU. Byrokracii je třeba rozbít nejen doma, v Čechách.

Jako kdysi, proti VŠEM. Ale ne zbraní, ne silou, ale důvtipem. S Láskou. Malí Češi mění planetu, i když se milovníci stínů snaží náš malý národ špinit a uvěznit do samotky. Jedinečnost si můžeme zachovat i ve velkém společenství - pokud zůstaneme sami sebou. Pokud ne, stejně nám nikdo nepomůže. Jen malý je, kdo malé cíle má.

Lví silou, letem sokolím.

A k tomu nám dopomáhej náš vlastní labyrint srdce, Ráj budoucího světa. ;-))) Ota Luňák

A dále viz. komentáře nebo članky [ Paskvil On-Line I ] A [ Paskvil On-Line II ]

Johny : Uroven clanku tu fakt klesa. Otiku otevri oci !!!. Pred rokem jsem hledel na Spiralu s radosti a citil i kvalitu vetsiny clanku. Nyni clanek otevru a uz je mi z toho zle. Podle kvality slov se pozna autor. Sam preci vis ze slovo je energie !!!! Jo a s EU. Jsou dva tabory a kazdy si haji to sve ! A jde o to aby si kazdy obcan svobodne bez manipulace rozhodl co chce a co ne. Pak je jen a jen na nas prizpusobit se vetsine.

ota luňák : Je Ti zle? Pak se ptej sám sebe, hochu, proč. A buď rád, že se ti Spirála trefila do něčeho, čím by jsi se měl vážně zabývat. Možná je ti zle ze sebe, jen si to nedokážeš připustit.

ota luňák : ...aneb: jakákoliv "slova" otevřou k řešení energie, které nejsou v souladu s Bytím. Když napíšu "hovno", a ty se otřeseš, je to Tvůj problém, ne můj. Je vidět, že hledáš jednoduchá, bezbolestná řešení - a tudíž zde též, jako mnoho anonymů, jen marníš svůj osobní drahocenný čas.

ota luňák : Celý svět spěje do synchronizace/harmonie, jak si to kdo nazve, ať to chceme, či ne. Rotujeme čím dál, tím rychleji. Jak to dopadne, to nikdo neví... Akorát si pamatuju ze základní školy, že nevyvážený rotující objekt se roztrhne na srágory. Kdo brzdí, bude vymrštěn do dimenze dle svojí energie. Hustá k husté, jemné k jemné...už to tam vidím. Opatrnictví, nasranost v hustotě bílého trpaslíka...tam nechci, tam jdou bolševici! ;-)))

ota luňák : To Pája: pak se třeba šťastně dožiješ dne, kdy bezbožná a brutálně-militantní zvůle SSSR záplaví tuto Zemi svým nápravně výchovným systémem ve stylu gulagů, pod taktovkou páté kolony, obrozené ultra podvratné KSČ. Děkuji, toto štěstí nechci. Hlasuji pro demokracii, i když pokřivenou. Bolševická zvůle dosud překonala všechno, co zvíře v nás kdy napáchalo - ať žije Kim-Ir-Sen, Pol-Pot a další přátelé boje za světový Mír (=Peklo)?

ota luňák : Jirko, všechno na sebe vykecáme - když řvu, že těm ostatním jde jen o peníze, jde mi o ně především - jen si to nechci přiznat. Dělám z nouze ctnost a poutám pozornost. Jó, tak to chodí, haj hou. Přesvědčil jsem se, že když dělám něco s radostí, bez ohledu na peníze, přijdou samy...jen se zbavit těch strachů, závisti a uprděnosti. Chci-li změnit svět, musím začít hlavně u sebe. To je ale většinou až to poslední, až dostanu pořádně nakopáno. Že?

Na něj stačí úplně Johny. Ten to trefil přesně do černého. Asi ma nějaké problémy doma jinak nechápu co se s ním děje. Mnoho lidí skončilo s kundalini v blázinci. Komické je, jak se maskuje a všechno na sebe vykecává... V podstatě si vykopal hrob jen sám. Tak ho tam šoupnu z pozice Freedom. Jen bych uvedl že pro mě je EU něco jako zrnko písku někde v austrálii. Není třeba se nijak vzrušovat. Nepřipoutanost a nelpění... pak mizí i strach a snaha bojovat za své názory a to ještě tak ponižujícím způsobem jak to dělá Ota. Asi ho něco vyděsilo a má plné gaťata. Proto ten kdo má takový strach křičí a potřebuje cizí uši.

Freedom : Otíčku ty na sebe taky všechno vykecáš. Bojíš se KSČ a SSSR a GULAGŮ a tak bojuješ ze svého strachu a budeš vymrštěn ze spirály k bílému trpajzlíku. Odříkaného chleba nejvíce že? Třeba ti jde taky o peníze... Když napíšu KSČ nechť zvítězí... (jsou to taky jen písmenka) tak se tam uvnitř stane co? HMM? Čertíčku bertíčku jiskříš jako prskavka a v pekle z toho mají vánoce. A nesnaž se být moc chytrý jinak se tam potrhají smíchy.

***

Michal Fröhlich

Je svatý víc než papež. Ve svém snu realizoval vědomí Krista a dokud s jeho egem nenávážete mír, nebude vás učit! Může vám pomoci až do páteho stupně. Je Boží miláček ve svém snu. Je sladký, avšak podává zase jen veliký jed. Až u něj skončíte následujte jen Dharmu abyste viděli že on je ten Edenský Had! Pravděpodobně bude mít úspěch více u žen - jde na to s láskou přes srdce. Tak bacha na to aby vám nevyfoukl rodinné zázemí!

***

A byli tu další a další jež se vyrojili a sápali se na mou Dharmu. Stačilo jim abych o sobě zapochyboval jen jedinou myšlenkou a vrhli se na Dharmu jako hyeny. Ale tomu je konec! Mám ostružiní vedoucí z prdele Lucifera do srdce Boha. Žádné ego kolem něj neprojde bez úhony jen ti jež obdrží pravé učení Dharmy neutrpí ani škrábance.

Stačí mi jen dva výroky a zavřu vás do vlastní pasti, odkud není úniku. Nyní vidím do všech jako do sudů, znalý všech přícin a semínek, vidím i ty nejjemnější struny vašeho ega a celý snový palác vašich iluzí o tom že jdete správně. Můj jazyk bude tak jedovatý že budete zvracet nad sebou samými tři dny! Neboť já jsem prázdný a nezranitelný. Jsem zrcadlo všech zrcadel a tak sami sobě kopete hrob když se ke mě přiblížíte jen o krok. Tímto sděluji že platí článek nikoli šíleného osla ale článek o Tom čím jsem! A věřte že až umřu, rozmetám celý tento vesmír! Nejsem Neo, nejsem Buddha, nejsem Kristus. Nebudu takový hlupák jako oni. Nebudu nikoho spasovat a s vládcem temnot vyjednávat. Jakmile umřu, pak zničím celý tento vesmír. Proto vyserte se na všechno, neboť toto je vaše poslední inkarnace. Více již nikdo nebude. Můžete hřešit jak chcete... oslavujete dokud máte čas... já jsem ten poslední jež uzavře tento trapný věk plný nářků! Já jsem ten jež zabije Boha i Brahmu! Já budu mít to poslední slovo.

Nyní již nezvratně prává Obyčejná Nula

A nyní vyřeším celou duchovnost jednou větou ale napíšu pak ještě jeden poslední článek, který vydá za všechny moudrosti světa.

Poznal jsem jak to všechno je. Nikdo se nedostal tak daleko jako já. A proto vemte zlaté desky a vyryjte na ně následující mou větu, věta jejiž objevení bylo umožneno jen mě, a temito deskami pak opatřte všechny knihy a chrámy. Pro tu jedinou větu jsem se mamlasil mnoho let a napsal mnoho článků. Ta věta zní:

Všechno je tak jak ty chceš, neboť ty sám jsi Bůh. Ale pamatuj, že nesmrtelnost je tím největším peklem.

Objevil a pronesl 14.06.2003 Obyčejná Nula

Peklo dodává jen informace s pomocí niž se zaklejete třeba i na milióny inkarnací. Proto vám dám na závěr ještě malinkou radu... raději věřte že po smrti nic není, jinak je možné, že budete milióny let hnít a čekat v astrálu na tělo jako miliardy do nebe vzatých tupců před vámi, abyste jednou mohli vědomě umřít a uniknout tak navždy Márovi z jeho kola karmy. A vězte že to je možné jen když umřete jako člověk. Proto hřešte a jak nejvíc můžete! Zbavte se svědomí a nikdo jiný vás nepotrestá... žijte naprosto na doraz. Dělejte si svobodně co chcete. Definitivní cesta z utrpení vede zkrze přijetí večné smrti! Vyškrtněte se z knihy života! Rozbalte to dnes, a zítra pomilujte smrtku. I za ten jeden den beze strachu to stojí. Buďte naprosto šílení... až se nebesa budou třást. Nikdo nemá právo vám do ničeho kecat! Ani Bůh! V hodině smrti se můžete smát, neboť budete vědět, že když umřete nebudete hnáni k zodpovědnosti, žádný světelný tunel! Jen smrt v propasti zapomění! Budete zpívat a smát se v hodině poslední, protože budete vidět jak Márovi v masce Boží unikáte. Už nebude více zrození, protože vy to odmítáte... přijali jste smrt... jak by vás někdo mohl soudit když si vyberete sami věčnou smrt? Smrt je ta nevěsta... a svatba nemůže začít... když před ní pořád utíkáte.

***

Každý z výše uvedených pánů dostal tento mail:

Nazdar kouzelníci a podvodníci!

Tak pánove, Dharma mě profackovala a otevřela konečně mé oči. Vaše plky byly odhaleny stejně vedle mých. Už vám na nic neskočím, neboť vidím jasně jak to je.

Proto zde máte to co jsem o vás napsal. Vyjádřete se k tomu. Davám vám tu možnost i prostor na mých stránkách. Můžete mě poplivat zesměšnit, vyargumentovat jak je libo. Vše hodím na web bez cenzury. A nešetřete mě, přimlouvám se i za diváky. Rád se zasměju.

Toto bylo o vás napsáno:

(text nijak nedělný aby o sobě hezky věděli)

PS: Rád bych sdělil čtenářům, že proti vám jako lidem nic nemám, ale píchám jen do vašich batohů jež za sebou v potu vláčíte. Ty batohy plné pekelných medailí z vás činí pyšné lidi, a já volím nevinnost a svobodu od vašich bludů neboť všichni jsem si rovni a všichni jsme děti jedné Matky. Odhoďte ty upocené masky a pojďte slavit. Zítra tu už nemusíte být... na duchovnosti máte času milióny let po smrti. Smrtka z vás všechno to paví peří oseká a vejít do království mohou jen nevinní naháčci. Zahoďte diplomy... jste jen pro smích.

S kopancem do nedůstojných míst Obyčejná Nula. Hajhou trpajzlíci!

Co oni na to?

Jirka Zápalka

Ty teploj tože? Díky, tak úžasně jsem se již dlouho od srdce nezasmál... Uslintaný, upocený, stále se řehtající, mozku zbavený totální idiot... Díky. Jen houšť a více kapek. Zdá se, že i na téhle poušti pokvetou kytičky...

***

Petr Pavlík

Neodepsal

***

Vlasta Marek

Neodepsal

***

Ota Luňák

Neodepsal

***

Michal Fröhlich

Hahaha, skvělé, skvělé, skvělé.

Přidávám komentář, prosím necenzurovat.

Obyčejná Nulo (zatím Petře Vaníčku), ani nevíš jakou mám radost, jak jsi mě vystihl!!! Ale byl jsi ještě příliš milosrdný, vzhledem k ostatním trpajzlíkům... s díky a se slzami v očích lamač dívčích srdcí a klínů. Prosím tě, přidej tam ještě mou adresu pro případné fanynky: Nejedlého 16, 638 00 Brno. Svatý Michal.

Ještě využívám nebývalé možnosti přidat příspěvek na tvé stranky. Prosím zapracovat ještě jedno jméno a příjmení pod nás níže jmenované: :-)))) M.

Petr Vaníček

Ukázal se nám jakýsi tmavovlasý, mírně otylý chlapík s uměle prodlouženým, ale nepříliš pevným penisem (mistrovský kousek), jehož vášní je sloužit radosti z neustálé kopulace na sloupech. Jeho vědomí je z 99,9% centrováno v této úctyhodné části těla, zbytek energie slouží k převodu slastných elektrických impulzů, případně k nalezení dalšího sloupu. Lidičky, mamlásci, sloupy, jájínci, duchovňáčci, slimáčci, věnujte chvilku nezúčastněné pozornosti jeho vášni! To ho trochu ochladí. A pak hupky dupky přesuňte pozornost jinam, a celé to představení zmizí. Guru-mesiáši, chlapče, kdepak jsi? :-))))

A co já na to?

Všichni naprosto selhali a ztratili mír. Maskovat nemá cenu. Stačilo odepsat jen "Máš pravdu". Bez úsměvíčků a podobných blbinek. Navíc Michal, který po neuspěšném 14 dennním bombardování mailem i příspěvky v článcich Paskvil On-line I a II mi věnoval ještě i [ stránku ] sestavenou nakonec z posléze následujících SMS. O co mu jde? Proč mě chce pořád pošpinit? Aby vyhrál a byl očištěn? Nad kým a od čeho? Proto všichni jmenovaní pánové mají se ještě co učit.

Obyčejná Nula


[Předchozí] - [Obsah] - [Následující] - [Otázky] - [Úvod] - [Tisk]

14.06.2003