Temná nebo světlá chvíle Oty Luňáka?

Paskvil on-line [Tisk]

Paskvil "on-Line"

Tvrdím, že jsem objevila nového ryze českého avatara. Je mi něco kolem 50-ti let a nejméně dvě desetiletí se zajímám o duchovnost. Navštívila jsem nesčetně seminářů, slyšela jsem mluvit nesčetně mistrů. Proseděla jsem v meditacích mnoho let a pročetla stovky knih. Prošla jsem různými zasvěceními a kurzy. Nic z toho se však nevyrovnalo jednomu setkání s tímto človíčkem. Od té doby se můj život zcela změnil. Dnes již nemám žádné starosti. Tento človíček na kterého jsem narazila čirou náhodou mě celou zbořil. S klidem jsem přihlížela s jakou lehkostí a obyčejným selským rozumem ničí mé přes dvacet let budované království. Až do teď byl můj duchovní život jen domečkem z karet. Velice to bolelo když jsem si uvědomila jaký jsem byla hlupák a slepec. Asi to bude bolet dotyčnou ještě více, když jednou (snad) zjistí, že její předchozí stav stále trvá. Když jsem narazil na tyto stránky, vzpomněl jsem si na kauzu "WingMakers". Také "úžasné" poselství z budoucnosti - leč z budoucnosti, tak jak si ji představují "tajné" služby, které tento paskvil vytvořily.

A stejným paskvilem je i "guru on-line" a cílová snůška naivních blábolů - "mesiáš on-line".

Mám plné ruce a přesto nikdo nebere. Jak plný mrak hledající vyprahlou zemi. Co může být horší než tohle. Květ který nemůže včelám přinésti radost... Tak dlouho jste čekali a nyní čas nadešel. Ne nedělám si legraci =pochybuji sám o sobě, protože vědomě lžu! Zvažujte proto pečlivě každé mé slovo, zkoušejte je jako se zlato zkouší v ohni než vyřknete nad sebou soud Pozor! Nebudete spaseni, když neposlechnete! Tohle je jen vaše šance. Neusiluju o pozornost, nesbírám pocty, nezakládám sekty ...;-))). K čemu je mi liská chvála nebo hana, je to jen prach v očích. Jen maličko budu s vámi. Jen do poloviny šestého měsíce budu odpovídat vám. Pak zmizím. ...;-)))

Stačí si přečíst pár slov a zkusit si je jen tak trochu prohnat vědomím. Demaskovat hlupáka nedá ani moc práce. Jsou to laciné triky a dost ubohoučké memy. To, o čem úpěnlivě a horlivě přesvědčujeme své okolí, bývá většinou naopak. "Neusiluji o pozornost" je krásný směrník do zpitomělého mozku pseudomesiáše. Otázkou je, zda-li skutečně do poloviny šestého měsíce mesiáš zmizí - většina jájínků své proklamace nikdy neplní. Podobný exot vyhrožoval i na Spirále, a jeho zápach vyvinul, až když jsem mu pomohl dodržet slovo muže, které, stejně jako Boží jméno, bral tak často nadarmo. Když vám někdo vnucuje, že vám vůbec nic nevnucuje, je na čase zpozornět. A nevadí, že to maskuje tunami notoricky známých skutečností. Je potřeba se ho rychle zbavit, protože mu jde jen a jen o lahodnou energii vaší pozornosti.

Se vstupem naší republiky do EU se freneticky rozehrávají rejdy sil, které by nás rády podržely ve své carské državě - je zde totiž příjemný stín, chládek, a není sem moc "vidět" (=anarchie státní správy a korupce). Té trochy sírového zápachu si našinec ve víru reklamy na živé kousky ovoce a skvělé vepřové ani nevšimne. Rukopis stínů je však neměnný, protože upřímnost a energetická čistota projevu je to, co křečovitě a notoricky postrádají. Ale "po ovoci poznáte je".

Je na nás, jestli budeme svoji pozorností krmit chudokrevné stíny, které odvěkou lidskou touhu po Pravdě zneužívají jako masku, kterou zakrývají pověstný kožený kabát a plstěný klobouk, vražený hluboko do čela - to aby nebylo vidět do očí.

Služebníci stínů dychtí po tom, aby mohli skrytě řídit běh věcí - a sami netuší, že jsou řízeni neúprosným Zákonem Hry. Ani to tušit nemohou, protože iluze výlučnosti, sladká chuť moci, a přebujelé ego je vede labyrintem neustále pokřivených zrcadel a slepých uliček.

Mesiášové si proto zaslouží jen a jen náš soucit. Odkloňte pozornost - a zmizí. Skutečně navždy.

Jediný, kdo nás může opravdu "spasit" (=zbavit iluzí), ten jediný skutečný "mesiáš", jsme totiž jen a jen - my sami.


Co je to mem
Na rozdíl od genu je mem nositelem informace přímo nezávislé na fyzickém těle. Podle své konkrétní stavby se může rychle či pomalu šířit, některé memy působí jako virus - stanou se trvalou částí svého hostitele a pokud jej nezničí, působí jejich hostitel jako "memonosič". Kolik různých typů memů během historie lidstva existovalo přesně nevíme, protože o zaniklých memech nemáme žádné zprávy. Můžeme se jen domnívat, že zánik velkých civilizací - Atlantidy, Egypta - mohl nějakým způsobem souviset se vznikem specifických memů, které se natolik rozšířily, až dovedly celou civilizaci k úpadku. Agresivní memy vytlačují vnitřní svět jednotlivých subjektů, nahrazují jej, a tak znemožňují potřebné rozvinutí individuality.

Memy se často chovají téměř inteligentně. Sdružují se přeci do celků za účelem spolupráce, "balamutí" nás psychologickými triky, množí se a vyvíjejí. Podobné vlastnosti jsme byli dosud zvyklí připisovat jen živým tvorům. Jak je to tedy možné, když se v podstatě jedná jen o nehmotné myšlenkové komplexy? Na tuto otázku nám snad dá odpověď nadějně se rozvíjející disciplína fyziky, zabývající se zkoumáním chaotických systémů. Mohlo by se zdát, že fyzika je jen těžko schopná objasnit dění v lidské ideosféře (tedy životním prostředí memů)...

Ota Luňák

Komentáře čtenářů spirály

Hydra : Přitahujete všechno, čeho se bojíte.

MU ! : Odmítáním věcí, lidí či myšlenek se jich nezbavíme...

Martin Prokop : Myslím že je lépe přitáhnout a zápasit. Než vytěsňovat z vědomí a tvářit se že jsem svatý.

Pája : Oto, docela se divím že to kritizujete. Kdyz jsem nahodou pred casem zabrousil na stranky onoho "gurua" myslel jsem si, že jsou to texty vašeho oblíbence Petra-štěstíčka, jehož "osvíceným" žvástům jste před časem naopak dával na Spirale velkou publicitu ... Mimochodem co s ním je dnes ? Uz jsem o něm (jeho tvorbě) dlouho neslyšel ??? :-)

Jarka : Měla jsem podobný pocit jako Pája, že by se mohlo jednat o Petra-štěstíčka. Na ony stránky jsem narazila a myslím, že ono "zmizení" se dá vysvětlit plánovaným několikaměsíčním pobytem v přírodě, je to na těch www.

Martin Prokop : Pokud si to nepřitáhneš, tak to nebudeš mít ve vědomí. A osobně si myslím, že je hloupost bát se o své energie, protože ty jsou spíš pro ostatní. Ten kdo může dát, tomu se jí vrátí ještě víc.

kdo ví? : Strašně nesrozumitelný článek, připomíná mi to večerníček, ve kterém Pejsek s Kočičkou vařili dort..

Wu : Jsem si skoro jisty, ze se jedna o Stesticka, treba odpovedi na otazku o vegetarianstvi velice presne odpovidaji tomu, co mel kdysi na svych strankach. Ten to ale rozjel ve velkem :) guru :)

Michal : V jednom komentáři jsem už upozornil, že další mesiáš se občanským jménem jmenuje Petr (štěstíčko) Vaníček. V jeho textu se opakují některé výroky z jeho staršího projektu na www.pravda.kvalitne.cz. Celkový vývoj od mistra k mesiáši se dal docela dobře odhadnout, i když jsem neočekával tak raketový nástup. Ten nejspíš souvisí s množstvím požitých lysohlávek v období "izolace".

Michal : Teď nastává druhá fáze smrtícího pohybu mesiášské spirály směrem na dno: Lov můrek (neuspokojených dušiček) na přesvědčivost svitu lampičky vlastního sebezboštění. Bohužel ale i tento zasmrádlý a přičmoudlý plamínek může naivním duchohledačům/čkám přinejmenším připálit křidélka, jdeli vše podle stále nových a nových a zaručeně pravých mesiášů spasit svět.

Michal : Další fáze (po úspěšném lovu) bude komunita - Mesiáš PŠ s citově závislými můrkami bez křídel (či jiných tělesných a duševních končetin), oddaně pijící vše, co mesiáš vycedí ze svých útrob, jako nejvyšší svátost. Následovat bude dopad na dno, který je bohužel v posledku vždy velmi tvrdý... Ach jo...

ONN : citacze z www.oslikuv.net/guru/cl011.htm#start až dole: "Osvobodit se může jen každý sám. Žádný spasitel tu není. Nikdo vám nepomůže jste na to zcela sami ve svém snu... " :))) Srovnej se s poslední větou mesiáše Luňáka v tomto článku :oDDD

Michal : To ONN: Nechtěný vtip je daleko lepší než chtěný (humor článku Ředitelem TV Nova se stal pan Sauron, atd.). Nejposlednější trik různých mesiášů je tvrzení, že žádný mesiáš není, ale ten pravý mesiáš jsi právě TY. :-))) Tak už to chodí. Haj hou.

Michal : Nechtěný vtip v případě mého předchozího a jeho opravného komentáře: ať jsem dělal co dělal, závěr se prostě nepoved! :-))) Žeby duch mesiáše držel sám nad sebou ruku ochranou?

Michal : Jestli chce někdo opravdivý nářez, ať pomine cestu mesiáše Štěstíčka, protože on je slabý odvar a ubohý učedník. Z nejmenovaného zdroje mě přišla daleko zajímavější možnost: http://www.avenna.cz/start.php3

ONN : "Voala, velevážené publikum, cirkus Svět nyní uvede exlusivní velečíslo! Dámy a pánové, přichází klíčník a předvede výrobu velmi tajemného předmětu, jež k vaší dokonalosti sloužiti vám bude! Po představení se zastavte v maringotce číslo 696, to je hned vedle lvů, a za mírný poplatek obdržíte zaručeně pravý a fungující klíč k tajemství určený a vyrobený právě pro jen a jen a jen a jenda... 8-O jejda... pro vás. :oDDDD

adam kasik : me ten clanek a ostatni Otovy elboraty prijdou v pohode. on maloktery meisias nechava necensurovany prostor k diskusi a kdyz ano, tak zpravidla haji svoji pravdu az do posledni kapky krve. kdyz uz nastane situace, ze by musel uznat zhrouceni sveho sebeklamu, ucini povestny "krok stranou" a jede se odznova. zpravidla to je ovsem tak, ze se proste predlozi "zradlo" a smytec. bez diskuse: zer nebo nech bejt, ale kdyz nechas bejt, spatne dopadnes. co se tyce samoosvobozeni, tak pod to se podepisuji take. ze bych byl dalsi z rady guruu? ;) ale kus, dedku - bejt pravej guru, tak ti vcera cikan nenakopal hnedku a nepotrebujes nic xnedku :-))).

režisér : Hra pokračuje.Divadelní scéna ožívá.Každému jste dali určité atributy,každý je nějakým ztělesněním,nějakou postavou.Kým jste vy?A kým jsou ostatní?A uvědomujete si vůbec,že je to jen hra?

scénář : Nevěděl jsem že Ota řeší osobní spory tímto veřejným způsobem podobně jak to bylo z Romanem Pálkou. Každopádně jsem našel stopy (možná příčiny) tohoto článku na www.oslikuv.net/mesias/od044.htm (poslední dva) příspěvky svědčící spíš proti Otovu egu.

Obyčejná Nula : Mou matkou jste teprve vy. Jak se máte má se i mé srdce. Každý svůj soud nad sedbou denně vynáší. Já sám s tím nic nezmohu. Zatím co vy jste klábosili pracoval jsem. Zatím co vy jste četli, kráčel jsem za vás. Nyní mně klidně můžete křižovat. Ukřižujete jen sami sebe. Stejně se mnou nezmůžete nic víc než mne proslavit a sebe potupit neboť jsem vaše smrt a své vzkříšení. PS: Článek si rád schovám celkem mě pobavil. Je to kuriozita. Celkem zajímavé dedukce Oty. Ten se zdá se nějak vnitřně rozpadá. Oto mám tě rád. Milujte a děkujte nejprve těm jež vás haní a jež vám háží klacky pod nohy. Ti vám umožňují totiž růst.

Michal :-))) : Vzkaz od Nulovy matky: Nulo tebe k-ř-i-ž-o-v-a-t? Kde jsi vzal to slovíčko? Snad jsi něco nečetl? :-))) Možná stojíš na nějaké křižovatce, máváš rukama a představuješ si, jaký jsi policajt. Vidíš autíčka, děláš vrrr, brm brm. "Oto, mám tě rád" blabla. Na pipi, na pipi, zob, zob. Prý vidíš nějakou hanu. Který čert to s tebou šije? Vždyť není chvála, není hana. Jak chceš kopat jiné do zadku a mít nohu ve vlastním? Ber to jako pochvalu, a jen rosť, hochu.

Michal : To Oto. Článek je dobrý (přesný). Slovo spása, spasit bych však používal v kontextu osobní zkušenosti s bytím (vědomí) Krista, a o tom lze těžko hovořit zjednodušeně a obecně. Nejde prostě o recept na získání hamburgeru, který si může u mekdonalda vystát kdokoliv a kdykoliv. :-)

Pája : Tak jestli tomu dobře rozumím, on ten "guru" je asi opravdu Petr-štěstíčko ! A Otík nám teď veřejně haní svého nedávného kamaráda ... No to je k smíchu i k pláči zároveň ... :-))))((((

Michal : Vypadá to Oto, že obyčejná nula si schovává články, protože se pobavila. Za měsíc ten článek vytáhne ze šuplíku, aby se zase pobavila. Je to šťastná bytost, protože to má v hlavě hezky vymetené: I kdyby ten článek četla (nula)každou minutu do konce svého (nula)plodného života, budete to pro ni vždy nová a čerstvá (nula)zábava.

Michal : "PS: Přítel mi poslal: Pokud platí heslo: "Jsme tím co jíme", pak by jsme měli začít jíst nejprve lidi aby jsme se lidmi konečně stali." Ale já ti to neposlal - nelži. Já to poslal Vlastíkovi. :-))) Nebo PetrVlastíkVaníčekMarkovi? I ty popleto :-)))

Michal : Za přítele děkuju, i vobyčejná nula může mít přátele, tj. nezůstává sama nula. Tedy jakápak nula?

Michal : Poslední dva příspěvky byly věnovány příteli nulovi (aby nebyla mejlka proč, viz.: www.oslikuv.net/mesias/od044.htm poslední odstavce)

Michal : A milý skřítku, pozdravuj Tabris.

Obyčejná Nula : Miláčkové moji nehažte své nejvybroušenější perly před svini jako jsem já jinak o ně přijdete. Prosím vemte si zpět poklady vaších srdcí něž z nich vyšlehnou plameny a sežehnou vás na prach. Víte že mne může soudit jen velký egoista?

Petr6 : Tak Petr Štěstíčko se znovu objevil ve formě Obyčejné nuly a mesiáše on-line, to je zajimavé. Jednou se nechal slyšet, že ho za nějakou dobu opustí i touha nám cokoliv sdělovat, vidím že opak je pravdou. Některé jeho články ale dokážou docela pěkně profouknout ustrnulou mysl...

Sternt R. : Z důvodu omezeného místa (jak je níže napsáno) nemohu vyjádřit vše, a tak jsem požádal redakci o vložení komentářového článku... Uvidíme. R.S.

pp : Prosim vas, kdo toho "spasitele" nejak znate - ta soudnost mu chybela vzdycky nebo to ma po tech houbach? Zajimalo by me totiz, zda a do jake miry to muze poskodit schopnost sebereflexe. A kam dal to jeste muze vest? Znate nekdo podobne pripady? diky

ONN : Ano, z vlastní zkušenosti. Říkám tomu psychologický dojezd tripu. Trvá to tak dlouho, jak dlouho to dotyčného baví dělat. Osobně znám i případy, které skončily sebevraždou. :( To ale myslím určitě není případ zde drbaného mesiáše. Ten si akorát dělá z lidí prdel a především z každého, kdo ho bere vážně.

Světluška : Jojo Mesiáš sám je jedna velká prašivá houba. Jak sám říká: "Jsem král nočníků a vládce záchodové štětky." Podobné případy lze identifikovat třeba na www.lampa.cz.

Típek Tripek : Hele ty psychologický dojezde dokdy tě budou bavit ty osobní zkušenosti.

dudlíček : Hydro a čeho se bojíš? MU! a čeho se ty chceš zbavit?

dudlíček : No vidím že se malý Michálek opravdu činí a nočník má už uplný. Dělat zob, zob.. vrrr, brm brm a prd... prd a už mu tak jde. A až se naučí chodit bude si sám svůj nočník vynášet i po sobě ty neplodné hromady splachovat.

Světluška : Pokud má přijít mesiáš, pak musí přijít do chléva. Když se tak na vás dívám, tak už tady k tomu moc nechybí. No a ty nejtupější zvířata mluví vždycky nejvíc a nejhlasitěji. Osla jde slyšet po celé vesnici. Nejzářnější je tu Michal tem mi imponuje. Jak může být dak dokonalý a krásný, tak průbojný a houževnatý, tak Božský. Možná že právě na něm přijede někdy Mesiáš.

Světluška : štěstíčko jednou napsal: "Ten kdo neví a ten kdo se bojí ten pořád mele a mele dělá rámus okolo, chvástá se, hledá cizí uši a snaží se ostatní lstí ohromit, přitáhnout jen aby nebyl se svým strachem sám, protože vnitřně je slabý... ví že na to nemá..." no a Michal ten je všude v každém článku tak aktivní. Co na to řekneš Michale? Trefila jsem se do černého? Pokud se budeš bránit nebo útočit, znamená to že ano. A pokud neodpovíš, znamená to že taky ano. Takže jsem celkem nadržená jak si s tím tvá velká oslí hlavička poradí. Ale se prozdradíš sám tím že se budeš snažit bejt chytrej.

jana : svetlusko, kolik ti je? 10? ....Zacinam nechapat, proc sem jeste obcas lezu, cela spirala pripomina klubko zmiji... to sem to pred tim nevidela??? :o(

Jarka : Ráda bych vyjádřila svůj názor. Článek se mi nelíbí, z mého pohledu je moc hodnotící a posuzující a povýšený. Chybí mi tam zmínka, že se jedná o pohled autora, a článek mi pak vyzní jako obecná pravda. To je ale jen můj názor, autor to tak nemusel vůbec zamýšlet. Myslím, že každý máme svou hlavu a rozum abychom rozpoznali co je pro nás dobré a co ne. Překvapily mne reakce na osůbku Petra-štěstíčka. Na jeho stránkách je spousta věcí, které stojí k zamyšlení a mě osobně daly mnoho. Je škoda, že světluška sklouzla k takovému ironizování Michala. Pokud ve mne něco vyvolá negativní pocit, zamyslám se nad tím proč a většinou něco podobného najdu u sebe a proto mě to na druhých štve. S příním hezkého dne. Jarka

Jarka : Ještě bych měla otázku na autora Otu. Všimla jsem si, že štěstíčko tu nějaké články má. Nevím sice jistě, zdali mesiáš on line /tomu jsem se chechtala hodně dlouho, zní to divně/ a štěstíčko jsou jedna osoba, ale připadá mi že ano. Věděl či tušil jste to? A moje druhá otázka se týká Romana P. Uvažujete o tom, že mu bude na Spirálu uvolněn přístup? Děkuji. Jarka

ONN : Trípek zatnitipec: Mesiáš je štěstíčko a Mesiáš je také všechno co má IP 212.65.202.xxx Je šikula, umí už si měnit lokální IP adresu a nebo obchází počítače kolegů na pracovišti. Každopádně je docela prdel to sledovat. :)))

Típek Trípek : Onnane IP 212.65.202.xxx je Contactel. Tam si IP změnit nemůžeš to ti přiděluje proxík automaticky někde kdesi za lesy. Hlavně že se bavíš svými doměnkami. Je to prdel tě sledovat.

Světluška : TO jana: I ty lichotnice... 10? Je mi už 11,5 dne. Zmije plodí jen zmije... není-liž tak? Ale zmije tvoříš ty sama ve svém srdci. Nevynášej jedovatá slova... staneš se zmijí sama. Jen se na to podívej... podívej se do zrcadla. Když tu příjde někdo jiný... podívá se na tvůj příspěvek a řekne si... to je ale zmije. Jak uráží a ponižuje všechny ostatní aby sama byla očištěna na nejlepší. Fuj! Poděkuješ? Moc jsem pro tebe teď udělala.

jana : Svetlusko, prijd sem tak za pul roku a znova si precti svoje prispevky... :o) maj sa. HOWGH

ONN : Trípek Zatnitipec: Ale ale Mechsiáchči, tos mě zklamal, ty se teda kvůli těm rozdílnejm ajpinám odpojuješ a připojuješ. To tě/(nebo tvýho zaměstnavatele?) musí přijít na zbytečný prachy/minuty navíc. A na to, jak se holedbáš svou nadvěckostí, máš svoje ovládací čudlíky pěkně vystavené. Zkusím zmáčknout tenhle hnědý, co asi spustí: "Mesiáš, Guru, Štěstíčko, Světluška, Típek Trípek,Dudlíček, Obyčejná nula a další jsou jedna a tataáž osoba, která se společně s Otou Luňákem dohodla na takovém zvláštním nachytávacím experimentu jehož pozadí vidí i zřec začátečník!"

ONN : I když Ota o té dohodě asi nic neví, neb je sám nachytaný :o)))

Jarka : Pro ONN: Ony nešťastné IP adresy. Nenapadlo mě je srovnávat, předpokládala jsem, že tady to nebude třeba. Všechno je jinak :-). Hlavně neulpívat :)

Daniel H. : Lidé, probuďte se!!!! Názory "gurua_on_line" jsou jedinou medicínou na utrpení dnešního světa. To myslím smrtelně vážně. Jeho "učení" jde do samého základu všech náboženství a filozofií. Jenže to se nedá pochopit na základě běžného, tj. povrchního výkladu písem. Potvrzení přesto naleznete v buddhismu (zvláště zenovém), hinduismu i v Ježíšově učení. Jak např. chápete výrok "Kdo chtivě pohleděl na ženu už s ní zcizoložil ve svém srdci"? Kdo je tedy dnes schopen "nehřešit"? Znáte někoho takového? Je to vůbec v lidských silách? Nedělní bohoslužba na to nestačí. Je třeba jít k jádru věci, otřást všemi zvenku přijatými pravdami. A o to "guruovi" jde.

Světluška : To jana: Takže přiznáváš? Nebo bojuješ? Malý trucovníček hele jak se rozkošně šprajcuje... Vzdej se ega a budeš se sama sobě smát. Vždyť to jsou jen písmenka... Ťuky Ťuk... A b W vidíš? A jak to s tebou cvičí... režisér to už dávno poznal. A co by měl říkat takový Kristus na kříži... proč mezi takové zmije vůbec lezu? Tak jak si to řekla ty? Uč se uč. Ne kamenem ale chlebem to někdy zkus... před tím stejně nikam utéct nemůžeš. Tak za půl roku zase tady jo?

Světluška : To ONN: Co to meleš... který vůl by kvůli tvé maličkosti činil takové věci. Případ Šherloka Holmese. Mohu před všemi soudy prohlásit že nejsem Mesiáš ani Dudlíček ani Típek Tripek. Dokonce ani Světluška. Ale jsem ten kdo tu ještě nepromluvil ač by měl kdo to je? No? Ten nejméně podezřelý? No? No? Tak to jsem já.

Světluška : TO Daniel H. Lidé brání jen své vězení. Nedělej si starosti. Třeba bráníš taky jen svou pravdu. A kvůli pravdám se toho už naválčilo. Jdi a ukaž jim to na sobě. Pak vypadnou dudlíky mnohým. A pak se mnozí budou ptát jak.. jak je to možné že takový ťuňťa... to musí být omyl a prohlásí tě za podvodníka.

Sternt.R. : Tak se to nakonec podařilo - tedy to opublikování. Zkuste se podívat na článek 3139, Paskvil on-line, jak se Otovi Luňákovi zadařilo... Sem to píši, neboť zde není odkaz...

Velká osličí hlavička : To světluška z osličí zadnice: Proč bych se měl snažit bejt chytrej, když su chytrej? Ty čteš aktivně "moje" komentáře, miláčku? Já nic nepsal, to ti strašilo v hlavě?

Michal : Hele hlavo, nemluv tady za mě jo. Ja se s tym týpkem luciferským nebavim. Nandal mi to a urazil mě, smradlavec. Ale i kdyby se přetrh vejpůl a rozletěl na atomy, nemá na to vzít mi drahokam. Sám to řekl - stvatej drahokam -. Závidí, a sápe se po něm špinavými pařáty. Nedám, protože nemůžu. Nemám.

Michal : Tajemství. Stěstíčko nadává na Hospodina, protože ho tajně miluje. Žárlí na všechny, kteří ho milují taky. Tvrdí o něm, že Hospodin je padouch, protože jaký vočiska používá, takový věci vidí. (Von totiž všude vidí Hospodina a prý když ho nevidí, vidí ho tuplovaně). Taky tvrdí že láska je peklo, protože mu chybí máma. No tááák, ňuňuňu. Dám ti z cecíčku troška mlíčka, přebalím, pusinu na prcinu, atd.

Michal : Ale jak pravil klasik, zabil už Buddhu, Krista i Hospodina. A teď čtěte basovým hlasem, vybráno z textu tohoto klasika klasické literatury: A KDYŽ VÁM ŘEKNU, TAK PŮJDETE ZABÍT SVÝ DÍTĚ. KDO NA TO NEMÁ, AŤ ZŮSTANE DOMA. VZDEJTE SE SVÉ VŮLE. A TĚSNĚ PŘED TÍM, NEŽ TO VYKONÁTE, VÁS ZASTAVÍM (slibuje, a tomu nezbývá než věřit...). Já mu to věřím, i když - teprve se učím mu to věřit. Více na jeho stránkách. (počkáme si, jak zareaguje. Je to přece jeho disciplína, sloupy...)

Velká osličí hlavička : Loučím se na spirále. Dodržím slovo chlapa (haha, chlapa) a už sem nepáchnu. A posílám překvápko: Michal, Štěstíčko, Renée Sternt, Petr Vaníček, to všechno je jeden a ten samý, který to sehrál pro vaše obveselení. Haj-hou.

Michal: Dobře si to srovnejte podle I.P. Kdo je tady pravý? Ten kdo se směje naposledky. Všichni jsme domluvení s Otíkem. Bez něj bychom si tady ani neškrtli! Že jo, mezku?

Světluška : To Michal & Velká osličí hlavička. Ale miláčku víš kde já mám světlo? V prdeli. Takže mohu svítit všem Oslím hlavám na cestu. Proto vás všechny Osličí hlavy, které jdou za světlem varuji... víte kam dojdete? Jen k mé prdeli. Pchácha cha cha.

www.oslikuv.net/mesias : Překvápko dne: Rád bych vám sdělil, že já a Ota jsem byli na všem peředem domluveni. A tak se nám tady chytily samé velké ryby. Michal je totiž Michal Frohlich který pohořel na tom poučovat mesiáše a Reneé Sternt je jen Michalův žák. Jen dodávám, že si tu Michal při balení kufrů zapoměl slipy. Zbalil kufry ve stresu a to mě přivádí k velkému smíchu.

Michal : Dobře si to srovnejte podle I.P. Kdo je tady pravý? Ten kdo se směje naposledky. Všichni jsme domluvení s Otíkem. Bez něj bychom si tady ani neškrtli! Že jo, mezku?

Světluška : To Michal & Velká osličí hlavička. Ale miláčku víš kde já mám světlo? V prdeli. Takže mohu svítit všem Oslím hlavám na cestu. Proto vás všechny Osličí hlavy, které jdou za světlem varuji... víte kam dojdete? Jen k mé prdeli. Pchácha cha cha.

Michal : Světluško, jsi děvče DOST pod úroveň. Já kdybych si měl vybrat, tak nrozhodně ne tu, která se upichuje jenom na jednu dirku. Ale když si s tim vystačíš...

Michal : Obhroublý humor. Jdu na jiný server. Když už využívat prostředky svého zaměstnavatele, tak INTELIGENTNĚ.

Světluška : No konečně ti to došlo. Že jo lidi. Ten byl ale vzteklej až se vyhodil sám. Když se neumí držet mé jasné zadnice ať pojde v bažinách. Jeho inteligence a jeho humor to tady jen táhly k bulváru. Papá Michálku. A už jsem nechoď ikdyž se vyhodíš odjinud. Jinak prásknu zaměstnavateli že jeho prostředky plýtváš neinteligentně a naháníš tu světlušky.

Michal : Jo prý světluška a docela obyčejnej špicl - holka prodejná. Natřásá si zadnici a doufá, že bude uznaná za nejlepší na světě. Tak sem s tím udáním, žalobníčku!

Michal : Nula se neustále demaskuje sama. Přitom nikdo ani nemusí hnout prstem! Tváří se jako Nic, ale je to pouhý Ž A L O B N Í K. Lísá se k Hospodinu doufajíc, že když na něj plivne ze zadnice, bude mu moci za tepla donášet. Rozvrtá každé hovinko, na které natrefí, kvůli své zábavě a potěše obvinit: Vidíš, tak to je TVÉ dílo! K tomu jí poslouží každá lest. Vždy musí být ve střehu, neuvolní se. Lež je pro ni pravdou a pravda lží. Hlásá nepřítomnost pravdy a lži. Hlásá nepřítomnost nepřítomnosti. Má STRACH vyjevit vlastní slabost, chudinka. Chybí jí máma, proto píše o Matce. Otci nedůvěřuje. Není schopna překročit samotu, proto vyhlásila manifest Samojediného. Nechce se znát k lásce, protože láska nedokonalé přikrývá, neukazuje na ně. Ale to je pouhý opak její vášně pro nedostatky druhých. Dokonci i kdyby tvrdila, že ti druzí jsou přece ona sama, velká nula, bude stát mimo druhé ve vlastním prázdném vesmíru. Neúčastná.

Michal : Ale mámo, nebuď smutná... Zrcadlo které utíká i před vlastním zrcadlem... chich... Proto tolik usvědčených, ale to oni sami, že... chich... Tak broučku, nekopej už tolik těma nožičkama, podívej, kdo za tebou přišel! Je tady tvoje máma, no táááák... A podívej co ti nese, brmbrm... No ták... pšššš... pšššš... Tolik křiku pro nic...

Michal : ... M A A A M Í Í Í Í... brm brm, brm brm... mňam, mňam... .... ... ... ... ... ... ... ... hmm, hmm ... brk... ... ... ... prd ...

Světluška : Dívejte se na toho Michala. Úplně se rozsypal. Srovnejte si ty hrdinské projevy na počátku a musíte sami uznat, že těch rozbušek v něm mesiáš aktivoval až dost. Navíc už od počátku hrál Michal dvojí hru. Tady se nad mesiáše vytahoval a jemu psal láskyplné dopisy viz. www.oslikuv.net/mesias/od053.htm a 055.htm. Když se ho mesiáš ptal na spojitost mezi Michalem zde a Michalem v dopisech, popřel ji. Stačilo ale jen pár testovacích reakcí a jaksi se po všech těch co napadli mesiáše slehla zem a Michal to prostě dodnes nezvlád... asi je to schizofrenik.

Světluška : Michale netahej mě ke dnu jo? Padej si tam sám. Já se ti vzdávám, neboť s tebou nesoupeřím a nebudu se ani hádat neboť bych se stala stejnou jako ty. Vůbec mě nerozhazuješ, ale už mě nedbaví si s tebou hrát. Nočník tu máš už opravdu plný. Tak teď ho vynes a pěkně spláchni. Pokud nepříjmeš a nevypiješ ten hořký kalich od mesiáše dodna, nedostaneš se dál!

Michal : Další pokračování dharmových rozhovorů mistra a žáka najdete již na nových stránkách: [ http://www.volny.cz/velka.osli.hlavicka/ ]

Daniel H : To Světluška: Myslím, že zde všichni bráníme svou pravdu, protože kdybychom neměli nic ke sdělení druhým, asi bychom tady nic nepsali, že. I když vlastně je tu jeden příspěvek, který jde mimo tento rámec - volně reprodukuji: "mňam... frk...prd" nebo tak nějak. ... Když si tak pročítám všechny příspěvky včetně mých, jeví se mi tento zcela jednoznačně jako nejlepší. (:-)))))

ota luňák : Prozíravá slova děl Ježíš učedníkům před smrtí: "Mějte se na pozoru, aby vás někdo nesvedl. Neboť mnozí přijdou v mém jménu a budou říkat "já jsem Mesiáš" a svedou mnohé." ;-))))

Světluška : Ahojky bloudící ve tmách, tady jsem zase já světluška a mám prdel řádně nažhavenou jako malé sluníčko. Vidíte jak se krásně svítí? No není to zázrak. Pojďte kamarádky a nažhavte své prdelky tak aby tito slepoučcí lidé viděli na cestu. Já sama jsem cesty znalá, klidně nad věcí poletující... ach jo je mi vás líto, stále to nemůžete překousnout. Klaním se vám a říkám... máte pravdu, všichni, ale vy to nevíte a proto si něvěříte. Musíte vytahovat 2000 let staré texty vzpomínat nějaké mrtvoly páč nic jiného ve své duté makovici nenajdete. A pamatujte si miláčkové přít se můžete jen o tom co není tady a teď. Jste již nyní mrtví.

Světluška : A proto slyšte má prozíravá slova. Jeden přijde bude to Ota náměsičný se zavřenýma očima a nataženýma rukama bude chodit jako mátoha a ten mnohé svede do bažin neboť v čím jménu by měl přijít pak ten spravedlivý? Ve jménu satana? Avšak veřte že to není osoba. Tak jako všechna srdce jedno jsou tak i jeden Mesiáš jest.

Daniel H. : Jen by mne tak mimochodem zajímalo, proč mnoho lidí tzv. osvícených používá s oblibou sprostých slov. Ale mohu si odpovědět: jistě proto, že ve svém "nerozlišování" ani nevědí, co je to vlastně sprosté slovo! :-))))

Světluška : Já jsem osvíceného člověka ještě neviděla. A kdybych ho viděla dám mu kopanec do nedůstojných míst. Prostě já nejsem připoutána ke své dobré pověsti. Ráda si po ni šlapu to je vzrůšo. Když si dělám legraci sama ze sebe, kdo mě dokáže rozhodit a přivést k hněvu?

Obyčejná Nula & Světluška & Dudlíček & Típek Tripek & scénář

PS: Možná byste si řekli, že jsem to netvrdil když jsem napsal že mohu klidně před všemi soudy prohlásit... nelhal jsem. Prohlásit je něco jiného než odpřísáhnout, nepleťte si to. A navíc... nejsem Dudlíček ani Světluška ani nic podobného... dudlík i světluška apod. jsou zcela jiné věci :-).


[Tisk]

08.06.2003