TIRÁŽ

Souhlasy [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Dopis 1)

Vážený pane,

měli jsme to štěstí, že jsme se dostali na Vaše stránky. Díky Bohu, že jste. Jak jsem články tisknul, tak jsem vždy do nich nahlédnul, než se vytiskly. První dojem je, že jsou úžasné a rozšíří nám poznání. Co ale na nich bude asi nejcennější, že nám vrací sebevědomí a vědomí sebehodnoty, která je nám brána celým současným stavem společnosti. Asi namítnete, člověk se nesmí dát ovlivnit a má takové sebevědomí jaké si zaslouží nebo jakého je hoden. Je to určitě pravda, ale není snadné udržet si sebevědomí, když projdete základní školou, střední školou, vysokou školou a vztahy v práci. Není žádoucí, abychom měli sebevědomí a byli svébytné bytosti, které se sebou nedají orat.

Ještě jednou Vám děkuji, za Vaše stránky. A za Vaše názory a články ať převzaté nebo osobní postřehy.

S úctou Regazzo

Nejsem Vážený :-)). Hodně lidí na mě plive... ale co se dá dělat... viz www.spirala.cz zde jsem zveřejnil pár článků... reakce jsou spíše negativní, ale i pozitivní... někteří mi tvrdí, že patřím do blázince... někteří jen aby mě zesměšnili se za mě vydávají a píšou nehorázné věci pod mým nickem... Ale to mi jen potvrzuje že jsem udeřil hřebíček na hlavičku...

Konečně to někdo vidí správně. A jsem moc rád, že někdo pochopil... téměř mám slzy v očích... Díky i Tobě že jsi. Díky všem... Není lehké dosáhnout sebevědomí, ale ještě těžší je si ho udržet... Je mnoho těch, kteří jakoby záviděli, jakoby se snažili ho snížit všemi prostředky! Protože ten kdo si uvědomil sám sebe se nedá už ovládat... A to někomu sakra moc vadí...

S pozdravem štěstíčko


Dopis 2)

Vážený pane,

není vůbec podstatné jak Vás lidě nazývají, nebo co si navenek o Vás myslí. Je pravda co píšete a je dobře, že to píšete. Je samozřejmé, že Vaše články vadí mnoha lidem, kteří potřebují stádo dobře ovladatelné a ne svébytné bytosti. Kdyby bylo více lidí jako Vy, nebyli bychom tam, kde jsme. Buďte šťastný, protože to je největší síla. Na negativní maily neodpovídejte, stejně by to nemělo cenu. Lidé nejsou hlupáci a potřebují čas. Drží se svých okovů, protože se bojí se jich pustit, mají strach. Já mám to štěstí, že moje žena má také úžasné názory a jsme silná dvojice. Určitě jsme dostali darem možnost dostat se na Vaše stránky. Protože vše co nám život dává je pro nás dar a my se učíme ho přijímat. Buďte šťasný a žijte v lásce, potom jste ochráněn přede všemi negativními emocemi a negativním vyzařováním. Stále platí, jak říká babička kořenářka v českém filmu Sůl nad zlato, že láska je nade vše. Potřebujeme sebevědomí, potřebujeme si vážit sami sebe, protože to je naše největší síla a tu potřebujeme. Je třeba vyzařovat lásku, ale tak, že ji vyzařujeme normálním žitím života a ne nepřirozenými meditacemi a různými obřady, včetně "ÓM" a podobně. Žijeme v Čechám, tak nádherné zemi a ne v Tibetu. Naše mantry jsou české písničky. Je v nich tolik lásky a plnosti, že nic víc není třeba. Já i moje drahá žena Vám přejeme hodně lásky a štěstí a buďte si jist, že jste chráněn. Všichni jsme chráněni tolika anděli, ale v denním shonu to nějak nevidíme. Když máte pocit, že na Vás doléhá deprese, tak jděte do přírody a čerpejte sílu Země. Nebo si zahrajte na nějaký nástroj, nebo si zpívejte, nebo pohlaďte Vašeho pejska nebo jiné zvířátko, které máte doma. Řekněte své ženě, dětem nebo příteli, či přítelkyni, jak je máte rád a chmury zmizí, protože život je nádherný a buďme šťastni, že jsme a važme si toho. Posíláme Vám hodně lásky a klidu do Vaší čisté duše.

Vaši Regazzovi

Nemohu nic víc než se slzami v očích souhlasit. S Vaším svolením bych Váš mail rád zveřejnil i na své stránce! Jsou to slova ze srdce a mé články jsou proti tomu jen startovní čárou...

Děkuji za vyjádřenou podporu... A co bych mohl popřát těm jež mají víc než všechny poklady světa.... Snad jen neztraťte nikdy to co jste našli!

štěstíčko


Dopis 3)

Vážený a milý pane,

právě čtu Vaši knížku Osvobození a není pravda, že vaše články jsou jen startovní čarou. Již první rozprava o zraku je problém, který řeším už mnoho let. Jsem technik a vlnění je můj obor, proto nechápu jak to, že nic nevidím. Jak to, že vidím všude jen odrazy. Stačí změnit světlo, odfiltrovat některé vlnové dělky a tím barvy a vše je jiné. Je to vše klam, mája, iluze, ale kde je pravda, kde ji hledat? Vnějšími smysly asi ne. Je v nás a známe ji. Jen si to přiznat. Jen se nebát si to přiznat, že vše víme, že vše známe, že jsme skutečně chodící knihovny a historie celého vesmíru. Kéž bychom si to všichni uvědomili, kéž by lidstvo prokouklo, kéž by nám spadly brýle mámení. Pořád se za něčím honíme, pořád se obracíme ven. Ale to nejdražší a nejkrásnější máme doma. Vždyť jsme to my sami, jsou to naše ženy a naše děti. Jsou to naše zvířátka a náš domeček. Proč to nevidíme? Proč stále hledáme štěstí a smysl života venku? Je to pohodlnější, nebo jednodušší? Máme se potom na co vymlouvat a máme si čím zdůvodňovat, proč nic neděláme? Lidé se honí za svými guru, hledají nějakého vůdce, který by jim (i mně) řekl to dělej, to ne a dojdeš osvícení, budeš zasvěcen. Je to taková komedie kolem zasvěcování. První, druhý, třetí,... stupeň. Jak to, že on už má druhý a já teprve první. Jak to, že on je napojen a já ne. A tak dále stále dokola, nejsme s ničím spokojeni a stále je nám málo co máme. Je třeba se zastavit, jak píšete ve své nádherné úvodní básni. Člověče zastav se! Není kam spěchat! Nehledej Boha! Vždyť ho máš v sobě! Vždyť Ty jsi ten Bůh! Uvědom si to a žij podle toho! Ale jak to sdělit lidem. Lidé jsou krásné světelné bytosti. Ale kolik jich to ví. Kolik lidí si váží sama sebe. Kolik lidí usíná se slovy " Děkuji Ti Bože, děkuji sobě za dnešní krásný a šťastný den. Prosím Tě Bože chraň lidi na této nádherné modré planetě, prosímTě Bože chraň nás. Jsme Tvoje děti a máme na to právo. Máme právo žít krásný život se svými nejbližšími plný lásky."

Vážený pane ještě jednou Vám děkuji za Vaši odpověď a buďte šťastný.

Přejeme Vám i nám ještě mnoho tak krásných a upřímných článků. Je v nich láska je v nich pravda.

Vaši Regazzovi

P.S. : Se zveřejněním našich mailů na Vašich stránkách máte náš souhlas.

Dopis 4)

Ahoj,
to je pecka co píšeš.Rád bych se s tebou potkal.V každym případě díky za ty věci cos tu napsal. Přeji ti ať radost křičí ti nad hlavou. Zdar a sílu
Ahoj
Petr Jánský


Dopis 5)

Ahoj Petře,

To co jsi napsal je velmi podnětné. Nikdy mě nenapadla myšlenka sepsat cestu, kterou jsem už ušel. Budu nad tím přemýšlet. S tím chanellingem a Budhou to jsem si už také užil dosti. Jedna jasnovidka se podívala na mé minulé životy a to bys nevěřil jak mne to změnilo. Trvalo hodně dlouho než jsem se zase našel. Řekla, že v minulých životech jsem prošel kláštery, abych poznal 6 ze sedmi základních náboženských směrů. A jak jsem žil ve Strahovském klášteře tento život 7 let, tak jsem tuto etapu ukončil. Bylo to proto, že jsem před tím byl Budhou atd. atd. Dnes už jsem zase v sobě, ale delší čas jsem se choval jako debil. Nafrněnej, že já jsem Budha, něco víc než ostatní a podobné kraviny. Obdivuji svou ženu, že to se mnou vydržela.

Další příběh by byl jasnovidka - Atlantida - já - ultrazvuk.

Další - jak jsem hledal gurua, to jsem byl ještě svobodný a hledal jsem ne gurua, ale tátu, který mi umřel, když mi bylo 17 let, najednou tu nebyl. Nemohl jsem se s tím vyrovnat. Táta sice pil a doma bylo často dost dusno, ale já ho miloval, i když jsem mu často nadával, že je ožrala a podobně. Měl jsem hrozné komplexy, když jsem musel pro něj chodit do zaplivaných smradlavých hospod, nejdříve najít, ve které je a potom ho z ní dostat a dovést ho opilého domu. Bylo mi asi 12 let a ožralů jsem se bál. Dnes bych ho tak tvrdě neodsuzoval, protože bych hledal důvod a snažil se mu pomoci. Ale jako kluk jsem byl asi zlý. Ale dosti i o tomto.

Jo, chanelling to je z 90 % pouze prostředek na zblbnutí lidí a vnucení jim svého názoru jakoby shora. Já nic, já muzikant, já jsem pouze medium. Ten hlas je shora a zkus si ho neposlechnout. Při prvních asi třech chanellingách (když jsme chodili na SEV - viz Klaria na Matrixu) jsem tomu naletěl a věřil. Probudilo mě to, že co tak zvané medium nevědělo, tak Klarie neřekla. Uměla se super vymluvit některým z těchto blábolů "Otázce rozumím, ale neodpovím, připravila bych Tě o zkušenost," nebo "to by byla dlouhá odpověď a na tu teď není čas".

Jednou mi také jeden "napojený" řekl, že mu přišlo shora, aby mi řekl " Ty mně musíš říci vše, ale já Tobě pouze to co uznám za vhodné". Tak jsem ho vyhodil. Nemám rád, když někdo ze mne dělá takového vola. Přitom to nebyl zlý člověk.

Bylo by to dlouhé psaní. Je také otázkou mělo-li by to cenu.

Díky i tobě ve svých letech 50 tníků my mladí nezkušení děkujeme za moudrost stáří, tj pokročilých hledačů. Protože Moudrost ta se tvrdě platí. Je cennější než zlato, moc atd...

Dopis 6)

Zelam krasny den,
vdaka mojmu najlepsiemu priatelovi a duchovnemu bratovi som sa aj ja dostal k vasej stranke a viem ze to nebola nahoda, uz davno viem ze nic z toho co zazivame nie je nahoda, vsetci k sebe pritahujeme ludi a udalosti, ktore nas maju nasmerovat a postrcit dusu na nasej ceste. Ci uz je to clovek, ktoreho stretnem alebo clanok, kniha ktoru si precitam alebo film, su to zazitky ktorymi sa k nam prihovara boh a ktore nas vedu k tomu aby sme otvorili oci a uvideli ze vsetko za cim sa vacsina z nas zenie, je len iluzia a nema skutocny vyznam.

Dakujem za to, ze su ludia ako vy, dava mi to este nadej, hoci stav v akom sa ludstvo nachadza v oblasti duchovneho vyvoja, ma nuti byt skeptikom. Bohuzial ludstvo je ovela dalej v technickom pokroku ako v duchovnom... Pokracujte v tom co robite a nedajte sa odradit zlovolnikmi aj ked je to nesmierne tazke. Ja sam sa uz dlhsi cas zaoberam myslienkou vytvorenia podobnej webovskej stranky, pretoze mi nieco hovori, ze to mam spravit - je to cesta ako mozem nepriamo ludom pomahat a nasmerovat ich na ceste. Nech vas sprevadza Sila
Mion

Dopis 7)

Ahoj,
pravě jsem se podíval na tvé stránky. Jsou velmi zajímavé. Je tam spousta odvážných věcí postřehů vím že i pravd. Nechápu jen kde jsi vzal tu sílu tohle vše napsat. Nacházím se v období přeměn a přicházejí ke mě podněty ze všech stran. Snažím se je vyhodnotit jak jen nejlépe umím. .......mam strach že to nezvládnu. Co čtu jsou všechno věci na které jsem z toho strachu zapoměl. Ted když už ale nemůžu nikomu a ničemu věřit tak nevím........... Take mi vrta hlavou proc tomu vlastne verim:-) Kdyz vlastne nicemu neverim!:-)) Jak je mozne cist nekde kde nejde nicemu verit ze je zrovna tohle to skutecne? Jak to resis? je treba to vubec resit"?:-)! Zacinam pochybovat jestli je este vubec neco potreba:-)) take nechapu proc jsem se teda na rodil a stejne tak i ty. Proc si myslim ze jsem se narodil jen abych sel prikladem necemu co je jen v me hlave?!(v mysli)

já se z toho snad poseru:-))) dneska jsem se v práci strašně nasmál jako minimálně ne za posledních 4-5let!!.-)) Díky ti se začínám mít rád. Ještě si skutečně nedokážu představit neexistenci. Byl jsem pouze u brahmy a to ještě ne za střízliva, ale pěkně zhulený:-))))))))) Každopádně znám stav snění a to snění je skutečné. Zatím si jdu užívat, už jsem se natrpěl svou blbostí dost a dost!:-)

Ještě nedávno se moje matka přestěhovala do domku na vesnici v Krušných horách, kde je pouze elektrina. Je to starý hrazděný dům z kamení postavený ručně. Vůbec se mi nelíbilo že tam matka bude ve vých 46 letech úplně sama. Celí rok jsem byl nespokojený a dával jsem ji najevo že nechci aby tam byla. Potom jsem tam byl sam a napadlo me udelat posezeni z kamenu. Takovy mali placek. Vsude jsou tam hory kameni a tak jsem si dal tu praci a vyhledal jsem ty vhodne a zasadil je pekne do pisku. Placek se mi skutecne poved a tesi mne i mamku.-) A pak me to doslo:-)) Matka je tam stastna protoze se uci byt sama sebou. V blizkosti je jen par lidi kteri si vzajemne pomahaji, protoze jsou na sebe odkazani. Zlepsila se ji fyzicka, protoze je nucena sama si nasekat drivi do kamen kdys chce topit. Drivi ji doda soused, ktery vidi ze je sama zena!. Sousedka ma 24 kocek a psa. Je naprosto samostana pobira skromny duchod a zivi se tim co si vytvori. Kupuje pouze tabak a setri na udrzbu domu. Chova Kozi na mliko pro ty kocky a ted z nej s mamkou delaji vyborny syr:-) Take seka travu, stara se o domacnost a ma vice casu na SEBE!!! Jedine co ji stale vysava je jeji zamestnani. Dela na draze vlakvedouci a z prace prichazi vysata ale do domu se velmi tesi a hned se tam znova nabije:-) Je tam krasne ale je to krasa ktera se neda zavidet, protoze tam neni stale hezky jsou to krusne hory a pocasi je tam vrtkave a spise studene. Topi se i ted vlete, protoze dum je kameny a teploty jsou nizzi nez v nizine. To je ale to co je skutecne krasne. Clovek odkazany sam na sebe. Neni to jako u Tebe ty mas jiste vice, protoze tva vira je silnejsi ale poznani je stejne.:-o:-) Jsem rad kdyz mi povida jak je rada ze uz neni mlada a nehoni se tolik za penezma a ze lituje vsechen cas ktery dala praci a oktery se okradla kdyz jsem byl dite. Mela pocit ze musi delat vice kvuli rodine, ale nevidela ze take rostu a ze penize neplni ty predstavy ktre si vysnila:-) Byval jsem casto sam a vlastne mi to i vyhovovalo. Nikdo me nemohl ovlivnit svim vlivem. Vybiral jsem si sam lidi se kterymi se budu nebo nebudu bavit. To mi samozrejme dela spoustu problemu ale zaroven se tim rozehravaji uzasne logicke hry ktere nuti myslet i jine sama za sebe:-) Ted se snazila neco mi stale dohanet a nechapala ze o to nestojim ze jsem ji davno odpustil:-) Ted uz je to sqele jsem rad ze ji mam i kdyz jsme spolu silne a dominantni osoby a nekdy to mezi nama zajiskri jako mezi rohatyma. JE skopec a ja byk:-)) V dusleku je vse dobre. Jsem rad ze jsme si spolu sahli az na dno pokud to beru od narozeni kdy jsme oba malem umreli byl jsem veliky a tahali me zvonem:-) Hodne trpela a tim se mezi nama vzniklo presilne pouto. Pred nevedela jestli me vlastne vubec chce. Prosli jsme si velkou bidou. Bydleli jsme na starem zeleznicnim vechtru kde nebylo nic jen voda 3km vzdalena kam me vozila koupat. Socialni pracovnice zhledala mistnost obyvatelnou jak jsem si precetl ze sve zdravotni karty "tajne":-)) Kdyz chtela bydlet tak ji povedeli at me da do decaku a ona at de na svobodarnu.(Rodice ji zemreli v jejich 14 letech) Nikdy se me nevzdala!! Mela tri nepovedena manzelstvi alkoholiku ktre ji vyborne posilili a me umoznili videt spoustu zajimavich veci. Nikdy jsme toho moc nemeli a kdyz ano tatici se toho dokazali lehce zbavit:-) bylo to fakt zajimave jak zena muze byt nekdy zaslepena:-)) Jsem rad ze si pamatuji vzpominky i z velmi raneho detstvi ktre sahaji az nekam v pohledech z kocarku:-)) Proc ti to pisu? myslim ze je dobre aby jsi o me vedel vice jako o člověku který potřebuje lidi jako ty:-))

Vede se mi zázračně. Chvilkami se mi daří vidět velmi reálně. Daří se mi občas odolat kolektivnímu snění, ale zatím jen okamžikově, protože tělo to ještě nesnese. Dostavily se stavy odloučenosti a depresí. Potom samozřejmě úplné přerovnání životních hodnot, nebo to možná není úplně přesné, protože to již bylo dříve. Teď bych to pojmenoval vyřezávaní suchých větví které jsou bez užitku a spálení. Poznávám stromy podle jejich ovoce! Nyní následuje stav setrvačnosti tak se prostě koukám a bavím se:-)) Pozoruji se z okolí a občas si pročítám nový zákon. Lépe se mi teď čte a je mi srozumitelnější Postupně se rozpomínávám na sebe a překonávám strach v mysli. Častokrát se inspiruji materiálem z tvých stránek. Začal jsem k sobě být mnohem přísnější a přestávám se nechat manipulovat okolím. Jsem se sebou celkem spokojený a jsem šťastný za vše co bylo je a být má. Strachu jsem se úplně nezbavil, ale i tak je to pro mnohé inspirací. Možná to ani není strach jako přehnaná zodpovědnost. Nejistota je skutečně ideální pro utužení vůle! Mnohokráte ti děkuji a jsem rád že můžu brát z toho čeho bereš ty a vzal jsi z toho co již bylo, je a bude. Není většího služebníka než jeho pán - Tohle je teď má oblíbená myšlenka.
Víťa

Dopis 8)

Ahoj stesticko,
mam rada tve stranky, diky nim nachazim odpovedi na sve otazky, nejradsi bych se s tebou setkala, je toho mnoho, co bych rada prodiskutovala, zatim si ctu a jsem moc rada, ze nejsem sama, kdo touzi po svobode, jde mi to pomalinku, ikdyz vzhledem k okoli velice rychle, priste napisu vice, pa pa pa mej se moc a moc hezky, pusinku Danka

Dopis 9)

cau stesticko,
jsem rad, ze ses zase objevil na Spirale... i kdyz si mozna nemyslim uplne totez co ty (vim ja vubec co si myslis? :o), tvoje prispevky jsou fajn a leckdy mi pomuzou udelat si v leccems trochu vic jasno... ale vzdy to proto delas, tak co ti tady vykladame, ze?
Lexa

Dopis 10)

Osvobodil ses, ale zároveň ses zase spoutal. Aspoň tak to vidím já z toho rozhovoru s tvou mámou. Rosťa

Díky za dopis, lpění na svobodě říkáš... je to jen určitá fáze vývoje... jak být sám sebou zbavit se všech manipulací - abych se poznal... včera jsem byl takový a dnes jsem makový. Článek jsem napsal jenom proto, aby mladá generace mohla procitnout. Tento článek jen ukazuje mizernost snažení lidského ega a taky rozčarování nad iluzorními sny. Nabádá lidi k hledání skutečnějších hodnot a kvality života. A jsem rád, že vidíš... Nesuď proto mou osobu, ptej se spíše proč jsem to napsal, a zda-li to může být prospěšné světu. S pozdravem štěstíčko

Jsem šťastný, žes to napsal, protože jsem poprvé přečetl na Webu kromě planých řečí a obecných frází konečně něco, u čeho jsem si řekl, že je na světě ještě někdo, kdo žije stejně. Rozumím. Je potřeba to sdělovat lidem srozumitelnou formou, protože samotné procitnutí se nedá sdělit. Tu knihu osvobození mám schovanou, protože nikdy nevím, koho potkám, komu pomůže a upřímně, moc se mi líbí. Ahoj Rosťa

Dopis 11)

Milý Petře, štěstíčko,
měla bych respektovat, že nemám psát, ale při čtení Tvých stránek střídavě jsem měla slzy štěstí v očích a mrazení po páteři a při čtení polemik veselý smích... nedá se popsat, jakou mám z Tebe radost. Také jsem před půl rokem křičela kolem sebe, Bože lidi, čím se to trápíte! a nikdo nechápal. Pak jsem se zklidnila s vírou, že bylo-li mi dáno poznání, tak v pravý čas také dostanu, jak a komu ho předávat dál. Je mi 40 let, jsem obyčejná ženská (účetní), mám 13 l. syna, žijeme v Chebu. Přeji si se s Tebou setkat. Mohu přijet téměř kdykoli, pokud ses rozhodl trávit delší čas "odpojen od systému", tak někdy později. Díky za Tvou odvahu a vytrvalost!

Iva

Dopis 12)

ANO. ANO. ANO.
Tvé stránky jsem objevila dnes.
Zahřálo to...
Fajn.
Ave
Marcela


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

18.11. 2001