OSVOBOZENÍ & VNITŘNÍ HLAS

Úvod [First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

Dnes se daleko častěji než jindy naskýtá otázka co je vlastně pravda. V uplynulých dvou tísíciletích vzniklo veliké množství rozdílných náboženství, mystických skupin a filozofií. Každá z nich hlásá něco jiného a tak není divu, že moderní člověk začíná mít tak trochu zmatek a nedůvěru v celý systém "duchovnosti".

Tato kniha má za úkol osvobodit Vás od všeho toho harampádí. Já byl taky zmatený. A tak jsem se rozhodl nevěřit ničemu a mým přáním se stalo znát pouze pravdu. Po určitém čase se mi zdály dva sny, které mi totálně změnily život. Postavily mě před hotovou věc. Nebudu Vám říkat co v nich bylo, protože byste mi teď neuvěřili. První dva dny jsem jen plakal a pak se ozval hlas, který mě postupně provedl až k osvobození.

Kniha je uspořádaná dle jednotlivých rozprav s tímto hlasem. Aby bylo vše správně pochopeno, musí se číst kniha postupně tzn. jakmile je na konci kapitoly věta pro dnešek stačí... knihu zavřít a o celé kapitole přemýšlet. Jinak se může stát, že neunesete to co Vám chci sdělit a raději zůstanete věrni sladkým lžím.


[First]-[Back]-[Next]-[Last]-[List]-[Home]

13.11. 2001