Odpověď na otázku č.208

Otázky a odpovědi [Zpět] - [Tisk]

Čau ty starý osle, mrknul jsem na tvůj zahovněný web, nebudu to komentovat. Mám takový dojem, že bys rád opustil pózu žebravého mnicha (docela srandovní póza :)) a zkusil přivést ty tvoje hovna do... už nevím jak jsi to říkal... no že by se ti chtělo pracovat. Tak kdyby se ti chtělo poctivě pracovat v Anglii, tak dej vědět, protože můj kámoš hledá pomocníka pro poctivou tvrdou práci kolem stavby. A co vlastně umíš? Promiň... co se týče systému v Anglii je to na tobě jestli se ho budeš účastnit nebo nebo ne. Takže by se jednalo o pózu pracující mnich mimo systém, a nebo pracující mnich v systému. Mzda by tuším byla dohodou něco mezi 5,5 a 7,5 liber. Bydlení ti kámoš zařídí. Takže jestli chceš, ozvi se. Ale ty už jsi všechno chtění přece odložil... tak komu to píšu? Budižkničemu.

A čímpak zase tobě tyhle stránky ublížily? Mohu-li tě aspoň trochu potěšit, tak už nebudu psát. Protože se množí lidi, kterým to jen ubližuje. A co se týče té práce... seriózní nabídka podle mě vypadá jinak. A vrána k vráně sedá, takže tvůj kamarád bude na tom stejně jako ty, takže v takové společnosti bych viděl denně bídu a utrpení. Než tohle... to raději umřu hladem, to by mě v srdci tolik nebolelo...

Beznadějný případ

***

Piš nebo nepiš, je to úplně jedno. Lidi to budou stejně chápat a nechápat stejně jako jsi pochopil a nepochopil můj e-mail. V roce 2002 jsi docela rozhodně nebyl sám. To jen tak na okraj. Jen jsem k tomu přišel trochu odjinud. "Zajímalo" by mě kolik jsi shodil v počáteční fázi, určitě to bude přes kilo denně, nebo že by ne?

To opravdu nevím, protože v v bezdomoví jsem neměl váhu a zajímal jsem se úplně o něco jiného než o sebe.

Můžu to popsat z tisíce úhlů pohledu a všechny budou mít pravdu, ikdyž si budou zároveň "protiřečit" , tak jsem vzhledem ke své verbální nedostatečnosti raději zticha.

To je fajn. To nikomu nemůže uškodit.

Jen zpátky k tvé odpovědi... ublížil? Je hezké že jsi pochopil paradox, ale teď jsi trochu vedle.

Být vedle mám moc rád... aspoň mohu lépe vidět kde je mé pravé místo.

Web je skvělý asi jako pohled na trať ze dveří posledního vagónu.

Tak to abych ti zamával... když odjíždíš.

No nic, měj se jak chceš.

No což... nic tož.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

24.08 2007