Odpověď na otázku č.203

Otázky a odpovědi [Zpět] - [Tisk]

To je super guru (učiteli), člověk nemusí nic. Ať si klidně chcípne, až ho to přestane bavit (a Já jako největší jáství, jim tu sílu přeji).

Komu co a proč to největší Jáství může přát?

Zlo a zloději jsou mnohem silnější než dobrosrdečnost lidí, kteří ji v sobě ještě mají.

A proč jim to závidíš zrovna ty - největší Jáství? Jsi tou závistí a zlobou tak zaslepen, že vůbec nevidíš co jim závidíš a za co se na ně zlobíš. Kdybys viděl měl bys pro ně pochopení a dobrosrdečnosti mnohem více.

Ač jsou hodni veškeré úcty a uznání, jsou jen biti na své dobrotě i lásce, kterou nabízí a doposud mají.

Á tady to máme... úcty a uznání se ti nedostává. Není divu... kdo v pekle neslouží čertíkům a navíc by ještě ukazoval ostatním cestu k vykoupení se... nemůže čekat že bude oslavován a hýčkán pány toho světa.

A až dojde Mého vyrovnání, najdu sílu k tomu, abych nebyl zbytečností mezi dobrými a využívaným mezi špatnými.

A čemu v tobě to vadí? Synu pravím tobě, že to co je na světě nejpotřebnější, tím celý svět přímo pohrdá... a to čeho by si měl svět cenit více než zlata... to spoutává do okovů a bičuje nadávkami a zotročuje to k hazardním hrám na život a na smrt jen pro pobavení svých pánů.

Můj život je můj a není Pravdou, ani důvodem tvrzení, že život jsem si nedal a, že život si nesmím vzít. DOVOL, ABYCH SE ZASMÁL.

Zasmát se můžeš... ale nechápeš. Pokud bys dokázal se zříci svých snů... pak bys neměl žádný důvod se svým životem nějak manipulovat. Protože jestli ten důvod máš, ať už ke zrození nebo k sebevraždě... daným aktem se nic v tobě nevyřeší. Možná jen získáš právě tímto tu zkušenost, že jsi se okradl jen o příležitost povznést se z toho kola utrpení z nějž žádná sebevražda není únikem. Každou noc se ti zdá jiný sen... ale ten komu se zdá jak se zbaví toho údělu prožívání útrap a řešení nesmyslů a nesčetnému umírání v oněch snech?

O svůj život jsem se nikoho neprosil a kecy o životech minulých i budoucích jsou jen kecy.

Sám sebe jsi o život prosil... protože kdybys včera nebyl tím kým jsi byl, dneska kde a kým by jsi byl? Teprve až se zastavíš... sám v sobě... sám sebe... pak se zjeví to co je pravé. Jinak každý pohyb bude mít i následky... a likvidace těla je asi něco jako když si na nohu pustíš kovadlinu a sám si nožem vypíchneš oči v domnění, že když kovadlinu neuvidíš... tak ti na nohu žádná nespadne. Není žádná situace... ze které by se nedalo povznést nad ni samotnou a stanout mimo prožívání.

A až splatím svůj dluh, pak přijde má smrt, ač už ji urychlím sám a to jakkoliv.

Být tebou hledám tedy svobodu od sebe sama. Od svého cítění a myšlení. Takže když takto spácháš sebevraždu uvnitř... pak semínko toho všeho zabiješ... To co máš na mysli ty... je jako když utrhneš jedno nezralé jablko z jabloně... myslíš si, že tím problémy celého stromu vyřešíš. Nech strom uschnout a všechno minulé i budoucí opadá vmžiku. A jabloň se stane neplodná... a démoni chutí ji nechají napokoji...

Můj život není ničím jiným, než sledováním zla krásných lidí. A je úplně jedno, zda jsou a žijí vyznáním, či ne.

Sám nevidíš v sobě příčinu proč se tímto trápíš a chtěl bys měnit už ostatní...

Na tento elektronický dopis se ani nesnaž odpovědět, poněvadž už to nestihneš. Jsem rychlejší než Smrt, jsem rychlejší než život. Proto tady nemám co pohledávat. Mým životem je to, jež život lidský dávno ztratilo a nevnímá. Kalefeb guru kalefeb

Myslet si, že jsi rychlejší než cokoliv ti nepomůže... protože se jednou začneš zpomalovat a pak tě všechno před čím jsi ty roky utíkal dožene najednou. Kam chceš utéct od sebe sama? Už když to jen zkusíš tak jsi se sám zase našel.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

23.06 2007