Odpověď na otázku č.199

Otázky a odpovědi [Zpět] - [Tisk]

Čau jen ti chci říct, že ti nezávidím tvou situaci, v tvé hlavě musí být neuvěřitelný chaos teda jestli vážně věříš tomu co píšeš, tak jsi úplně ztracená duše.

Já nevěřím ani tomu co si myslím natož píšu. Není třeba ničemu věřit, aby byl člověk blažený. Právě že všechny víry jsou násilné a zotročující...

Člověk, který byl asi celý život nešťastný ve škole asi ne moc oblíbený a tak se jeho strýzněná dušička uzavřela do sebe a vytvořila si vlastní svět, kde se staví do role boha a ve skutečnosti se nenávidí.

Na každého působí věci jinak. Mně už hodnotily mnohé velké hlavy. A každá přišla s něčím jiným. Ale spíše všichni vypověděli o sobě než o mně.

Přečetla si o buddhismu, křesťanství a hlavně asi milionkrát viděla matrix no a hráblo ji a jestli se nedá dohromady a nezačne žít, myslím že do deseti let bude viset svévolně za krk někde na stromě teda pokud už o tom neuvažuje.

Kéž by mi hráblo... pak by nade mnou i lidé jako ty zlomili konečně hůl a i Bůh i ďábel by mě vyškrtli nadobro ze svých her. Vše by mi bylo odpuštěno jakmile bych nebyl svéprávný... a mohl bych sedět na břehu rybníka, pozorovat celý den hejna ptáků a nikom z těch co chtějí konečně brzo pořádně žít by to už nebylo trnem v oku.

Promiň ale nevymývej lidem hlavy svým neštěstím měj se rád a začni žít.

Pokud ti na mně něco vadí, zkus odstranit toho nejprve příčinu než začneš radit druhému jak by se měl chovat, aby se ti líbil víc.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

12.05 2007