Odpověď na otázku č.197

Otázky a odpovědi [Zpět] - [Tisk]

Ahoj, omlouvám se neuměl jsem napsat příteli, nevím co napsat, upřímně Ti nevěřím, protože hledáš svou seberealizaci a meleš jako Osho, kterého si vážím ačkoliv proč si vážit někoho kdo sám sebe popírá? Pomlouval jsem Tě stejně jako jsi ukázal na Sai Babu a řekl jsem proč si ten člověk hraje na avatara či na guru.

Zkus pak tedy zjisti, odkud se bere v tobě takové souzení. K čemu je třeba? Není to nakonec jedno? Dívej se na lidi jako na květiny... jedna je bílá a jedna červená... ale když se vzdálíš povzneseš výš, pak to uvidíš...

Hrál jsem si na to taky a najdeš mnoho lidí, kteří Ti věří, ale v okamžiku kdy člověk nevěří sám sobě, je to těžké. Ano v počátcích bylo báječný povzbuzovat ostatní, ale slovy našeho přítele Osha, někdo se obklopuje domy na řekách a někdo jiný slovy na řekách. Je to jen harampádí myslím, nevím, nejsem ten kdo má soudit a proto i ta trouba, přece je strašné prát se o něco a potom najednou ztratit iluze a i když jsi bojoval jako lev, tak se rveš o něco čemu nevěříš.

Cožpak nebylo psáno "Postavím tvář svou zuřivou proti vám a vyplením radost vašich dnů." A to jen za tu lidskou snahu způsobenou zakalením oka touhou k sobě něco přidat, nějak se zdokonalit. Stačí však jen nahlédnout pod slupku tam v sobě a najdete to co je nezkalitelné.

Přijdu si jako při psaní a čtení motivačních dopisů, už tudy nechci jít a nečekám na Tvé rozpálení trouby, cítím co chci, samotnému člověku je moc zle. Pokud o to stojíš rád bych Ti podal ruku a podíval se Ti do očí, ačkoliv kecy :-). Krátce chci odejít z tohohle bláznovství a nevím jak?

Pak ten kdo chce odejít tě vězní. Nech ho ať jde sám. Proč mu nasloucháš? Rozhlédni se a naslouchej oku a dívej se uchem.

PS: Za tímhle psaním stojí spousta ega, ze kterého podezírám i Tebe a prostě nevím co.

Tak zůstaň v tom nevím a přijmi to. Ono to samo přišlo a samo to zase odejde. Pokud to nebudeš rozdmýchávat jako kovář měchem výheň... nespálíš se.

Strašný je, že to vidíš. Vidíš Chvátaly a další, kteří si z toho udělali byznys a Ty chceš být mimo a máš právo být mimo? Věřím a cítím jednu věc, že i když píšeš a meleš na webech spousta i čtevých věcí nejsi svině.

Energie následuje myšlenku... pokud máš otrávené myšlení tvoříš si destruktivní a depresivní okolnosti a ony zas živí tvé myšlení a tak se smyčka utahuje kolem tebe jako když had škrtič mučí svou oběť k smrti.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

18.04 2007