Odpověď na otázku č.178

Otázky a odpovědi [Zpět] - [Tisk]

Ahoj štěstíčko, dovoluji si ti napsat, protože by jsi mi mohl dát odpověď. Týká se tvé myšlenky v předmětu zmíněných stránek: Proto budete-li hledat podstatu najdete... můžu?

Když jsem hledala a našla. A věřím... Co pak s tím?


A co v tobě v co věří?

Jsem taková, jaké je mé hovno... (výsledek práce s energií... umění tvorby... umění - jakékoli od výtvarného přes řemeslné, po umění učit, poslouchat, naslouchat atd.

Koukám, že jsi dobře zamotaný případ.

Psal jsi tedy o tom, že láska je nejíst (nepřecpávat se) ale jen doplňovat energii? "Nemyslit" s hovny... jen je poslouchat a řídit se jimi... myslit pak v životě... a tvořit... pěstovat život, aby byla pěkná hovna... nebo tak nějak?? =o)... díky.

A to je jako fakt? Nebo si ze mě někdo známý dělá srandu... Protože pokud je to fakt... tak to tě čeká růžová nebo bílá budoucnost...

Chtěla bych ještě dodat..., že ani ne tak doplňovat energii jako spíš transformovat... nebo vyměňovat...

A co z toho bys pak měla? Když rozdělíš jedno jablko na tři půlky a pak je mezi sebou prohodíš... to je štěstí... a když je prohodíš jinak to je neštěstí... a tak si můžeš hrát dlouho... až na jablko úplně zapomeneš a zajímáš se jen o to jak dělit a dělit abys z toho něco víc než jedno jablko získala... a měla tak velký pocit štěstí, záruku zásluh a obdivu.

Beznadějný případ

***

Ahoj zase... píšu mezi řádky...

A zkusila jsi to už jinak?

A co v tobě v co věří?

Nevím, jak to nazvat... jsem to já - já vše... to nic =O)

A proč musí to "já vše" v něco "to nic" věřit? Kdo ho nutí a proč?

Koukám, že jsi dobře zamotaný případ.

Velmi a velice zamotaný... pomůžeš mě rozmotat?

Tolik času nemáš...

Jsem dost ráda, že jsi odepsalo... milé štěstí... to mám štěstí... dokonce takové, že jsem před 14 dny přesídlila na druhou polokouli této planety - do Sydney, ale nebudu odbíhat.

Měníme okolí, a myslíme si že se v našem životě něco mění... To jako někdo kdo má smradlavé ponožky... mění jen boty... protože mu prý pěkně jedou.

A to je jako fakt? Nebo si ze mě někdo známý dělá srandu... Protože pokud je to fakt... tak to tě čeká růžová nebo bílá budoucnost...

Tak tedy... této tvé reakci vůbec nerozumím... sranda to jakože nebyla... spíš myšlenková asociace =O). Ale něco na tom prostě je... já to cítím. No, kdo by necítil hovno... a těch dvojsmyslů to dává víc... viz. http://www.sprcha.com/story/2005/3/8/91058/46704 A co z toho bys pak měla? Když rozdělíš jedno jablko na tři půlky a pak je mezi sebou prohodíš... to je štěstí... a když je prohodíš jinak to je neštěstí... a tak si můžeš hrát dlouho... až na jablko úplně zapomeneš a zajímáš se jen o to jak dělit a dělit abys z toho něco víc než jedno jablko získala... a měla tak velký pocit štěstí, záruku zásluh a obdivu.

Tu odpověď jsem nepochopila... prosím, zkus mi s luštěním ještě trochu pomoc.. .tedy pokud tě to neobtěžuje.

Tím se netrap... až uzraje čas... budeš tomu rozumět jen díky svým zkušenostem. Je to jako klíč co do tebe zapadne a udělá to cvak a věci se seřadí do jasného kontextu... A uvidíš to co bylo napsáno mezi řádky.

Beznadějný případ

Naprosto taky =O)

Tak teď jsi mě polechtala na srdíčku...

Krásný den... ale tady v Sydney... už jdeme spát...

Tak tedy dobrou.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

11.12 2006