Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Ahoj, dnes jsem se podíval na netu na Zenovou školu Kwan Um & Dae Kwanga a mám pocit, že ve fotogalerii z červnové akce Tě tam mají... Na jedné společné a ta druhá je, kde jseš s klíčem v ruce... docela dobrá ironie! Jsou tam dobře patrné rozpaky jednoho učedníka v "hábitu" ! ( Možná že se pletu, měls tam na sobě maskáče? )

P.S. Jak jsi daleko s tím avizovaným článkem ? ( Zeptal se žebrák...)

Odpověď: Jo to jsem tam byl na techto strankach jsem to doplnil a muzes si stáhnout i vypreparovaný audio o tom koanu s klicem a tam jde slyset jak se mnozi smeji i to gesto dae kwanga.

Navic tam mam vyzvu ze hledam jednoho cloveka, a tak si nejaky muj sok udelal prdel a poslal nas 200 km vecer do brna pry ze nocleh je zajisten ale i takove veci se stavaji.

Clanek by mel byt hotov do konce tydne. Mohu psat jen pres vikend. To vis prijdu z prace musim do obchodu, obcas si peru rucne, varim vysavam a odpovidam na dopisy no a to je pak zahul v jednom kole.

Ale pokusim se. Tak zatim.

Obycejna Nula

***

Ahoj, tak jsem to několikrát přečetl ten nebezpečný článek a nic to se mnou neudělalo :o) - no jo vlastně NIC - nikdo mi moje otázky nezodpoví, ani Ty! Jsem tu, protože jsem si to vybral? (O tom nic nevím!) A vybírám a vybírám - každou sekundu, proč je vše tak rychlé? Nikdy to nepochopím - všechno je volba, přece každý krok, mrknutí, každý pohyb, no ale i jejich opaky jsou volbou i to, že si dřepnu a budu sedět, tak se každou sekundu budu rozhodovat jestli ještě zůstanu sedět, nebo jestli už musím vstát protože třeba potřebuju na záchod! Teď mně trochu napadá, že to že potřebuji na záchod nerozhoduji já, ale močák - stejně tak hlad, taky přichází bez mojí volby to se vídí samo... , ale co kašlu na to! Píšu ti, že jsem Ti to chtěl jen říct - přečetl jsem od Tebe všechno, zkusil něco v praxi a teď na konci mám možná víc otázek než na začátku! Psal jsi mimo jiné o tom, že jsme si navzájem kulisama, Ty jsi taková moje vědma? Program? Z masa a kostí? A máš pro mně jen špatné zprávy? Bonbóny si nech!!! R.

Kup si draka a v sobotu ho jdi s dětma pouštět. Byl jsem hloupý teď je to stejně fuk.

Tak si to užij.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

09.09.2003