Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Dobry den, na konci Živého slova Mesiáše máte větičku Své otázky posílejte na email na konci stránky. A proč? Díky za odpověď, DJ Bouchačka

Odpověď: (Protože se jedná o známou firmu Michala Fr. odepisuji následovně.) To já nevím proč jste napsal, asi potřebujete odpověď. Jaký máte vztah milý pane k Obyčejné Nule. Stane se něco uvnitř vás když slyšíte Obyčejná Nula je mesiáš?

Obyčejná Nula

***

 • To já nevím proč jste napsal, asi potřebujete odpověď.


 • Asi tedy předpokládáte i tuto možnost. Je pěkné, kolik prostoru dáváte druhým a přitom se o nic nesnažíte. Jak pravil klasik, vše jde samo.

  No startér tohoto majlování jste vy. Takže z mého pohledu to jde samo. Navíc jste tady vypálil prostoru už mraky a přitom užitek žádný.
 • Jaký máte vztah milý pane k Obyčejné Nule.


 • To je opravdická otázka, ale s tečkou na konci. Ptáte se na ten název? Na Obyčejnou Nulu? Na hasičskou stříkačku? Nebo na stříkačku ing. Prokouka? Vlastně jsem nic takového nepotkal. Takže k čemu vztah? Mohl byste to upřesnit?

  Pokud jste nic takového ještě nepotkal, pak se omlouvám. To bych vám stejně nevysvětlil.
 • Stane se něco uvnitř vás když slyšíte Obyčejná Nula je mesiáš?


 • Další otázka, která si zaslouží odpovědět. No uvidíme, zda přijde někdo takový, který zavolá: Obyčejná Nula je Mesiáš? Pak začnu pátrat co je uvnitř a co vně. A když objevím ten rozdíl, začnu pátrat uvnitř. Pošlu uvnitř smečku pátracích psů: Pátry pátry, pátry pátry, srdce, slezina, ledvina s játry.

  Ale srdce, slezina a játra jsou vně jak by je psi mohli najít uvnitř. Jdou vidět a rozpoznat totiž jen při náhledu z venku. Zřejmě máte bujné představy pane Holmesi. A proto se musíte ptát druhých. To je trochu sobecké otravovat druhé se svým peklem nezdá se vám? Podívejte se co může tato konverzace komu prospět. Je to jen mlácení slámy dávno po žních.

  Obyčejná Nula

  ***

  Čekal jsem trochu přátelství a pochopení a najednou toto: Mlácení slámy dávno po žních. To sem si nezaslóžil. Mě stačí nasnačit. Asi toho dopisovaní a tak nechám definitivně.

  Nechte sám sebe... definitivně... a Mesiáše a dopisování s ním není zapotřebí.

  Obyčejná Nula

  ***

  NENÍ ZAPOTŘEBÍ JE PROTIKLAD JE ZAPOTŘEBÍ. Z TOHO UŽ JSME VYROSTLI. TAKŽE MOŽNÉ JE COKOLIV.

  Z toho už jsme vyrostli, takže nemožné je taky cokoliv.

  Neznáme žádného Mesiáše. Dopisujeme si sami se sebou. Má to své kouzlo - furt se něco děje.

  A máte potřebu být ve střehu?

  Krásný den přeje Nultý Obyčej.

  Nechte si své pozlátka sirné pane.

  Nultý Obličej

  ***

  Libočej Tulýn

  Neviděl jsi náhodou DJ Bouchačku?

  Obyčejná Nula

  [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

  14.08.2003