Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Štěstíčko, na Tvé stránky jsem narazila vícekrát "náhodně" i nenáhodně. Koupila jsem si i Tvou knížku. To, že je super, už stejně víš... a zřejmě Tě ani mé HODNOCENÍ nezajímá. Což je vlastně taky "fajn". Jsem ten týpek, co má doma maxiknihovničku s duchovní tématikou... a už se jí pomalu nabažil. (taky za těch 10 let!) :o( Zvolila jsem onu druhou cestu, získávání nových, nových a zase nových informací. Na konci mého studia můžu upřímně říct, že to k ničemu nebylo!!! POCHOPILA JSEM, ŽE TUDY CESTA NEVEDE! Což považuji za celkem solidní zjištění... :o) Koukám, žes na to přišel dřív... a moc Ti fandím. Tvoje knížečka mě jen utvrdila v tom, že už nebylo třeba si ji ani žádnou jinou! kupovat! ... jsem však ráda, že ji mám, můžu se tam aspoň vždycky podívat a přečíst si, že nic kromě Sebe nepotřebuji. Dostala jsem se do paradoxní situace: vím, ale nežiju to! Možná je mnohem lepší ŽÍT a nevědět (mozkem) o tom. No... mám co dohánět... Měj se tak, jak chceš! :o) Lucienka

Odpověď:

Štěstíčko, na Tvé stránky jsem narazila vícekrát "náhodně" i nenáhodně. Koupila jsem si i Tvou knížku. To, že je super, už stejně víš... a zřejmě Tě ani mé HODNOCENÍ nezajímá. Což je vlastně taky "fajn".

Hodnocení ne... to jsou jen slova pro hladové uši... ale vidět radost ve trvém srdci ze kterého opadly kameny jako okvětní lístky a čeká se jen na uzrání plodů to je mnohem více.

Jsem ten týpek, co má doma maxiknihovničku s duchovní tématikou... a už se jí pomalu nabažil. (taky za těch 10 let!) :o( Zvolila jsem onu druhou cestu, získávání nových, nových a zase nových informací. Na konci mého studia můžu upřímně říct, že to k ničemu nebylo!!! POCHOPILA JSEM, ŽE TUDY CESTA NEVEDE! Což považuji za celkem solidní zjištění... :o)

Ty sama jsi cestou Boha... jasný?

Koukám, žes na to přišel dřív... a moc Ti fandím.

Kdo fandí mi, fandí sobě. Kdo zalívá květiny, zalívá svou radost. Smích je nakažlivý stejně jako vztek. Co sadíš to budeš sklízet.

Tvoje knížečka mě jen utvrdila v tom, že už nebylo třeba si ji ani žádnou jinou! kupovat! ... jsem však ráda, že ji mám, můžu se tam aspoň vždycky podívat a přečíst si, že nic kromě Sebe nepotřebuji.

Stačí se přestat dívat druhým do talíře a zavřít hladové oči. Tak jako stromny vlese, tlusté úzke vysoké malé... koho by to rozčilovalo?

Dostala jsem se do paradoxní situace: vím, ale nežiju to! Možná je mnohem lepší ŽÍT a nevědět (mozkem) o tom.

Tak odhoď i to vím. Co zůstane pak při každé činnosti když správné a nesprávné se tímto vytratí? Kdo by pak mohl trpět tím že něco nežije?

No... mám co dohánět...

To je špatný přístup. Stačí jen rozvíjet své zastavení!!!!

Měj se tak, jak chceš! :o) Lucienka

Mám se jak chci! Což je právě ten kámen úrazu. Proč se lidé chtějí trápit? Stačí změnit to chci... a zbyde jen mám se.

PS: štěstíčko když se vrátil z pouště napsal nové věci na www.oslikuv.net/guru

A pak dovršil mluvení na www.oslikuv.net/mesias. Jsou to samé nové a revoluční věci, které mohou otřást ustálenými názory a dovést člověka bloudícího v kruhu k nevinnosti. Nechť jsou ti ku prospěchu.

A na závěr :-) je lepší být jen Slepým Oslem a proč?

1. Nikdo ti nedává náročné úkoly, nikdo na tebe neřve a nikdo tě nechce ani poučovat. Každý nad tebou jen mávne rukou a nechá tě žít. Poražení nemají neřátel.

Honit se za uznáním lidí je marnivé. Mnoho vtipných prupovídek je na té nejnovější stránce.

Ale co bych ti chtěl říct, někdy to poznání co máš se zase vytratí, bude to chvíli kolísat, než se to ustálí...

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

17.06.2003