Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Ahoj štěstíčko, koukám že jsi nějak vyrostlo, i když děláš nulu. Štěstíčko bylo rodu středního. Vyrostla z něj Nula, která je rodem ženská (někdy toho dost nakecá). Asi potřebuje chlapa - jedničku, kterej celkem vzato - kušuje. K tomu "Obyčejná" Nula - to musí bejt ňáká mejlka. Nula nemůže bejt obyčejná, ani neobyčejná, nula je nula, takže v tom prosím tě nedělej zmaty. Přestaň se vytahovat a dělat ramena - i když je to úplně jedno. Klidně se vytahuj, atd. Prostě máš zvyk některý věci formovat podle tvé Nuly + a Nuly -, což není čistá nula. Adam s Evou posvačili z vnějšího stromu poznání dobra a zla. Vnitřně jsa Božím obrazem určeným k růstu a obožtění, chtěli dosáhnout proměny vnější technologií snadného výsledku, ovoce libého pro oči, vnadné vůně a chuti, dle líbezného zpěvu Hada hadicovatého (byl to technolog newage vlny Vlasta Marek, zpíval áááááá). Chtěli to urychlit pro lákavost technologie, tak zapoměli na svobodný zákon bezhraniční tvorby, hry a lásky. Stali s v okamžiku otroky technologie a tím pádem vypadli ze zahrady (schovali s do trní nevědomí). Jo, sice slyšeli Hlas Hospodina, jak je vyhání, ale to už byla překroucená projekce zvuku Hóóspoodin!!! Zmohli se už jen na stupidní: Jo Hospodine, to ty jsi mi dal Evu. Eva: Jo, Hospodine, to Vlasta Marek mne navedl. Jo, jo, štěstíčko - Adame, Adame. Pořád tu stojíš před stromem poznání dobra a zla (zevznejšněná technologie) a hážeš to na Hospodina, který je NEZASAŽITELNÝ? Je to Otec, kterého Kristus oslovuje Otče NÁŠ! Co je jediné skutečně naše, co nám nikdo nemůže vzít? Není to nic proměnlivého a dočasného. Je to koan. Zdraví Michal

Odpověď:

Ahoj štěstíčko, koukám že jsi nějak vyrostlo, i když děláš nulu.

Včera býl úplněk.

Štěstíčko bylo rodu středního. Vyrostla z něj Nula, která je rodem ženská (někdy toho dost nakecá). Asi potřebuje chlapa - jedničku, kterej celkem vzato - kušuje.

Te sexomane. Chtěl bys mě opíchat? Ale já jsem Panna! Mám jen řitní otvor. Výš co by se nám narodilo? Nějaký zmetek. Zkus štěstí u osmičky. Ta má dírky dvě.

K tomu "Obyčejná" Nula - to musí bejt ňáká mejlka. Nula nemůže bejt obyčejná, ani neobyčejná, nula je nula, takže v tom prosím tě nedělej zmaty.

Co si ty pořád představuješ a já prý že dělám zmatky. Jak? Když jsem nula?

Přestaň se vytahovat a dělat ramena - i když je to úplně jedno. Klidně se vytahuj, atd. Prostě máš zvyk některý věci formovat podle tvé Nuly + a Nuly -, což není čistá nula.

Tak mě netahej pořád za uši. Podívej jak si mě vytáhnul.

Adam s Evou posvačili z vnějšího stromu poznání dobra a zla. Vnitřně jsa Božím obrazem určeným k růstu a obožtění, chtěli dosáhnout proměny vnější technologií snadného výsledku, ovoce libého pro oči, vnadné vůně a chuti, dle líbezného zpěvu Hada hadicovatého (byl to technolog newage vlny Vlasta Marek, zpíval áááááá). Chtěli to urychlit pro lákavost technologie, tak zapoměli na svobodný zákon bezhraniční tvorby, hry a lásky. Stali s v okamžiku otroky technologie a tím pádem vypadli ze zahrady (schovali s do trní nevědomí). Jo, sice slyšeli Hlas Hospodina, jak je vyhání, ale to už byla překroucená projekce zvuku Hóóspoodin!!! Zmohli se už jen na stupidní: Jo Hospodine, to ty jsi mi dal Evu. Eva: Jo, Hospodine, to Vlasta Marek mne navedl.

Mám na to recept. 10 litů šaratice, 2 litry mléka a 5 Kg třešní. To se smixuje a užívá na lačno po dvou litrech.

Jo, jo, štěstíčko - Adame, Adame. Pořád tu stojíš před stromem poznání dobra a zla (zevznejšněná technologie) a hážeš to na Hospodina, který je NEZASAŽITELNÝ? Je to Otec, kterého Kristus oslovuje Otče NÁŠ!

No a já Krista oslovuji Synu můj. Chceš mě poznat?

Co je jediné skutečně naše, co nám nikdo nemůže vzít? Není to nic proměnlivého a dočasného. Je to koan. Zdraví Michal

Brnkačka... tento okamžik.

Obyčejná Nula

***

Dám ti něco zadarmo, ale musíš za to zaplatit. Musíš udělat krok, přitom zůstat na místě. I když ho odmítneš, staneš se vlastníkem. I když ho přijmeš, nic nedostaneš. Tam kde jsi, byl jsem taky. Nyní je nutný další krok - nekrok: Opustit i tu nulu!

Tak ji na mě nelep.

Opustit nulu sice nelze, protože je nula, ale přesto div divoucí lze: Být každým pohledem pravdivým, tj. nenulovat! Proto ti posílám objev o tobě, a stojí to za to: Ty jsi katolický křesťan.

Rány Boží... a jaks na to přišel?

To je můj největší objev o tobě. Ty jsi papež křesťanství, on je totiž ta Obyčejná Nula! Papež křesťanství je obyčejná nula. Ale protože mu nestačí být obyčejná nula, vytváří Obyčejná Nula. Prý je zástupce Boží na zemi. Zvětšuje O a N, Haha. Kristus nepotřebuje zástupce. Nepotřebuje tebe, ani mne. Mesiáš nepotřebuje být mesiáš, protože ON jím JE.

A co myslíš... jak to příjmou lidé že jím už je jen tak? Na co ty knihy, texty, pústy, ceremonie a obřady, žalmy a prosby, bohoslužby :-). Hm? Je sice hezké a neříkáš nic nového. Ale jedno velké ale tu je. Mluvím li já o Kristu nemluvím o osobě ani o zástupci. Stejně tak mesiáš není zástupce. Těžko lidem vysvětlit. Ale oni se trápí. Jak se můžeš ty radovat když tvé místo je v jejich srdcích. Kdž dům Otce obývají služebníci temnot, strachu a nevědomosti a sužují vinice Otce? Jsi li skutečný mesiáš... pak budeš nazván synem nevěstky v jejich očích. Budeš nazván pokušitelem a vyzývačem k rouhačství, protože jsi svobdný od jejich motlideb, hříchů a žalmů... budeš lidem ukazovat vyserte se na to a pojďte na oslavu. Jezte mé tělo a pijte mou krev. Přijďte na svatbu a ne na pohřeb.

Tuny vagónů z třísek kříže slepuješ v jediný docela malinký, osobní kříž. Budeš jej líbat a milovat, dokud nezmizí Papež křesťanství v tobě. Halelujah, sláva tobě Bože. Toto ti bude viset před očima dnem i nocí, dokud to neznačneš zpívat a tancovat.

Tím bych ho urazil...

Ať tvé slzy omývají Kristu kotníky jak pramen Jordánu.

Nechť slzy Krista omývají lotníky své.

Na tento dopis mě neodpovídej, protože odpověď mě vůbec nezajímá. Čau Obyčejná Nulo (toť psedonym papy z Vatikánu) :-))) M

Opravdu tě nezajímá? Tak to jsi bratr či Kristus?

Obyčejná Nula

***
 • Rány Boží... a jaks na to přišel?

  Prostě nemůžeš jím nebýt. Můžeš popřít že jím nejseš? Můžeš potvrdit, že jím jseš? Ale co můžeš: Mít chuť jím být a tedy jsi! Zdá se ti to nemožné? :-))) Dokud jím nemůžeš být, nemáš právo být nula. Natož obyčejná.

  Nemůžu jím být ani to popřít. To jsi uhád. Jde vidět že se vyznáš v detailech ega a rýpeš již do tenkých strunek. To se jen tak nevidí. To by mě zajímalo jak se ti to stalo číms prošel?
 • Tím bych ho urazil...

  Urazil, oslavil. Proč dělat rozdily? Prostě vyskočit, zpívat a tancovat. Je to šílené.

  Mluvíš z ducha jde to vidět. Svoboda je šílená. Chaos je nejkrásnější domov. Když není strach... všechny valy se hroutí na příbojem toho Živého jako když do temné místnosti vstoupí světlo. Je to v tobě, tak s tím ven!
 • Nechť slzy Krista omývají lotníky své.

  Kristus je i v těch slzách. Tvé slzy nemohou být bez Krista, když jsou opravdové.

  Na Krista můžeme už klidně zapomenout když jsou tu opravdové slzy. A on bude v o to větší extázi.
 • Opravdu tě nezajímá? Tak to jsi bratr či Kristus?

  Jsem ten přítel, jestliže chceš mít přítele. Jsem nepřítel, jestliže chceš mít nepřítele. Co chceš ty?

  Přítel a nepřítel... proč dělat rozdíly. Co já mohu vůbec chtít? Už všechno mám. Právě teď. A ni to není přesné nemám nic... a ani to není přesné... přesné to bude až zmizí mám a nemám. Ale co pak o tom říct? Nikdo neuvěří. a ikdyby věřit stejně nestačí... boty blázna, rolničky šaška, bohatství náháčů.

  Jsem Adam, který právě teď stojí před stromem poznání dobra a zla. Není to stará historie, je to stálá výzva teď. Vidím lákavost jeho ovoce, slyším Hada, který se vlní a šeptá: Nu, jen pojez, budeš jako bohové! Je to cesta ke skratce, technologie, kterou ti Hospodin nepřeje. Nepřeje ti věčný život. Jen pojez ze vnějšku! Had se točí kolem těla, svíjí se jak lascivní ženská, šeptá mi do ouška: Jsi Bůh, to ty jsi ten pravý Bůh. Buď vůle tvá a jen tvá. Směji se, protože VÍM - jsem svobodný od Hada! Jsem svobodný od chtění být Bůh. Jsem v zaslíbení už jenom tím, že JSEM! Nepotřebuju jeho rady, protože jsem v Synu svého Otce! Ovoce nesmrtelnosti je zaslíbení ve mě, ne na stromu pokušení, ale Had se snaží. Používá Evu jako nástroj svůdnosti. Směji, jen se směji. :-)))) Nemúže na mě dosáhnout - nepatřím jeho divadlu.

  Ono ve skutečnosti je ten Had závistivým Hospodin i Lucifer. A on ví že na tebe nemůže jinak než lstí. To jsem taky odhalil. Touha být věčný... takové zmamlasení. Ve skutečnosti jsem nebyl vyhnán vůbec z ráje... to Hospodin se snaží do něj dostat skrze mne. To ovoce je jen halucinogenní věc způsobující jen jeden marnivý sen.

  PS: Sežeň si Cherubínského Poutníka náhodou je celý o mě.

  Obyčejná Nula

  ***
 • Sežeň si Cherubínského Poutníka náhodou je celý o mě.

  A nejen o tobě. Cesta nikdy nekončí, protože není cesta. To je cesta, která právě začíná. Nikdy není celá, protože vždy může být i jinak.

  Cesta není neboť není poutník a není k tomu ani čas ani prostor. Nikdy není celá, nikdy není naplněná. Od 0 - 0.9999999999999 nikdy ne 1.

  Jestli chceš být nulou, buď. Ale vždyť už víš, Obyčejná Nula je papa z Vatikánu... Michal

  Papa z vatikánu se ode mne neliší. Sní jen vysilující sen, utíká za fatamorgánou od studny v oáze do vyprahlé poušti. Ale když to publikum je tak sladké, a ten titul svatý. Co si člověk všechno nevysní. Zajímavé jsou ty hry.

  Ten přítel ti to opravdu poslal: Chceš-li být člověkem, musíš jíst člověka. Chceš-li být Bohem, musíš jíst Boha: Vezměte a jezte, to je Tělo Mé!

  Jo... ale vysvětli nejdříve předtím lidem co je to Tělo bez hranic jinak budeš nepochopen. Chceš-li být člověkem musíš sníst nejprve celého Boha.

  Podpis: * ( dosaď si co chceš není žádného kdo by se na to přilepil ani koho by se to dotklo )


 • [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

  06.06.2003