SPECIÁLNÍ ČLÁNKY

Z mého deníčku [Exit]

Jedná se můj "zkušenost" s channelingem, kdy jsem se ho chtěl naučit a tak následující příspěvky jsou z diskuse na www.hofyland.cz a zaznamenávají vývoj mého pohledu na channeling. Jěšte řeknu, že mým zasvěcovatelem nebyl nikdo jiný než ROMAN Palka.

STESTICKO : Zajímalo by mě kde berete takové informace :-)). Jak mám poznat zda se jedná jen o pouhé spekulace nebo teorie. Víte úplně přesně co říkáte nebo si jen myslíte, že by to tak mohlo být. Dnes se mi zdál sen šel jsem k hrobu Panny Marie. Bylo to v nějaké vesnici. Asi bylo nějaké její výročí páč tam k tomu chystali oslavy. Přišel jsem k hrobu a něco jsem ji od srdce opravdově popřál. Vůbec nevidím souvislost proč takový sen se mi objevil.

IQFREE @ STESTICKO : jsi krestan/ka?

STESTICKO @ IQFREE : podle čeho lze na to přijít jestli jsem křesťan? Kdo to určil jak se to pozná?

IQFREE @ STESTICKO : ja se jenom ptam proto, ze se ti zdalo o Marii, coz je "ikona" krestanu.

STESTICKO @ IQFREE : však jsem také psal že tento sen přišel bez mi známe souvislost. Neškatulkuju se a zároveň to odmítám. K mému náboženskému vyznání se nemohu vyjádřit, protože jsem nenašel ještě to čemu lze věřit. Podle mě neexistují pravidla. A kdo se řídí pravidly vědomě hraje falešnou hru. Tak jako láska nemá pravidla, každý miluje jinak, jinak ji vyznává... a dělat to podle pravidel je jen maskou strachu z ní. Proto milujete-li dejte do toho úplně všechno buďte sví nebuďte jen kopie.

ELZA @ STESTICKO : taky jsem mela ten nazor, ze vsechno se musi delat volne a svobodne, bez zadnych pravidel. Ale to neni to same, volne a svobodne jeste neznamena bez pravidel. Clovek potrebuje nejaka pravidla, jinak se v tom ztrati. Potrebuje si urcit pojmy a pak v nich jednat, komunikovat a vztahovat. Kdyz ti treba, dle tveho prikladu, bude nekdo hrozne ublizovat, ale bude ti tvrdit, ze te miluje, ze je to jeho projev, ze to tak vyznava, tak k cemu ti to bude, kdyz se nebude shodovat s tvym "pravidlem" pro milovat??? Takze ja bych zase tak nezavrhovala:-))

STESTICKO : Jak může někdo milovat a ubližovat? Fatal error...!!! to mi mozek ani srdce nebere. To nejde dohromady. Je rozdíl mezi tím co se říká a co se cítí ty sama to asi budeš z praxe znát když tak píšeš.

ANICKA @ STESTICKO : vidis, ja dokazu naplacat na zadek kocce, kdyz se mi vysere do obyvaku. A to presto, ze sneky v noci sbiram ze silnice...

STESTICKO @ ANICKA : hmm tak to je nadlouho... To bude asi tím že máš radši koberec než živou kočku :-)).

STESTICKO : Když to tady tak čtu tak bych rád věděl kde je pravda. Podle mě není důležité znát mnoho, ale umět to co znám využít tím nejlepším způsobem.

STESTICKO : A taky kdyz medituju tak se mi nechce premyslet nad nejakou otazkou. Natoz pak prinutit mozek aby ji tlumocil. Jaksi se mi zda ze neni na co se ptat. Jako by mi otazky kazily ten pocit uvolnenosti. Kdyz se uvolnite tak ze se ztratíte v bytí budete přece znát odpovědi na všechny otázky. Buddha channeling taky nepouzival a dosahl cile. Udelal jsem si maly test. Vzal jsem 1 kč uvolnil se a pozadal o radu zda-li je channeling opravdu skutečnou mystickou zálezitostí. A pak jsem ji vyhodil a vysledek? Odpověd byla ze ne.?!?!?

PS: Jaksi mi totiz dela velky problem byt uvolneny a pritom se ptat. Instinktivne mi totiz pripada lepsi uvedomit si plne sve vyssi ja nez s nim jen komunikovat.

ROMAN @ STESTICKO : - během výuky mě bylo jasné, že příliš nechceš, aby ti to šlo, proto to také nejprve nešlo. Vždyt jsem tu psal, že 90 proc, lidí toho nechá, už víš proč?? Mystická meditace není uvolněnost, není to relaxace, ale rozšiřování vědomí, prožívání božského. Proč myslíš, že Budha chann nepoužíval?? Krišnamurti ano, ač o tom nemluvil, v životopise to je. To házení korunou je také chann! Zaleží na tom, koho ses ptal, zda sebe, Boha či nevědomí. Astrální cestování není nic duchovního, vždyt astrální je pod mentálním tj. lidským.

STESTICKO : Než jsem hodil mincí poprosil jsem o radu veškeré bytosti s plným uvědoměním závažnosti problému. Kdyby padlo že channeling je opravdu mystický bylo by to jasné, ale proč padlo že ne? Žádnou vůlí ani myšlenkou jsem nepřivolával zápornou odpověď. Prostě jsem potřeboval poradit. A navíc v bibli je jedna věta a ta ukazuje ještě jednu cestu a to, kdo se kaje, kdo upřímně lituje svých chyb a prosí o odpuštění (ne z vychytralosti nejde to zahrát) tomu bude odpuštěno. Proto říkal Jan Křtitel kajte se neboť království nebeské se přiblížilo. Všimněte si že neříkal modlete se, ale kajte se.

Co je to rozšířené vědomí? Pokud chcete něco rozšiřovat musíte to nejprve smrsknout. Vědomí je vědomí nelze ho rozšířit ani smrštit, ale fantazie ta už se dá rozšiřovat i smršťovat. Lidé, konzumenti psychedelik si myslí že se jim rozšiřuje vědomí...omyl...psychedelika jen přebudí mozek, tím dochází ještě k většímu zkreslení informací a fantazie má dveře dokořán. Jsou to jen vyznavači iluzí. Ale psychedelika můžou mít i přínos...Můžete zjistit, že nemusíte věřit smyslům a to vás posune zase o kus vpřed.

ARIAEL @ STESTICKO : Podle mych zkusenosti je asi nejdulezitejsim cinitelem v tehle zalezitostech termin "pokora"... Rekl bych ze to poskytuje odpoved na tve otazky...

STESTICKO @ ARIAEL : Pokud neznám TO nemohu mít k tomu správnou pokoru. Jinak bych mohl celou svou energii věnovat nesprávné věci. Chci znát pravdu ne náhražku s tou se nespokojím :-))

ARIAEL @ STESTICKO : Klidne se zacni smirovat s tim ze znat TO nebudes nikdy... A znat pravdu? Nejsi moc narocny? Mluvis jako by jsi na ni mel nejaky narok ci co... Ci jako by tu byla pro tebe... Nejdrive se nauc zit bez pravdy, treba zjistis ze po ni celou dobu slapes...

STESTICKO : Je to jako s modlitbou pokud se modlíme jen k obrazu své fantazie modlitba nebude nikdy taková jako když víme ke komu se modlíme. Je to jako bych volal mamiííí poprve v životě v sále plném žen. Volám jinak než když už vím kdo je má matka.

STESTICKO : CITACE : Když řeknu meditujte, vím, že meditací nikdo nic nedosáhne, ale meditací dosáhnete bod, kdy už možná žádná meditace není. Jakékoliv hledání je zbytečné. Hledání je vedlejší produkt mysli. Ocitnout se ve stavu nehledání znamená veliký okamžik proměny. Všechna meditace, kterou provádíte, je jen přípravou na tento okamžik. Bůh je pomůckou k motlidbě. Jamile se jednou naučíte modlit, zapoměňte na Boha. Motlidba sama postačí. Mysl nikdo nenašel. Ti, kteří opravdu hledali, poznali, že mysl není. Kdo uhádne kdo to napsal?

STESTICKO : Citace : Přišel za mnou kamarád a říká, že objevil nový kurs, ve kterém učí jak lépe řídit svůj život a komunikovat s bytostmi z jiných světů. Bytosti z jiných světů, hmm pomyslím si, neznáme ani ten náš svět a už se hrneme do dalších světů. Připadá mi to jako další kniha, na kterou už nemám místo, jako sklenice slané vody, když se topím v moři.

STESTICKO : Den je krásný a nebo špatný? Kdo to rozhodne? Jenom my sami. Tak proč si nevybrat ten dobrý? Kdo vybírá? Jenom my sami. Jenom na nás záleží jak se podíváme na svět. Ten je stále stejný a je radostný pro zamilovaný pár - zamilovaným zpívají ptáci, rozkvétají květiny, tančí v dešti a čas běží příliš rychle. Je takový život? A nebo je smutný, jako pro člověka, který má depresi, čas je pro něj věčností a který ztratil důvod proč ráno vstát? Ale ne, svět za to nemůže, tu volbu máme sami. Dobrou noc.

STESTICKO : Dnes se mi zdálo : viděl jsem nasledky potyčky dvou lidí jeden byl ok a druhy na tom byl huře vnimal jsem jeho pocity chtěl pomoci. Pak se zvedl a sel potom zakulhal a zmizel mi z obrazu. V tom se vsude rozzarilo zelenomodre svetlo. Ve zdi se vykreslily dvere spise kamenný blok a ten se otevrel. Za nim bylo videt velkou jeskyni se spoustou chodeb. Ozval se "hlas" pojd prisel tvuj cas a tak jsme vesli uvideli jsme par bytosti, ktere vypadaly jako kdyz do vzduchu vyhodite hrst prachu a ona zaujme tvar bytosti. Jedine co jsme videl zretelne je ze mely oci v prostoru. A nemeli zadné barvy. Byli jednobarevni jako ten osvicenej prach. A tak ho vedli dal a kdyz se zastavili rekli ze tam je jeho misto. Vsude kolem byly male desticky a na kazde byl nejaky znak. Bytost mi jednu ukazala a ja pod ni videl neco jako krizalu s hrusky. Byla opredena pavucinou stejne jako poklop. Vsechny nebyly vsak pokryty pavucinou. BYlo to jejich starim. Byl to hrbitov dusi, ktere promarnily sve sance. A ten kluk kdyz to videl tak se zhrozil. ALe bytosti mu rekli ze ma jeste jednu sanci. A to zit zivot sice jen 36 let dlouhy. Pak jsem ho videl pozdeji. Dostal dobre rodice a mel se fajn bylo mu asi 20 let. Mel jinou podobu nez ten ktery umiral. Ale on si vubec neuvedomoval ze je to jeho posledni zivotni sance. A ja se mu zoufale snazil pomoci, jenze jak? Kdyz me nevidel ani neslysel. Ten sen byl velmi zivy. Moje mysl cely den stagnovala. Cely den jsem vnimal jinak. Jako nekdo kdo si uvedomil vaznost situace a casu ktery tu máme a co sním deláme spíse do ceho jsme se to dostali, ze jsme porad tak zaneprazdneni. A jak se z toho vymanit kdyz vetsina je v tom a povazuji to za normalni. Nas rebricek hodnot....

STESTICKO : Dnes me napadlo, ze pravda muze lezet az za. Ze posluchaci channelingu se mohli stat obeti vlastnich procedur mozku. Zda se mi ze je vsechno moc jednoduche. Prijdu a spojim se primo s mistrem. Ale kdo je ten mistr. Jak potvrdit jeho pravost kdyz vse muze byt rafinovana hra nebo chtena iluze? Ma pritelkyne se jen usmiva nad temito prispevky. Kdyz jsem se ji zeptal co by vam channelingařum vzkázala řekla mi ONI TO NECHTĚJI VĚDĚT.

STESTICKO : Nevěřit ničemu to je správná pozice svědka. Máte v hlavě geniální nástroj, který vám dá jakoukoliv iluzi přesně tak jak chcete. Protože VY jste TVURCI. Miliony iluzí jež zdánlivě do sebe zapadají jsou vzájemně propojeny a byly postupně tvořeny již od dětství. Všechno to je jen domeček z karet. Musíte ho postavit moc vysoký aby spadl sám od sebe. Mnohdy to trvá celý život.(O to větší rozčarování!!) Celý život stavíte domeček z karet. Od rána do večera mu otročíte. A ČAS vám utíká stejně jako život mezi prsty. Baví vás být otroky. Proto channeling a dimenze jsou jen ve vaši hlavě stejně jako dobro a zlo. Vy jste je vytvořili a dali jim vlastnosti postavili jste si sami tuto překážku. Zatím co vy se budete motat v chanelingu já se budu učit žít.

WASPER @ STESTICKO : Pokusim se ti to objasnit. Kdybys necemu nerozumnel/nechapal rad dovysvetlim. Clovek je predevsim vedomi. Telo je nastrojem vedomi a ma omezenou dobu trvani, kdyz se opotrebuje,umre a duse(ma-li jeste potrebu) se vteli do jineho.

Ego je jedna z nejnizsich casti vedomi, ma vsak svoji funkci a bez ega nelze zit. U vetsiny lidi je, ale jeho velikost ponekud prebujela a tak vytlaci vyzsi slozky jeho vedomi z mysli ven. A clovek propadne iluzi ze je Egem. Pri meditaci, kdyz se uvolni telo(ztisi se smysl) a utisi mysl(myslenky se nechavaji volne plynout) se ego dostane do "sleep modu" a skutecne ja se rozvine. Tehdy (a zpocatku jenom tehdy) lze navazat spojeni. A otevrit kanal. ;) Z bezpecnostnich duvodu je dobre aby u toho byl nekdo, kdo vidi kam se ten kanal otevrel. A potvrdil pripadne vysvetlil co ze se to vlastne deje. ;)

STESTICKO @ WASPER : Díky za poučení tomu jsem věřil včera. Dnes jsem se znova narodil. PS: Zkuste položit svým jak říkáte božských mistrům otázku co bude pak. Schválně kam až se dostanete. :-)). Podle vašich teorii byste pak v absolutni dokonalosti( :-)) ) někde do konce věků zkysli a museli byste tam čekat než se tam dostanou všechny duše. Takže být váma moc nepospíchám, protože tam budete kysnout zatím co ostatní si budou užívat pozemského života. A některým to bude sakra dlouho trvat když jsou v současné době reinkarnování jako prvoci.

WASPER @ STESTICKO : "Zkuste položit svým jak říkáte božských mistrům otázku co bude pak. Schválně kam až se dostanete. :-))." A proc to meli delat? Proto abychom ukojili tvoji zvedavost? Kdyz te to zajima tak to zkus sam. Ztis svoji mysl a odpoved na sebe jiste nenecha dlouho cekat. ;)

STESTICKO @ WASPER : Když položíte otázku svým mistrům co bude pak a pak dále dokola narazíte totiž na jistou věc a to je konec iluze.

Skutečné je to co si nelze představit. Je snad film v televizi skutečný? Je snad obraz v tomto PC skutečný? Neníííí!!! Když vypnout proud poznáte PRAVDU. Je snad sen skutečnost? Nenííí!!! Když se probudíte poznáte PRAVDU. Tak jak mužete teda veřit že vaše channelingové cesty jsou skutečné. Probuďte se!

STESTICKO : Myšlenka na nějakou věc rodí příchylnost k této věci. Z této příchylnosti se rodí touha a z touhy vášeň. Vášeň rodí klam a klam rodí zmatek v mysli a ze zmatku mysli pochází nakonec zánik člověka. Kdo ovládá sama sebe a ubírá se světem se smysly zkrocenými, kdo není spoután ani láskou ani nenávistí, ten vskutku dochází nezměrného klidu.

Vždyť vám říkám to samý. Není dokonalost ani duchovnost je jen vhled. Reinkarnační iluze byla vymyšlena ze strachu před smrtí. Pokud sny tvoří vědomí, které podle vás zná všechno tak proč, když vás ve snu zabijí neuvidíte celý proces smrti. Protože vědomí to nezná. Z toho vyplývá, že vše i klinická smrt je jen ochranná iluze, jen vnitřní prožitek, který vás chrání před skutečností, že dál nic není. Ostatně to že se vrátíte je důkazem. Vědomí totiž přesně ví kdy je konec. Klinická smrt je jenom hra. Opravdová smrt je jiná. Dokud butete žít v iluzi, že existuje reinkarnace nikdy nebudete žít naplno.

STESTICKO : Vaše reakce jsou jen vaší vizitkou.... já říkám že šáhnete-li na vřed pacient se sám ozve.

STESTICKO : Takže jsem se trefil dobře. Všichni jste správně označili své nemoci. Já váš názor přijal a prověřil. Ale jelikož se snažím najít pravdu soustředil jsem se na ni a nenechal se oklamat. Neboť písmenka na které se díváte jsou stejně skutečná jako channelingové rozhovory s vlastní představou. Veříte-li lži dostanete ji i se všemi důkazy. Já nevěřím ničemu a pravda si ke mě nachází cestu sama.

Ti co chtějí o tom přemýšlet budou přemýšlet...i to stačí... ti se neozývají... přečtou si to berou to jako názor. S těmito lidmi se nejlépe pracuje dochází k předávání...Ti co jsou zaslepeni nebo mají strach ze svých chyb ti to nepříjmou, cítí se ohroženi...ti se ozývají.... zde se nedá pracovat dochází k hádání. Nechci se hádat chci tomu přijít na kloub. Protože každý den v iluzi navíc znamená tím větší přimknutost k jejímu bezpečí a daleko větší rozhořčení až se zhroutí.

Je težké nalézti toho kdo vám řekne pravdu. Jak říkal Ježíš vcházejte těsnou branou. A vzhledem k tak malému počtu lidí, kteří poznali pravdu, musí být ta brána moc těsná. Těsnější než channeling.

STESTICKO @ ARIAEL : "Nikdo nema vsechny informace, kazdemu se dostane toho co jeho vedomi unese..." taky se mi toho zdá na mě moc. Já si to nevybral žil jsem v poklidné iluzi reinkarnace a chtěl se učit channelingu. A pak se to stalo. Prožil jsem smrt. Měl jsem tedy štěstí poznal jsem to co mnozí poznají až v hodinu smrti. A taky mě to pěkně sebralo. Ještě dnes se s tím vyrovnávám.

Protože jste mi vlastně pomohli, (to díky channelingu jsem byl varován svým vědomím) chtěl jsem se vám jen odvděčit. Ale podle vašich odpovědí se na celou věc díváte jinak. Celý channeling svědčí o tom, že nedokážete přijmout to, že by mohl být mistrem i obyčejný člověk ( a teď musím podotknout že tím nemyslím sebe, aby zase někdo nezačal s egoismem ) proto jste si raději vytvořili svého božského mistra. Já hledám pravdu a je mi jedno jaký zdroj mi ji poskytne. Pros a bude ti dáno...vy jste prosili o božské mistry a máte je, já prosil přímo o pravdu a kdo ví...

ARIAEL @ STESTICKO : ad dulezitost tveho Mistra: Nikdo ze ho nevidi? A co Ty? Ty jsi preci bozsky, ne? Takze staci aby jsi ho videl Ty a budou ho videt vsichni :))A navic porad Ti odpocitava tech 42 dni :)) Mel by jsi se pripravit na sve nanebevstoupeni :))

STESTICKO : Dnes jsem měl sen. Dostal jsem amulet s podivným znakem a bylo mi řečeno, že co je na něm mám si zjistit sám. Tak jsem se na něho podíval a objevila se mi něco jako tarotová karta. Byl tam text že tehdy a tehdy povstane z člověka slabě krátkozrakého mistr, toho a toho zařazení atd. atd. Bylo tam kde, i kdy. Ale nemohu si vzpomenout. Napsal jsem vám jen to co vím. Ten muž mi dal rovněž nějakou věc a ten amulet byl klíčem k té věci. Řekl mi neudělej s ní to co s ní udělali ostatní, a já věděl, že jí ztratili?

ROMAN : STESTICKO se proste pomátl. Já zjistil, že Vše má dokonalou logiku a musí být tak, jak to je.

STESTICKO @ ARIAEL : Dokonáno jest! Už nemusíš počítat žádných 42 dní. Trvalo mi to 10 dní!! Všem slepým : Dnes jsem poznal pravdu...došel jsem až na konec cesty...Musím se vám smát.... pchá cha cha cha....Nemůžete mě nikdy dohnat! Čím víc se o to budete snažit, tím víc se vám budu vzdalovat... Až dojdete někdy nakonec...pchá cha cha cha tak budete velmi plakat.... Podívate-li se na své "duchovní kolegy" budete se jim smát až se za břicha budete popadat. Nikdo z nich vám pak nebude věřit pchá cha cha cha... Proto vám nemůžu ani říct co vás čeká na konci! Nikdy by jste mi totiž neuvěřili. Jste tak slepí, že si nevidíte ani na špičku vlastního nosu co máte mezi očima... Hledáte svou čepici a přitom ji máte na hlavě. Na konci cesty najdete jen zrcadlo a při pohledu do něj si všimnete i té čepice, kterou jste tak dlouho marně hledali.

Mě teď čeká VELKÝ ÚKLID (vyklízím svůj dům)...je třeba vyhodit spousta harampádí, vymést pavučiny, utřít prach, umýt a otevřít okna, aby mohlo slunce KONEČNĚ dovnitř a pak si jen užívat života...

Jsem svobodný!!!!!!! JUPÍ!!!!!!!!!!!

IQFRE : aspon tady je nejaka sranda...

VITA55 @ STESTICKO : tak to gratuluju (bez ironie). Akorát se mi nezdá, že se posmíváš nám obyčejným. Každý je přeci někde na nějakém úseku Cesty. I král, který se posmívá žebrákovi shazuje především se be (i svůj TRUN).

IQFREE @ VITA55 : neni k cemu gratulovat, za deset dni tak akorat zjistis jestli mas nebo nemas kapavku. STESTICKO je trosku mimo, ale to taky prejde, az mu zivot da pres hubu. ne ze bych mu to pral, ale vetsinou takovi tluchubove jako on, dost tezce narazej v zivote. Ale haleluja, dalsi Kristus chodi po svete. Radujme se, nez nam ho zavrou do Bohnic. :o))

STESTICKO : Směju se lidské pošetilosti...A zárověň pláču nad zbytečným utrpením...Ten koho se do totýká sám se zařadil mezi slepce...

IQFREE @ STESTICKO : ty ses normalni schizofrenik.

IQFREE @ STESTICKO : povez neco vic, nemam co delat, rad se zase kouknu, na dalsi emanaci Dokonaleho, kupodivu opet pouze v sajbru...

STESTICKO @ IQFREE : To že nepříjmáš nic co není podle tvých měřítek je tvým prokletím! Nebudeš mi věřit...

IQFREE @ STESTICKO : oj oj oj, takze ty dokonce vidis nejaky lidi jako proklety? No, prosim obnaz nam sve dokonale poznani jeste trochu vice.

STESTICKO @ IQFREE : Nehledej nic a najdeš...neboť jedinou překážkou k nalezení je hledání...

IQFREE @ STESTICKO : Odkud k tobe prislo, ze neco hledam?

STESTICKO @ IQFREE : Já to neříkám jen tobě : není tam tvoje jméno neumíš číst!! To protože si člověk všechno domýšlí není bdělý to je velký kámen úrazu.

IQFREE @ STESTICKO : Myslim ze se tu spolu nyni bavime jenom my dva. A pokud to je pro vsechny, je to potom i pro me. Chapu, ze je tezko vyargumentovat sve vlastni hlouposti. Ale budiz. Tva cesta. Mluvit se mnou asi nechces, chces tady jen tak nahazovat "sve" myslenky, ale neni to pro tebe tema pro diskuzi. Rekni neco vice, zatim se tu projevujes pouze jako velmi nabubrely clovek a vskutku na tebe pasuje ono rceni: Kdyz se krava nazere, tak se musi taky vyprdet...

STESTICKO @ IQFREE : To je dobrý s tou krávou prd prd prd...

Domyslel si tak i boha...a všechny věci kolem není spokojený s tím co je...nedokázal příjmout sebe ani tento svět jak by dokázal příjmout pravdu? To není možné...

IQFREE @ STESTICKO : Co to znamena, clovek si domyslel i Boha? Tve mikro ma byt pro nas makro? Nebo naopak? Pokud nebudes schopny aspon trochu lidsky komunikovat, tezko se od tebe neco zasadniho dozvime.

STESTICKO @ IQFREE : Říkal jsem že tomu nebudeš věřit...tvé vězení.

IQFREE @ STESTICKO : Myslim, ze mam problem ti rozumet, muzes trochu jinak nastavit svuj komunikacni interfejs? Ja nemam problem s tim, necemu uverit, mam problem s tim, ze ti nerozumim co chces rict, vse co pises jsou veci stare uz od Mojzise. Rekni neco noveho...

STESTICKO @ IQFREE : Ty se chceš bavit o tom co není...a já ti říkám co je...proto mi nerozumíš...ty nechceš příjmout to co je a raději věříš tomu co není ikdyž to není pohodlné proč? Proč se tak trápíš...

IQFREE @ STESTICKO : Ano. Mas pravdu. A nyni mi prosim rekni, co se nam snazis sdelit. Je to to, ze clovek je proklety, nechce videt veci takove jake jsou a proto nemuze nikdy pochopit pravdu? Toto nam chces rici?

STESTICKO @ IQFREE : Já nečetl mojžíše. NENÍ nic nového pravda je pořád stejná... Očekávání je velký problém...co čekáš že najdeš? Nenajdeš nic...co by tu už nebylo...

IQFREE @ STESTICKO : Ano, jak sam rikas, pravda je porad stejna, jedine co se meni jsou jeji interpreti. Vadi mi pouzeto, ze ses lidem chybujicim, trpicim a nevedomym vysmal a pravdu jsi pred nimi skryl(jakoby ti patrila, ty posetilce), budiz, jak rikam tva cesta, ale vez, ze pokud si skutecne poznal Pravdu a Boha jedineho, Hospodina vseho, a toto poznani si narokujes jako svou odmenu, brzy poznas o cem to je. A konce takoveho cloveka byvaji horsi nez zacatky... Vis kdo to rekl a v jake souvislosti?

STESTICKO @ IQFREE : Já jsem svůj bůh a hospodin tak proč bych si ubližoval. Bojíš se své představy BU BU BU. Není žádná odměna!! Není víc než život....a ten máš co chceš pořád víc!!!!

IQFREE @ STESTICKO : :o) Je to pekny pokus, ale asi jsi narazil na co nejsi pripraven. Tve infantilni BU BU BU, me nechava stale klidnym. Ale prece jen si neco zasadniho napsal: Já jsem svůj bůh a hospodin tak proč bych si ubližoval... Pekne. Nalezeni Brahma v Atma, makro v mikru, Boha v cloveku, to je snadne. To mi muzes verit. Daleko tezsi je to, co jsi zatim nedokazal a zrejme nedokazes, pokud nezmenis svuj postoj. A sice nalezeni Atma v Brahma, mikro v makru a cloveka v Bohu. Zatim jsi jen obnazil sve ego. Ale i to je dobre, pokud bys k tomu pristupoval s pokorou, ale stejne jako i jindy, kazda rychlokvaska si o sobe mysli mnohe, ale realita tomu neodpovida.

STESTICKO : Sníte sen o dokonalosti...žádná není probuďte se...z tohoto vysilujícího snu a oslavujte život...

IQFREE @ STESTICKO : Opet se pokusim apelovat na to dobre v tobe, a jen pro tyto kvality znovu opakuji a prisaham, ze nic nehledam a nic neocekavam. Nechci nic. Jedine, co nyni delam, je to, ze se s tebou snazim komunikovat. :o) Hluchemu se na dvere nedoklepes... to mi jednou rekla jedna kamaradka, velice moudra zena.

STESTICKO @ IQFREE : No právě že ti to řekla bys měl o sobě přemýšlet, neboť klepat na dveře hluchým je dost vysilující... třeba se mi nechce ztrácet můj čas který mi nikdo nevrátí...

STESTICKO : Jedině ten co se za něčím žene může narazit...Já jsem se zastavil... A cesta zmizela...není už kam jít...

IQFREE : Tak nevim... Bud jsem blbej ja, nebo on. STESTICKO jsi schopen ve svem "bozskem" vytrzeni normalne lidsky komunikovat? Nebo zde pouze spiritualne masturbujes a semenem jsou tve sebeoslavujici a druhe odsuzujici vyroky?

Aha, takze tvuj cas? Ja te o nej ted urcite okradam, nebot te nutim premyslet a potom take komunikovat. :o)) Tak to jo, myslim, ze jsi zde jiz mnohym rekl dost, aby jsi udelali obrazek. Nyni svuj drahoceny cas, ktery ti nikdo nevrati, muzes investovat do jiste dulezitejsich ukolu. Tak bud zdrav, az budes na dne, napis do posty.

STESTICKO @ IQFREE : Jdi do klubu osvobození a tam si přečti rozpravy mají jen jediný účel vykolejit tě abys začal přemýšlet. Napsat to jednou je jednodušší než každému věnovat spoustu času...Kolik mistrů se dožilo osvícení svých žáků? Jeho celoživotní práce jako by pak přišla v niveč...on obětoval svůj čas pro ně a stejně nepochopili a tak je raději napsat knihu...

Je to jako když spadneš do jámy kterou sis sám vykopal. Ty v ní ležíš a brečíš že nemůžeš ven. No a já stojím nad tebou a říkám vždyť máš křídla...poleť...

STESTICKO @ IQFREE : Já se ale nepovyšuju. Ale když mě tak vidíš...To TY si soudil a sám si se odsoudil na poníženého... Já chci aby ses tak necítil to je vše...chci aby jste se nikdo necítil ponížen...proč si sakra nevěříte...co to s vámi je...

VITA55 @ STESTICKO : já se tak necítím. Pouze Tvé projevy tady mouhou toto vyvolávat.

IQFREE : proste STESTICKO je realizovany je nyni Dokonaly, asi nejlepe Kristus nebo Arahant, jen my jsme tak blbi a zaslepeni, ze to nevidime, takze nejsme schopni pochopit jeho vysoke uceni "Mas kridla, tak polet"...

:o)))) stejne jsem rad ze aspon tady je nejaka legrace, vsude jinde jde o kejhak...

STESTICKO @ CODA : Napsal jsi : "Kdopaví jestli je nutné si vše zaškatulkovat a pochopit, zřídit si skladiště závěrů. Třeba by to bylo dobrý všechno zkompostovat, nechat žížaly pracovat, až z toho bude dobrej humus, tak to použít jako hnojivo osobního růstu.U kytky si kořeny berou z půdy většinou pouze to co potřebují, přebytek jednoho prvku blokuje příjem jiných živin."

Že by ti to už docházelo? Zkus to a velmi se ti uleví...dej mysli dovolenou...

STESTICKO : Je-li krok je i cesta...když se dokážeš zastavit cesta sama zmizí...a ty zjistíš že žádná nemusela být...když se zastavíš cesta končí jsi v cíli...

WASPER @ STESTICKO : Kdyz jsi dosahl tak mohutneho duchovniho pokroku tak proc rozdelujes na sebe a ostatni. Copak jsi jeste nedosahl velke integrace?

WASPER @ CODA : Ad dobro a zlo: Jedno definuje druhe. V dualnim svete nelze jinak. Navic jsou dobro a zlo znacne subjektivni. Co je dobro pro jednoho muze byt zlo pro druheho a naopak. Nekdo rozdily mezi dobrem a zlem uz ani nevnima. Myslim ze tento dualni princip dobre symbolizuje Tao. ;-) Jendo nexistuje bez druheho. Jedno se nestale meni v druhe. Nadbytek jednoho dava vznik druheho. ;)

STESTICKO @ WASPER : Dobře jsi popsal dobro a zlo. Existuje jen v duálním světě. A to je ve světě rozlišování. A kdo rozlišuje jsi ty sám. Zmizíli rozlišování zmízí všechno. Tedy i rozdíl mezi mnou i ostatními. Jedná věc je vědět a druhá realizovat. Dej mi trochu času :-)) za deset dní se toho nedá stihnout tolik to musíš uznat sám. Navíc mě zaměstnává systém společnosti a tak nemohu věnovat veškerý čas vnitřní práci. Něco jsem slíbil a musím to dodržet. Pak končím v zaměstnání a budu pokračovat v tom co se započalo.

Já nevnímám ani dobro ani zlo... najednou tu není.... jediné co cítím je soucit a slzy z přihlížení. A věř mi naplakal jsem se za uplynulé dny až moc.

ARIAEL @ WASPER : ad STESTICKO - posli mu vagon papirovych kapesnicku, pri duchovni hysterii jakou ma se to docela hodi, alespon nebude vytapet sousedy....

Stesti - kdyby byla pravda to co rikas tak by jsi vedel ze na zmenu neni potreba zadny cas ;))) Cas je potreba jen na rozhodnuti a pripadne na vymysleni a stvoreni iluzi ktere toto rozhodnuti nahrazuji :) A u tebe jde jednoznacne o to druhe.... Skutecne se tolik bojis? Nemel jsi se ucit to na co jsi nemel. A byla Romanova chyba ze te to vubec naucil kdyz mel predem vedet ze se potom okamzite zhroutis....

Koncis v praci? :))) Chobot uz ti zahriva postylku u sebe v cele? :))

WASPER : STESTICKO byl pokud me pamet neklame zasvecen do channelingu od Romana. IMHO na to nebyl pripraven (coz si mohl a mel Roman overit) a tak je STESTICKO ted diky Romanove zasahu na pokraji silenstvi.

CODA @ STESTICKO : Mě se zdá že štěstíčko děláš zen a ne chan., tak jak to je , dostal li jsi hluboké tajné zasvěcení do mystéria kanálingu :-). Mě se zdá z toho co čtu, že už jsi nejspíš nějaký chan. ke své dokonalosti nepotřeboval, tedy ani Romana, jedině že by jsi ho obrátil na správnou cestu?

ARIAEL @ CODA : no podle me dela spise sen nez zen ;))

ROMAN : WASPER mě jednak stále vypíná přístup, asi zkouší, kolik mám nadvědomí, ale ono je jich opravdu Nekonečně. Má strach, že jsem STESTICKO poškodil, ale marně. Jednak učím jen toho, na koho mi dají božské síly souhlas a pak je odpovědost na Nich. Pak je jasné, že duchovní hysterie není nebezpečná. Tu má mnoho duchovních lidí a spokojeně si žijí až do smrti...

ROMAN @ CODA : - máš pravdu, JUUUNG je moje nadvědomí 11.dimenze - sféra andělů. Channelingem jsem se na ni zeptal: Nedlouho potom se dozvěděl, že brzo se může setkat i s jedenáctou dimenzí JUUUNG. Zeptal se na Ni nadvědomí: Co dělá? Tvoří, silově Tvoří, ale jinak, než desátá dimenze. Ta je spíše čistou extází energie. Jedenáctá má blíž k jemně Dokonalé dvanáctce, jež není energetická a v které víří všechny roviny Stvoření. Není nic, co by neznala. Kombinuje tedy obě dvě ve vzácném souladu. Tvoří vesmíry? Jen to ne, myslíš si, že jsou jen vesmíry, ale hmotný svět je jen jednou z mnoha rovin Stvoření. Všechny jsou propojeny. Je archandělem? To jsou jen lidské představy. Může cokoliv a také to dělá.

STESTICKO : 1) Roman mě do ničeho nezasvětil. 2) Co takhle kdyby jsme vytrhnuli kořen všech iluzí a to tvrzením, že žádná duše neexistuje. A proč by měla? Proč chcete více životů? Podle mě je mnohem více férový jen jeden život nikdo tak není zvýhodněn. Každý začíná z nuly. Buddhovi i Ježíšovi stačil jen jeden život. Buddha když seděl pod tím slavným stromem dostal se mimo tělo. Viděl sám sebe. I promluvilo ego na Buddhu : "Ty který jdeš tam, kam se nikdo neodváží budeš mým bohem?" A Buddha odpověděl : "Staviteli, konečně jsem tě potkal. Nebudeš přestavovat svůj dům." Ego : " Ale já jsem tvůj dům, a ty žiješ ve mě! " Buddha : "Panebože mé vlastní ego. Ty neexistuješ, jsi pouhou iluzí... Země je mi svědkem." Načež se dotkl rukou země a ego se rozplynulo. A on byl osvobozen. TAkže veškeré astrální a mimotělesné zážitky jsou pak jen pouhou pastí Máry, aby jste v nich uvízli - Což se dokonale podařilo :-)).

Můj mistr mi řekl : Ten kdo ti vytýká povýšenost tak činí na základě toho, že si je vědom své chyby, na kterou ho upozorňuješ, ale jeho ego nedokáže tuto skutečnost přijmout a tak jen odvádí pozornost jinam - stydí se. Je to jen maskovací manévr egoistů... :-)).

Ten, kdo se ohání egoismem, ten se cítí být dotčený, ale co se nám to cítí být dotčeno? Je to zase jenom ego. Proto ten, který se obořil je daleko větší egoista než ten, který jen mluvil.

STESTICKO : Při levitaci ve snu jsem viděl malé dítě. I zeptal jsem se ho zda sním... a ono mi odpovědělo že jo. Nechtělo se mi tomu věřit vždyť jsem dokonale cítil svou beztíž. A pak jsem se ho zeptal Má člověk duši? V tu chvíli se dítě změnilo v odporného skřeta který se jen škodolibě chichotal... Nechtěl odpovědět a raději se změnil v nějaké průhledné a vysoké hřiby. Kohopak jsem to asi potkal a co měl jeho smích znamenat...

ROMAN @ VITA : má pravdu, ale at si nemyslí, že po jednom zážitku nirvány bude osvícen. Temná noc duše je jen jedním z řady problémů. To, že kontakt s božským nemá, ač jsem ho to jako Stesticka naucil je jen důkazem, že lidské je u něj silnější autorita 8-)

STESTICKO : Ten skřet se nevysmíval mě, ale celému lidstvu. Byl to ten co má na svědomí lidské utrpení...

Nemohl jsem se naučit channelingu z těchto důvodů. a) nechci si nic představovat. Chci znát pravdu. A představa je chtěná iluze je to podvod! b) žádná svatost není to je výmysl... je jen přirozenost. A tak vám říkám že duše není. A že to co se snažíte zdokonalit jen vaše vlastní maskované ego. To ďábel s vámi hraje tuto hru. Duše je jen iluzí, která zastiňuje vaše vlastní božství! Vaše počínání bych přirovnal ke zpevňování mříží vlastní cely.

STESTICKO : To ďábel vám nabídnul kabát jež si chcete navléci. Však neznáte to z pohádek? Zaprodali jste mu duši. Já si vybral ten obyčejný, ošumtělý... ten kterým jste vy pohrdli. Potřebovali by jste nařezat dubouvou palicí, aby se z vás ta rozežranost vytloukla. Plivete Bohu do tváře tím že pohrdáte jeho dary. Nejste spokojení s ničím. Běžte a řekněte mu to sami. Řekněte mu že jeho dílo stojí za hovno, a že ho vylepšíte tak aby se líbilo více vám. Proč to všechno DĚLÁTE!!! Za čím se tak ŽENETE!!! Ježíš dobře věděl... Kdo duši svou chce spasiti, ztratí ji. Viděl vám až do žaludku...

JELYFISH @ STESTICKO : proč říkáš že chann neděláš, nedělals a přitom sem házíš rozhovory s Mistrem . to nechápu...

STESTICKO @ JELYFISH : Odpovím ti slovy Ježíše : "Já modlím se jen k svému Bohu, toho jediného uctívám." Copak je nějaký "božský" mistr nad Bohem! Pokud jsem já sám projevením boha kdo je tedy nade mnou? Jak malověrní jste!!

ROMAN @ STESTICKO : - ty bys popřel všechny náboženství, každé tě učí hovořit s Bohem. Popřels i křestanství, to duši uznává, neřekl Kristus nebojte se, když vás zabíjejí, vaši duši zabít nemohou, Ale už konec marných řečí s tebou, prostě nechceš nikoho poslouchat jen sebe a své představy, diktují mi. Copak jsi božský? Stále jsi hříšný člověk vzdálen Bohu. Pravdu máš v tom, že nad Bohem žádný Mistr není, ale to tu nikdo netvrdí.

STESTICKO : Co jsem chtěl říct, řekl jsem, však stejně minulo se to účinkem. Ani Ježíš, ani Buddha ani žádný jiný mistr ještě nedokázal otevřít oči slepcům, jež si v slepotě libují. Amen!

ARIAEL @ STESTICKO : Pravdu dis, RychloSvaty NadJezisi... Toz k Vanocum Ti prejeme stastne libovani si a uzij si to :))) Kamen! :)))

WASPER : Hm takze se da rici, ze technika channelingu je nezvisla na "nabozenstvi"/svetanazoru? Je mozne mit soucasne "kontakt" s "krestanskymi" mistry s buddhy i trebas s nepozemskymi bytostmi? Jak poznat/pojistit aby se clovek neconnectnul na nejake z hnevivych/demonickych bytosti?

STESTICKO @ WASPER : Já vím na co se connectnete vždycky :-)) Jste to jen vy sami v různém projevení. Hrajete si jako malé děti na cestičku k pokladu. Buddha ani Ježíš nebyli jsou to jen šipky na vaší mapě, které jste si tam nechali jako taháky pro případ, že byste náhodou zabloudili :-)).

STESTICKO @ ARIAEL : Jak potom můžeš poznat na co ses připojil. Ta "bytost" může využít tvé představivosti k tomu, aby tě krásně obelstila, a potom ti vysává energii. :-)). Jde to vidět na Romanovi. Hodně meditací oslabujících a jen málo dávajících. Nehrajete si snad s něčím jako je Upír z Feratu?

STESTICKO@ VITA55 : Mám vás rád. A tak jako matka má starost o své děti... Je-li Bůh naší matkou. Proč musí být dítě čisté? Já si chci s ním hrát. Jdu za ním. A on mě přijme takového jaký jsem. Tak jako když se děti vracejí z hřiště špinavé domů mamince do náruče. Těší se na ni. Otevřte svá srdce a ne hlavy. Celá duchovní cesta je prý dlouhá asi 30 cm tj co by z hlavy do srdce.

STESTICKO : Myslím že byste si měli channelingaři zajít na www.universe-people.cz Tam se také hovoří s Bohem, Kristem a hvězdnými zachránci. A já protože stojím mezi tím vším se ptám kdo má pravdu!

WASPER @ STESTICKO : Dej si velky pozor, protoze ja jsem Sarka Farka arcilotr a mordyr a kdo na me jen jednim ockem pohledne do smrti smrtouci veselej nebude, kdo na me obema ockama pohledne namiste zcepeni... ;)

STESTICKO @ WASPER : Tak to jsi chudák, protože se nemůžeš na sebe podívat ani do zrcadla. A já si proto říkal proč tu jsou samí slepí a zcepenělí... to díky tobě. Ještě že nosím k PC zrcadlovky :-)).

Můj Bůh říká spláchni to mísa už je plná... takže chlapci končím s hraním neboť jsme tu stvořili jen samé sračky ale i ty mohou být základními živinami pro nový růst. :-)).

STESTICKO @ CODA : Zajímalo by mě kdo má pravdu neboť někteří se tady sami ponížili tím že mě označili za povýšeného a druzí se sami povýšili tím že mě degradovali až na nedokonalou formu. Podle toho soudím že stojím ve zlatém středu. Díky Codíku za potvrzení...

ANICKA : Já si čas od času myslím, že Štěstíčko si tu z nás všech dělá Vesmírnou prdel... pojďme ho brát tak... :o))

STESTICKO : Milí přátelé... nedělám si z vás žádnou vesmírnou prdel jak tvrdí Anička. Copak nevidíte, že jsme si vzájemně prospěšní? Cožpak žák neinspiruje mistra a mistr neinspiruje žáka? A já pravím vám není mezi nimi žádný rozdíl neboť mistr je žákem a žák je mistrem tudíž oba jedním jsou! To jen Bůh opájí se vlastní tvořivou hrou... Já nemůžu za to, že se jste pořád s něčím nespokojení... že chcete být něčím víc... ale čím když už jste Bohem? Když máte Boha na dosah proč se bavíte s nějakým hlasem, jehož původ a cíl vy nevidíte. Uvěřili jste jeho sladkým lžím a on si z vás udělal loutky. Jste jeho snadnou kořistí, upsali jste se mu... slibuje hory doly a dává po troškách velice se baví tím jak vás to vysiluje a váš čas vám mezi tím ubíhá. Obelstil vás. A vy tím že sami sobě nevěříte, neveříte našemu stvořiteli že odvedl dokonalé dílo, pochybujete o něm, se dostáváte k závěru, že jste špatní a toho, právě té vaší nedůvěry v Boha zneužil ten hlas. Je to sám převlečený ďábel.

Já modlím se jen k svému Bohu toho jediného uctívám! I Ježíš byl zakoušen ďáblem v poušti jež ho provokoval a sliboval. Ale on odolal. Nemyslete si že ďábel používá jen nabídky bohatství nebo moci... ne ne za tu dobu se vynikajícně přizpůsobil a nyní může nabízet i duchovní úspěchy. Je velmi rafinovaný a dobrý protihráč.

Nebudu přeci naslouchat nikomu jinému. Neb jaká má být pak má odměna když zradil bych samotného Boha?!

WASPER @ STESTICKO : Jedna z vlastnosti, ktere znemoznuji pristup k Bohu je pomatenost. Praktik boha slysi ale nerozumi mu. Ty se presne tak projevujes.

Channeling velmi dobre funguje, jak jsi si sam overil. Bohuzel tva mysl to neunesla. Proto sis zacpal usi svou vlastni lzi o svem "bozstvi" diky ktere uz ted nemusis poslouchat ty divne hlasy. To ovsem tvuj problem nevyresi.

Ad dabel a mistr lzi - taky me pripadas ze jsi uz plne v jeho moci. Ale moc k smichu mi to neprijde.

GWAIHIR @ STESTICKO : Mas potrebu bojovat? Vitezit a tim dokazovat sam sobe jak jsi dobrej? :O) Obracis svoji vlastni iluzi zbrani miricich na tebe proti dalsi z iluzi, proti tomu, cim se ti zdaji byt ostatni. Chicht, je fakt ze spousta lidi zustava u onanie, nebot je bezpecnejsi nez sex :O)

STESTICKO @ GWAIHIR : A co dělají ostatní? Ti snad nebojují? Kdo nebojuje umírá neboť život není nic víc než boj o přežití v každém okamžiku. A k té onanii... nedívej se na způsob. Důležitý je výsledek. A ten je pokud já vím stejný. Orgasmus je chvilkový propad do božství je to záblesk Boha. A neznamená onanie snad dokázat se spolehnout sám na sebe. To jen někteří potřebují, aby jim vedl ruku Božský mistr :-)). O co větší má Bůh radost z těch jež dokáží to sami!

STESTICKO @ GWAIHIR : To je řeč. Hurááááá. Já se taky rád bavím. Obracím vaše zbraně proti vám. A pak se koukám jak se nimi vypořádáte.

STESTICKO : Co osoba to názor... pravdu jdu tedy hledat jinde.

VITA55 : Stesti přeji úspěšné hledání lidiček BEZ NÁZORU. To jsou ty správné ovečky pro sektu.

STESTICKO @ VITA55 : Proč chceš mít názor? Nemít žádný názor = veliký okamžik proměny. Pak se ti ukáže pravda. To jen mysl chce všechno zaškatulkovat. Nemít žádný názor znamená nebýt otrokem toho názoru a to znamená být svobodný.

STESTICKO : Na jedné straně jsou lidé kteří se mnou nesouhlasí... jak by mohli když nedokážou příjmout ani sami sebe natož někoho jiného který není přesně dle jejich představ. Ale na druhé straně nacházím i já potvrzení ať v literatuře nebo slově mistrů. A nemyslete si že nejsou lidé kteří vidí věci stejně jako já aniž bych jim o tom říkal. Kde je ale pravda? Necháme tedy každý své ovoce ještě chvíli zrát. Já pak pozvu mnohé aby směli ochutnat. Ale nebudu nikoho zbytečně přemlouvat a své plody jemu vnucovat. Neb každý strůjcem svého štěstí jest. Jinak přeju všem Hezké Vánoční svátky protože se navracím na chvíli domů a nebudu tu tedy v ten sváteční čas. Tak Šťastné a veselé!

ARIAEL : Myslim ze struktura toho co se stalo STESTICKOVI je jiz docela jasna... Je to bez problemu zkoumatelne i na dalku, takze se muzete podivat sami... Docela to i "vyzaruje" :))

Podle toho co jsem se dival sam (pro Stesticka delam to "bez Mistra - vubec umim spoustu veci "sam") tak jeho setkani s necim co alespon nejak u nej zafungovalo bylo po tech letech prazdneho hledani natolik frustrujicim zazitkem ze s hruzou utekl do sveho vlastniho sveta, kde je on Panem... A tam si "zaridil" to 10-ti denni rychloosviceni proti kteremu je Jezis jen diletant (mimochodem vazne nechapu proc na tohle STESTICKO porad a nikdy neodpovedel:)) a kde se stal Bohem. Vse funguje podle nej a hlavne ho nic neohrozuje....

Obecne tohle neni jen problem Stesticka - on je jen priklad clovicka s tak nizkym hodnocenim schopnosti v chann. ze by podle mne vubec nemel byt zasvecovan (coz je chyba Romana Palky a jeho neschopnosti myslet sam za sebe). V ruzne mire se to vyskytuje u vetsiny lidi (mozna u vsech)... Kdyz uz mluvime o Romanovi u nej konkretne se presne stejna vec projevuje tou chorobnou touhou psat sve "meditace" do slov - tim to prevede do formy ktera je "pod jeho kontrolou" a neni pro nej uz tolik nebezpecna jako prima vzpominka ci dokonce prozitek...

STESTICKO @ ANICKA : Nevyčítejte pořád Romanovi co mi udělal. On s tím nemá nic společného. On mi nic neudělal :-)). K ničemu nedošlo. Já necítím k nikomu nic špatného. Jediné co cítím je rozčarování nad tím jak zbytečně složité je lidské chápání. Uvažujte nad tím proč je osvícení tak vzácné... není to v jeho složitosti nýbrž v přehlížené a opovrhované jednoduchosti.

STESTICKO : Všechny řeky tečou do moře. Každý z vás jde správně. Každý z vás si vytvořil svou vlastní cestu. Záleží jen na něm jak se mu půjde. Radujte se ze své cesty a nenechte si kalit svou radost vnucováním nebo přením se o své pravdě.

Co když je všechno tak jak je...co když je pravda jenom to co znáš, ale nedokázal jsi se s tím spokojit, nedokázal jsi ji příjmout a proto jsi chtěl najít něco víc...něco co neexistuje... co si někdo vymyslel a tys tomu uvěřil...každý uvěřil...nespokojenost je nemoc mysli to ona chce víc...nudí se...a tak tě pořád za něčím honí...to ona je ten tyran...zbav se jí...a jsi volný... a pak uvidíš jak je život krásný, začneš si všímat víc věcí kolem sebe...budeš je vidět úplně jinak... stromy budou zelenější, vzduch čerstvější... budeš si připadat jako probuzený...a až se to stane...zjistíš jak to všechno bylo absurdní...a když pak přečteš slova Ježíše nebo Buddhy... vhrknou ti slzy do očí...neboť jim porozumíš a budeš si říkat jak jsem mohl být tak slepý!?

Když máte Boha na dosah proč se bavíte s nějakým hlasem, jehož původ a cíl vy nevidíte. Uvěřili jste jeho sladkým lžím a on si z vás udělal loutky. Jste jeho snadnou kořistí, upsali jste se mu... slibuje hory doly a dává po troškách velice se baví tím jak vás to vysiluje a váš čas vám mezi tím ubíhá. Obelstil vás. A vy tím že sami sobě nevěříte, neveříte našemu stvořiteli že odvedl dokonalé dílo, pochybujete o něm, se dostáváte k závěru, že jste špatní a toho, právě té vaší nedůvěry v Boha zneužil ten hlas. Je to sám převlečený ďábel.

ROMAN : To je pustá lež a demagogie, božské síly v channelingu člověka vychovávají, nic hmotného mu nesliubují, to sis je spletl s démony. I tohle je hřích, křivé obvinění. kdo volá dábla, dostane ho, ale kdo volá Boha, mluví s Ním, Vždyt je psáno- copak Otec by ti podal hada, když Ho žádáš o chléb?

STESTICKO @ ROMAN : "nic hmotného mu neslibují" - nepsal jsem snad že se ďábel přizpůsobil? Dříve lákal mocí a bohatstvím... dneska je rafinovanější. "ale kdo volá Boha, mluví s Ním" - jak víš že Bůh mluví? Tohle nikdy žádny mistr neřekl. "Vždyt je psáno- copak Otec by ti podal hada, když Ho žádáš o chléb?" - To je pravda, jenže Otec dáva bez jakýchkoliv podmínek víš? (Ne něco za něco - a to je ten malý detail jež většina přehlíží.) Dá mi to dřív než o to požádám, neboť on sám ví co je pro mne dobré. Proto ho ctím a o nic zbytečně neprosím.

ROMAN @ STESTICKO : rafinovanější v čem? Že bude nabizet poznání a prožívání Boha? To víš, že se moje Síly označují jako božské. Vždyt mám přístup i k JHWH, Kristu a Duchu Svatém. Nepřikázal mám snad Kristus, abychom se Ho ptali?? V bibli Kristus opakovaně vyzývá, abychom prosili Otce v Jeho jménu. Ty máš asi jinou bibli, ne? :-)

STESTICKO @ ROMAN : Bibli nestačí jen přečíst...musí se správně pochopit! Jde vidět, že máme každý jiný stupeň poznání. Nezajímá mě kdo jaký. Zajímá mě pravda, proto věřím tomu co mě vede. Asi je to pro mě tak lepší. Takže se nyní rozejdeme, abychom pak zbytečně nebloudili :-)). Přeju ti hodně štěstí.

Myšlením to začalo...Adam a Eva taky mysleli... Nemyslet znamená svobodu...:-))

STESTICKO : Zahoďte všechny ideologie, všechny názory a přesvědčení - neboť TO je vaše vězení. Sami jsme tvůrci svých možností, tak proč si tvořit překážky, omezení a zákazy? Naučte se žít tak jako by jste měli každým okamžikem zemřít. S tím že PAK už nic není. Ono opravdu nic dál není. Každý má jen jeden život. Není trest ani odměna. Není karma (pokud si ji vlastním přesvědčením nevytvoříte sami).

Byl jsem se podívat na www.matrix-2001.cz no a připadalo mi to jako že čtu časopis Hrom. Někdy se mi zdá že si lidé pletou duchovnost s fantazií. Ono když si někdo něco vymyslí nelze mu dokázat že se mýlí. Tak jako je to s ufo nebo channelingem. Opravdová duchovnost je tak prostá, že tomu nebudete chtít věřit.

STESTICKO : Jak může být někdo tak ...! Dnes jsem měl sen. Nasedl jsem do autobusu, s doměním že jedu domů. Během jízdy se ten autobus změnil. Po delší době jsem si všiml, že nejedu už Prahou už to nebyla městská doprava. Číslo autobusu se změnilo na 4. A já se zhrozil kam to jedu. Bylo mi řečeno že to je dálkový autobus do Českých Budějovic. Seděl jsem vedle jedné dívky jež řešila rébusy. Říkala že je má moc ráda. Pak jsme byli na místě. Byl to dvůr plný šrotu a harampádí. Bylo tam kolo. Chtěl jsem odjet, ale nestihl bych být doma za tmy (jeli jsme asi 2 hodiny 70-90 km/hod čili bych musel do Prahy zpátky asi 160 km na kole) A tak jsme raději počkal. Ty lidi se sešli v učebně, kde se bavili řešením rébusů. Já žádný neměl. A tak jsem nemohl přispívat. Cítil jsem se jako opovrhovaný.

A výklad? Autobus = dlouhá cesta. Číslo = duševní práce. Sudé číslo = spořádanost. 4 = zbytečná naděje. No a když to shrnu : Dal jsem se na dlouho cestu a to přesvědčit Vás. Což dělám zbytečně. Dvůr plný harampádí je www.hofyland.cz. kde se řeší rébusy. Rébus je jen výmysl. Není to skutečnost. Takže se tu lidi zabývají jen řešením něčeho co neexistuje co si vymysleli.

Končím tady. Má práce je u konce. Vzpomínate na ty tři tečky na začátku? Co že jste za ně dosadili? Vy sami jste si odpověděli.

STESTICKO : Z duchovnosti se stává čím dál více byznys. Zda se mi, že trh je již přeplněn a také, že nekvalitními věcmi. Začínam mít pomalu averzi, protože se pak v tom zmatku tězko orientuje. Človek je ještě více zmatený než předtím. Je to jako s reklamou. Snaží se nalákat tím, že dokáže být nejlepší. O dobro zákazníků jim už tak moc nejde.

Jó a k ufo : Jednou jsem byl u nás se podívat na přistaní ufo v Novém Jíčíně na louce obilí. Tak to podaly média. Šel jsem tam a uprostřed kruhu byla díra, jako prase, po kůlu a navíc všechny klasy byly polámané jako po přehnání se stáda volů. Navíc byl to jen jeden kruh o průměru 20 metrů. Nemá to žádny smysl, dělat obrázky do obilí je to blbost. Kdyby jste někomu na zahradě nakreslili do písku obrázek, jak zjistíte, že onen poškozený si bude přesně myslet že jste to byli vy? To nejde. A UFO kdyby chtělo dát znamení o tom že tu je si nebude hrát s obilím, protože to je pod jejich inteligenci. Navíc kdyby tomu náhodou tak bylo tak by se informace v obilí zdokonalovaly směrem ke komunikaci. A nebyli by pořád stejný. Všechno je to jen byznys. Milióny popsaných stránek hledajicích důkazy a peníze daňových polatníků na sponzorovaní armádních pokusů. Moc lidí z toho těží. Jak jsem už říkal mnohokrát, zeptejte se jasnovidců a dostanete jasnou odpověď. Navrhuji založit stranu přátel ufo. S heslem : oni nás z toho dostanou Konečně nám budou vládnout jiní...hvězdní politici.


[Exit]

11.11. 2001