Závěrem
To jak se máme není otázkou peněz. Kdybych každému člověku dal pět miliónů. Kolik by asi stál další den v obchodě rohlík? To mamon stupňovaný závistí ničí tuto planetu. To on zvyšuje životní tempo a lidstvo se podobá šílenému stádu jež se řítí do propasti. Kdo si přivlastňuje energii, kdo si přivlastňuje Zem? Dokonce jsem slyšel, že se prodávají i pozemky na Měsíci. Jak si někdo může přivlastnit Měsíc!! Možná se dočkáme jednou toho, že se bude prodávat i vzduch. Jak řekl jeden moudrý indián : Až zabijete poslední rybu a pokácíte poslední strom, nažerte se svých peněz.

- 28 -

 
Úvod
Dnes se daleko častěji než jindy naskýtá otázka co je vlastně pravda. V uplynulých dvou tísíciletích vzniklo veliké množství rozdílných náboženství, mystických skupin a filozofií. Každá z nich hlásá něco jiného a tak není divu, že moderní člověk začíná mít tak trochu zmatek a nedůvěru v celý systém "duchovnosti".

Tato kniha má za úkol osvobodit Vás od všeho toho harampádí. Já byl taky zmatený. A tak jsem se rozhodl nevěřit ničemu a mým přáním se stalo znát pouze pravdu. Po určitém čase se mi zdály dva sny, které mi totálně změnily život. Postavily mě před hotovou věc. Nebudu Vám říkat co v nich bylo, protože byste mi teď neuvěřili. První dva dny jsem jen plakal a pak se ozval hlas, který mě postupně provedl až k osvobození.

Kniha je uspořádaná dle jednotlivých rozprav s tímto hlasem. Aby bylo vše správně pochopeno, musí se číst kniha postupně tzn. jakmile je na konci kapitoly věta pro dnešek stačí... knihu zavřít a o celé kapitole přemýšlet. Jinak se může stát, že neunesete to co Vám chci sdělit a raději zůstanete věrni sladkým lžím.

Nemohu Vám dát nic co byste někdy neměli, ale mohu Vám vzít to, co jste nikdy neměli.

- 1 -