Aštar-otová I-Ťingtůra

Duchosauři a mučitelé [Zpět] - [Tisk]

Všechny druhy těchto extrabestií mají na svědomí pokusy hvězdné civilizace Niakuna jež vysávají denně duchovní skořápky pozemšťanů. Následuje přehled jednotlivých Duchosaurů.

C'ola

První čínský duchosaurus, dokázal rozevřít knihu a číst obě stránky najednou. Leč měl oči tak šikmé... že neviděl lidstvo je nalezený případ. Musel proto jezdit na mule, aby do nikoho nevrazil... leč mula byla v říji... a sexuální pud ji zavedl až do ameriky... Kde C'ola později objevil recept na lahodný extrakt z Coca listů a jehož častým žvýkáním se i jemu oči srovnaly.

Fuckonius

Druhý čínský duchosaurus... velice produktivní... proto je v číně dnes tolik lidí. Nicméně... zatoužil po snědé pleti... odcestoval taktéž do ameriky a založil společnost Bohem.

Da Guma Ta Hubad

První Indický duchosaurus - předžvýkavec... velice produktivní a přizpůsobivý. Majitel licencí na výrobu všechny druhů žvýkaček... Objevil způsob jak pašovat zlato a drahé kameny po celém světě pod záminkou šíření Hubidsmu na výzdobu chrámů. Dnes to Indii sype z celého světa.

Krížus Šitej

Slavný židovský duchosaurus... s neobvyklými schopnostmi. Tajná služba z číny (Tři králové), si ho chtěla koupit už od narození... a tak se musel skrývat... nakonec ho přeci jen přibili na kostru draka... leč zrovna pršelo a papír promokl a on se zhroutil i s křížem (konstrukce) do trnitého keře... a umřel... Číňané pak museli narychlo zametat stopy... a mrtvolu Krížuse Šitého unesli z hrobu... za účelem naklonování Křížové armády, kterou si objednali Římané.

Hans Gusen

Německý drogový boss... dříve agent pracující v Korei... Hittler ovšem málo platil... a tak přešel na obchody s narkotiky... pod zástěrkou rošiřování školy Numkwa se úspěšně prodalo po celém světě kvantum narkotik. A dnes to sype Koreji tak, že si může dovolit nakupovat zbraně hromadného ničení ve velkém.

Namara Harašimi

Vlastním jménem Sergej Rasputin... potomek slavného Rasputina a jeden z otců Michaela Jacksona... Usadil se v Indii kde mohl v klidu rozpustit Svaz Sovětských Socialistických Republik.

JdiUd RitMan ŠukHir

Poslední z Jezuitů... v podsvětí známý jako inkvizitor... hlavně posedlý dostat čarodějnici Blawatskou a její sněm.

Dyano Hell

Finská hvězda... bílý kůň mezi gangy západu a východu. Strávil mnoho let na školení v číně. Obchoduje s LTO. Pokrevní bratr Viktora Koženého.

OhJe VosaTa MajaLada STL-Potala

Vlastním jménem Lajla Brežněvová. Výsledek mladické Brežněvovy nerozvážnosti při Tibetské družbě. Tento skandál se musel však nějak ututlat... a tak Brežněv nechal své dceři postavit zámek Potala... a tam dceru ukryl jako mnicha. V podsvětí je známá jako Mechanik... má nadání na techniku... to z jejich návrhů se pak zkonstruovaly prototypy vozu Lada a Zil, to ona stála u zrodu Pěrestrojky. V důvěrném kruhu si nechává stále říkat Dáma Lajla.

Dál už se zmíním jen jmenově... pokud byste měli nějaké blizší podrobnosti ohledně těchto Saurů... pošlete mi je dokud je čas! A to i v případě pokud máte další perličky k již výše uvedeným Saurům.

Hošo Hernajs

Iba Basa

NHL WpažÚd

Žíd Abba

Sir Ichymon

Mánía HarémVasánŠvanda

Z českých to jsou pak...

FaktNeŠri LotrDik a jeho učedník Tadeuš Morda. Pak tu máme větev jíž řídí Ivej Kacíř a větev vzorných posluchačů... kterou diriguje sám Tlamas Revak... a mnoho dalších jejichž stopy a hromadné křížení přináší tvrdou konkurenci... takže zvítězí jen ten nejagresivnější Saurus. Zatím se kumulují převážně na severu www.udos.cz a na www.pislara.cz.

Nechtěl jsem sám sebe řadit mezi tak velké Duchosaury... jinak bych samozřejmě mohl i sám sebe znemožnit... leč... očekával jsem, že se někdo ze čtenářů odváží... a trochu pobaví i mne. A neuplynuly ani dva dny... a už je to tady... jsem zvědav zda-li někdo info text překoná.

Jebadín Zpřěpadný

Jeho nejoblíbenější činností je v čemkoliv najít mouchu, chybu, nebo alespoň satana, proto mu v kosmických kruzích přezdívají "ďáblův advokát". S oblibou sklání hlavu a zvedá řiť, prý na Boha. Mementem je mu nevykořenitelný smutek, ve kterém si libuje, asi nějaké potíže v dětství... Čeká, až to praskne.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

07.02. 2005