Harešrumanda ažtambudemgíta

Prasetůra karmochrotka [Zpět] - [Tisk]

Beznadějný případ : Mniši má prase Buddhovu přirozenost?

Mniši : Chro Chro! Kvik Kvik!

Beznadějný případ : No vida jak vám to jde... a máte vy Buddhovu přirozenost?

Mniši : (Nikdo ani nedutá...)

Beznadějný případ : Předtím moc ambiciózní a teďka zas posraní strachy... aspoň vím na jaké úrovni vědomí jste uvízli... Koukám, že bryndáčky máte již na sobě připravené... (Vytáhne pytel granulovaného šrotu s nápisem Dharma a začne házet hrsti krmiva po holohlavých mniších...) Tu máte... Jen si dejte... No co koukáte... pro to jste si sem přece přišli ne? To jsem koupil za vaše peníze. Co jiného byste tu chtěli dostat pro váš mlsný jazýček?

Beznadějný případ nikdy nechodil na přednášky... vždy zdvořile jen slíbil že tam bude... ale tak nikam ani nejezdil... a když mu rozzuřený pořadatel volal jak na tom prodělal, když musel čelit obviněním z podvodu, vracet vstupné a hradit jízdné... klidně mu řekl... že tam přeci byl... a že křičel seč mohl, ale nikdo jen nebyl schopen zkrze svá očekávání vidět ani slyšet.

Zaslepenci lze nabídnout jen o to větší zaslepení. Nic jiného by nebyl schopen vidět, natož následovat.

Ale co chcete nabídnout ze svého světa snů probuzenému? Snový titul? Snovou slávu? Úspěch ve vašem snu? Snovou svatost? Dobrou karmu snů? Snový ráj?

Nehledám nic z tohoto světa. Nic z tohoto světa mě neuspokojí. Nic nemám, nic vám nemohu nabídnout... nejsem dealerem sladkých snů.

Kdybych rozsvítil světlo v temnotách... jako první ke mě přiletí krvežízniví komáři... a budou mi pít krev... a mátožné můry do mě budou vrážet na každém rohu a nenajdou cestu domů.

Kdybych vytáhl koryto rajské plné zlata... jako první se přiřítí hladové svině... které by se rády viděly na mém místě... a rvali by se do prvních řad aby nepřišli o žádné sousto... aby se mohli vykrmit na největší svini ze všech...

Kdybych vytáhnul... kost s pravým morkem Zenu... jako první mě dostihnou draví šedí vlci... a začnou se mezi sebou o tu kost přít... štěkat na sebe všeljaké koany... a ukazovat si ozdnaky, a plné plenky Inků... aby se mohli stát opatem kláštera.

Kdybych vytáhl zlatý kalich Kristův s vodou života věčného... jako první se přiřítí obchodníci... jež aniž by se napili a vstoupili hned do ráje... budou deset let pořádat seminář s kalichem za 10000 kč, aby z toho něco měli.

Kdybych někomu dal klíč od království... postaví si chrám a ten klíč dá na oltář... a tisíce poutníků se zde budou chodit klanět.

Kdybych třem ženám, prokázal jak je miluji.... začnou na sebe žárlit... a nakonec já budu veřejně označen za toho hnusného podvodníka a chlípníka... a všechny ženy mě budou soudit a nenávidět.

Čím otevřenější budu tím více lidem ublížím... čím více budu objímat a nesoudit tím více závisláků bude přicházet... čím více budu kritizovat ty jež vás ponižují... tím více stoupenců přijde, aby mě využili k dosažení svých cílů... stále bych sloužil jen rozežranosti a rozmarům. A denně pak jako kus žvance mezi hyenami... jsem nucen sledovat to jak jeden přede mnou pomlouvá toho druhého...

Nikomu proto nepomůžu... raději posedím s chlapama u piva v hospodě než abych řešil duchovní hypochondry. Raději strávím roky v blázinci s lidma co se za sebe nestydí, než den s lidma, kteří si libují ve vymýšlení toho co všechno jim, jiným a světu chybí k dokonalosti.

Tam kde se vaši mistři smějí... já jsem tichý a smutný. Tam kde se jiní shromažďují, já odcházím. Miluji samotu a smutek... ale to ostatním vadí... smutek a smrt je můj rádce. Ukazuje mi skutečnou povahu věcí... likviduje pouta... zjevuje pomíjivost... ve smutku jsem jako doma... smutek je ticho stav bez tužeb... slaná řeka odtéká spolu s iluzemi o podmíněném štěstí, o nějakém zisku... o nějakém smyslu... domeček z karet se bortí...

Nemám vám co nabídnout... buďte rádi, že máte aspoň nějaké sny. Jediné co tu pro vás mám, jsou slzy nad sebou samými.

Vy mi stále tvrdíte, že jestliže vezmu dvě stejné a nevinné PC a do jednoho nacpu porno a do druhého svaté texty... tak že to druhé je svaté. Ha ha ha. Tak akorát velký prd. Nedokážete nic posoudit... všechny vaše soudy... jsou jen osobní sny... jen trus vašich prasat jimiž chodíte a ostatním pomazáváte hlavy... Hodnotíte se jen podle toho co kdo nosí v makovici, a jak se umí dle toho omezovat.

A tak vám pravím, že Dalajláma má do týpka, který ve svých třinácti ještě v plenkách a s dudlíkem zrovna trhá žábě nohu, aby ji hodil devčatům za tričko... dosti daleko... A že Papež nesahá v dokonalosti ani po kotníky... tomu poslednímu z mentálních případů jež si neumí ani sám dojít na toaletu.

A že sútry a všichni ti papaláši v hábitech hedvábných... na svět se usmívající a vaším snům žehnající... nejsou nic jiného než tabletky na spaní.

Nikdo z vás by nebyl schopen poznat probuzeného... a nalézt někoho takového ve svém snu jest zhola nemožné... přesto se uchylujete k podvodníkům a žebráte o další růžové tabletky. Jen sen je totiž růžový... skutečnost je... pro svět snů horší než smrt.

Všichni avatarové a mesiášové by bez vaší znalosti textů byli jen obyčejní šaškové... co se módně vystrojili na maškarní ples...

Text určuje co je dokonalé a co ne... program... a vy chcete dojít ocenění. Bez ocenění a trestů... jaké by snění mělo smysl? No? Jaký smysl by to všechno snažení mělo? Děsíte se pekla... přitom v pekle již jste... sníte a stavíte ideály jen dle vašich choutek prasečích.

A tak vše co něco nabízí... a vy vždycky čmucháte jen po tom co by vás přikrášlilo... protože vy jste jen vyšší čeleď růžových rypáků... a proto se musíte odívat do textů, do šatů, a zdobit se všeljakými ctnostmi. Zdobit se věcmi a snažit se o věci jež program nastavil...

Ale ať kmitáte jak kmitáte... odměna nepřichází... nejprve jste otrokem mocných a pak když jste u moci jste otrokem poddaných... naprosto bez soukromí... ale v každém případě jste otrokem prasečím.

Vy víte co je správné, protože to tak program určil ve všech hlavách... takže pokud chcete si získat obdiv ostatních makovic, musíte splňovat programová kritéria.

Čekáte na mesiáše... a ani nevím podle čeho byste ho poznali... třeba byste se divili... až by vám řekl... lituji ale nepřišel jsem spasit vaše prasata.

Mám tu kombajn... MESIASH 144 000 jež zvládne vymlátit 144 000 makovic za minutu. Výkonný stroj. Avšak co s tím mákem plevelným? Má cenu vůbec to pole zarostlé mákem mlátit? Efektivnější by to bylo spálit hned. A zakázat makové vdolky a housky... aby děti zůstaly nevinné.

Četl jsem si zápis do mateřské školky... prý individuální přístup, angličtina 4x týdně, pestrý rozsah zájmové činnosti... přes výtvarničení, ovládání PC až po hraní na hudební nástroje.... a to všechno už od tří let... Vy jste se snad úplně pomátli... jsem docela rád... že jsem stihnul mít ještě klidné a hravé dětství... Předpokládaný vývoj za 5 let... lekce angličtiny již v inkubátoru... neztrácejte čas... zbytečným lelkováním... čas jsou peníze... kdo dřív příjde ten dřív mele... šrot pro své prase.

Duchovní lidé jsou jen bestie... s uslintanou tlamou... plnou jedu... plémě hadů a štírů... jež s otevřenou náručí... za zády skrývají žihadlo plné lásky.

Zase si staví věž do nebes... zmatení jazyků už nefunguje... páč nějaký chytrák překládá a tak evangelium zamořilo celý svět.

TVRZENÍ : Nikdo není dokonalý...

Nejprv svatou stolicí umazal jsi celý svět a teď se divíš proč ti tak smrdím. "Co prodáváš? Svůj deodorant? Ale já nemám peníze!" "Nevadí půjčím ti za dlužní úpis... vrátíš mi to příště. Stačí jedno pomazání... a budeš vonět Bohu."

TVRZENÍ : Já jsem!

Řekla myšlenka myšlence a od té doby začaly obě soupeřit o věčnost.

TVRZENÍ : V numerologii mi vyšlo, že mám težkou Karmu.

Vaše pýcha vás nutí hledat... a vrhat se vpřed... najít důkaz pro obhajobu svého utrpení... No čím byste se jinak mohli trápit, kdybyste nikdy nečetli dílo hadovo... nikdy neochutnali ovoce zakázané a nenaslouchali láskyplným lidem, jež vás po vymetené cestičce vedou k dokonalosti?

TVRZENÍ : Ale mnoho z toho sedí i na ostatní...

Teorie utváří důkaz... a vy máte omezenou mysl... protože přemýšlet můžete jen o neskutečných věcech... Filtr vždy podává důkazy... protože ukazuje jen část skutečnosti... a skutečnost má tolik části kolik si umíte představit... pravdu však nikdy ve svém myšlení nerozpoznáte.

TVRZENÍ : Jsme kapky a směřujeme k moři...

Voda nikam směřovat nemusí... protože neví kde je. Nevidí se z venku. Možná záleží na aktuálním nastavení optiky mysli... moře nebo kapka... záleží na vzdálenosti ohniska. A jak daleko jste teď vy... nafoukané kapky od toho vysychajícího moře? Praseti ani moře nestačí stále čumí druhým do koryta... a pes ten ať bydlí na hradě... štěká zkrz tlusté mříže oplocení na každého ořecha co jde volně kolem... Štěká opovržením či nenávistí? Kdo ví... kde se v něm bere nutnost druhým štěkat do jejich svobod.

TVRZENÍ : Každý z nás tu má totiž nějaký úkol...

Jen pýcha si vytyčuje úkoly. Co všechno na sebe ještě vymyslíte, aby vaše utrpení mělo smysl?

TVRZENÍ : Musíme plnit Boží plán...

Strč si svůj jedovatý rozdvojený hadí jazyk do prdele a poznej co tě k tomu plnění nutí.

TVRZENÍ : Ale máme vždy svobodnou volbu...

Jenže s vaší omezenou myslí si můžete vybrat vždy jen objekty z vašeho snu a tedy ať volíte jak volíte... volíte pořád jen sen. Jste jako loutky jež věří že mají svobodnou volbu... ale nevidí... že volit musí... nevidí toho jež tahá za provázky... ať volíte jako volíte... tvoříte svou bídnou budoucnost... opatrní, moudří a zkušení... na nejlepší cestě ke zlatému kotli. Neexistuje žádná volba bez následků volby... ten který je schopen volit... slouží peklu... a ten který je schopen efektivně volit... propadl zlatému kotli navěky. Kdo se snaží ten se smaží...

TVRZENÍ : Dobro a zlo...

Jsou moje varlata a nad nimi v nebesích věčně stojí ten kokot co hledá kdejakou černou díru aby si ulevil... a stvořil tak novou uřvanou galaxii... pro níž bude on navěky Otcem.

TVRZENÍ : I ty zkus konat více dobra...

Odstup Satane! Ty chceš abych kvůli pýše své, zaprodal celý svět tobě... Abych mohl vykonat jen jeden jediný dobrý skutek, musel bych celý svět i sebe zaprodat peklu! Kdyby ti všichni láskyplní lidé mlčeli... svět by byl očištěn od všech hříchů. To oni pro zalíbení své nějakému Bohu, zaprodali nevinné sloužit peklu.

TVRZENÍ : Nečiň druhým to, co nechceš aby oni činili tobě...

Takže se nebuďte navzájem... žádné ublížení neexistuje pro toho jež nelpí na svém snu!

TVRZENÍ : Kristus řekl...

Kristus, Bůh, Buddha, panna Marie... to jsou jen vaše sny... jen modly vašeho snu... modly vašeho rouhačství.

TVRZENÍ : Bůh...

Sídlí jen ve vaší představivosti... nikde jinde ho nelze nalézt.

TVRZENÍ : Jo a kdo pak utvořil vesmír?

A kdo pak utvořil váš sen? Šest smyslových oblastí tvoří realitu... oko se ve snu dívá na sebe do zrcadla... a co je vrcholem mistrovství iluze? Že prý se v tom zrcadle i vidí a k tomu ještě i se svým těžkým karmickým dluhem... což ho pěkně sere. Odseknu-li šest smyslových oblastí... sen zmizí... kde je pak nějaký váš vesmír, váš život, váš Bůh?

TVRZENÍ : Evangelium...

Evangelium evangelium... a proč ne Adamspermium? Nebo přímo Secretium Genitálium? Stačí k tomu pár sv.islých Čuráků, jedna stará Kačena a Hloupý Honza co mu furt stojí... a to všechno zapečeme mezi dvě desky a počkáme až z toho vzejde Jejda Ksichtus. Proroctví, Skutek, Zjevení a všichni od toho dne budou zpívat žalmy... orodovat za mrtvé... zlatým křížem se zdobiti... a chvalozpěvy svatým zpívati, jen proto, aby je hříšný svět neokradl... nenakazil... nezkřivil jim nebo jejím miláčkům jediný vlas... a nedej panenko Maria kdyby je někdo samotné zaživa chtěl ukřižovat! A tak zůstávájí navěky ustrašenými modloslužebníky temných znaků... a tedy neznabohy. Ubozí ne-bozi malomocní.

TVRZENÍ : Láska...

K požitkům... zisk a ztráta... bez toho není požitku... bez rozdělení se a shledání se s příjemným... bez toho není požitků.... bez utrpení není požitků... pro požitky se zrozujete... ať už pro mentální, duchovní či fyzické... pro požitky trpíte... pro požitky potřebujete tělo i svět... Pro realizaci svých snů... vše stvoříte... abyste mohli něco milovat a někam směřovat. A vy máte opravdu vypečené tělíčka... už se nedivím že si Lucifer vybral za domov tělo člověka a ne tělo psa. Vy jste vrchol díla velkého prasete... které se rochní hned v šesti úrovních najednou... což by mu tělo zvířete nikdy nemohlo nabídnout. Vy si umíte "uvařit" to na co mají vaše smysly zrovna chuť... A to žádné zvíře neumí. Jenže bez hranic není bytí... a ani láska není možná... proto vidím lásku jako největší překážku k osvícení... a všechno to absurdní počínání avatarů uvízlo na této úrovni... a proč? Protože na rozdíl od Krista dosáhli zaživa vašeho uznání... a proto nenašli ještě konečnou svobodu a tak vám přidají jen další kouli k noze. Žádná láska totiž neexistuje.

Neexistuje nic čistě pozitivního ani čistě negativního. Žádná svatost ani žádný hřích jen spousta kviků prasečích. A o štěstí se všichni musíte snažit... a zasloužit si je dřinou v pekle... tomu všichni věří a to se všem ambiciózním zdá spravedlivé. Chce to aspoň nějaký program nějakou jistotu... všichni po ni voláte a chcete ji najít. A když ji najdete zjistíte, že jste našli jen stereotyp. A tak přijímáte všechny pravidla stereotypní reinkarnace.

Je to Lucifer jež vám nabízí snovou jistotu, pravidla a řád... jinak byste ze svobody museli zešílet... a tak jste se spokojili s omezeními... Zákony a pravidla... to uctíváte ze všeho nejvíce... protože dávají věcem řád. A ti co je vymýšlejí jsou odměňování Luciferem nejvíce.

Vězení je tak velké... že mříže nejdou vidět... je to zlatá klec až za hranicemi kam světlo dolétne... tedy slupku této omezené reality. Je to jako lebeční stěna... v níž jste ve snu uvězněni v deseti tisíci km světelných a desetitisíci rocích světelných... a zde musíte snášet hodiny rozmarů prasečích choutek....

Nedávám si žádnou naději, že by se dalo komukoliv s čímkoliv pomoci. Vy si své problémy jen vymýšlíte... všechno si vymýšlíte, abyste získali nějakou pozornost... nejsem sluha prasečí. A zároveň vám nedávám žádnou naději, že byste kdy mohli dojít ráje... dosáhnout nějakého osvícení... No kdo by se chtěl u mě pak něco učit?

I kdybyste překonali pátý stupeň... tedy zavraždili Boha a stali se Kristem kosmickým vědomím... ani tehdy nebudete svobodní... nejste svobodní protože jste! A dokud budete, nebudete nikdy (od prasete jež vás vykořisťuje) osvobozeni. Skutečnost je vždy negativní.... nic pozitivního neexistuje. Jediné oč můžete usilovat je pouze prodlužování svého utrpení na věky. Umírat se a zrozovat... bez konce v říši mnoha levelů téhož snu.

Máte tak omezenou mysl, že nedokážete nikdy pomyslet na věc jež Tvůrce této reality (jehož vy uctíváte jako Boha, ikdyž to on je Otcem této lži) předtím nedefinoval... Jak byste mohli pomyslet na skutečnou svobodu? Svoboda je mýtus... smiřte se s tím. To nač myslíte je jen Puzzle prasečího dortu... puzzle ze součástek, které definoval Tvůrce. Nemůžete nikdy pomyslet na skutečnost... protože vaše mysl pracuje jen s objekty snu a cokoliv objeví... je součástí téhož snu...

Kdybych do tohoto světa donesl jen zrnko skutečnosti... zničilo by to okamžitě celou realitu... jakou znáte, zničilo by to všechny vaše Bohy i Kristy... všechny ideály... i lásku... zničilo by to všechny vaše sny.

Nemohu vám nic naznačit... není žádný způsob jak někomu ve snu sdělit co se děje mimo realitu jeho snu. A sen je prostorově nekonečný a časově věčný, když se o to přičiníte. Můžete v něm zkoumat a procházet tisíc úrovní, rájů a pekel... spát věčně a umírat věčně... inkarnovat své bytí donekonečna... Ale nebudete schopni se probudit dokud vaše prase nebudete mít všeho dost.

Není žádný způsob o tom jak co prokázat... teorie utváří důkazy. Teorie je vždy první... nikdo nenajde důkaz pro nevzniklou teorii. Motat se v tom můžete donekonečna. Myslet si můžete o čemkoliv cokoliv... a to je tak akorát všechno co můžete... a všechnu tu dřinu hovniválovu jdete pak vysvětit... k matce Stolice svaté.

Kam jsem se to dostal? To je otřesné. Nevím kde jsem... jsem-li na konci, nebo začátku... žádný záchytný bod... začátek a konec... kolikrát se to ještě protočí? Hlava se mi už točí až je mi na zvracení když mám denně jíst Manu... svatě balené výkaly Božských prasat.

Prý osvobození, osvícení, karma, dobro, láska, Bůh, Buddha Kristus... co to melete? Vždyť jste úplně opilí! Naprostí šílenci... a vy po mě chcete abych bral zrno ze sýpek Otce a sypal je do vašich šroťáků... abyste vykrmili své prase k rozmnožení aby mohlo pustošit rajskou zahradu...

Sedím zde v bodu kde se všechno tvoří... před vším tvořením je vše jedno.... proč bych měl oddělovat temnotu od světla? Snad né abych mohl zhodnotit zkrze čočku satanovu dokonalost svého stínu na zdi?

Na mé mandale je hovno.... pekně smradlavé... nic pro rozmlsané rypáčky. Ovládat vás je jednoduché... vždy volíte osobní profit.... vždy zvažujete pro a proti... jste opatrní labužníci... a tak vám lze vsunout filtry abyste se rozhodli co nejlukrativněji... Proto můžete volit jen z podstrčeného... a jen to co chce vaše prase. Vše je tak zařízeno abyste si mysleli, že jste se svobodně rozhodli... ikdyby jste prošmejdili všechny knihovny ve svém snu, a učili se u všeljakých mistrů z vašeho snu, nikdy nenajdete dveře ven. Neboť v knihy vydává prase a mistrem je pro vás prase. Vše nač narazíte je dílem prasečím. Narazíte jen na připravené věci... dostanete co jste chtěli... ale nikdy nebudete spokojeni.

Řídíte se stejným programem už tisíciletí... vystudovat, usadit se, založit rodinu a chcípnout... a tak stále dokola se snažit a snažit než vaše rozežranost nevysaje všechny prostředky.

Zde je vzácné to čeho je nejmíň... tak určují mocní... aby se udrželi u moci. Vždy je to k zachování utrpení. Vy jste informačně pošpiněni, abyste začali snít o svém zkrášlení... Musíte se snažit abyste byli ocenění a přijati... mezi vrchnost v oboru který jste si byli nuceni vybrat. Tak jak nařizuje zákon mocných.

Moc je jen otázkou implantace, či nastavení, hodnot ve vašich myslích. Mocní definují co je to úspěch, štěstí, bohatsví, svatost... a tak dostávají pod kontrolu vaše chování... naučí vás žít ve prospěch svůj. Psychologie... někomu stačí pohrozit... jiný se zas musí uplatit, jiný se musí zabít. Ale poslouchat musí všichni.

A ať už jde o jakékoliv učení a jakýkoliv text, či obraz... všechno je součást vašeho snu... vy jste na to kdysi ve svém utrpení pomysleli a proto to tu dnes je...

Ve svém snu jsem vyletěl do nebes a skočil do pekla... a kam jsem se dostal? Nikam... neprobudil jsem se... pět smyslů zůstalo ve snu a jeden smysl se ocitl v jiné realitě. Byl jsem ve dvou realitách najednou. To je celý výsledek mého duchovního snažení. Ať jsem meditoval, nebo konal šílenosti... šel zkrze strach nebo zkrze suverenitu administrátora snu... vždy mě to vykoplo na tu hranu. Úniku není. Směr není. Technika není. Guru není. Bůh není. Je-li tu semínko má naději celý les. Zdroj toho všeho leží za smyslovými oblastmi. Vše co produkují smysl je již vypečené... vše vyžadující čas, lineární a logické myšlení je vypečené...

Hledejte v sobě odkud se ve vás bere rozlišování a posuzování čehokoliv, proč cokoliv musíte kategorizovat a hodnotit... proč musíte o něčem přemýšlet a rýpošit se v tom? Kde se berou měřítka pro posouzení... ve své sleposti věříte na svatost, na dokonalost... takové věci se nestydíte svým prasečím rypákem rozsoudit... ale co se děje pod svícnem nikdy nenajdete... jste jen zajatci.

Dnes ke mě ve snu přišla víla a vzal můj penis do pusy. Jen se ho dotkla projela mnou taková vlna, že kdybych sečetl všechny orgasmy svého života... musel bych plakat bolestí... ve srovnání s tím. A tehdy jsem uviděl jak mě mé prase podvádí... dává mi jen občas kapičky rosy a samo se koupe stále v moři.

Snílci

Setkali se snílci... Jeden řekl... sním o tom konat jen dobro, stanu se boddhisattvou a budu pomáhat lidem. Druhý řekl... sním o tom oženit se s bohatou a krásnou dívkou... s plavými vlasy, hnědýma očima, plnými ňadry a s klínem jako rajská zahrada... Třetí řekl... já bych chtěl vyhrát v loterii a pak bych si mohl založit harém i ašrám... všichni by si mě vážili, protože bych měl moc i prostředky každému pomoci. Ale nikdy bych to neudělal... to víte... to je boží spravedlnost... každý si blahobyt musí zasloužit... lidem stačí jen sliby... kdybych někomu podal jen prst... utrhnuli by mi celou ruku a pak by jsme měli všichni stejně... a už by si mě nikdo nevážil. A kdybych to učinil jen v jednom případě... ostatní by se smluvili a svrhli by mě... z čiré závisti mezi sebou... nemůže být každý bohatý... Čtvrtý řekl... to já sním jen o tom dobře se najíst a vyspat... jsem celý sedřený z tvrdé práce na vaše blahorodí... a to mě doma ještě čeká manželka a děti se svými požadavky... Bůh mě zajisté spravedlivě v ráji odmění. Neboť jsem vám sloužil celý život. A vás potrestá, že jste chtěli těžit vlastní úspěch z utrpení těžce pracujícího lidu a že jste už jako kněží, vědmy nebo léčitelé sloužili jen mocným. Neboť bez utrpení neměli byste žádný zdroj živobytí. A pátý mlčel... I zeptali se ho o čem že on sní. I odpověděl že prý o tom co se nyní právě děje. I vysmáli se mu... Prý tak ubohou duši ještě neviděli... ještě nikdy neslyšeli, aby někdo snil o zemětřesení, terorismu, válkách, obchodní okupaci, devastaci planety, brutalitě, nemocech a umírání... On jen odpověděl... můj sen je pro vás skutečnost... co já mohu ovlivnit? Vždy je vše v rovnováze... ale vy chcete stále větší kontrast a rychlejší tempo... a víte kolik vás nespokojených je? I obvinili ho, že může za všechny světové nedostatky i za jejich utrpení. Ztloukli ho na smrt...

TVRZENÍ : Život je dar...

Pak je to dar věčnosti Luciferovi.

TVRZENÍ : Budu se snažit a po smrti půjdu do ráje...

Řekl moudrý muž a téže noci umřel... přišel si pro něj totiž čert.

TVRZENÍ : Opatruj se, lidé tě budou ještě potřebovat.

Rozežranci nebudou mít nikdy dost. Žádný sen je neuspokojí. Žádný soud je na trvalo neosvobodí. Na Krista nikdo nemá čas... Buddha hnije na městské skládce... toho kdo poznal pravdu toho svět není hoden.

Beznadějný případ


[Zpět] - [Tisk]

01.02. 2005