Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka:

PETICE !
PROTI CIPOVE TOTALITE


Mili lide,

Je nacase vam oznamit VASI SITUACI a informovat vas o VASI POZICI v ramci LOUTKOVEHO SYSTEMU. Uz bylo dost ohlupovani lidi vedci, uredniky a jinymi VNEJSIMI strukturami.

CAST LIDI PRACUJE INTENZIVNE NA CIPOVEM OVLADACIM SYSTEMU VSECH LIDI PLANETY ZEME. TENTO SYSTEM V PRIPADE REALIZACE BUDE ZNAMENAT UPLNOU ZTRATU TECH ZBYVAJICICH SVOBOD, KTERE LIDE NYNI MAJI. Lide, kteri na tomto pracuji, ziji v UPLNE NEVEDOMOSTI z hlediska DUSLEDKU - DUCHOVNIHO DOPADU, co to bude pro ZAKLADNI LIDSKA PRAVA cloveka znamenat. CIPY JSOU SOUCASTI POCITACOVE SITE PRES MIKROVLNY, JAKO U MOBILU !

SYSTEM OVLADANI LIDI JE BUDOVAN POSTUPNE A NENAPADNE, ABY LIDE NEKLADLI ZADNY ODPOR, A TO SE DEJE. JDE O SJEDNOCENI STATNI SPRAVY (nyní EU), SJEDNOCENI MENY (nyni EURO), ZAVEDENI NEJPRVE CIPOVYCH UNIVERZALNICH OBCANSKYCH (ci ZDRAVOTNICH ci RIDICSKYCH) PRUKAZU (v CR do r. 2005, ministr Brezina (1998-2002), ministr Mlynar (2002-dale)). V CR jsou jiz v provozu mensi subsystemy - pro mestskou autobusovou dopravu (Frydek - Mistek, Znojmo, Breclav), vlaky (nyní pro zvyk karty Z), osobni automobily (zavadi se spec. kamery pro snimani SPZ v rade mist pod zaminkou podzimniho summitu NATO), pro zdravotnictvi (Litomericko). V oblasti zamestnani se buduje pod casti systemu ISO 9000, jehoz systemy budou taktez dobre slouzit k ovladani lidi. Dalsi castí je mobilni komunikace a internet a pripravovany MOBILNI INTERNET. Dale je pripraveno bankovnictvi (platebni karty - bankomaty, obchody). ZTRATOU SVOBOD minime VELKE MOZNOSTI casti lidi POHODLNE a EFEKTIVNE pracovat se vsemi podrobnymi presnymi osobnimi udaji (vcetne pohybu osob - vstupy budov, ve volnem terenu snimani na dalku - staci dratek do karty), A TAK ZNEUZIVAT OSOBNI INFORMACE K MASIVNIMU OVLADANI LIDI - OKRADANI JE O JEJICH ENERGIE PROTI JEJICH VULI.

JAKMILE SE LIDE DOSTANOU DO TOHOTO SYSTEMU, NEMOHOU SE VRATIT ZPET, DO SYSTEMU PUVODNIHO.

NEEXISTUJE ZADNA TECHNICKA ANI MORALNI - DUCHOVNI ZARUKA - PROTI ZNEUZITI. Jiz dnes je v CR denne 180 000 vstupu do policejni databaze, a ta obsahuje jen zlomek informaci, ktere se teprve pripravuji k pouziti. Budou to NAVIC: Vsechny zdravotni udaje od lekare, biometrie - otisky prstu, IRIS oka, osobni fotografie, udaje o zamestnani (jak minulem, tak aktualni podrobny pohyb), financni udaje, majetkove udaje (nemovitosti i movite veci) udaje o POHYBU osob - vstupy budov, mestska hromadna doprava, autobusy, vlaky, osobni automobily. Vstupy do databaze nelze nijak efektivne ochranit pred zneuzitim negativnimi lidmi, kterych je zde mnoho.

Budovani systemu v CR pod dvanactiletym prezidentstvim pana Havla Vaclava znamena jeho naproste NEPOCHOPENI a SELHANI. Ani on, ani statni urednici NEMAJI ve svych programech ZVYSENI KVALITY ZIVOTA LIDI - tj. take SNIZENI odevzdane prace spolecnosti na miru NEZBYTNOU tak, aby lide meli VICE CASU NA KVALITNI ZIVOT. Pritom ekonomicka uroven UMOZNUJE SNIZIT PRACOVNI ZATIZENI LIDI. Co se tyce tzv. uradu pro ochranu osobnich udaju, tak ten sam je naprosto bezmocny jiz dnes ve veci zneuzivani osobnich dat (sirení databazi osobnich udaju lidi mezi firmami a jejich nezakonne aktivity s temito udaji, apod.). Drtiva vetsina zamestnavatelu ma zajem, aby mu zamestnanec odevzdal MAXIMUM SVE ENERGIE, a snazi se k tomu pouzit vsech dostupnych prostredku, jez ma k dispozici. INFORMACNI TECHNOLOGIE TYTO MOZNOSTI ZVYSI NA MAXIMUM ! TENTO POSTUP ALE NEZAJISTI VYSSI ZIVOTNI UROVEN LIDI, ALE PRESNE NAOPAK - UDELA Z NICH UPLNE LOUTKY A OTROKY !

Proto je nyni na vas, mili lide, zda budete jen PRIHLIZET budovani ORWELOVSKE TOTALITY, nebo se na ni dokonce PODILET, anebo SVYM HLASEM V PETICI PRISPEJETE ALESPON ZAKONNYM ZPUSOBEM K ZAMEZENI TAKOVEHO OVLADACIHO SYSTEMU LIDI. VYCITUJTE SRDCEM !

Kazdy, kdo NEUDELA NIC proti tomuto systemu, SI JEJ VYZKOUSI NA VLASTNI KUZI, A TAK POZNA, CO SI SVYM NEGATIVNIM - PASIVNIM, LIKNAVYM A NEROZHODNYM POSTOJEM PRIPRAVIL. BUDE NA TOM HUR, NEZ ZVIRATKA. Nikdo z nich tomuto systemu NEUNIKNE NIKDE NA PLANETE ZEMI, NEBOT JDE O CELOPLANETARNI SYSTEM. Udalosti 11.9.2001 tomuto slouzi.

Take v Bibli - Apokalypsa sv. Jana - je informace o tomto systemu:

"A (bestie) ucini, ze vsichni, mali i velci, bohati i chudi, svobodni i nevolnici, dostanou znameni na pravou ruku a na celo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodavat, jenom ten, kdo ma znameni nebo jmeno bestie, nebo cislo jejiho jmena (666)."

Cipove obcanske karty pak budou totiz behem nekolika let cílove nahrazeny samotnymi cipy pod kuzi (jejich prodej lidem v USA jiz zacal), takovymi, jake jsou jiz dnes pouzivany u nekterych domacich zvirat (psi atd.). Tyto cipy budou mit take funkci propracovaneho OVLADANI MYSLI.

DALSI INFORMACE NALEZNETE V DOSTATECNEM ROZSAHU PRES 5000 STRAN A 1000 OBRAZKU NA INTERNETU www.vesmirni-lide.cz a www.cosmic-people.com . O budovani cipoveho systemu ve svete - viz PROJEKT L.U.C.I.D. Zde tez novinove clanky o schvaleni Bruselem do r. 2005. V nasem zdroji nabizime RESENI jak pro jednotlivce, tak pro vlady. ZE JE O TYTO DULEZITE INFORMACE VELKY ZAJEM SVEDCI POCET VSTUPU - 200 000 CZ A 59 000 EN (13.11.2002). Informujte ostatni, vcetne uedniku a pracovniku medii !!!

RIKATE SI, ZE JSTE SVOBODNI - TIMTO VAM VYVRACIME VASI PREDSTAVU SVOBODY, VE SKUTECNOSTI SE JEDNA O PSEUDOSVOBODU - STAV UMELE ZFABRIKOVANY SKRYTE TEMI, KTERI VAS OVLADAJI - NEGATIVNI LIDE na Zemi i z Vesmiru.

RIKATE SI, ZE MATE DEMOKRACII - TIMTO VAM VYVRACIME VASI PREDSTAVU DEMOKRACIE, VE SKUTECNOSTI SE JEDNA O PSEUDODEMOKRACII.

DOBRE ZVAZTE SVE ROZHODNUTI !

JSEM PROTI

ZAVADENI CIPOVYCH OBCANSKYCH (ZDRAVOTNICH, RIDICSKYCH) PRUKAZU

Jmeno a prijmeni:
Trvale bydliste:
(ulice, obec, PSC)
Podpis:


Prosim, piste citelne, TISKACIM PISMEM, aby Vas hlas byl platny.

K petici si muzete vyzadat formular. Hlas zaslete autoru petice:

ING. IVO A. BENDA, P.O. BOX 51, 470 06 CESKA LIPA 6, mobil +420-603-491600.

Odpověď: Už nějakou dobu si všímám politiky vesmírných lidí. Ano říkám tomu politika, neboť oni se chtějí dostat do politiky. Tato petice není o ničem jiném než sesbírat podpisy pro založení politické strany. Jak na to? Využijí jen vašeho strachu.

Odepsal jsem toto :
Myslím že komunikace s plejáďany se děje pomocí implanotvaného čipu jak tvrdí mnozí jeho fanatici. Takže čip z plejád bez záruk nebo od pentagonu aspoň se zárukou nějakého přežití? Pominu-li iluzornost existence nějakých plejáďanů, je to o to větší svinstvo. Co se týče vesmírných lidí, potřebují jen vaši adresu, potřebují jen váš strach k propagaci svých politických cílů. Pokud jim ji dáte... mohou použít váš podpis k založení politické strany... a vy jim to sežerete.

A rýpnu si:
Proč nepřiletí plejáďané sem a neukáží politikům zatlou pěst? Už tady s Bendou komunikují přes 20 let připravují se evakuační koridory. To už musí být na cestě ne? Předtím to vypadalo totiž tak, že to pentagon hodlá řešit tímto způsobem přelidnění planety. Prostě nabere fanatiky co si to předplatí do tajně vyrobených UFO-lodí a pak natočí hezké pozdravy pozůstalým jak se na lodi mají všichni hezky a pak ve vesmíru je jen ve vesmíru vyklopí. Nikdo se to už přeci nedozví. Navíc... je to služba Zemi! Lidé jsou naivky, myslím že i miliarda by se nechala nachytat. Jaksi se teď však mění strategie... a od roku 1998 se vesmírní lidé netají tím, že chtějí založit politickou stranu! Tak o co tady jde?

Někdo s ozval že nechce být manipulován:
Jo na tebe stačí jen holé penízky je to ověřeno za 5000 let. Funguje to i dnes. Čipy nejsou potřeba. Jsi zmanipulovan i tím, že nechceš být zmanipulován. Bravo!

Navíc nad osvíceným nemá čip žádnou moc. Neboť osvícený nepodléhá ani slovům ani myšlenkám stimulovaným jakýmkoliv způsobem. Takže milí hoši nyní se musíte rozhodnout. Buď začnete skutečně makat na své svobodě, nebo skončíte v jezeru pekelném. Je to jen oddělení zrna od plev tak jak chtěl přece váš Pán. Je to jen pro vaše dobro.

Kam chcete utéct :-). Dlouho jste si velebili šunky.

A přidávám :
Zkrze váš egoistický strach nevidíte možnosti očipování. Je to jediná šance na spásu lidstva. Čip může zařídit, že se budete radovat z desetikorunové výplaty jako kdybyste vyhráli sportku. Čip může zařídit, že se bude cítit jako boháči mezi bezdomovci. Čip může zařídit že se budete cítit svobodni a extatičtí i při vymývání záchodů. Každé dítě projde programem čipu a tak až se zněj stane politik nebude schopen nenávisti. Nikdo kdo se směje a je šťastný nebude schopen ublížit. Tak se politici kteří chtěli ovládnout svět sami pohřbí. Stačí změnit program a celé lidstvo může být během vteřiny osvícené a svobodné. Během vteřiny!!!!! Tomu říkám velký pokrok.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

08.06.2003