Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Co si myslíš o různých ozdobách těla - propichování tetování... Jednou si se zmínil o psychovalkmanu, myslím v dobrém. Řekni o tom něco víc. Mě dost fascinuje hypnóza, myslím, že je to skutečná brána do našeho nitra. Jaké s ní máš zkušenosti? Jakub.W.

Odpověď:

Co si myslíš o různých ozdobách těla - propichování tetování...

Je to utrpení a zakomplexovanost. Snaha vyniknout... souteživost eg nezná mezí. Nyní jsou obdivováni, v 50 letech budou pro smích. Nebudou si moci zajít ani zaplavat na bazén. Ega si lichotí. A tak se zvyšuje laťka. Efekt úspěchu je závislý jen na závisti pobných pomatenců. Ego se snaží vyniknout ve všem. Ale vše zevšední. Potřebují se nové a nové tetování a nové a nové barvy vlasů člověk musí být pořád v drbacím oběhu... je jedno jestli v dobrém nebo zlém. I velký masový vrah umírá spokojen. Dosáhl masové pozornosti a jeho fotka je na všech stránkách všech novin. A proč to dělají tito lidé? Protože nepoznali sami sebe. Vnitřně se cítí méněcenní. A proto jsou plní vzteku a násilí. Jejich štěstí je závislé na posuzování jiných. To může vést jedině ke zklamání.

Jednou si se zmínil o psychovalkmanu, myslím v dobrém. Řekni o tom něco víc. Mě dost fascinuje hypnóza, myslím, že je to skutečná brána do našeho nitra. Jaké s ní máš zkušenosti?

Hledáš úskoky, kdyby přišel mesiáš a přistavil autobus do nebe, najednou budou mít všichni hodně práce a zařizování. Budou se ho ptát na cokoliv jiného, hledat jiné cesty než aby museli nastoupit a opustit tento svět plný jejich nenaplněných snů.

Nemysli. Kde je myšlení tam je peklo. Právě kvůli tomu myšlení nevidíš tu jedinou pravou cestu do svého nitra. Hypnóza je jen nevědomá místnost která neposkytuje žádnou blaženost.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

29.05.2003