Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Psal jsi o sex-apeelu dosti mě to šokovalo, můžeš to ještě rozvést je to dosti zajímavé. Celá duchovnost se v podstatě točí okolo sexu. David L.

Odpověď: Dobrá, objasním tedy problém sexu tak abych ukázal mnohým cestu k blaženosti. Orgasmus není spojení s Bohem, není to žádná slast, a není to rozpouštění "já".

Všechny žádosti se vkrádají skrze cukry. A orgasnus je ten nejlákavější cukr. Proto jak jsem na začátku řekl je to samo prokletí od tvůrce utrpení. Nejlstivější dar a droga pekel.

Ve skutečnosti žádný orgasmus není. Není žádná fyzická ani psychická úleva. Vy toto prožíváte, protože jste nevědomí. Ztotožňujete se s prožíváním. Ale ono není vaší součástí. Ale kdo by nechtěl si líznout cukru, když je přímo nadosah? Kdo dokáže ovládnout tu touhu? Nemluvím o energii ale o touze, slasti, žádostivosti.

Každý kdo se dokáže odtrhnout od prožívání orgasmu při orgasmu, každý kdo se postaví vedle toho co se děje jen jako bdělý svěděk, obdrží takovou moc, že bude panovat nad vším. Stane se sám sobě Bohem. Kdo dokáže zničit tento cukr... dokáže zničit všechno utrpení. Stane se osvobozeným a věčně blaženým. Orgasmus je njezákeřnější utrpení.

Ale nejprve jak to vzniká.

Každé vzrušení pramení jen z představy. Erekce je jen představa. Tam kde je představa tam není bdělý člověk. A tam kde není bdělý člověk tam může peklo operovat. Nenápadně se vkrást a zasévat semínka.

A tak každá představa, pojmenování a posouzení nějakého erotického objektu slouží peklu a semínko po seminku kapka po kapce nakonec způsobí to, že vás to úplně ovládne. Propadnete vášni a chováte pak nezodpovědně, nepříčetně jako pod drogama. To umně využívá peklo k plození dalšího utrpení.

Jakmile dokážete odseknout hned v začátku vznikání představ, není možné abyste měli chuť na sex ani ve snu. Není možné abyste dosáhli erekce. Ta vášeň při styku, ty pocity pronikání a kontaktu, jsou ve skutečnosti jako každá činnost. Jako když se škrábete po kousnutí blechy. Ale to vaše omámení vášně, kdy je mozek pod drogou způsobí, že vy to pociťujete jako slast. Ale ta slast je iluzí. Ve skutečnosti slast není.

Já vím že mi nebudete věřit, protože jste to nikdy ani nezkusili. Proč... když je ten cukříček s každým pohybem sladčí a už už ho polknout... nebo vychutnat co nejdéle. Jakmile byste to jednou zkusili a stali se bdělí, dostali se nad to co děláte, nebyli byste tím pohlceni, pak byste poznali o jaké čáry to tu vlastně jde. Nikdo kdo prožívá orgasmus nemůže vidět ani slyšet co se děje v okolí. Ani kdybych ho píchnul jehlou nebude to cítit, protože je úplně nevědomý vůči všemu. A v té době peklo krade do svých sýpek nejvíce. Vy se však o to nechcete okrást a proto vědomě se odevzdáváte všem požitkům ať už drogovým nebo sexuálním či jakýmkoliv mentálním a smyslovým. To je celé vaše peklo. Ale zkuste někdy naslouchat a bděle pozorovat co se při tom všechno kolem děje. Nenechte se omámit žádnou chemickou látkou způsobující vaše slastné otupění ať už dodanou zvenčí nebo vyrobenou mozkem při nějaké činnosti sexuální myšlenkové či mystické. Ikdyž bude droga v těle... vy musíte zůstat bdělí! Musíte se stát pánem a nikoliv se vrhnout do extatického prožívání.

Začnete s bdělou myslí... toto tělo nejsem já, toto není moje duše, tento prožitek není můj. Je tu někdo jiný kdo prožívá... vy jste nad tím. Neztotožňujete se s tím. Když toto dokážete dokázali jste transcendentovat sex. Veškerý jeho potenciál se obrátí a vás zaplaví věčná blaženost. Sex bude pro vás nudnou záležitostí... budete volní, budete jako děti. Děti necítí sexuální vzrušení dokud si neumějí představovat. Mohým se to dneska stává, protože jsou tak vystresovaní, že ani dva naháči v posteli nedokážou změnit jejich přerdstavy na erotické, ale stále jsou uvěznění v pracovních záležitostech. Nemohou dosáhnout erekce, orgasmu. Nejsou však svobodní, protože mají jiné představy. Vypozorujte to, že všechno utrpení i slast jsou jen vaše představy a iluze. Celý váš život, celý ten závod, manželství a kdoví co je jen jedna velká honba za iluzí. V iluzích máte málo času a tak musíte sprintovat a soutěžit. Fatamorgána se může hned zítra rozplynout. A tak hurá žíznivci do pouště smrti...

Kdo dokáže být bdělý při sexu, ten se osvobodí i od strachu. Vše je stejný princip. Být bdělý, neztotožňovat se s tím co se kolem děje. Nevytvářejte své já. Peklo ví, že by ho nikdo nestvořil pro strasti a proto vás naláká přes slasti. Peklo nabízí cukr. Bůh nenabízí nic, protože ví že už všechno máte. To jen had nabízel a Adam byl nakonec podveden díky Evě. Proto bacha na ženy! Nedůvěřujte jim i kdyby tvrdily že si vzali antikoncepci. I kdyby stokrát to vyšlo po stoprvé vás může podvést. Jejich touha je jen o tom jak naplnit své mateřství. A touha je nevypočitatelná a zrádná. Pak budete mít zcelá jiné starosti a hledání osvobození ze stáří, nemoci, a smrti budete muset odložit zase o několik tisíc let... ale pak zase se může stát že budete lapeni... Nemám nic proti dětem, ale nejprve byste měli dosáhnout vnitřní svobody... než se vrhnete do světského života. Kdo nedosáhnoul království nebeského by neměl mít děti. To není diskriminace... nařízení... to je cesta proti peklu. Je smozřejmé, že vaše ego bude proti a bude hájit své právo na peklo svých dětí.

Problém proč se duchovnost a spoloečnost točí kolem sexu je ten, že obojí je jen představa. Až se člověk navrátí od představ k bdělosti, pak zmizí ze světa, drogy, duchovní knihy, náboženství, zbraně i politika, pak zmizí veškeré utrpení a nastane konečně ráj. Jaká je cesta? Začnetě u sebe. Neztrácejte čas napravováním okolí. To se tu dělá už od nepaměti... nikam to nevede. Protože peklo může stvořit jen peklo. Všichni ti kazatelé a politici se snaží napravit a ovládnout svět, protože se bojí svobody. Sami jsou v pekle... drží se své idee načerpané z vědění a proto trpí. Ti vám nepomůžou. Spíše vám přitíží.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

26.05.2003