Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Dobrý den, ráda bych znala Váš názor na hormonální antikoncepci - tabletky. Příští rok se budu vdávat tak hledám vhodnou antikoncepci - (dítě bych chtěla až tak za 3 roky po svatbě). Co je pravdy na tom - je to škodlivé nebo není? Děkuji vřele mnohokrat. S pozdravem Petra

Odpověď: Jak jsem již řekl tělo je obrazem ducha. Nikdo neví co antikoncepce způsobí. Antikoncepce je boj, vzpírání, potlačování a odmítání. A toto všechno se postupně stresovitě nahromadí během několika let a pak ať se někdo nediví.

Vůbec nemám k tomuto problému co říci. Znám jen principy. A principy říkají to co jsem napsal. Je sice hezké že lidi se brání početí. Ale podívej se na to z evolučního hlediska. Každé početí znamená krok vpřed. A tak kdo se dnes zdokonaluje? Jsou to ti chudí v rozvojových zemích. Ti nakonec přežijí, neboť jejich Geny mají víc možností experimentovat a zdokonalit se. Lidé ve vyspělých zemích vyhynou díky své sleposti a nepomohou jim žádné léky. Budou vykoseni civilizačními chorobami způsobenými právě tím potlačováním na které neexistuje žádný fyzický lék a nikdy ani existovat nebude. Jedinným lékem je příjmání. Krysy jsou odolné jen proto, že jejich reprodukční potencialita je nepřekonatelná. Každý druh s nízkou reprodukční výkonností je odsouzen k vyhynutí. Protože nemá možnost stát se odolný. Nemá na to čas. Proto se viry zdokonalují mnohem rychleji než nějaké lidské geny. Jasný? Jak to asi dopadne? Všechno co nakradli ti pokrokoví moderní a bohatí lidé... to všechno tu zůstane jen pro ty chudé... nakonec tu zůstanou jen ti nejodolnější. Ten který vyrůstá v přepychu a ve sterilním pohodlném a hygienickém prostředí si může chystat jen rakev. Taková je odměna pekel.

Ten kdo nechce mít dítě musí zaplatit krutou daň, a ten kdo chce mít dítě musí platit rovněž krutou daň. Cesta vede středem.

O tom co je škodlivé nebo není... to je jen hamižná konkurence byznysmenů a jejich lstivých reklam. Většinou to drahé je propagováno s tím, že to levnější škodí.

Pokud bych já měl volit antikoncepci tak volím hypnotickou. A pokud bych měl volit nejzdravější tak je to o království nebeském. V tomto království se ještě nikdo nenarodil, nikdo neonemocněl, nikdo neumřel a všichni tam jsou celý den v tom orgasmickém spojení se všemi možnými partnery v nekonečném a nesmrtelném blahu věčných Božích dětí.

Obyčejná Nula

***

Rekneš mi jak je to u tebe s přítelkyní?

Přítelkyně se životem bojuje. Dokonce šla do profiarmády. Zacpává si uši, volí utrpení a starosti chce mít totiž všechno hned dokud je mladá a zdravá. Byla už blízko... ale v kasínu se dostala do konzumní společnosti a holt se žádosti vyrojily jako komáři. Teď jimi trpí.

Co vy a děti?

Nemáme žádné děti. Přítelkyně nechce mít děti a tak jsme v tom zajedno. A já nechci mít nic. A tak se stalo že jsem všechno získal. Ten kdo dosáhne království nebeského... je v takové blaženosti, že ho nějaké pidi lidská štěstíčka nezajímají. Netouží, nesní a proto netrpí. Je naplněn jako matka všech bytostí i jako syn každé bytosti-matky. Kam se mrkne je on sám sobě dítětem i matkou. Vůbec nic nepotřebuje.

Použiváte nějakou antikoncepci? ahoj Petra

Človeče tobě straší pořád v hlavě antikoncepce. Jak na bezpečný sex. Takový strach. Človek má možnost jednou za 2000 let ptát se na mnohem zásadnější věci, a přitom kličkuje a mrhá časem. Copak jsem nějaký sexuolog-poradce? Já jsem vás nepřišel hýčkat ale uvrhnout vás do toho největšího strachu aby jste byli překřtěni Duchem svatým a zplodili konečně sami ze sebe dřív než ze svého utrpení způsobíte zrození další trpící bytosti!

My spolu tak často nespíme. V podstatě nemám k přítelkyni žádný vztah. Nemohu milovat ani nemilovat. Prostě toto už nejde je to naprosto absurdní. Když se vrátí po dvou měsících je to jako by přišla právě z obchodu. Vůbec nevnímám jestli tu je nebo není. Stále úplný... bez ohledu na přítomnost objektu... stále spokojený. Jsem jako malé dítě které zapoměli na pískovišti... nepláče... hraje si zcela ponořeno v činnosti dál. Přítelkyně mi závidí... vždy říká... že jsem šťastný človek. Takový nesmysl... to mi rmoutí srdce jak jsou lidé slepí. Pořád potřebují něco zvenčí. Copak nechápou že takové štěstí je jen pekelná smlouva vydírání?!

Sex není v podstatě uspokojující tak jako blaženost. Orgasmus při sexu trvá jen pár vteřin, ale blaženost je neomezená bez nutnosti sloužit vztahům. Když to srovnám tak se mi více zamlouvá blaženost. Lze si ji lépe a v klidu kdykoliv a kdekoliv vychutnávat. No a pro tu druhou činnost nám stačí pouhý kondom.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

18.05.2003