Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Zajímavé stránky, pokud jsi tedy Mesiáš, umíš léčit lidi tak jak to dělal Ježíš Kristus... nebo ne :-). Jsem zvědav co mi na to odpovíš :-). Hynek

Odpověď: To by mě zajímalo, jak si myslíte, že to dělal Ježíš, sice je v Bibli napsáno, že léčil tak a tak, toho a toho. Ale vy to všechno berete na materiální úrovni a chytáte se slov jako štěnice! Ježíš léčil Ducha nikoliv tělo. A proč? Protože tělo, je jen obraz Ducha. Dokonalý 3D obraz projevený v tomto světě. Proč by Kristus měl plýtvat energií Boží, na takovou triviálnost a zabývat se léčením obrazů, které jsou tak pomíjivé jako pára nad hrncem. Jak byste se dívali na člověka snažícího se vyléčit pacienta na obrazovce televizoru? Kristus ví, že když vás iluzorních nemocí na vašem iluzorním těle zbaví, stejně to tělo za pět, deset nebo třicet let odpadne jako troska. Takové plýtvání není zapotřebí. Navíc když je vám hej, už roztáčíte karmu a o to více hřešíte! Proto všichni lékaři a léčitelé jsou služebníci pekel. Protože jednak za své služby berou mzdu pekel a za druhé jejich dílo se stejně jednou zkazí. Ještě jsem neviděl vyléčenou chřipku na 100%! Sice mohou potlačit příznaky, mohou udělat mnohé, ale to je jen dočasná iluze. Příčina nebyla vykořeněna. A ta příčina je, že jste Ducha zaprodali peklu. Peklo vám nic neodpustí, upíšete se mu, máte se dvacet let OK, něco si vyděláte něco si zařidíte, a pak to přijde. Všechno se to zkazí. Dnes kdo chce být zdravý musí platit, a kdo je nemocný musí taktéž platit. Prima dvojtý Bič. Vaše nemoci pramení z neúměrné práce, z civilizační práce a hlavně stresu. Duch je vězněn jako v kleci protože vy se ve své nevědomosti ztotožňujete se svým tělem a jeho potřebami i se svou myslí plnou žádostí a tak tu musíte kmitat o sto šest a míza života věčného teče do žil pekla. A proto Duch volí raději zničit tělo dřív než by propadl peklu celý. Jak to funguje? Upsali jste se peklu a sloužíte mu, bohužel jaksi nestíháte plnit pekelné normy, stárnete a peklo vám nic neodpustí. Tak padnete vysílením. Pokud toho máte dost, použije peklo nemoc, abyste se dali do pořádku, ale vy se z té nemoci musíte vyplatit svou mzdou. Peklo je moc vychytralé. Např. upíšete se mu na 3 roky pohody a 200 000. Prima po třech letech dostanete takovou nemoc, že těch 200 000 promrháte na operace, a nakonec vám nezůstane nic a umřete stejně jako vysáté trosky. Pokud jste těch 200 000 utratili, tak se holt musíte upsat i na další život! Nemoc je iluzí, vaše tělo je iluzí a vy se trápíte zakletí ve svých iluzích.

Kristus osvobozuje Ducha! Nezajímají ho žádné jiné nicotiny a tělesné a psychické poruchy. Duch sám má moc se s tím vypořádat, ale je zmamlasen v nevědomí. Takže o své moci neví. Zdravý duch má zdravé tělo! A není možné jinak, protože by to bylo nedokonalé dílo Otce! Pokud máte nějaké problémy, zahoďte vše stranou, protože peklo si vás už přivlastnilo a dejte se na pokání abyste mu stihli uniknout včas, jinak se budete muset znovuzrodit do stejného srabu a odmakat si pekelný dluh... odmakat... spíše navýšit! Proto vám Kristus říkal... nepečujte o žádné tělo, ani aury, ani čakry, ani duši, nestarejte se vůbec o svůj zítřek, ale v prvé řadě hledejte nejprve království nebeské a vše vám bude přidáno! Vy však toto nedokážete, protože nevíte, že každé vaše tělo zde je jen iluzí! Ležíte někde na pekelném áru v mdlobách a zdá se vám černá noční můra. Toto co říkal Kristus dokáže jen člověk jež to poznal! A dokáže to se smíchem a s radostí, protože klam byl prohlédnut. Co by tady dělal 3 roky na víc. 3 roky by se tu mamlasil v takovém hnusu a přitom na něj čeká doma celé království. Proč by musel otročit v pekelných hrách když je ve skutečnosti král?

A proto čtěte Bibli až se vydáte na poušť. Jinak vám to na nic není! Kristus nebyl na žádném dřevěném kříži, nikdy vedle něho nebyli dva zloději jak si to představujete vy. Nikdy Kristus nebyl uložen na 3 dny do hrobu tak jak si to představujete vy a nevstal z mrtvých tak jak si to představujete vy. Bible je duchovní kniha pro zasvěcené a skutečné hledající, nikoliv levná pohádka pro ustrašené dušičky! Zapomeňte na obrazy i na krucifix... to vyrobili takoví tupci a slepci jako většina pomamlasených dnes! I ti co mají stigmata, jsou jen podvodníci a služebníci pekel, protože ti co poznali, vědí o tom své! Proto ani já nebudu řešit žádné vaše zdejší snové problémy! Jasný! Osvoboďte Ducha, probuďte se a bude po všech problémech. Poznejte že jste Synové Boží, vyneste svou duši na světlo, a peklo i se svým vyděračským byznysem se bude třást jako osika před vaší zářivou mocí! Raději se samo vrhne do smolného a sirného jezera kde se bude dobrovolně smažit naž aby zakusilo váš hněv.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

24.04.2003