Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Nelíbí se mi jak tady pořád šiješ do vegetaríánství, já sám jsem již deset let vegetariánem, cítím se skvěle. Vyladili se mi energie a baví mě s nimi pracovat. Od té doby mám i mnoho duchovních zážitků. Šiva-Déva.

Odpověď: Sám jsi v pekle proto jiné poskvrňuješ. Sám jsi se odsoudil a přikoval k vegetariánství protože ze strachu o své "já" na něm lpíš a ze svého srdce tedy hněv vynášíš na tento svět. Proti tvému duchu něřekl jsem přeci nic. Sundej tu zasviněnou nálepku co sis od pekla koupil a budeš volný jako pták. A tak ti říkám vegetariáni jdou po smrti do pekla, všichni duchovňáci jdou po smrti do pekla, ať jsou to Kršnovci, nebo Jehovisti nebo vesmířani, nebo narkomani, všichni jdou po smrti do pekla. Jdou na soud věčného utrpení, protože si to sami svobodně vybrali a nehledali nejprve království nebeské.

A proto pravím tobě, zde v království, není nikdo vegetarián ani žádný jiný potřeštěnec, protože tu nikdo neví co vegetariánství je, co je tím masem, co je smrt, co je nemoc, co je zdraví, co je strach, co je láska, co je dobré a co špatné či hříšné ani co je Bůh! Zde není nikdo otráven tím zakázaným ovocem vědění dobrého a zlého.

K čemu ti to vegetariánství je? Dožiješ se o pár let víc nebo míň, o pár let navíc budeš zaprodávat Otce peklu. No to je prima vysvědčení. Amen pravím tobě, už máš pomíjivou odměnu svou. Čeká tě smrt a další peklo.

Je úplně jedno co do svého břicha nacpeš, protože to jde do hnoje a ducha se to ani nedotkne. Ale ty abys to tam mohl nacpat, musíš jít a vydělávat. Abys mohli vydělávat musíš odsunout království nebeské na druhou kolej! Nemůžeš sloužit dvěma pánům, sedlat dva koně, napínat dvě tětivy. A tak ti říkám že se rouháš Duchu svatému a sloužíš nejprve svým potešením a zájmům místo abys hledal nejprve království nebeské ve kterém ti bude toto vše co si tu trapně obstaráváš navěky přidáno.

A tak říkám že zdravou výživu distribuuje jen peklo. Protože za vším je tvůj strach. A strach otvírá peněženky. Strach a žádostivost roztáčí byznys i karmu. Bojím bojím, nesmím zabíjet zvířátka jsou chudáčci, jinak budu špatný a stihne mě trest! Za vším je jen tvoje ustrašené ego! Hřích je jen ve tvé mysli a pramení ze zakázaného ovoce, které jsis musel rovněž koupit. Je jedno jestli spořádám sto prasat nebo sto fazolí azuki. Otec je vším! Všechno je svaté a čisté! Kdyby to nebylo, tak by byl Otec špinavý! Důležité je nezaprodat kvůli svému zravíčku Otce peklu plného strachu a povinností. Nespoutat jeho svobodu i ducha v tobě pro doživotní obskakování a otročení potřebám toho pomíjivého pytle zapáchající kůže jež nazýváš tělem! Očisti nejprve své srdce dnes od nepravostí, než abys marně očisťoval 90 let své tělo či napravoval a budoval hezčí karmu svému egu! Jinak bych ti rád řekl, že aby sis mohl dát ten talíř svého orientálního vego-žrádla, musí být lidem v jiných zemích zabrána půda, musí se na nich uvalit otroctví a musí tvrdě pracovat jen za kůrku toho chleba se salámem, který se ti jeví jako nezdravý. Takovou očistu můj Otec neschvaluje!

S čím že si to hraješ? Jen s pocitama, jen s myšlenkama, jen sám ze sebou. Jen ego s egem si hraje. Lidi jsou jako dětičky. Akorát, že teď nepotřebují žádné materiální hračky. Je to prima byznys, nic se nemusí vyrábět, stačí zasvětit a naučit lidi si to představovat a následně představy vnímat a prožívat. A tak se vivinuly techniky imaginace a vnímání toho co si vytvoříte. Prima jak se nechat vodit za nos za drahé peníze. Ego si hraje na malého Bůžka. Ovšem jen ve sféře snů, jen tam. Všichni skončili na hřbitově jako staré zcvrklé trosky a proto říkám, že vše co souvisí s tvým "já" je klamné, ať by to byly čakry nebo aury čí jakékoliv jiné zážitky. Tvé "já" neexistuje, jak by mu mohl někdo dovolit aby si hrál s nějakou energií? Jak by Bůh mohl najít nějakou iluzorní dušičku za nějakými jejími hranicemi oddělenosti a učit ji pracovat a krmit její "já" na úkor království nebeského? Ono žádná energie ve skutečnosti není nebyla a ani nebude. Nemá totiž zdroj ani příkon. Na konci vše chřadne a chřadne, rozkládá se a umírá. Proč marnit čas? Asi se tu pekelné síly snaží lidi všemožně zabavit a upoutat jejich pozornost jen aby nehledali nejprve království nebeské.

Nezajímají mě tvé zážitky ani jiné snové halucinace tvého "já". Zde v království je vše tak jak je, a není třeba zavírat oči aby to bylo krásnější! Šiva-Déva... to je co? Kašpar maškarní? Hm... v pekle mají masopust a jen Lucifer může mít masku Boha.

Obyčejná Nula


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

21.04.2003