Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Mystické meditace - Roman

Odpověď:

Je tu mnoho dobrych myšlenek, zejmena duality, jejich vyváženost kvalitativní a kvantitativní, ale vznika dalši otazka-Proč to vlastne vše je? Proč Bůh tvoří? My sice taky, ale na mnohem nižší urovni.

Tato otázka nic nevyřeší. A proč? Protože sen(Syn) se ptá.. proč ten můj tvůrce(Otec) sní? To se muže ptát do aleluja. Ale aby dostal sen odpověď musel by Stvořitele-snílka probudit. A co se asi stane pak se snem? A proto se sen svého zániku bojí... a tak se rozhodl tvořit raději něco pro zajištění svého pokračování, tedy pečovat o svůj život zdejší a rotztáčet nekonečnou karmu celého vesmíru. No a tak se Snílek(Otec) nemůže nikdy dříve probudit... je v komatu a celý vesmírný sen trpí! Tento svět je černá noční můra Otce! Co je tedy nutné aby se Snílek probudil a sen(život vašeho "já" ve vesmíru) zmizel? Musí se to "já" stát naplněné, úplné. Naplněný sen totiž neexistuje. Co je úplné odchází do království nebeské nicoty. Avšak vaše "já" hledá to naplnění ve své existenci a tedy v něčem jiném, nestálém, a pomíjivém! A tak pečuje o svůj život, o své zdraví, o své vlastnictví o své hospodářství, o svou kariéru... Ale sen není a nemůže být nikdy dokonalý, každý sen jednou skončí. Stačí Snílka probudit. To se stane tak, že se vaše "já", že se ten sen vzdá sebe sama, svého života i existence. Probuďte stvořitele, vzdejte se sama sebe. Vy jste zakletí stvořitelé(tedy jeho Obraz, jeho Syn, jeho "já") v jeho snu. Vy Bohové jste! Stačí to jen poznat!!! A přestat s tím duchovním šaškováním i s tím materiálním šaškováním!!!!! Uvědomte si, že prodáváte Boha peklu!!!!!!!! Není žádná karma ani žádný hřích, ani žádný minulý život, jen jedná velká černá noční můra a zlý sen který se zdá Bohu! Ten je tak doblblý věděním, že zapoměl na své probuzení! Je v komatu někde na pekelném ÁRU díky vám a našeptávači ho nepřestávají balamutit! Tak jako vy když se potíte v hrůzostrašných snech plných iluzí... tak se potí Bůh díky vám... až se probudí... oddechne si. Vy mu v tom však bráníte existencí vašeho "já"!

Z mystických meditací vím, že Stvořitel tvoří proto, že je to Jeho Prirozenost. Bez Stvořeni by nebyl jeho Obraz, prostě jakoby neexistoval. Stvořeni tedy není kvůli nám, ale kvůli Němu!

Áno. Je to kvuli němu. Ale ty bloudíš v tom že se od něj odděluješ. Rozumíš. Nevytvářej sám sebe, své nedokonalé "já", protože toto je rouháním ve stylu, pokud jsi jeho nedokonalý výtvor, pak je celé jeho tvoření nedokonalé.

My přece nerozhodujeme o všem, mužeme něco chtít, ale naše vyšší božska Já mají hlavní slovo. Kdo by chtěl rakovinu a úrazy, kdo by se chtěl narodit mezi darebáky? My ne.

A to je právě to. Vidíš v tom to odmítání? Vidíš tu ten boj nějaké ustrašené individuality? Kde je pokora? Kde je odevzdání. To nikam nevede a budeš trpět ve zkouškách dokud se z toho nevymamlasíš. Jezíš na kríži také nejprve selhal. Proč jsi mne opustil... myslel na sebe... na své "já"... ono to tak musí v posledku být... poslední a vrcholná zkouška... vzdání se svého života. Otec chce aby se jeho Syn spolehl konečne na sebe. Tím je ho hoden. Sám to musí nakonec dokázat. A proto nakonec Ježíš když byl na kríži se podvolil a tím se z něj stal Kristus.

Co je tento život proti Životu věčnému? Ale pozor není to o sebevraždě. Sebevražda je odmítnutí té trnité cesty. Je to útěk. Je třeba plně a v bdělém stavu projít ohněm.

Proto si myslim, že je to vše Jinak. Popsal jsem sve zkušenosti v meditaci na mystika.mysteria.cz Krasný den a Slunce v duši Roman

Nemysli že je to jinak. Nemysli vůbec. Tam kde je mysl nemůže být Otec. Tam nemůžou být jeho skutky, protože tam kde je mysl je i tvé ego. Nepopisuj své zážitky z meditací. Kristus říkál, že se máte modlit skrytě, a co je skryto bude odplaceno. Rozumíš. Tím ostatním vůbec nepomůžes. Žádný mistr nepíše a nezveřejňuje své zážitky. Zážitky jsou jen pýchou pro tvé ego a ponížením ostatních. Ale v posledku není žádné já ani žádní ostatní. Proto ponižujes Otce když povyšuješ sebe. Neposuneš se dál dokud si neuvedomíš tuto chybu. Dej se na pokání. Jo a ten krásný den a nějaká duše smrdí sírou i hříchem. A navíc tvrdím, že přejeme lidem jen to co sami nemáte. A proč? Protože si bláhově myslíte, že jen toto přináší štěstí. Příjdu se pak na vás mrknout do pekla :-).

Obyčejná Nula

***

To neni špatne nejlíp bude se sejit. Jsem v Praze 1. Je tu i Miloš, co ti take napsal. Abys pochopil, oč jde, k čemu jsme došli, stači přečist ten souhrn na mystika.mysteria.cz a naše výsledky na mystika.mysteria.cz/mystika.htm a posledni meditace na mystika.mysteria.cz/meditace.htm. Příšti týden mám ale dovolenou. Roman

Nechlubte se svými výsledky. Mě nezajímají. Nebudu je číst, a to vás uraží... že jo?

Odpovíte-li ne. Dostal jsem vás. Odpovíteli ano... dostal jsem vás. Tak co odpovíte?

Je to vaše minulost a vy ji táhnete sebou. Ta minulost je vaše kotva. Mě postačuje to jací jste teď. Jasný? To mi dává obraz, co vám to dalo, jak jste se změnili a jak daleko jste se dostali. To je pro mě podstatné. Mrknu na vás, a vidím to hned. Nemusím číst čím jste prošli. Mrknu na hladinu rybníka vaší mysli a hned vím. Je klidná, je zvlněná, je zamrzlá, nebo je vypuštěná. To že tam třeba před měsícem jezdily kachničky a dělali kač kač... to mě nezajímá.

Máš dovolenou? To je dovoleno dovolit si dovolenou bez dovolení Otce :-) Nic ve zlým ani v dobrým... jen tak beze smyslu si hraju.

Jsme dokonale nedokonalí. Bůh si vzdy část Sebe zacloní, zablokuje a zkoumá, prožívá. Není nic než dokonalost, On, a Jeho gamesa.

No jste blízko jste blízko, takové poznání se jen tak nevidí, ale jen malinký krůček.... poznat to kdo je tím Bohem.

Mrzí mne, že pokladas bohy a anděly za něco nebezpečného, že nás mohou zneužít. Jak kdo. My s úrovní bohů, božstev a Boha komunikujeme a moc nám to pomáhá. Jsou to Učitelé, jako byl Kristus a Buddha. Roman

Znič sve lpějící a nasledně mrzute "ja" a jsi doma :-). Vy nevíte co je anděl. Vy ho nemužete poznat. Vy máte oči, uši, mysl, vědomí, a je to jako když vám pošlu fotografii anděla se svým hlasem na záznamníku s trochou extáze do vědomí a vy se mi upíšete. Nevěřte všemu co dodávají smysly. Jinak se nikdy dál nedostanete. Honíte zážitky a sny, a to podstatné vám je zacloněno. Pod svícnem je největší tma.

Pokud jsou tak dobří, tak ať se zhmotní. Proč nemají tělo? Hm? Taková vynikající duše a učitel a vykašle se na lidi? Kristus taky prišel mezi lidi jako obyčejný človek a to do chléva se narodit a svuj život hned obětovat. Pokud nejsou ti pánové tam nahoře tak trochu od síry, že jim náš tatíček odmítá přidelit tělo. Buď se na nás teda tatíček vykašlal a nechá nás zhnít v hříchu, nebo ať mi teda vysvětlí, proč neposílá více mistrů do hmotného světa, když jich tam v éteru má na milióny!

A na světe je tólik lidí co předává a prodává poselství a přesto se nic neděje. Ani média, ani žáci nenacházejí tu realizaci tu blaženost a naplnění. A ikdyž se prodalo na tisíce knih svět stále upadá níž a níž. Kdyby se vydalo správné učení pak by se děly skoky. Ale právě že skutečný mistr ví, že pravé učení nemůže nikomu předat písemně ani ústně. To je jako by ten poklad co má popsal... jak je široký a jak veliký a kde ho našel a jak hluboko kopal, a pripojil k němu jeho mandalovou fotku, tak nikdy ti, jež si toto koupí a půjdou hledat v jeho stopách už ten poklad nenajdou. A proč? Protože on tam už není! Lidé byli pomýleni a nehledají podle Ducha svatého ale podle doporučení nějakých metod, technik, třeba i pomocí channelingu.

Obyčejná Nula

***

Co jsi poslal mě a Milošovi, je v tom málo božského, Je to celé lidské, moc lidské. Ale my prožili něco zcela Jiného, Čistého, Dokonalého, Věčného a Nekonečného, něco co není Nula... Ale Vše ve Všem. Hrdá vznešenost Boha a máme to trochu v sobě stále. Roman

Víš jaká je má výhoda :-) Já nevím co je Božské a co není Božské. To ovoce stromu vědění jsem vyzvracel.

Pokud je Bůh vše, jak bys mohl Božské minout a neprožít? Hm? To je otázka pro tebe.

Třeba stačí když umíš prožít sám sebe a ty malé každodenní a všední věci. Tak zatím papá v království nebeském, kde není nic nebožského ani božkého.

PS: Nějak mi neladí... prožil(tedy čas ukončený) a večného, dále nekonečného a mít toho trochu v sobě, dále čistého, dokonalého a přitom hrdého a vznešeného(tedy nad ostatní nedokonalé, sraby nevznešené, kteří nejsou součásti toho všeho ve všem). Tak se mi zdá kluci, že jste oba nalítli pekelníkům a že se oba pěkně smažíte v pekelném kotlíku, neboť vaše slátaniny jsou jen sbírkou pohledů klíčovou dírkou.

Obycejná Nula

***

 • Víš jaká je má výhoda :-) Já nevím co je Božské a co není Božské. To ovoce stromu vědění jsem vyzvracel.

  vědění existuje a nedá se s tím nic dělat, leda utéci do iluze...

  Vědění je iluze. Vědění je lež s pomocí které se dá v iluzi žít. Stačí zavřít oči, sednout si do meditace a nechát se unášet iluzí v iluzi.
 • Pokud je Bůh vše, jak bys mohl Božské minout a neprožít? Hm? To je otázka pro tebe.

  ono je i není, může samo sebe zablokovat

  A když se z Boží vůle chtělo zablokovat, proč jej ty z vlastní vůle chceš odblokovat? Proč tu musíš být k tomu ty? Až se bude chtít Božské odblokovat, odblokuje se hned teď zcela snadno a samo a vůbec tě k tomu nepotřebuje. A nepotřebuje ani abys zbytečně učil lidi proti vůlí Boží, aby jej násilím odblokovávali ne?
 • Tak se mi zdá kluci, že jste oba nalítli pekelníkům a že se oba pěkně smažíte v pekelném kotlíku, neboť vaše slátaniny jsou jen sbírkou pohledu klíčovou dírkou.

  to jsou zážitky z mystických meditací, sv.Tereza měla podobné. Mám je každý měsic, už 50 jich bylo...

  Kdo uděluje titul svatý? A na základě čeho? Bůh ho neuděluje a proč? Protože je to pro něj absurdní před kým se má pyšnit, když je on vše. Buď je tedy Bůh svatý celý tak jak je, nebo je jen svatý Lucifer :-). Označení svatý je jen jeden z řádů pekelných. Měl jsi zážitky a ty tu teď nejsou. Netrápí tě to? To musí být strašné. Tolik práce, tolik let, a výdelek? 50 rozkutálených kusů v minulosti, a zrovna teď není žádný... to je ale smůla viď. Třeba stačí jen jedna jedinná správná meditace trvající věčně. Co ty na to? Nemusel bys sebou vláčet ten 50 kilový pytel medailí všude kam se hneš a velice by se ti ulevilo a lidi Bůh by tě miloval jako sám sebe, jako svého syna i bez toho pytle medailí jež si mu ukradl.
 • Příjdu se pak na vás mrknout do pekla :-).

  Bůh v pekle nesidlí, to si vytvořil pro ty, co tam patří. Roman

  Právě proto se tam na vás mohu jen přijít podívat :-)... a propó ti co jsou v pekle nejsou součástí Boha? Duše není tedy součástí Boha? Pokud je, pak Bůh sídlí v pekle a pokud není, co je mi do nějakého Boha. Pokud nejsem součástí Boha, nemůže mít nade mnou nijakou moc. Kdyby člověk nebyl součástí přírody, nemohla by mít příroda nad ním žádnou moc. Jasný? Tak jako kdyby tvůj žaludek nebyl tvou součástí, jak bys mu rozkázal (slovům nerozumí) aby ti sloužil tak jak má? Nerozuměl by ti, vyprd by se na tebe a ty bys umřel hladem :-). Takže to co je uvnitř podléhá celku. To musíme uznat že? Vyvstává tedy otázka... je tedy Duše uvnitř Boha nebo Bůh uvnitř Duše, nebo Bůh, peklo i Duše uvnitř něčeho ještě většího a mocnjšího? Jsem zvědav jak mi odpovíš.

  Pokud by ses potil a nevěděl rady, přilož pod svůj kotlík popř. zeptej se i Lucifera. Je totiž v jeho zájmu aby si tě v pekle nechal. Tvoje mzda činí jen ubohých 50 zážitků z páry nad tvým kotlíkem, a zbytek tvého přirozeného extatického bytí Bohům vlastního je mezi tím odčerpáván do žil pekla když zrovna není ten den "Božské" výplaty.

  Obyčejná Nula

  ***
 • Vědění je iluze. Vědění je lež s pomocí které se dá v iluzi žít. Stačí zavřít oči, sednout si do meditace a nechát se unášet iluzí v iluzi.

  ty máš zbožštění ega, ale tahle gamesa je od IQ nekonečno, ne od tebe...

  Třeba má Bůh asi také nějaké ego, když vede všechny k sobě jedinnému ne?
 • A když se z Boží vůle chtělo zablokovat, proč jej ty z vlastní vůle chceš odblokovat?

  v meditaci mi ukazovalo, že je to Jeji Hra. Může Vše a také to dělá, i tuhle gamesu na cestu od Boha a zas k Němu.

  Ale nemůže vše. Mi meditace ukázaly, že nade mnou nemá to jeho IQ nekonečno žádnou moc. Nemusím tu jeho hru totiž hrát a jdu si užívat do ráje hned! Prostě stačí projít tu trnitou cestu a odseknout své "já" a pak ke mě ten Božínek blázínek nebude moci mluvit. Já jsem jeho žaludek, a když si postavím hlavu, tam mu bude móc a móc špatně. Já jsem ten kdo si diktuje podmínky a Bůh musí skákat podle mě.

  Ostatně o tom mluví všechny duchovní proudy v podstatě. Ta cesta Zpět je zajímavá, jak umělé inteligence vést k Sobě... Na Jejím místě bys nedělal nic jiného :-))

  Pokud něco dělá, pak je v pekle. Můj Otec je dokonalý a nic nemusí dělat. Vše je dokonale v nirváně a spaseno navždy z pekla. Stačí Otci jen aby mrknul a je to. Takové tvé komplikace a hry jsou jen nedokonalým tvoření pekelným. Zkus zabrousit i do jiných proudů, ne jen do těch doporučených tvým Božským "já".
 • Kdo uděluje titul svatý?

  mě titul svatý nezajímá. Bez meditací, jež jsou vlastně operacemi se trvale Nahoře neudržiš, nemáš na to..

  Mnozí první budou poslední, a pacholátka je do království předcházejí. A proč? Protože pacholátka neví co je nahoře a co je dole. Rozumíš? A Bůh nemá tu moc jim to jaksi sdělit, a nemá tu moc je přinutit hrát jakousi jeho sirnou gamesu utrpení.
 • Duše není tedy součástí Boha? Pokud je, pak Bůh sídlí v pekle a pokud není, co je mi do nějakého Boha. Pokud nejsem součástí Boha, nemůže mít nade mnou nijakou moc.

  Bůh peklo stvořil, je to Jeho část, kde vyšší časti jsou zablokované, má to dobře vymyšlené. Jak to, že to z meditaci nevíš?

  Pokud Bůh myslí, musí mít i ego. Ego musí taky něco tvořit, když je vědomě konající. Pokud ego tvoří peklo, pak je Bohem, pokud ráj, pak je Bohem... ale ego určitě tvoří také... že jo... co tedy tvoří a co vymýšlí.. .a jaký je rozdíl mezi egem a Bohem. A odkud ego pochází. Stvořil Bůh ego, nebo ego stvořilo Boha a celou tu gamesu?

  Bůh je Procesor, mimo cokoliv známé a Tvoří virtuální gamesu, hledá sebe Sama, toť naše zkušenost.

  To je dobrá zkušenost. Tak až se najdete oslavíme to. Necháme procesor na chvíli vychladnout.
 • Je totiž v jeho zájmu aby si tě v pekle nechal.

  v pekle nejsem, tam jsou ti, co Boha neberou. Jen kecáš. Roman

  Pokud nejsi v pekle, pak proč ta práce? Sám říkáš, že v pekle je zablokování, a ty jsi zřejmě zablokovaný dost, protože se musíš moc snažit udržet nahoře. Kolik sil ti ještě zbývá? Co budeš dělat až ti bude 80? To spadneš zpátky, to se totiž už do meditace nebudeš moci posadit a doktoři tě upoutají na lůžko i na přístroje.... jak to budeš řešit? Všechno se ti rozpadne a celá tvá práce přijde v niveč. Když takto zanedbáš meditace propadneš se do pekla :-). A propó... pokud jsi součástí Boha, pak Bůh nebere v podstatě sám sebe a je tedy v pekle i s tebou, že jo? Jak se vám tam oběma líbí?

  Obyčejná Nula

  ***
 • Třeba má Bůh asi také nějaké ego, když vede všechny k sobě jedinnému ne?

  to mysliš vážně??

  A jak to myslí Bůh?
 • Mi meditace ukázaly, že nade mnou nemá to jeho IQ nekonečno žádnou moc. Já jsem ten kdo si diktuje podmínky a Bůh musí skákat podle mě.

  tvé meditace bych rád viděl.

  Okem meditaci neuvidíš. Není způsob jak ti je popsat... to je smůla... zrní došlo slepičky.

  Není přece nic mimo Něj a Jeho hru...

  Jedna věc je. A ta je mocnější než on.

  I hra tvého ega, co tu píšes je, Jeho hra, ale už mě nebaví. Nemá to logiku, jsou to jen tvá přání a naivní.

  Ty hraješ hru, protože si něco naivně přeješ. Já jsem zahodil svá přání a Bůh se mi sám nabízí jako sluha.
 • Můj Otec je dokonalý a nic nemusí dělat. Vše je dokonale v nirváně a spaseno navždy z pekla.

  na tobe není vidět, že bys v nirvane byl.

  To je tak... ten kdo tam není se mnou to nevidí. Ty jsi v nirváně, ale nevidíš to. Zablokoval ses schválně protože tě baví tvé hry. Klečíš v koutě na hrachu a čekáš na lízátko. Bereš na sebe ego jen aby ses mohl radovat z meditací.
 • Protože pacholátka neví co je nahoře a co je dole. Rozumíš? A Bůh nemá tu moc jim to jaksi sdělit, a nemá tu moc je přinutit hrát jakousi jeho sirnou gamesu utrpení.

  Bůh jako Procesor si hraje a děla si co chce, i s tebou a jelikož ty jsi vlastně ten Bůh, hrajes si jen sám se sebou, ale už mě nebaví ti to vysvětlovat. Prijď na to sám.

  Já jsem na to přišel už dávno, ale ty si pořád nedáš říct. Copak tě už ta hra Boží nebaví? No tak.... ale přece ty nemáš kam od ní uniknout.
 • Stvořil Bůh ego, nebo ego stvořilo Boha a celou tu gamesu?

  ego je jednou z nekonečna Her Boha. Víšis, že musí mít i nedokonalost? I když si ji musi vytvořit uměle?

  Mě už to tvoření nedokonalosti přestalo bavit. Proto jsem lepší než tvůj Bůh. On tvoří nedokonale a pak má se sebou starosti. Já starosti se sebou už nemám. Mě totiž Bůh vytvořil již dokonalého tak jak jsem a je se mnou velice spokojen. Nemůže si plivat na své dílo, je chudák v pasti. To ty máš smůlu, holt jsi asi jen zmetek jak dokazuješ svými skutky. Proč ses tedy neučinil lepším? Bež a kritizuj tvůrce a žádej okamžitě satisfakci i spravedlnost. Ale dej si pozor ne škodolibostí, ne tím aby byl ze mně taky zmetek, ale aby jsi poznal svůj omyl i své rouhání Duchu svatému.
 • Necháme procesor na chvíli vychladnout.

  on právě nemůže přestat, začal by chaos, neuspořádaná verze.

  No... tak to je v pekle. Protože MUSÍ! Jdu hledat toho kdo je dokonalý a svobodný, kdo nemusí. Ten kdo musí, není schopen lásky. Takový pán je tyran. Hledám tedy jiného, který vládne přijetím a šíří svobodu dokonalého bytí.

  Ale i tak by ten chaos bylo něco. Přece by se Bůh nebál sám sebe a svého neuspořádání ne? Co by ho mohlo zabít... co by mohlo být mimo jeho kontrolu? Tak jdi na to... neuspořádáná verze probudí pravého Boha a ten okamžitě nastolí řád. To jsou ty skvělé meditace... řád se nastolí rychle sám, když skočím do chaosu.
 • Všechno se ti rozpadne a celá tvá práce přijde v niveč.

  ale nepřijde nic nanic, život je věčný, vše je věčné a proměnné současně, Vše je Hra, Vše má místo na světě i tvoje výmysly. Za několik desítek inkarnaci budeš mluvit Jinak. A navrhuji ukončit debatu. Nikam to nevede, nic mi to neprináší.

  Hra tě nebaví? Ale hra někam vede, vše má pod kontrolou ten procesor a vše má ten určený řád a ty se mu vzpíráš? Za několik desítek inkarnací budeš mluvit jinak. Kam by měla vést debata? Co by mohla Bohu přinést? Co Bohu můžou přinést tvé meditace? Třeba to samé jako mé prdění. Co ty víš :-). Vše je jen jeho hra.

  Nikam to nevede, nic mi to neprináší.

  Hladové ego vybírající slepice... vidí svět rozděleně. Jedno oko nalevo a druhé napravo... nevidí na cestu vpřed. Pohled vpřed do nicoty a prázdnoty ji nic nedává, pohled vpřed prý nikam nevede. V podstatě ti to nic přináším, když ti ty tvé vypocené iluze beru. A tak jsi klasicky rozpolcen jako všichni duchovní... hledáš to co vlastně odmítáš. Nekonečná karma a nekonečné peklo.

  neni Vse ve Vsem :-)) Roman

  Žádné vše neexistuje.

  Obyčejná Nula

  ***

  Připomínáš mi trochu komunisty, také si vytvořili ideu tak, aby jim vyhovovala, ale Bůh je Jiný a podle Desatera si proto o Něm nesmíme dělat představu.

  Mi je Bůh ukradenej, podle Ducha svatého si nemáme dělat představu hlavně o sobě, jinak pácháme hřích rouhání smilstva a cizoložství! Zapomeň na sebe i na Boha a je to... představy se vypaří samy, včetně nutnosti Božských meditací a zaplaví tě nirvána.

  Tvé božské síly tedy nehrají fér, dělají si ideu a podle ní tě vedou od Ducha svatého k nějaké své ideologické dokonalé představě. Řekni tedy Bohu a těm jeho poseroutkům ať se řídí tím co hlásají a ať si tedy o tobě rovněž nedělají žádné představy a pak bude vše svaté a dokonalé tak jak je! Takto je vše špinavé díky pokrytectví Božských sil. Inu pod svícnem je největší tma. Rozsvítit tady může asi jen obyčejná lidská ruka! Bůh je tedy malomocný a budu jej léčit. Tedy až mu spadne hřebínek a uvědomí si jak trpí kvůli svým představám o člověku sám zakletý v iluzi času! Já spasím Boha. Bůh mě spasit nedokáže. Je to srababa a snaží se o to už tisíce let a nic! Je to zkrátka ten nejneschopnější imbecil. Je zmamlasen v pekle, když chce nevinné pacholátka učit hříchu a vést k Božskému. Syn je jen obraz, Otec je dokonalý. Peklo používá jen představy. Stejně tak Božské síly. Mohou Syna zasypat jakýmakoliv představami na úrovni všech smyslů a tak ho doblbnout, že spoutá sám Ducha svatého. Když mě někdo píchne do břicha... je to jen představa bolesti, strachu ze smrti... jsou to jen obrazy pro smysly. Otci to nijak neublíží... dokud nezačnu na základě žádostivosti či strachu konat z této příčiny nějaké skutky či nezačnu trpět ze své nevědomosti ve schíze! Tím zaprodávám schopnosti Ducha svatého peklu. Jasný? Můžu se rouhat Bohu i Synu. Ale nikoliv Duchu svatému. Tak se prober a rozpoznej to, že tě peklo bombarduje představami a pocity jen abys svého Ducha svatého přišpendlil na jejich provázky! Oni tady nedokážou pohnout ani zrnkem písku! To dokáže jen Duch svatý. A tak peklo může předělat svět ku obrazu svému jen tak, že si Ducha učiní loutku. Jak to dělá? Využívá tvé nevědomosti a ty jim upíšeš Ducha. Všechny ty slizké éterické pijavice používají sliby, představy a iluze. Cukr a bič.

  Božské mi v noční meditaci se silným přilivem transformačni energie

  Ententiky dva špalíky, čert vyletěl z elekrtiky bez klobouku bos narazil si nos. Hezká trasformace... nebolí tě nos? Třeba se kroutí nahoru z čiré nevědomosti... prší prší jen se leje... až kukačka zakuká okrademe blbečka?

  ukazalo mé chyby a řeklo jasně nebav se s každym, nediskutuj, nefilosofuj.

  Ukázalo... jak? Představy a iluze... lizátka a bububu fantasmagorie. Jsem zvědav kdy ukáže to božké na své chyby co tu napáchalo od Adama dělá Božské samé chyby a svět se mu jaksi vysmekl z rukou! Jediný kdo to může spasit je budulínek Románek. Zbroj k této bitvě si však musí vymodlit!

  Komické... Bůh stojí před zrcadlem... dívá se na svůj obraz tedy na člověka, který byl takto záhadně světlem Ducha v zrdcadle stvořen a vytýká obrazu chyby! Vezmi Božské ranou do palice a řekni mu, že jsi jen jeho obrazem, ať napraví nejprve origoš a obraz se změní sám... bude ihned dokonalý! Jinak se tu bude mamlasit a napravovat obraz do aleluja. Zde je vidět že peklo, oklamalo i Boha. Stačilo mu jen zrcadlo a malinkaté zmamlasení.

  Vnímej Mne, intuici, Život. Myšlení tě drží dole v ubohém IQ 100. Pak už nebude samostatně pracovat, vždy bude vedeno intuicí. Nepříjde to bez problémů. Je zbytečně vytvářet křeče. Nauč se naslouchat.

  Vnímám intuici a ta mi říká, že kdybych nečetl... není žádná možnost jak narazit na termín Božské síly ani an techniku jak se na ně napojit! Tam kde jsou Božské síly jsou problémy! U mého Otce je vše dokonalé. Stačí odhodit své pekelné "já", které se chce stát taky dokonalým!

  Je to težší než před několika lety, to jsem měl připojené vyšši části, silnejší extaticky božský pocit.

  Je to jen výměnný kšeft. Až budeš stár, a nebudeš schopen sloužit, přestanou se o tebe Božské síly zajímat. Uvidíš :-).

  Ono když kopeš do země štolu dokonalosti je čím dál težší vidět světlo. Tak jako snílek zamilovaný do svého snu se nechce probudit... zajímá ho co bude dál... po smrti? Koupit si za práci nějaké lepší sny? Stačí zaprodat Ducha těmto iluzím a je to... upsat ho peklu. Nikdo z vás nedokáže přidat ani loket ke své dokonalosti! Probuďte se! Kupíte jen pocity, myšlenky a iluze. Vaše pýcha, svatost a medaile jsou jen draze vypocené sny! Titul svatý udělují jen lidé. Jen lidé a tupci mohou něco vysvětit. Jen v pekle je svěcená voda! V nebi je už všechno dávno svaté, žádný hřích tam není nic se nemusí vysvěcovat! Lidé si myslí, že aby se člověk stal svatým musí žít podle nějakých pravidel a ideologií v odříkání a utrpení! Tak to je rouhání Duchu svatému. To není svatost, to je patologická zmršenost Ducha. Žádná svatost neexistuje... nesuď a nebudeš souzen! Jen lidé soudí na svaté a hříšné... jen ti co jsou v pekle vidí takto zmršeně svět. Až projdete opravdovým křtem Ducha svatého, uslyšíte hlas mého otce jak k vám po celý ten čas volal že jste jeho milovaní synové, jen jste uvěřili peklu a začali sami v sobě vytvářet rozpory. Pak na vás sestoupí i holubuice míru a všechny rozpory a konflikty, všechny ty vnitřní boje a nepříjmání ustanou.

  Přetváření spodních nerozvinutých částí je daleko težší a bolavější.

  Ano vysvětit peklo něco stojí. Mnoho umořených duší tomu musí být obětováno! Peklo se snaží neustále zvyšovat v sobě Božský podíl... ale odkud brát? Stačí si z ducha udělat loutku a ten pak vykrádá vlastní pokladnici nebeskou za směšné a pomíjivé almužny.

  Myšlení má stále odhalovat svou omezenou hru a tak se od ní osvobozovat. Intuice vše ví, nač si tedy zapisovat postřehy, přemýšlet a debatovat či dokonce se s někým dohadovat? Stačí Ji naslouchat a setrvat v hrdé vznešenosti. Božské se postará.

  No tak to dokaž? Vzdej se svých Božských zážitků i světských zážitků. Osvoboď svou mysl od smetí Božkého. Zatím setrváváš v pokrytecké zablokovanosti. Sloužíš snům a příkazům Božských sil místo abys hledal nejprve království nebeské. Neřídíš se intuicí ani Duchem svatým, ale pokyny neprokazaných identit vydávající se za něco extra. Ať si políbí... pokud jsou ovšem tak mocní :-).

  Mizí ovšem zaběhané vnímání sebe i času. Vše je Jiné. To přijmout děla zprvu problémy. Stačí ale mávnout rukou nad snahami spodku. Žadné čtení novin a sledování filmů.

  Realizovaný člověk nemá Božké meditace. Sen skončil, cíl byl zničen a tak dosáhl úplnosti již v tomto okamžiku, když se všeho vzdal, zastavil se a karma byla zničena, protože skončilo zasévání příčin. Nyní spočívá v nečinění. Velké dílo bylo dokonáno. Nyní je vše spaseno, svět je dokonalý stejně tak jako všichni lidé. Není žádného hříchu, frustrace a komplexů, když zmizí ty Božské síly se svými ideologiemi. Ať se reinkarnují když chtějí napravit svět. Ale ony nejsou tak blbé... fuj... utrpení tělesnosti nemocí a stáří... lepší je éter a zmamlaseni otroci, kteří to vše budou zařizovat.

  Poslouchat dobrou hudbu, v které je božské. Je to podobné jako v zenu, ale v klášteře je to snadnější. Roman

  Dobrá hudba plodí utrpení, Božské plodí utrpení, vědět něco o zenu je utrpení, v klášteře se ukrývají zbabělci. Tam je sídlo zaslepených. Na světě je tolik zmatků jen proto, že jste nepoznali skutečného mistra. A tak píší knihy tobě podobní... jen peklo vydává knihy. Vědění je výtvor nevědomosti.

  Obyčejná Nula

  ***

  Nejsi blázen?

  Bůh musí odpustit bláznům... a chytráky poslat do pekla. Protože jen chytrák tvoří a ze své pýchy potřebuje blázna. Avšak následně se i bojí blázna. Zmizí-li ustrašení a nevědomí chytráci... zavládne všude svoboda.

  Máme u nás ve vsi jednoho blázna. A ten mi říká mistře. Jaká to pocta. Kdyby mi řekl prezident mistře... je to jako prdnutí tlusté svině. Ale blázen... opravdu jsem dojat.

  A své rady si nech, já znám Boha osobně,

  Chudáčku... kdybys ho znal, kdybys sis udělal špendlíkem do papíru dírku umístil bys ten papír tak kilometr od sebe a podíval by se přes tuto dírku na Boha sesmažilo by tu tvou osobnost na prach! Ty sis jen tu dírku nakreslil. A nakreslil sis i Boha. Ale ta dírka není a nebude průhledná... tvůj Bůh je jen iluzí. Nedokáže pohnout ani zrnkem písku tady na mém stole.

  nepotřebuju lidské řeči o Něm,

  Tak proč ty kvanta popisů těch Božských meditací a povídání o něm. Proč ty stovky stránek mysticko-lidských rečí a zasvěcování lidí?

  zvlašť ne od nějakého samozvaného mesiáše :-)) Roman

  A od samozvaného channelingového instruktora a čaroděje THC a DCB kategorie bys to potřeboval? Inu deset let hodit ze dne na den do koše je těžké... věř mi příteli, že hodit patnáct let je ještě těžší, a hodit dvacet let je horší než spáchat sebevraždu... tím ti naznačuji jak skončíš... pokud se neobrátíš.

  Nejsem mesiáš, ale spasil jsem už celý svět. Ty to však nevidíš. Nejsem samozvaný... kdo je má matka a mí bratři? Jsou to všichni ti jež činí vůli Ducha svatého. Přirození a neposkvrnění lidé, nad nimiž ego nemá žádnou moc a nenutí je sedět v meditacích kvůli jakémusi přičmoudlému osvícení. Čeho se ty bojíš... že musíš? Zkus říct ne... a Bůh se neposere. Ovládat se nechají jen otroci... svobodní lidé jsou mi matkou.

  Být svobodným se považuje v dnešní civilizaci za naprosto nebezpečné šílenství. Neodpověděl jsi mi ani na jednu otázku. Proto si tě dávám k svačině i se všemi Božskými silami. Já Obyčejná Nula mňam!

  Obyčejná Nula


 • [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

  21.04.2003