Stránka otázek

Odpovědi [Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

Otázka: Takže neuznáváš spolky a sekty. Co říkáš na vesmírné lidi nebo jiné hnutí?

Odpověď: Je to utopie nesvobodných lidí. Všichni jsou stiženi peklem. Neustále bojují se svým strachem. Bojují za své objekty lpění. Jsou to agresoři a násilníci bránící svůj byznys. Nikdy nemůžou poznat království nebeské. Jejich duchovnost je mýtem. Jen dobro, jen láska, jen ideály. Jen jedno. Jen to na čem lpí a ne to čeho se bojí a před čím tedy nesvobodně utíkají. Pořád bojují za to své štěstí jako všichni. Sice jiným způsobem, tedy demonstrují, sepisují petice, pořádají přednášky, vydávají knihy a sbírají další blbce kteří je živí. Bojují se světem takto protože nemají moc a zbraně. Hitler, Stalin, Bush ti moc a zbraně měli. A měli taky svůj ideál svobody a krásného světa. A tak i lidé těchto hnutí, kdyby měli v ruce zbraň tak by ve jménu nastolení míru, harmonie a lásky rozpoutali svou válku k propagaci své perverzní ideologie.

Naustále rozdělují svět ke konfliktu. Jsou to služebníci Satana, ikdyž se schovali pod svícen lásky. Ale lidé mající oko Dharmy vědí, že láska je utrpením a dílem Satana.

Co se týče speciálně vesmírných lidí. Je to ukázkový případ. Všechno krásné a dokonalé. Hezké tváře mimozemských učitelů... samé sny. Hlasy ze snů, vyvolení ve svém snu. Skvělé divadlo. Sami vytvářejí nedokonalost i dokonalost, protože sami nejsou dokonalí. Peklo plodí jen peklo. Vlastní klády přehlížejí a třísky světu vytýkají. Více věcí splácaných dohromady jsem ještě neviděl. Jejich ideoloická fantasmagorie je naprosto komická. Celý svět je šílený, celý svět hoří žádostivostí a tedy nespokojeností. Celý svět trpí ve snách. Jen probuzení dosahují osvobození, míru a nirvány. Důvod proč píšu tyhle stránky je ten že fantasmagorie slaví triumf a pravá dharma je naprosto v rozkladu. Co se dnes prodává za sny... to už konkuruje i Holywoodským sci-fi. A ikdyž budete sloužit těmto fantasmagiriím po deset let nikdy nedojdete osvobození. Vždyť dnes neumí nikdo ani meditovat. Dnes je meditace prostředekem k vytváření vlastních, vnitřních a lepších světů, k vytváření dalších a lepších snů. Ale všechny sny končí a jsou umělé. Ikdybych tisíckrát promítl na zeď diapozitiv, ten obraz na zdi nezůstane večně ani nevytvoří skutečnost.


[Zpět] - [Promluvy] - [Tisk]

19.03.2003