Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Mám zdravotní problém a normálně se stydim ti to říct :-) Jde o nějakou virozu, už dost let se táhnoucí a recidivně se vyskytující tak do půl roka. Dostal jsem ji od tehdejší přítelkyně a je dost intimní. Přece se to nepovleče pořád? Posílám do sekce zdraví, není-li nutné to rozepsat víc. Jo, komdolomata se tomu říká, a podle toho co vim, to neni zas tak ojedinělý, mládež si ráda užívá. Jsem rád, že tvůj web kvete. Čau R

Odpověď: Všechny nemoci jsou způsobené jen strachem. Jen strachem to si zapamatuj. Představ si že nemoc je démon. A démon je jako příživník, parazit. No a strategií příživníka je si najít takovou oběť, která se o sebe bojí. Taková obeť neudělá chybu. Bude se hýčkat, a tak má démon klid a žije dlouho a v klidu.

Ale oběť která se nebojí smrti a nedbá na svůj život, tam se ani démonům nelíbí. To není pro ně ten správný džop. Víš že prostitutky nemají aids ani jiné pohlavní choroby? To jen lidé se nakazí strachem. Máš-li strach už si jako zelený semafor pro démony. Jim nevadí že s nimi bojuješ, živíš je zdravými věcmi... jó těm se to líbí. Moc se jim to líbí. A když to porušíš, už už ti dávají vědět. Člověk do toho spadne lehce ale vymanit se z jejich otrokářství chce kuráž. Jakmile nemoc příjmeš, řekneš si tak ať a vyjdeš smrti vstříct, pak démoni sami utečou. Kristus říkal, nepečujte o svůj život, nestarejte se o to co byste jedli a co pili, o čisté a špinavé věci co poskvrňují člověka. On věděl proč to říká. A když potkal démony ti ho prosili aby mohli raději vejít do stáda vepřů, než aby je zabil.

Smrti se bojí démoni, Bozi, i nemoci a viry. Když se přestaneš opravdově bát ty, pak budeš zdravý. To je vyšší logika. Ale je to tak.... kdo nezkusí neuvěří. Nelze to však podvést, proto varuji před amatérskými pokusy! Démoni totiž vidí do tvé mysli. Tak léčil Kristus. Zabil nemocného(těžko vysvětlit) a démoni hledali jinou obeť. Tak i na poušti ho všichni opustili a utekli od něj, neboť se nebál smrti a dovolával se spravedlnosti, nevracel se a šel stále dál, zapřel sám sebe, stal se šílencem a šel dál. No kdoby se staral o takovou triviálnost jako je dnešní zdraví, když v sázce je život věčný! Komu tady na této zemi vydrželo zdraví víc než 50 let? Takové 50-ti leté nic... to je jen mucholapka pro hloupé.

Obyčejná Nula