Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Co si myslíš o vitamínech a preparátech dodávající energii.

Odpověď: Budete-li jíst vytamíny, vaše tělo ztratí schopnost je vyrábět přirozenou cestou, Dostanete se do bludného kruhu. Stanete se vitamínoví cukrovkáři. Budete závislí na vitamínech až dokonce života. Už těžko se z toho dostanete. Budete muset platit a kupovat si. Když vysadíte okamžitě se dostaví problémy a vy je pocítíte. Je to jen byznys. Jste jen dobytek. NEkteří jsou chování na krev jiní na peníze, jiní na orgány, jiní pro práci.

O energii jsem již mluvil. To si klidně šňupněte pervitin a budete mít energie, že byste mohli přenášet hory. Káva a jiné stimulanty jsou prima že. Povzbuzují a zvyšují vaši výkonnost. Ale nikdo nemůže mít víc energie než měl. Prostě je to tak dáno. Zákon zachování energie neplatí, a vy stárnete a stárnete. VAše energie mizí, už ji nikdy neobnovíte. No a když si vezmete nějaký ten stimulant nebo zázračný prášek, tedy legální za velký peníz z lékárny, odčerpáváte si ze svých zdrojů. Každý má jen část. No a vy otevřete své rezervy. Je to už starý trik. Na vojně se říkalo, že když voják nemůže má ještě dvakrát tolik sil. No a tak otevřete své rezervy a jste radostní a vitální. No to se máte. Ale umřete rychleji než všichni ti, jež když jsou unavení jdou si odpočinout. Vaše pýcha dokazovat jiným svou energii je jen divadlo bláznů. A pamatujte rovněž se nebudete schopni zříct těch preparátů, neboť okamžitě pocítíte pravdu... pravdu že energie vám došla... a že jedete jen na rezervu. Bludný kruh.

To už si můžete vyrábět vše syntetické. Psi mají své granule, kočky též. No tak je následujte vyrobte granuli krásnou, chutnou a zdravou. Granuli co obsahuje všechno. Tím se vám ušetří mnoho mnoho peněz i práce v zemědělství. Možná to zachrání vaši planetu. Autoři Sci-fi to už měli dávno na mušce. Ale svět byznysu a konkurence, neschvaluje toto, on potřebuje rozmanitost a plné pulty lákadel pro vaše jazýčky i peněženky. Zdravotní pojišťovny potřebují pacienty a všichni potřebují vydělat, ať už to jsou komunální skládky, nebo továrny na výrobu hezkých obalů a reklam a atd. Proto neustále tvrdím, že si kupujete jen svou zítřejší bídu.

Obyčejná Nula