Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Ahoj mám k tobě dotaz. Pěkně vysvětluješ příčiny nemocí. Já sám neustále trpím na bolesti krku, tedy angíny, chřipky a rýmu. Také studené nohy a ruce. Nedokáži si to sobě nepokritecky vysvětlit. PS:Také mě zajímá jak vidíš homosexualitu. Dík. V.

Odpověď: Rýma není nemoc. Rýma je totiž antinemoc. Je to uzdravování, očišťovací proces. Jak k němu dochází. Většinou když jste byli v chladu a příjdete do tepla. Tehdy vzniká rýma. Pobyt v chladu totiž způsobuje to, že tělo napne imunitní systém. Je to jeho ochrana, protože v chladu je oslabeno a tak posílí imunitní stráž. Co se však stane? Imunitní stráž nejenže brání oslabené tělo od vnějšího nebezpečí, ale zároveň odhalí i vniřní dosud skryté a nenapadné infekce. Samozřejmě začne s nimi činit krátký proces. To se projeuje jednak vylučováním hlenu z různých sliznic, jednak i mírným zvýšením teploty. Škodliviny se z postižených tkání vylučují do krve aby mohly být vyplaveny z těla ven, a to může způsobit i to, že nás začne třeba bolet hlava nebo máme pocit únavy a malátnosti.

Takže chcete-li zjistit, zda-li jste fit, vyjděte ven do zimy a vraťte se pak po hodině domů. Pokud nenastane žádný z výše uvedených symptomů máte zdravé tělo. Tady můžete vidět, jak je příroda moudrá. Žádné zvíře vystavené neustále přírodním podmínkám nemá žádnou z uvedených nemocí, protože jeho imunitní systém je aktivní každý den. Kdežto lidé se uzavírají do teplíček a pak se diví jak jsou choulostiví. Nicméně tak geneticky postupně osládne celé lidstvo a to jenom proto, že si neváží moudrosti přírody.

Ostatní nemoci jako kašel a angína rovněž nejsou nemoci. Všechno to je očišťování. Nemusíte brát vůbec léky ani antibiotika. Víte co dělají léky? Otráví vaše tělo takovým způsobem, ža váš imunitní proces začne makat na 120%. To se samozřejmě později někde odrazí. Otráví tedy tělo a pak se nechají vyloučit společně se vším svinstvem. Následky pak objevíte v budoucnosti u nějakých vylučovacích a čistících orgánů jako třeba ledviny a játra. Ale pointa je taky v tom, že i tělo si začne logicky vytvářet obranu i proti otravě antibiotiky, takže se časem může stát, že vám obyčejné dávky a koncentrace léků přestanou zabírat. Proto tady tvrdím, že horečky, kašle, angíny a rýmy jsou naprosto žádoucí projevy zdravého imunitního systému. A z hlediska lékařského by se do nich nemělo vůbec zasahovat, a už vůbec ne je potlačovat a snimi bojovat! Maximálně sledovat průběh a v kritických situacích trochu ubrat na jejich razantnosti. Vždycky jsem mamince říkal, je lepší strávit dva dny ve 39° horečkách než 14 dní ve 37°. A taky jsem byl za dva dny zdráv, kdežto ostatní si museli zaneřádit tělo léky a pak nesli následky i tři týdny.

Co tedy dělat při takových potížích? Spolupracovat s tělem. Můžete si dát půst, nebo očistnou kúru. V každém případě příjmat hodně tekutin, popř. pít čaje podporující vylučování. Pokud chcete používat nějaké léky, zkuste přírodní jako je česnek. Pobývejte v teple, ať se tělo zbytečně nevysiluje já osobně si dávám vždy horkou koupel abych tělu pomohl se zahřát. Jakmile se začnu ve vaně potit, skočím do postele a pod peřinou udržuji teplo. Udržuji dobrou náladu, třeba si podívám na nějakou skvělou komedii, pustím oblíbené CD atd. Zkrátka mám nemoc rád.

Jaká je prevence? Otužování :-). Samozřejmě přiměřené. Tím není myšleno plavání v ledové vodě, ale postupné ubírání oblečení. Ten kdo chodí málo oblečený, ten je mnohem zdravější než ti, kteří jsou nastrojení jako na severní pól. Zahřívejte se pohybem a ne kořalkou nebo ústředním topením. Kořalku můžete použít jako start pro rozproudění krve a pro zvýšení chuti. Pamatujte si, že nejlepším lékem je práce. Čili pohyb na čerstvém vzduchu. Převážná část dětí se počne právě v zimě, tedy u divokých národů... příčina je jasná - teploučko a zahřívání se pohybem. U našich vyspělých domácností to už dnes neplatí.

Takže pokud neustále jak píšeš, trpíš těmito nemocemi, dává ti tělo jasně najevo, že si ho nevážíš. Zřejmě ti chybí dostatek pohybu což svědčí i o studených rukách a nohách. Schválně budu hádat... sedavé zaměstnání, popř. kombinované s panelákovým životním stylem. Znáš tedy příčiny, ale dám ti ještě jednu radu. Když změníš životní styl, ubude ti mnoho starostí, pokud ne, budeš jednou nohou přidávát plyn a druhou mačkat brzdu. Motor se ti takto brzy opotřebuje.

Nezapomeňte při každé nemoci na jednu důležitou věc a tím je postoj mysli. Nikdy si neříkejte toto: "Jsem nemocný" nebo "Chci se uzdravit". Protože touha chtít se uzdravit vychází z nemoci. Můžete si tuhle myšlenku opakovat miliónkrát a nic se nestane, vysílíte se. Vůbec ničeho nedosáhnete ba naopak, nemoc se prodlouží. Jak je to možné? Protože pokaždé když si řeknete chci se uzdravit předáváte svému mozku jasný postoj - tedy sugesci "Jsem nemocný". Jakmile si uvědomíte tento princip o kterém jste možná ani nevěděli, zmizí 50% všech vašich problémů. Budete se divit, ale nejen logicky vzato zabírá právě opak. "Chci být nemocný" a "Nechci se uzdravit". Každý kdo si tohle opravdově říká, je brzy vyléčen a nebo nemůže jen tak onemocnět. Nesnažte si to však zahrát jako nějaký trik. Musí to být opravdové, podvědomí tak snadno nepřechytračíte. Takže nebojujte proti nemoci, přijměte ji, maximálně získejte víru v to, že vy už zdraví jste, jen se tělo trochu opožďuje. Vy už zdraví jste... cítíte jakou máte sílu. Jak jste svěží... takové postoje udržujte v mysli. Stačí vytvořit podmínky. Je to prosté. Tak jako při nula stupních mrzne voda, tak i led ochlazuje okolí na nula stupňů. Na tomto principu pracuje skutečná víra a skutečné náboženství. Vytvoří v mysli už hotový led a okolí se ochladí pak samo. Nemůže to být jinak. Vytvořte v mysli zdraví a tělo se uzdraví samo. Pokud však držíte v mysli nemoc a stále ji tam omíláte těžko se nemoci zbavíte.

A na závěr bych uvedl ještě jednu takovou originální terapii, kterou jsem objevil u primitivního kmene. Myslím že by mnohým z vás prospěla a sklidila by nejen ovace ze strany pacientů ale i ze strany jejich vykonavatelů. Představte si, že je váš šéf nemocen. Tak se všichni jeho zaměstnaci domluví, vejdou k němu do chýše a začnou ho švihat bičem, nebo mlátit bambusovými holemi. To se děje do té doby, dokud v něm nevyvstane taková energie vzteku, že zapomene úplně na svou nemoc a začne s nimi bojovat. V tomto okamžiku ho ostatní vyvedou ven a tam všichni společně křepčí v radosti kolem ohně až do rána. Ráno je pak nemoc úplně pryč. Zabírá to na neuvěřitelné množství nemocí. Prý tak domorodci léčí všechno. Zde asi simulanti nemají na růžích ustláno :-).

Dále se ptáš na homosexualitu.

Příčinou vzniku homosexuality je náboženství. Církev vyrobila homosexualitu pomoci celibátu a prostituci pomoci manželství. Neustále už od dětství jsou mnozí z nás vedeni k postoji, že sex je špatný a že druhé pohlaví nás svádí ke hříchu. Toto násilné programování a následné potlačování stojí u vzniku homosexuality. Nikdo na světě nedokáže držet celibát, dokud je pohlavně zralý. Toto není otázkou mysli, ale je to otázkou těla. Nemůžete tělu zakázat žádnou vírou aby nevylučovalo pohlavní hormony. Je to stejné jako byste si chtěli zašít řitní otvor a přitom nepřestávali jíst... co se asi stane? Takže pokud je celibát držen násilím což v 99% je odrazí se to ve této mutaci. Nikde v přírodě neexistují homosexuální páry. A i na zvířatech vidíte, že pokud jim neumožňujete se sexuálně vyharašit jsou schopné obskákat cokoliv. To lze vidět běžně u psích domácích mazlíčků. Když se zeptám rodičů co je na sexu špatného? Proč zakazujete dětem hrát si s přirozením? Proč jsou některé věci přístupné až od 18 let, když hormony začínají už ve 13? Co je na tom sexu tak zavrženíhodného... nikdo neví, ale přesto všichni tupě udržují nějaký patologický mýtus starý jako církev sama. Princip je jednoduchý vytvořit v lidech pocit viny, jedině tak pak příjdou k vám žebrat o bohoslužbu nebo o rozhřešení. Dříve lidé vůbec nevěděli jak vzniká početí, protože 9 měsíců je dlouhá doba a souvislosti jim tedy unikaly. Teprve nedávno se to profláklo. Proto si každý člověk myslel, že masturbace je něco ohavného a sex je hříchem. Dodnes tomu mnozí věří, jen si uvědomte jaký pocit máte po sexu. Je to problém z hlubokými kořeny. Odtud pramení všechny nemoci pohlavního ústrojí. Je to tím, že nesnášíte své pohlaví, a berete ho jako nástroj satanův, jako zdroj vešekého hříchu. Chcete-li najít nejzvrhlejší praktiky, zajděte do klášterů, nebo do vězení.

A protože zakázané ovoce je nejlepší, všechny to nevýslovně láká. Když dnes zakážu polohu 69 jako hříšnou, okamžitě v den zákazu ji všichni doma tajně vyzkoušejí. Lidé pak žijí v takovém provinění až to svírá srdce. Takoví náctiletí si potom myslí, že jsou jediní zvrhlí když masturbují. Nikomu se nikdo nesvěří a tak všichni věří, že právě oni jou ti špatní, při tom to dělají všichni... komické, absurdní a smutné. Na jedné straně tedy odmítáte své pohlaví a na druhé straně zase trpíte komplexy... ženy mají malá prsa a muži zase penisy. A za to vděčíte pornohercům. Máte pak pocit, že jste podřadní a tak plastická chirurgie má velké obraty. Uvědomuje si tady vůbec někdo že se tu vyrábí umělý člověk? Ať už se to týká operací, nebo odstraňování tuků a chlupů? Najednou tu bude ideální rasa a to bude znovuvskříšení Hitlerovy filozofie tentokrát v Americe.

To je jedna věc - potlačování. A druhá je nuda. Už jste všechno zkusili, a tak toužíte prožít něco výjmečeného. Druhé pohlaví vás už nepřitahuje... když zhasnete je vše stejné. Možná jiné oči, možná větší prsa, to nehraje roli. Při spojení je vše stejné. Toto se stává těm co vystřídali mnoho partnerů... nejsou stále spokojeni a tak zkusí něco nového. Nenápadně třeba v trojici. Což když si vezmete nějaký časopis tak tam najdete velmi mladé páry kteří hledají někoho do trojice. Už tak mladé páry jsou sexem znuděni. Mnohdy se zjišťuje, že život s druhým pohlavím přináší méně konfliktů. Obě pohlaví jsou rozdílné póly a ty vytvářejí napětí. Mnohdy to doma jenom jiskří. Muži nemají pochopení pro ženy a ženy zase pro muže. Oba říkají... všichni jsou stejní. A tak soužití dvou můžů nebo dvou žen je pohodovbé. Co se týče psychiky je to obrovský rozdíl, a tyto páry by neměnili a taky se tím netají. Chtějí ukazovat své štěstí co nejvíc veřejně. Každý chce ukázat veřejně jen to jak je šťastný, nikdo veřejně nebude ukazovat své problémy.

Takže homosexualita je fenomén církve, není to nemoc je jen to nouzové řešení. Až zmizí církev, a lidé najdou podstatu, zmizí i homosexualita.