Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Otázka: Nikdy v životě jsem při milování s mužem nedosáhla orgasmu. Sex mě baví spíš na začátku vztahu, ale později už moc ne. Měla jsem dva 4.leté vztahy a teď mám 2.letý vztah. Už od malička jsem onanovala a přinášelo mi to požitek, ale rodiče na to přišli a svým způsobem mě za to pranýřovali, hubovali a zakazovali mi to. Mám pocit, že jsem to dělala už od nejranějšího dětství. Teď to občas také dělám, ale vlastně si na to často ani nevzpomenu. Četla jsem Vaše stránky a tak podotýkám, že menstruaci jsem měla vždy bezbolestivou, ale z počátku hodně dlouhou a nepravidelnou. Pak jsem 6. let brala antikoncepci, ale teď jsem jí vysadila, protože se mi začalo zdát divné pojídat každý den léky. Dá se s tím něco dělat? Díky Tereza

Odpověď: To víš že se dá s tím něco dělat. Vědět a věřit tomu že je možné s tím něco dělat, to znamená mít už na půl vyhráno. Tvůj problém je jasný. Je tu sugesce: "Nesmím dosahovat orgasmu v přítomnosti druhých lidí." Tento malý prográmek vznikl jako výsledek jednání tvých rodičů. Mohlo to dopadnou i jinak, ale ty jsi to zvládla celkem obstojně. Proto i tvá menstruace je bezbolestná. Mohla jsi příjmout i jiné sugesce, jako že sexuální věci jsou špatné, že jsi špatná, a proto se nenávidíš, atd, ale ty jsi to vyřešila jak jsem již řekl takovým tím nejmoudřejším způsobem. Věděla jsi že nejsi špatná, a ani že na onanii není nic špatného, už jako malá, to znamená že máš dobrý duchovní základ, jistou hrdost v duši. Takových lidí je dnes málo, a proto mnozí skočí na lep kdejakému náboženství. Takže protože se máš ráda, tak jak jsi, příjmáš svoje ženství, i v otázce sexuální proto ani bolestivé menstruace nemáš. Nyní je tu jen malinký problémek s tím prográmkem, který vězí už od dětství v tvém podvědomí. Jak na něj. Možností je mnoho. Budeme se jej snažit vyrušit a nebo změnit na prográmek, který ti dovoluje dosahovat orgasmu v přítomnosti druhých lidí. Takže musíme zapůsobit na podvědomí.

Teď je důležité abys rozponala následující věc. Zda-li je tento pocit vždy nějak spojen s rodiči, zda-li se ti objevují jejich výtky vždy při sexu s partnerem, zkrátka že tam někde pomyslně stojí a pozorují tě, nebo ne. Zda-li tě pořád pomyslně kontrolují... To zkus vypozorovat. Dle toho pak stanovíme novou sugesci. Pokud je tam k nalezení nějaká souvislost s rodiči, pak sugesce zní: "Už mám povoleno dosahovat orgasmu v přítomnosti druhých lidí. Rodiče s tím souhlasí a povolili mi to." A pokud tam není souvislost tak stačí jen: "Můžu dosahovat oragasmu v přítomnosti druhých lidí." Toto si pak opakuj vždy vědomě, snaž se do toho promítnou úlevu a radost... "už můžu".... pocit úlevy a radosti... "už můžu.." zkrátka je to uvolnění, zákaz je zrušen, tak to je nutné prožívat. Možnosti sugesce jsou nekonečné. Můžeš si na papír napsat vzkaz: "Milá dceruško, byli jsem hloupí, nyní už můžeš dosahovat orgasmu v přítomnosti druhých lidí, nyní už proti tomu nic nemáme. Máš to povoleno." Podpis: "Tvůj tatínek a maminka." Pak tento vzkazíček čti co nejčastěji, představuj si, že se to stalo... už v mládí..., že ti to skutečně řekli, a ty cítíš úlevu i radost, kterou ti to přináší. Můžeš si to denně napsat 20x na počítači. Někdy je nutno zapojit více smyslů. Oči, uši, myšlenky i představy. Nejúčinnější je co nejvíc toho současně. Mnohdy totiž jen opakování této myšlenky nestačí. Pak až se budeš trochu cítit, můžeš si zkusit pustit televizi, která vytvoří kulisu jiných lidí. Pak zavři oči a představ si, že oni jsou v místnosti s tebou a snaž se nyní dosáhnout orgasmu. Pokud se ti to podaří pak už ti nic nebrání v dosažení orgasmu i s partnerem. Nezkoušej hned však velké věci, začni postupně, máš čas. Trpělivost růže přináší. Vynalézavosti se meze nekladou. Můžeš do toho zapojit i přítele a nahradit tak televizi. Pokud si vnitřně nebudeš ještě jistá, pokračuj nejprve v sugescích, protože každý větší neúspěch posiluje jen starý program od rodičů. Proto je nutno jednat opatrně. Pokud však nechceš být sama svědkem jak se ti to podaří, zajdi si k hypnotizérovi. A je to otázka pár minut. Avšak, když jednou budeš svědkem svého zázraku, pak poznáš velké tajemství, a celý tvůj život se může změnit.

Mnoho žen trpí různými komplexy ať už fyzickými tak psychickými pak jsou v sexu v napětí, pořád se kontrolují a hlídají. Pořád tam straší jejich ego... přece jsou to vážené ženy, nemůžou dovádět jako nějaké divošky, jsou to civilizované ženy. Proto si dovoluji tvrdit, že vysoce postavené ženy, a ženy vyrůstající v noblesních a etiketických poměrech velice těžko dosahují orgasmu v partnerském vztahu. Takže milé ženy uvolněte se, neokrádejte se. Vždyť je to jen zábava a hra, nikdo vám hlavu řezat nebude, ztraťte se v tom, staňte se šelmou, protože vy jste zvířetem, každý je zvířetem. Jen si tady hraje divadlo pro své ego. Sex může být meditací stejně jako cokoliv jiného. I při sexu můžete zažít satori když se v něm ztratí ego. Je to až komické jak se každý při sexu hlídá, ale přitom si každý přeje prožít divoký sex. Komické... a tak tu máme milence a milenky na inzerát... proč? Protože oni nás neznají, oni k nám nepatří. Může nám být jedno co si o nás pomyslí. S nimi si můžeme zadovádět. S manželským partnerem ne. Proto se množí flirty jako houby po dešti. Proč? Protože lidé jsou ustrašení. Hned při první sexu se snaží na druhého zapůsobit jak jsou něžní a vznešení v tomto, sami se uvězní a pak po třech letech, když jsou svoji, už jaksi nemohou se změnit, protože co by si o tom partner pomyslel! Myslel by si že jste se zbláznili... že jde o nějaký výstřelek, a začali by vás podezírat z úchylství... a tak své životy a sexuální praktiky držíte na uzdě v nějakých standartních normách, protože máte strach o svou pověst, máte strach o případnou ztrátu partnera. Proto je tolik sexuálních problémů... hraje v tom roli jen ego. Držíte v tajnosti svá přání, a tak se jen vzájemně okrádáte. Láska znamená důvěru a dávání... vy se však bojíte ztratit svůj partnerský image.

Řeknu vám jednu příhodu.

Jeden muž se kdysi zamiloval do jedné ženy. Přinesl ji proto karafiáty. Žena protože se jí muž líbil hrála nadšenou a tak pronesla, že má karafiáty nejraději... že je přímo zbožňuje, aby dala muži na jevo, že dává svolení aby pokračoval v námluvách. Nakonec se vzali. Muž ji měl velmi rád. A tak zřídil na balkóně karafiátovou zahradu, a pěstoval karafiáty, aby každý den měla jeho žena čerstvé květiny. Po 40 letech pak z ženy vyšlo teprve na jevo, že karafiáty nesnáší, ale proto že se jí muž líbíl tak to tak zahrála. Víte jak si musel připadat ten muž? 40 let dělal něco naprosto zbytečně. Tak stejně to je v mnohém manželství.

Nedávno jsem viděl rodiče s dítětem jak šli od babičky. Dítě mělo narozeniny, a dostalo od babičky dárek, který se mu vůbec nelíbil. Zrovna jsem zaslechl jak mu maminka promlouvá do duše, že se má příště tvářit trochu nadšeně, že má poděkovat s úsměvem a tak podobně. Jak teď vypadá ona... že má tak nevychované dítě. Měl jsem sto chutí tu ženu zastavit a vynadat ji, a říct tomu chlapci. Nikdy nikomu nelži, jsi jen sám proti sobě. Pokud budeš hrát nadšeného z toho co se ti nelíbí, dostaneš napřesrok to samé ale v zeleném. Proto lidi nebojte se vyslovit svá přání... jste jen sami proti sobě. Uvědomte si to. Nemáte se za co stydět. Promluvte si o vašich přáních, kdo jiný vám je může pomoci uskutečnit, než vaši partneři. Když se zeptám přítelkyně co se ji líbí... mlčí jako hrob. Nic z ní nedostanu... prostě je zakomplexovaná. A ani nevíte jak to pak člověka milujícího štve! Chce vám udělat tu největší radost ale nemůže... Pak se nedivte, že budete stále hledat nějakého pravého, který vám přečte myšlenky. Sám jsem se setkal s takovýma případama, pro některé ženy byl sex až příliš častý... a byl to důvod k rozchodu! Poučen tedy jako náctiletý jsem pak přišel k jinému vztahu a tam bylo sexu zase prý málo... a zase to byl důvod k rozchodu. Tak sakra co to s vámi je... nemůžete to říct předem? Já se tu snažím vám vyjít vstříct a nakonec jsem já ten nejhorší. No to je fantastické...

Takže tady vidíte že tajnosti nikam nevedou. Já vím, že když si nejste ještě jisti, když nevíte jak to vše dopadne, tak na sebe vyzrazovat takové věci před zatím neznámým člověkem. V tom je váš strach, egoistický strach, třeba by se vám ten člověk pak mohl pomstít, vyhlašovat to, vydírat vás... kdo ví, to si myslíte... a pak taktizujete, jenže se do té hry zapletete a pak je těžké z ní vyjít. Nasadíte si masku a pak je těžké ji sundat, protože co kdyby se partner zhrozil... on má rád tu masku tak ji pro jistotu necháváte. Možná si to pak všechno v důchodu povyprávíte, to už nebude žádné ohrožení vztahu... ale pak.... k čemu to je? Oběma to pak přinese jen zklamání. Někdy se říká že ve víně je pravda... mnohdy tato zkouška odhalí mnoho utajovaného. Nikdy se nemůžete odevzdat, pokud se sami bráníte. Chápete? Nemůžete poznat lásku, nemůžete dovolit nechat do sebe vstoupit druhou bytost, dokud k němu necítíte 100% důvěru. No a 100% důvěra se pozná tak, že není žádné tajemství. Jak by ten druhý byl vy. Jako byste byli jedno tělo, jedno srdce a jedno vědomí. Není důvod cokoliv skrývat. Jedině tehdy lze dosáhnout duchovního rozkvětu a vrcholu lásky i poznání v sexu. Jedině tak, že se sami sobě otevřete tak jak jste, žádné hry, žádné strachy, žádné maskování ani žádné tajnosti. Tehdy můžete splynout na te nejjemnější úrovni. Jinak se jen dotýkáte. Váš sex je jen dotyk. Fyzická záležitost. Dotýkáte se jen povrchně. Každý si brání své nitro kde je nejzranitelnější. Proto tvrdím, že skutečně zamilované páry žádné problémy v této oblasti nemají. Máte-li problémy znamená to, že tu není přítomna už láska. A pamatujte si že lásku si nevynutíte. Láska je otevřené srdce. Pokud vy sami ho máte zavřené strachem.... pak toho pravého nikdy nenajdete a nikdy žádnou lásku nezažijete ikdyby jste si podali 20 000 inzerátů po celém světě.

Mnoho lidí má ze sexu strach. Je tu mnoho nemocí. A tak nikdo už pomalu není schopen dosáhnout přirozeného uvolnění. Sex je pro všechny jen riziko a následný pocit provinění. Ať už je to riziko otěhotnění nebo riziko infekce. Z takového přístupu se stává z Božího daru prokletí. Co se týče antikoncepce a sterility, vidím to jako nepřirozenou věc, jako dočasné řešení, na kterém chtějí někteří vydělat. O vaše zdraví jim nejde. Jsou i jiné metody, jako hypnoterapie, nebo bych navrhoval zcela pokrokovou věc. Každý jedinec by měl svou schránku na svůj genetický materiál. To znamená že v jistém věku by byly odebrány vzorky jeho genů tedy spermií a vajíček a uloženy ve speciální bance. Pak by dotyční byli vysterilováni, a v případě, že by chtěli mít dítě, zašli by do banky a nechali si vyzvednout své vzorky a došlo by k umělému oplodnění vajíčka a následnému implantování do těla matky. Takže sex by se stal naprostou uvolněnou zábavou přinášející jen radost a tím by i duchovní vývoj mohl pokročit. Ale jak říkám na tom nikdo nevydělá... takže vše bude při starém. Znamená to, úbytek manželství i sirotků a o to politika ani náboženství nestojí. Lidé by byli svobodnější už by neexistovalo tzv. náhodné těhotenství a manželství z této "nehody", už by jste se nemuseli ve 20 starat o rodinu a dřít jako kůň. A to nikomu nahoře nehraje do noty.

Možná že jsem trochu krátkozraký, možná že budoucnost patří klonům a výrobě dětí ze zkumavky, kdy si jako rodiče můžete vybrat a namíchat takové dítě aby bylo geniální. Nemusíte mít mrzáka či hlupáka, můžete mít třeba Mozarta, můžete mít Ensteina. Každé dítě by bylo géniem. To by znamenalo obrovský vzestup vědomí lidstva. Už by se po ulicích nemotali nemocní a staří lidé, všichni by byli zdraví krásní, moudří či osvícení. Možná že vědcům nebude dlouho trvat a rozluští kód DNA. Pak už nebude potřeba spermií ani vajíček. Budete si moci vybrat postavu, barvu očí, vlastnosti, barvu kůže... všechno. Vaše dítě bude plně dle vašich představ. Pekně si na monitoru poskládáte své dítě, a pak si ho jen vyzvednete.

Nevím co to udělá z mateřským citem... vubec nevím co nás čeká, nesbírám takovéto informace... jen si tu tak spekuluji :-) a hraju se sci-fi. Nevěřím, že to příroda připustí. Člověk se k tomuto bodu ještě nikdy nedostal, není na to duchovně totiž připraven. Byli tu jiné civilizace. Byli tu Egypťané, byli tu Májové... možná Atlantíďané... a kde jsou? Kde jsou jejich objevy? V některý věcech máme k nim ještě daleko.... Příroda to nějak vždy zařídí... příroda je pán a člověk ji nikdy neovládne, protože je její součástí. Je to jako by vaše ruka chtěla ovládnout celé tělo. Nemůže... tak jako rakovina se pokouší vládnout tělu... všichni nakonec zemřou. Proto to berte s humorem. A žijte raději už dnes! Možná že den před rozluštěním lidského DNA bude apokalypsa :-). Jedině tehdy až příroda pozná, že člověk dospěl, jedině tehdy mu svěří své tajemství. Zatím mu však matka příroda nemůže věřit, protože člověk se zde chová jako umíněný a rozmazlený spratek.