Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Když už tak v semíláš, co vidiš na jiných jako duchovních serverech, tak jistě přijmeš i jiný pohled na vlastní.-)

No uvidíme co tě trápí... kde máš mouchy... já jsem taková mucholapka egolapka.

Nechceš být guru, a děláš gurua. O nic ti nejde a přitom se úžasně předvádíš v kličkáš rozumu ve snu, který je ničím, ale zkus ho od zítra nežít.-)))

No to jsem ja. O nic mi nejde a předvádím se. Hraju si se slovy a ty vám nedávají spát. Sám si normálně vůbec nerozumím a nic nechápu a to vás bude trápit. Že jo... Klidně tyto stránky můžu spálit. Ale to by se ti moc líbilo a proto to neudělám. Kdyby se ti ty stránky moc líbily a stal si se na nich závislý tak je spálím. Ale takhle si ten horký brambor musíš spapat. Dobrou chuť.

Takže výsledek mi připadá jako že jednoho absudrního a masově sdíleného snu jsi udělaj jeden nadmíru exotický a tím mnohem uspokojivější a přitažlivější, ale možná o to dokonaleji zakomlexovanější.

No kdybys nepočítal tak se nepřepočítáš. Já jsem napsal změť čísel a tys z toho udělal rovnici. No to je proto milý hochu že ti to podstatné uniklo zatímco tvá mysl vypočítávala ten výsledek. Víš? Ale nic si z toho nedělej. Pětka je taky jen výsledek... Máš za pět, ale nebuď z toho zakomplexovaný zavolám mamince ať ti koupí lízátko. Platí?

Aneb cesta k transformaci Ega vede přes vybudování ve svých očích dokonalého SuperEga:-!

ANO! Jedině super ego bude trnem v očích těch ostatních a oni se vydají hledat jak by mě trumfli. Mávám vám na cestu a kopu do prcinky abyste nabrali tu správnou rychlost a ať vám to rychleji ubíhá. Dneska máme totiž prima veřeři. Eva udělala štrůdl z ovoce stromu života. Mňam! Haló děti pojďte domů... odložte svá ega ve chlívku ať nám nenanosíte bordel do kuchyně.

Tak jen tak dál, i přes domnělé nikam se někam dojít musí, neboť z Jediného nevyslovytelného a totálně neuchopitelného jsme vzešli, a opět se k Němu celou věčností vracíme...

Prdlavky. Odnikud jste nevyšli a nikam nedojdete. Stačí odložit jen své ego. Jen své já, které od někud vychází a k někomu přichází. Jasný? Tak nezapomeňte ve chlívku, u prasátek.

Odložte jej a jste doma. Ego jsou jen brýle mámení o hezkém zítřejším životě a nějaké té medaili třeba svatosti nebo bohatství. Jste jen zakleté princezny ve svém vlastním zámku. Je to šípkový zámek. A já jsem ten statečný princ. Musím se prosekat trnitou cestou a pak vás políbím a vy se probudíte a bude svatba. Tak naberte pár posledních šlofíčků... začíná ám si kle esti it ce és tůůůů...

Ahoj a v jiném snu na shledanou.-) B. Miloš...

Ale no tak... zaspíš vlastní svatbu princezničko spanilá. Ve snu jsi jen stará babizna jež byla prokleta hříchem... ale ve skutečnosti... otevři oči a podívej se do zrcadla a budeme se smát a skotačit. Mlask... tu máš pusinku a děj se vůle pohádky. Kváák... no to snad né... další egoropucha...

Obyčejná Nula

***
 • O nic ti nejde a přitom se úžasně předvádíš v kličkáš rozumu ve snu, který je ničím, ale zkus ho od zítra nežít.-)))

  Myslel jsem, jestli jsi schopen zrušit cely ten sen, že tu jsi?

  A já tu jsem? Nebo jsem jen hrou vašich Božský já. Kdo mě vnímá. Kdybych ho chtěl nebo nechtěl zrušit, znamenalo by to že tu stále jsem. Ale když tu nejsem, kdo by pak co rozhodoval. To ty určuješ to, zda-li tu jsem nebo ne. Ty jsi můj tvůrce a já jen ozvěna toho co si posíláš.

  Nebo bouras jen struktury ega, abychom zili opravdoveji, coz je vlastne sen za snem, a my diky omezenosti ega snime ve snu ve snech Stvoritele.

  A co takhle probuzení :-) probuďte Boha a je po všech snech i starostech s lidstvem. Pokud je lidstvo i vesmír sen, pak jakmile se Stvořitel probudí, pak všechny starosti s lidmi jsou fuč... jako pára nad hrncem dojdou všechny dušičky spasení...

  Co jsi odpovedel Romanovi je lepsi, tady jen rozmetavas slova, ale zajima jen v jakem jsi "bytí". Na slova a hru myslenek se bud figujeme a pak nas deformuji, nebo na nich prestanes stavet, coz se zda jsi perfeknte zmakl, a jsou jen loutnou pro hru s druhymi.

  Ono když se mě někdo upřimně ptá, odpovídám, ale když vidím, že jde jen o nějakou provokačku, tak vracím s úsměvem to co mi bylo předloženo na talíř. Nejsem nijak zranitelný, kdo se mi směje bude zesměšněn a kdo mě provokuje bude vyprovokován. Jen to prostě s vtipem odrazím. A kdo se nechá napálit podruhé, pak mu ukážu jaký je... ať se podívá na sebe... to má být dokonalý když tak ulítl :-).

  Ale co zijes v sobe, ...za tim vsim klamnym povykem???

  To je to... nepotřebuju nic žít. Jsem prázdný. Nepotřebuju směr, vyznání, víru nepotřebuju žádné hračky. Já sám jsem ta hra. Sám se sebou v sobě Bůh. Mé oko tvoří obraz, mé ucho tvoří zvuk, můj hmat tvoří hmotu, má mysl tvoří slova i jiného Boha. Bez mě, by tu nebylo nic.

  Co se takle ve trech a v Duchu sejit?-)

  Čekám na vás už od Abraháma, a vy stále někde bloudíte a Duchu zahýbáte. Vy myslíte asi v duchu přesilové diskuse... to bude horší... zaprvé prvé je to finančně pro mě nákladné(musel bych se vloupat do pekla pro nějaký peníz), za druhé je to o myšlení a povídání. To mě vždycky nebaví, protože výsledky jsou žalostné. Rozumování vede od skutečnosti do sféry myšlenek a tedy slouží egu. Jen ego posiluje v tomto směru. Není třeba myslet, hledat. Kdo toto dokáže bude nalezen Otcem a vymaněn z prostoru, času i života i smrti. A to všechno okamžitě teď hned v tomto okamžiku, aniž by zazpíval jedinou mantru, aniž by sedl do meditace a zavřel oči. Znám to tajemství a okoukal jsem je od nemluvňátek.

  Buch vnima paradoxy, ale zaroven je jejich jednotou. Uz jsem v tom stavu mnohokrat byl a nebyl...

  Já jsem za jednotou, jednota a nejednota je to samé. Jednota existuje jen v lidské mysli. Nejednota a paradoxy taktéž. Dokonce i Bůh i mé "já" existuje jen v mysli. Dokážeš-li se dostat mimo mysl a mimo uvědomování a prožívání, pak jsi doma. Všechno ostatní je hra snů i ega. Cokoliv slyšíš, vidíš, vnímáš, prožíváš, o čemkoliv jsi schopen přemýšlet, je pouhopouhé nafouklé nic do nějaké formy. Učiňte z vnitřního vnější a z vnějšího vnitřní, z oka oko, z ucha ucho a Otec se vám zjeví. Ale vy to nedokážete. Vy myslíte že vidíte, že slyšíte, a že máte nějaké hranice. Tedy třeba nějaké duše, aury a toto všechno vás ale vrhá do pekel. Proto se můžete snažit i 50 let v mystickým meditacích a nedojdete nikam dál. Nikdy... sice trochu postoupíte, ale to bude tak že budete vícekrát trpět. Dejme tomu teď to je jedna ku deseti. Jedna skvělá meditace na deset. Intenzita blaha a světla je třeba 30%. A až vám bude 50 tak to bude jedna ku stu, ale ta intenzita bude třeba 80%. Nikam se nedostatnete, protože není žádný cíl. Už jste v cíli, ale vy to nevidíte a proto si hrajete na cestičku k Bohu.

  No, ale kdo to dokaze, odlozit naraz vsechny omezeni, co nas drzi ve sneni realit v realitach Boha a propadnout se zpet do Absolutna-totální prázdnoty a plnosti vseho, ktere je a neni za vsim??

  Nikdo to nedokáže. Ten někdo musí z cesty. Dokud tu je ten někdo je tu překážka. Ten někdo si totiž vytýká nějaký cíl, nějaký zisk, nějaký start a vytváří tu cestu. I to oddělení svého "já" z toho absolutna. Děti nikam nejdou, protože už tam jsou. Nemají žádné "já" které by mohlo být nebo nebýt v nějaké jednotě s něčím. Vaše starosti pramení jen z toho, že jste se nechali zmamlasit v tom, že tam nejste. Prostě chcete osvítit své "já". A ono si s vámi hraje. Protože "já" musí mít nějaký cíl. Jinak by nemohlo být v pekle. Milujete utrpení, protože jen bída a utrpení vám umožňuje pokračovat ve snu i zítra. Kdybyste byli už hotoví, už v cíli tak byste se chtěli probudit. Proto člověk nesmí být naplněn. Nesmí být šťastný ani blažený. "Já" je zásadně proti. A tak si sváma hraje. Umí ovládat všechny smysly, umí přehrávat všechny hlasy, všechny vlny orgasmů... umi všechno co si jen můžete představit.

  A jaky smysl by pak ta hra mela, kdyby ve prostred predstaveni mizeli herci jako para nad hrncem??? A chce to vubec Bůh, Stvořitel, ....Absolutno, nebo si přeje večně pozorovat hru a vyvoj-zmeny všech svých ne-Já, vlastně jen jako Já.?

  Ta hra má smysl jen pro vaše "já". Toto "já" je nespokojené, hladové a trpící. To ono hledá svůj smysl svého bytí! Jen aby mělo motiv tu oxidovat ještě zítra. Proto si vytýčí cíl a stvoří svou cestu i hru na co si tentokrát bude hrát. Třeba na mystický channeling. To je jedno. Ale vás zajímá co bude dál... jak to bude potom, zítra... a proto roztáčíte karmu. Proto Buddha správně rozpoznal stavitele svého těla, inkarnací i své karmy. Ten stavitel všeho je ego. Žádný jiný Bůh není. V podstatě kdyby tvá duše byla hříšná, znamenalo by to že je hříšný Bůh. Nebo si myslíš, že by se dalo pošpinit božské nejakým obyčejným pekelným bahýnkem?

  Bůh nemyslí... proto by nemohl plánovat. Kdyby myslel, bylo by to jen nějaké "já". Tam kde je mysl, je i "já", tam kde je "já" je i strach!

  To se my libi, ze ac si hrajes, nic jesitnyho nebo povysenyho ze sebe necinis.:-))

  A sakra... líbí-nelíbí... musím změnit taktiku. Nepřišel jsem krmit zvířátko. Protože vidím znám, takže... tvůj první dopis není prostě ten správný přístup ke guruovi. Jasný? Nebudu tu nikomu dělat fackovacího panáka a řešit problémy vašeho lpícího "já". Toto nikam nevede. Běžte k psychoanalytikovi ten za to, že vás vrací do pekla bere peníze. Já jsem přišel to vaše "já" zabít. Vy máte problém, tak se slušně zeptám. Každý kdo se upřímně zeptá dosáhne brzy osvobození. Je to vaše utrpení... jste jen sami proti sobě. Nemíním marnit čas, protože skutečně žízniví čekají.

  Tak zatím a měj se jak se máš? B. Miloš...

  Já nevím jak se mám... a to je ta blaženost... malých nevinných dětí, jež nepojedli z toho zakázaného stromu dobrého a zlého, skvělého a špatného, krásného a škaredého. A když nevím jak se mám, nemohu být ani šťastný ani nešťastný, ani nedokonalý ani dokonalý. Ani v nejednotě ani v jednotě. A proto nemusím nic dělat abych byl takový nebo makový, a abych se měl tak nebo tak. Jsem svobodný... Zkrátka nejsem a to je ta blaženost. Zmizíli to "já" zmizí i všechny hříchy i všechny karmy i všechny nedokonalosti i všechny jeho cesty! Napravovat a zdokonalovat své iluzorní "já".. je ten největší nesmysl nesmyslů. Honíte si v kruhu ocas a bojíte se svého stínu tak moc, že sprintujete strachem. Ťuky Ťuk.. kůzlátka... tady je vaše smrt.

  Obyčejná Nula

  ***

  Ťuky ťuk, nula od nuly pojde, hlavně že je velká a třpytí se, či blábolením rozumu pyšní se?

  Nula pojít nemůže. Dvě nuly totiž neexistují. Nemůže se vidět ani třpytit a neni nic mimo ni jež by to mohlo prohlásit. Jaký je ten váš Bůh? Třpytivý a velký? Pokud ano, pak jsem tím Bohem. Pokud ne, kdo to k vám ze světla rozumně blábolí a pyšní se?

  Blá blá blabolím... to je zajímavá pýcha. Obrázky co jsi poslal. To je tvoje pýcha? Za takové jsem dostával v první třídě pětky. Dneska je to moderní díky zpracování tupců drogami. Co na těch obrázkách je? V takovém světě kdo by chtěl žít? Koho bych tam měl pohladit? Vy jste schopni vidět jen obrázky, až poznáte toho kdo je tvoří, pak budete doma a nenecháte se vodit za nos. Takové zpitvořeniny... kolik toho člověk musí v sobě mít, nebo jak dlouho se musí pitvořit, aby se mu takto zakalily oči?

  Žij ve svém snu blaze,

  Já nepotřebuji mít sny abych mohl kreslit obrázky a popisovat co se mi zdálo v těchto mystických operacích sebeumrtvování jež vy nazýváte meditací.


  co radíš druhým,

  Žádným druhým radit nemůžu. Nemohu nikoho zasvětit, nikoho učit a nikoho zpitvořit tak, že se pokouší páchat sebevraždy, jak se mi o vaší skupině doslechlo. Jedna zdařilá a druhá nezdařilá. Kolik jich z těch stovek doopravdy bylo jsem nepátral. Možná to bude věc sta procent... stačí pár let... než to uzraje třeba i v tobě.

  až "realizuješ sám", dál se tě budu ptát.-). B.m...

  Hladové mentální slepice nesytím. Ty nejsou vděčné, nic to neřeší, umí jen kdákat a přehrabovat se na hnojišti. Až přijdeš zabouchnu ti dveře a řeknu jdi a realizuj se sám a já to pak jen prověřím. To ovšem znamená opustit Božské síly, protože jak praví zákon vy Bohové jste. Podvoníci a mentální upíři jaksi budou muset z cesty Synovi člověka, jinak se Synem nikdy nestane a skonči jako mrtvola utýraná v hladomorně nevědomosti.

  PS: Ty jsi ale vykutálený... jen aby jsi nebyl zde zpochybněn, aby tvá pýcha neuvadla... jsi tři týdny v tichosti čekal až jak dopadne tvůj kolega Roman. Co na to říct... okradl jsi se sám. Vy dva spolu musíte i spát :-).

  Tak zatím pá-pá. Až tě podobné obrázky přestanou bavit... tedy až poznáš, že jaksi jejich repertoár je nevyčerpatelný a nikam to nevede, pak se zase stav.

  Obyčejná Nula

  ***

  Ahoj 0-) Moc ti děkuji, jsi větši učitel, než si myslíš.

  To nevědomý tvoří žáka, učitele i jeho myšlení či učení.

  S lepším jsem se slovně v životě nestekal.

  Až konečně potkáš sám sebe budeš učitel nebo žák? Co a koho budeš učit?

  Dokonale jsi mi ukázal, co rozum, bez "vnímaní, citu, intuice, souvislosti a hlubšího poznání" svede i kam to vede.

  Tak to konečně můžeš odhodit mysteriózní mystické meditace stimulované z pohnutek rozumování Božských sil, které ti jasně říkají... co kdy máš dělat aby ses tatínkovi zalíbil. Zkrátka přistupují k tvé cestě velice rozumně a rozumně tě vedou logicky někam do rozumného popředí.

  Ještě že tatínek nemá rozum a miluje svobodné blázny jako já.

  Bez tebe bych neuvěřil, co velký i nicotný rozum svede, neb kam se hrabe pohádkovy král, co šachy bez krále hrál.-)

  Pěkně... to jste vymysleli s Romanem? Hrajete šachy s tím o němž si nesmíte udělat ani představu... kolik stránek má ta vaše mystika? Kolik strategií bez krále? Já šachy nepotřebuju hrát. Jsem blázen, snědl jsem jen krále... tedy vítěz beze hry. Vy stejně nakonec sami nad sebou prohrajete.

  Tak jen směle pokračuj, děláš velmi užitečnou práci pro uvědoměni lidí, co jsou a čím žijou. Dělat to tak jednoduše a přitom velmi rafinovaně by mě samotnýho nikdy nenapadlo.-)

  To vy děláte nějakou práci. Já nědělám žádnou práci, jen hladím uplakaná očíčka těch jež Bůh nemá rád takové jací jsou, protože takoví jako vy je nutili dělat absurdní práci.

  Sytosti v prázdnotě 3xzdar. :-)

  Prázdnota a sytost je jen ve tvé hlavě ňoumo. 3x zdar... taková ubohost... copak existuje nějaký zdar nebo nezdar? Raději bych ten dovětek zaměnil na třikrát ťuky ťuk bum prásk do pekelné makovice. Pokud existuje zdar nebo nezdar, pak stále existuje ten rafinovaný ego-rozlišitel, zároveň existuje i časové rozmezí nutné pro provnání vyhodnocení a tím tedy existuje kompletní utrpení všech vesmírů.

  Nic víc, než-li ten kdo je, co je. S Bohem bez Boha,-) M.

  To vy máte sbohem bez Boha... musíte ho stále honit. Já jsem poznal, že nějaký váš Bůh je jen vaší iluzí. Musíte móc snažit abyste se zablokovali a utekli mu ke svým "já". Že jo... hodinku s ním a 23 hodin rychle od něj a tedy bez něj. A pak mnoho výčitek, velká huba a bolavá kolena.

  Zablokovat odblokovat... vařila myšička kašičku. Tomu dala a tomu nedala. Neprosil, nemeditoval... chudák umře hlady. Taková macocha... řiťolezcův ráj... mě by kašička nechutnala... není z lásky... je z nenávisti. Raději umřu hlady a vymažu se z knihy života. Proč miliónkrát stále hrát tu slizkou hru? Už mě bolí kolena a nikam to nevede. Nová reinkarnace... stejná macocha... všechno pěkně od začátku... vařila myšička kašičku... tomu dala a tomu nedala. Vyděračské a vypečné hry ega mě už nebaví.

  Obyčejná Nula

  ***

  :-))) Myslel jsem to trochu jinak,

  Tady vidíš jak jsou slova zrádná.

  uvědomil jsem si tě v sobě,

  Teprve až zmizí poslední hranice nebude žádné "v sobě" ani "tě".

  to mi hodně pomohlo překročit tu marnost...., co mě vrací do omezenosti.

  Omezenost je jen v mysli. Mysl funguje jen na základě rozlišování hranic. Mysl nikdy nedojde k Bohu. Neboť objekty např. "já" a "Bůh" jsou pro ni neslučitelné. Stačí vyjít z mysli. Techniky a jóga pomáhají jen mysli. Trochu to nastartují. Ale v jistém stádiu už nejsou na nic. Nic nezabírá. Ani drogy, ani meditace, ani žádné jiné techniky. Není žádné "jak" se posunout dál. Neboť jak pramení z mysli. A tam kde je mysl, je i ego. Proto je to nejtěžší přechod před kterým se zastavili milióny svatých... dál jsou ještě dva další stupně. Jen pár lidí dokázalo přejít tuto hranici, ale jen jeden ze sta těch jež to dokázali, dokázal přejít i tu omezenou jednotu (tedy to co by se dalo definovat jako universum, v sobě, v srdci.) Hlava končí u pětky, srdce končí u šestky. Pravda je až za jednotou, za srdcem, tedy až za Bohem. Takový Sai-Baba, Swami Mahešvaranda... uvízli na šestce. Uvízli v srdci... stali se jen Bohy.

  Diky ne-moc a měj se 0-) M...

  Jsi zřejmě otevřenější než Roman. Není větší propasti než zaslepenost.

  Tyto stránky ti třeba občas mohou pomoci nebo tě třeba mohou inspirovat. Kdo ví co všechno se vyvrbí po každém dalším uvědomění. Ale tam kde není ta správná důvěra, tam se zrní rozhazuje mezi kopřivy, které ho později stejně zadusí. Proto čti pozorně... třeba se to objasní až za pár dní... až za pár dní to může způsobit satori. Podmínkou je důvěra a přijetí. Nikoliv zaslepenost, pýcha a zatvrzelost.

  Obyčejná Nula

  ***
 • Tady vidíš jak jsou slova zrádná.

  O to vic kdo je tvoří. -ú)

  Umění je tvořit beze smyslu. To umí jen Bůh a malé děti. Pá-má-tů... jak orgasmické. Nebo kreslení... jen tak... jen tak... beze smyslu. Mysl to neřídí a nedává tomu žádný smysl. Jen ponořen zcela v tom jak vzniká ta čára za pastelkou.
 • Teprve až zmizí poslední hranice nebude žádné "v sobě" ani "tě".

  Obecně, Pokud jsi člověk nebo Bůh a myslíš, či jsi "abstrakcí z abstrakcí toho co je", tak máš stále jakési ego, vědomí svého vědomí, a tím i určitou oddělenost od svého nevědomí.

  To je právě to co bořím. Ani Bůh ani "já" ani žádné myšlení.

  Ta hranice se jen ztenčuje, dokud plně nesplyneš a Absolutnem, pak už je jen to nevýslovné, nemyslitelné i cítěním nedefinovatelné TO, čínané to označovali jako TAO, ale už nejsi tím, co jsi byl zde. Vědomí za jednotou bytí, o kterém básníš, ale to je vše co předvádíš.

  Teorie je svým způsobem prokletím. Umožňuje mysli oklamat se a najít myšlenkové zkratky. Prostě si něco namluvit, vsugerovat. A ono to opravdu působí. Objeví se ti stigmata a můžeš činit zázračné léčení nebo levitovat. Ale toto taky nikam nevede. Je to jen dočasné pozlátko.

  Ale co opravdu žiješ, kromě svého průměrného lidství??? Jak se projevuje TAO v tvém životě, Jeho bytí v nebytí...? Vnímám jen čistou filosofii a trochu nabubřelé praštěnosti. Ukaž, že jsi, co pravíš ostatním, že mají se sebou provést, jinak to dál pro mě nemá smysl. Ty si můžeš dál hrát jak chceš, ikdyž už je to lepší, než to masové bláznovství.-) Ale od hraní je život, jinak bychom tu nebyli...

  Nic nežiju. Nedržím se žádné myšlenkové téze, směru, pravidla, cíle. Když mluvím na stránkách pro některé mysli to bude filosofií. Pro mě to je nesmysl. Nemohu nikomu nic předat řečí. Každý si to musí vzít sám. Z mluvení se rodí zmatky. Já ty vzniklé zmatky a fantasmagorie mluvením vyvracím tak lstivě, aby lidé začali konečně podnikat ty podstatné kroky a přestali si an něco hrát. Rozhodně si nehraju, život není, hraní není, protože tu není ten hráč, poutník, hledající. Dokud vidíš jakýkoliv smysl své existence... jen bloudíš, protože tím se stále vytváří to "já". To "já" hledá ten smysl, nějaký ten záchytný bod, aby tu bylo ještě i zítra se svou nedokončitelnou hrou.
 • Uvízli v srdci... stali se jen Bohy.

  Ano, omezenost je jen v nas uměle vytvořena. Vše je jen v mysli Absolutna, ale přepnout se do polobožství není jen tak a nedokáže to každý, natož do Boha, a ti co se "stali TAO" tu těžko uvidíš.-))

  Omezenost není ve vás uměle vytvořena, vy jste ta jediná omezenost plodící omezenost. Až se staneš TAO, neuvidíš nikoho jiného než ty co se stali TAO.

  Hrát si na to ovšem může i můj strejda po pár pivech.-) Jsi rozhodně dál, za střízliva je to buď velké umění nebo bláznovství...

  Dokud pochybuješ vidíš jen své doměnky a nemůžeš vidět to TAO. A proč? Protože ty máš o něm nějakou zpitvořenou představu. Já vidím všechny lidi v TAU, osvícené, realizované, ale oni o tom osvícení nevědí. Prakticky hledej lidi bez starostí. Ten kdo nemá žádné starosti je realizovaný. Ostatní za mnou příjdou až těch starostí budou mít dost. Neučím, nepropaguji, nepíši knihy abych něco protlačil. Čekám až si ke mně lidi přijdou nabrat zdarma vody života věčného. Kdo nepřijde starostí se nezbaví. Já nikomu nic nenutím. Ať si každý vybere míru a délku svého utrpení. Jen vidím jak se zbytečně v nevědomosti rmoutí, týrají a trápí. Jediné co požaduji je aby se starostliví vzdali všech starostí. Co je na tom tak těžkého? Kdo najde na tohle odpověď obdrží klíč ke království.
 • Podmínkou je důvěra a přijetí. Nikoliv zaslepenost, pýcha a zatvrzelost.

  ...To mají bohužel všichni lidi, ani ty se mi nejevíš jako vyjímka:-).

  Pořád se měním, od teoretizování upouštím a brzy vyrážím na tu akci. Mnozí lidé 40 let zpívají mantry, odříkávají modlitby a nikam se nedostali. Mám klíč, a ten hodlám použít. Nikoliv prosit aby mi "někdo" za mě odemknul a přenesl me "já" přes práh.

  Nic než ten, kdo žije co je.-) B.m...

  Než, ten, kdo, žije, co, je... takové fantasmagorie. Co slovo to lež. To všechno popírá to nic... Jsi asi nějak nemocný na tyto proslovy a zvolání. Raději bys měl být z ticha... jinak ti čerti přiloží pod kotlík.

  P.S. A podzravuj svůj rozum, který ti říká, že jsi osvobozen 0-)

  Jde vidět že jsi nečetl članek Z pod vousů... jinak bys měl vysloužen kopanec do zadku. Přece bych nebyl tak tupý, abych tohle neprohlédl. Kdo komu co může říkat? S tím ať se jde rozdělené samochvalné ego vycpat.

  Ale vyřídím mu pozdrav od tvého rozumu. Mimochodem co ti říká tvůj rozum kromě toho, že možná nejsem osvobozen o tobě-sobě?

  Obyčejná Nula

  ***
 • Raději bys měl být z ticha... jinak ti čerti přiloží pod kotlík.

  První moudro co má z toho věčně ubohého mrhání slovy smysl. AMEN. M...

  Moudra jsou jen v pekle. Nejsou to náhodou výplody rozumu dávající jinému rozumu smysl? Automatická Mentální Erekce Náboženství.

  Obyčejná Nula