Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Ahoj, nasel jsem na internetu tve stranky a zase mi trochu pomohly dostat se dal v poznani, jaky je vlastne svet a jak zijeme prevazne ve svych iluzich, pokud se zrovna nedivame na svet ocima Pravdy. Takze ti dik.

Pripada mi, ze by se ti, na oplatku, pro rozsireni obzoru, pokud budes chtit, mohl hodit nasledujici web, ktery spravuji: www.volny.cz/msti/di


Skvělý. Není žádná duše. To co mluví je jen byznys... nic víc. Podvod a lež. Prostupy mají vždy jedno společné :-) je to někdo slavný... Panna Marie nebo Diana... hlavně někdo důvěryhodný! Znám podstatu a proto znám odkud vítr fouká. Poznávej ale budeš chodit v kruhu.

Obsah si prectes sam. Samozrejme nevim, jak to vse prijmes, ja sam o tomto poznani vim neco malo pres 10 let a asi 2 roky mi trvalo, nez jsem se presvedcil, ze tomu tak je, a tak neocekavam prilis kladnou reakci.

Příjmám jedině plné odhodlání. Plné s nasazením vlastního života. Ostatní byť by to bylo jakkoliv finančně nákladné odsuzuji.

Venuje se tomuto tematu tady v CR pomerne uzka skupinka vegetarianu a temer vegetarianu, a jak asi sam vis, neni zase tak snadne rozsirit mezi lidi veci bourajici vseobecne prijimany nazor. Jiz cca 10 let se konaji promluvy na ruznych setkanich lecitelu po ruznych mistech CR, kde lze najit lidi otevrene novym poznatkum, vysly asi 2 clanky v Kvetech.

Neuznávám žádné ustrašené směry ani víry. Tu nejde vůbec o život ani o tělo a už vůbec né o duši! Tak už to konečně pochopte. A nevytvářejte další díla zbabělostí.

A tak, budu rad, kdyz mi napises, jestli te poznatky na vyse uvedenem webu inspirovaly nebo oslovily.

Preju Ti pekny den. P.S. Plati i zitra. Martin Liberec


Tím vším jsem prošel a velmi rychle vystřízlivěl.

Obyčejná Nula