Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Rád bych ... tvůj názor,

Vím, že jsi duch, co si na emotivní výlevy moc nepotrpí, tak tě ušteřím svých dojmů z tvých stránek :-) s timhle si nevim rady...:-) ON mi řekl, ze mám "něco" poznat (nebo se toho snad zbavit), co ke me patri(nebo právě nepatří-to nevim) a následně jsem se pokusil sam sebe (v extazi pri plnem a cistem Nepokvrnenem Vedomi) udusit vlastni rukou, ...jenže žiju dál... tak ti nevím... je to, jakoby se Ježíš přibíjel na ten Kříž sám... jenže já miluji Dýchání. Jak Jsi Se Ty Zabil?


Až se zabiju jaky duvod by mělo psát ty stránky? Když se Kristus přibil na kříž dál už neučil. Až vydám svědectví, pak dovrším dílo a zmizím. Nikoliv jako sebevraždou ale jako Obyčejná Nula. Až zmizím, už nebude nikdo koho bych mohl učit. To proč tu zůstávám je ten, že pravá Dharma je v rozpadu.

Položím ti tří otázek, když už u toho zázraku lidské mysli sedím... nakonec jsem zjistil, že jsou všechny o tom samém. Napsal jsi: "Ten kdo neví a ten kdo se bojí ten pořád mele a mele dělá rámus - okolo chvástá se, hledá cizí uši a snaží se ostatní lstí ohromit, přitáhnout jen aby nebyl se svým strachem sám, protože vnitřně je slabý... ví že na to nemá..." Nejsi to ty? Já?

No prima. Neusiluji o pozornost. NEchci být svatý jak jsem psal. Říkám co jsem poznal. NEvydávám knihu, nekážu za peníze, a když bude svědectví úplné vypařím se. Pokud svědectví křivé vydávám, pak chystejte mi paláce zlatem vykládané, chystejte mi mercedes a křeslo gurua. Ale pokud svědectví pravé vykládám, pak chystejte mi kříž.

Otázka... Proč tedy tyto stránky? Ptám se protože chci mít vlastní ...uz slyším jak "hubuješ"... na co ti budou? Co? Co si tim tvý Ego dokazuje?... Věřím, že pro to máš nějaký konkrétní důvod, a že se bude lišit od toho mého...:-)

Jaký má důvod pták ke zpěvu? Copak tu někoho nutím a pošpiňuji? Sám jsem spokojen a nic mi nechybí. Lidská chvála nebo hana. Nikoho nenapravuji. Pomáhám jen nemocným a žíznícím. K tvým stránkám udělej je když chceš, ale svobodu ti nepřinesou.

Psal jsi: "...Pak jsou tu ještě ti třetí. Ti naopak z kina neodcházejí. Zůstávají a sledují filmy jen tak. Vůbec si nic nepřejí a po ničem netouží. Proto je nepotkává žádné vnitřní utrpení. Tito diváci se snaží otevřít oči těm ostatním. Jejich snahou je, aby se kino zavřelo. Protože vědí jaké jsou před kinem fronty a taky ještě neslyšeli o nikom kdo by se z kina dokázal vrátit. Proto zůstávají skryti před promítačem a pomáhají ostatním uvědomit si pravdu. Učí je cestě, jak se dostat z kina ven. Je to těžká dřina, protože porazit vlastní chtíč - sám sebe - je ta nejtěžší bitva." ...hm, co je to za Job?

To je zplácení dluhu Buddhům. Neboť zadarmo jsem dostal a zadarmo dávám. Kdybych prodával, kdybych se na ostatní vykašlal nezplatím dluh Buddhům. Jen ten kdo druhé nenávidí dokáže si vynutit peníze. Jen loupežník a žebrák vymáhá. Ikdyby mi lidé sami dali milióny, dali je jen sobě. Co já s penězi? Do nebe si je neodnesu :-).

Psal jsi o filmech: "...-3=Jsem největší hříšník, film -4=Jsem sám Satan, film -5=Jsem jen iluzí, film -6 = Nejsem a už nikdy nebudu." ...a -7? Absolutní Tulitle

Dojdi do mínus šestky. Jen zabělci a ustrašenci se ptají na cestu.

Obyčejná Nula