Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Po internetu, jsem nikdy nechtěl o těchto otázkách diskutovat, protože písmo vždy zkresluje jakékoli vyjádření čehokoliv. Zvláštní, že ve svém nynějším životě se mi nepodařilo najít tvůj duchovní hlas, aniž bych od tebe cokoliv četl. U některých jiných mi to funguje docela skvěle a kolikrát docela zajímavě podiskutujeme. Třeba nejsi celkem v pohodě.

Když není ego s kým bys diskutoval? Koho bys mohl najít? Jedině dva slepí se mohou najít. Prý duchovní hlas. To slyším poprvé. To je zas něco nového? To jsi Bůh? Jsi nějaký nedokonalý že mě nemůžeš ani najít. To je prima. Nejsem. Avatarem není hned tak někdo. Buddhu ani Ježíše bys taky nenašel. Jsou neviditelní a neslyšitelní. Kdo by taky mohl vidět Obyčejnou Nulu a nehodlám nikoho vodit za nos někam do pryč když všechno je tady.

Sám člověk je součást přírody, jenom si to spousta lidí neuvědomuje a proto bezmyšlenkovitě bojují o sebezničenní. Svoboda je ve svobodě. Člověk, který se dokáže zbavit všeho i sebe určitě posílí, ale aby nebyl závislý na pomoci ostatních nebo ostatního? Každý, kdo tímto procesem projde, chce žít a předávat myšlenky drobek jinak. Třeba jako obyčejná nula, ale stejně mu to nevýjde. Protože lidi unavení ze všeho toho shonu, hnaní se za něčím, násilí, televize atd., mají neuvěřitelnou žízeň po něčem takovém co jim předkládá obyčejná nula. (znám to) A konečně mají něco jiného, neokoukaného. A budou z ní vyzvídat a ptát se, aby věděli víc a i obyčejná nula se bude cítit líp, protože se těší velké oblibě a jeho ego posílí energijí věřících. Lidé se ho asi budou ptát i po jeho smrti, zničení a zkroušení v chudobě. Bude se jim zdát, že jim odpovídá na jejich otázky, nebo že ho viděli jak s nimi promlouvá. Budou se snažit to předávat dalším a někteří jedinci lidskou svobodu a pokoru zneužijí k bohatství a moci. Takhle to chceš, tak totiž vznikají náboženství a sekty a tím i násilí vláda nad něčím a moc.

Příroda stejně zanikne, protože je jen částí oddělila. Takže všechny existence a části zaniknout. I Bůh je jen část i oceán je jen část... všechno trpí a zanikne. Chce to trochu pronikavější vhled.

Proto raději dávám lidem lásku a porozumění i s vysvětlením. Proti čememu nejvíc bojuješ, to se ti také nejvíc přitahuje. Znáš to pokud dokážeš člověka otočit z + na - nebo opačně, můžeš ho docela dobře zmanipulovat. Zase další prospěchář. Všimnul jsem si, že hřebínek už ti pomalu narůstá, nejsi zrovna nadšený, když někdo nezdílí přesně tvůj názor. Hlavně pozor, aby z tebe nebyl zase diktátor.

Nikomu nic nedávám, protože to není dobré. Já bojuji proti existenci, proti utrpení, proti životu. Pokud se mi podaří vymazat vššchno z knihy života... vlastně ani nemohu být spokojen ani nespokojen ani hrdý ani smutný... nyní už nic nebude trpět. Uteču všem Bohům stanu se mocnější zmizím z dosahu jejich mocí a kleteb, vzdám se všeho, a pak všechno i se sebou zabiju. Celý vesmír zabiju. Proč bych se měl Boha doprošovat a klečet před ním? Neskloním se. Ať mě zabije já o jeho život nestojím. Nestojím o existenci. Ale on je prďola nemůže mě zabít, protože Bůh je ego. A já vím, že není tak mocný jak tvrdí. Je to jen ustrašené děcko co v lidech vytvořilo iluzi o své moci. Podívej se na svět na jeho dílo utrpení. To je ale hodný taťka.

Zvláštní zloba tvého názoru: Díky komu můžeš používat internet, díky čemu nebydlíš v jeskyni, díky čemu si doma vaříš a svítíš, díky komu máš zařízený byt, snad máš i mobilní telefon, máš snad všechno, jako každý jiný, díky komu to všechno máš? Díky těm, kteří to vytvořili před tebou. Proto je tolik haníš, že na tom zbohatli, vždyť jsme si to nemuseli kupovat. Hlásáš něco jiného než co sám děláš.

Všechno vytvořil Bůh a já všechno obratím proti němu. Protože tím ho spasím. Ať si vrazí celý svůj vesmír do prdele. Ale to on nemůže. Protože je to jen otrok. Proto ho vysvobodím. Nic nemám, nic mi nepatří. Vy jste to vyrobili, vy jste mi to prodali, vy jste mne spoutali a nutili to vyrábět. Ve své nespokojenosti, ve své rozežranosti jste ze mě udělali jen otroka. Protože Otrok může zplodit jen otroka. Proto Bůh a stvořitel mohl svořit jen utrpení. Jen trpící bytosti. Protože on sám je tou nejubožejší trpící bytostí léčící si mindráky na svém tvoření uctívačů a vychvalovačů.

Tvuj buddha i ty ostatní, chtěli taky pro obyčejný lidi jen to nejlepší a vzniklo náboženství, kterého zneužili bohatí a vychytralí k utlačování a vraždění obyčejných lidí. Ty už teď vlastně vytváříš uměle chudobu, kam spěje Islám, Tibet-jsou vlastně okupováni a každý si k nim všechno dovolí.

To je blábol. Buddha pro niko nic nechtěl. A nejlepší neexistuje. Proto i náboženství vzniklo z blábolu. Až se zbavíte touhy po nějakém tom lepším, pak prohlédnete bláboly a dáte se na cestu ke spasení. Já nevytvářím chudobu ja zabíjím toho kdo určuje co je a co není chudoba. A ten se právě ukáže při správném vzdání se všeho. Pak ten červíček vyleze a já jej zabiju. Islám je svinstvo, Tibet je díra. Všechno spěje do pekel. Cesta k osvobození není cestou skupiny. Tam kde je skupina nemůže být nikdy demokracie nikdy svoboda. Protože skupina vytvoří pravidla, omezení a řády. Vytvoří povinnosti. A tam kde jsou povinnosti není svoboda. Buddha ani Ježíš neměli žádnou povinnost. To co dělali dělali jen z nudy a soucitu. Mohli si vzít víno a zkárovat se do němoty každý den a nikdo by je¨nehnal k odpovědnosti ani by jim žádná bytost nebeská nemohla cokoliv říct.

Štěstí, že jsou dobrý lidi. Jestli si takový jak hlásáš, běž do ty jeskyně a budeš svobodný, ale potravu si sháněj sám, po lese kořínky, bylinky a možná občas budeš mít štěstí až najdeš nějakou zdechlinu, nebo se chovej jako kněz z Tibetu, ale neber od nikoho peníze, jinak si buď to příživník nebo lžeš. Ukaž lidem, že je umíš vést, aniž by si s nima promlouval.

Dobrý lidi nejsou a štěstí rovněž není. Nehledej oporu a útočiště u jiných. Neschovávej se za maminčinu sukni. Nemusím jít do jeskyně. Nemusím vůbec nic. Nemusím nikomu pomáhat, a nemusím ani nikoho zabíjet. Nemusím ani jíst ani dýchat. I Kristus vám to vtloukal do hlavy abyste nepečovali o svůj život abyste nelpěli na něm. A vy jste stále nepoučitelní. život je svinstvo plné utrpení! Proč sadíte plodiny, proč hledáte jídlo, proč?! Protože lpíte, a když lpíte nemůžete být svobodní.

Pokud se na cestu nevydají sami, těžko jim to vysvětlíš. Myslím, že potřebujou chytit impuls, to se málo komu podaří, člověk to taky musí mít vkrvi, nebo daný. Mě taky nikdo nic neříkal, ani sem nic nečet. Najednou to přišlo a šel sem, dík, že si mi to tímto článkem připoměl. Jak sem se tak nechal vést nemělo to chybu. V Polsku mě zavřeli, za nepovolené překročení hranic, eště ten den mě teda převezli přez hranice a pustili, ale stejně mě pak za 14 dní zavřeli sourozenci do blázince, ale za týden, mě pustili, neshledali na mě nic nenormálního, až na to, že mne začalo bolet všechno co sem před tím vůbec nevnímal. To sem byl taky v jedny nemocnici, a když sem jim řek, že sem bůh, řekli mi ať se svléknu do naha a hrozně se mi smáli doktorky, když sem se svlék, v ty době me to vubec nevadilo, a pozděj sem stejně všechno všem odpustil. Vic psát nebudu, ostatní asi znáš, jak sem pochopil z tohoto článku,a byl bych nerad, kdyby se to dostalo nepovolanem osobám do ruk. Tak zase si ze mě něco dostal.

No vida... a kam ses nechal vést a kým? Byl jsi ve vězení a v blázinci. Hm... tam jsem ještě nebyl. Možná jednou, třeba brzy. Nemám totiž peníze na klášter, a vězení je prima věc. Tam mají lidi čas se věnovat. Almužny jsou zajištěny, duchovní práci nic nepřekáží. Je to skvěle opevněné místo... Jinak se musím smát. Když se prohlásím za Obyčejnou Nulu tak mi prý roste hřebínek. Ty se prohlašuješ za Boha a hřebínek nemáš. Komické. Hele když jsi minule psal že se tvé ego rozpustilo v Bohu, rád bych ti sdělil, že pod svícnem je největší tma. Kam se to ego ještě nenapadne schovat. Je to lišák vychytralá. Takže ať rozpuštěné nebo nerozpuštěné stále tu je. Tak jako kapka se rozpustí v oceánu, vůbec ji to neosvobodí. Oceán je trpící jednotkou. To že jsi Bůh není špatné tvrzení. Ale má to jednu chybu. Bůh tvoří svět utrpení. Zabij toho Boha! A tím zmizí všechno. To je nejzasší učení. Ale ty ho nechceš zabít, protože bys musel zabít sebe. No a to je to egoistické prokletí vládce temnot. Tvrdit že jsi Bůh nic není. K tomuto poznání se dopracuje celkem dost lidí. Je to jen skok z pátého na šestý stupeň vývoje, ale co dál, pak vzniká lpění na vlastním díle. Pak vznika snaha pomáhat lidem, snaha projevit svou dokonalost starat se o tento svět a zachovávat život. No a to je daleko a daleko od nirvany. Máš-li tu povinnosti nemůžeš být svobodný. Skuteční mistři učí zcela jiného. Ale je to skryto za tenkou pavučinou slov. Jejich slovům může porozumět zase jen mistr. Ostatní si to vyloží jinak. Být tebou nezastavuji se na šestém stupni a jdu dál. Zabij Boha a jdi dál.

Některé názory máš velice dobré, ale je vidět, že si do toho vlétnul rovnýma nohama. Možná, že by si měl víc naslouchat obyčejnem a skromnem lidem a přírodě. Dost poučování a vytýkání jsi svobodný člověk. Přes to tě mám rád a některé tvoje názory s tebou sdílím.

Nejsou dobré a nedobré názory. Není do čeho vlétnout, není komu naslouchat, a není nic obyčejné a nic neobyčejné. Skara lidi kde berety ty měřítka. Nejsem svobodný a nejsem nesvobodný. Nejsem člověk. Jak mě můžeš mít rád? Vždyť mě ani neznáš. Já s tebou nic nesdílím a nechci sdílet. Rozhodně tě nemám rád, nejsem hlupák.

Z pozdravem obyčejný člověk - milující Bůh na zemi. Bůh na zemi(už víš proč)

Pokud je Bůh na Zemi, pak co je Země? Není země částí Boha? A jak může celek být na části? To jako vesmír si chodí po Zemi? Oceán si chodí po kapkách? Jak si může auto chodit po motoru. Kde je hranice mezi Bohem a Zemí, mezi autem a motorem? Kde začíná motor a končí auto? Kde začíná Země a končí Bůh? Být tebou raději bych se osvobodil než miloval. Milovat znamená trpět. Láska je vyděračský bič.

Obyčejná Nula