Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

A co pár slov k sexualitě... mě například uchvátilo, jak se mnou ten chtíč mává. Víš říkám si tak zvířátka to dělají jako nutnost k přežití a jen jednou. A lidi...!!!! Až když sem se zbavil všech mravních keců kolem mi svitlo. Vyjde to nastejno lidi tak taky přežívají. Moc chytrá reakce těla. V tomto systému panuje nezměrný tlak - myslím stresové situace. Sex je přímo idealní na uvolnění toho tlaku. Pak se není co divit, lidem, kteří potlačují sexualitu. Myslím že freud a fromm toho o tom napsali už dost. A těch výčitek, co lidi nadělaj-hnedka další stres=další potřeba - no jako v pekle. Co myslíš?

Když s tebou mává hlad co uděláš? Máš pak nějaké výčitky? Ne! Tělo ti děkuje, dosáhlo naplnění a uvolnění. Proč pořád ten pocit špatnosti z orgasmu? Nikdo na světě nedokáže zadržet sex. Toto není otázka vůle, je to potřeba těla. Ikdyž si postavíš hlavu... do tří týdnů ti garantuji, že budeš mít sex ve snu i s orgasmem. Tělo je tělo, nenechá si uhnít varlata. Co uzraje musí odpadnout. Ženy to mají snadné... ty mají menstruaci. Ty nemají takové psychologické problémy o tom, že to je věc spojená se hříchem. Kdyby ženy mohly dostat z těla zralé vajíčko bezbolestně a k tomu ještě by toto bylo doprovázeno orgasmem... No jeje to by si oddychly... Konec bolestivých a krvavých menstruací i konec antikoncepce. Chlap když má zralé semeno... ten je na tom líp. Tam se to obejde bez krve a nemusí čekat až uběhne 28 dní. Žena to tak nemá, protože to je vůle Hospodina. Je to moudrost přírody aby bylo uchováno rozmnožování. Lidé se pořád ztotožňují s tělem a s myslí. Mé tělo je hříšné... má mysl je hříšná... k čertu s tím... váši skutečnou čistotu to nemůže ohrozit, protože vy nejste ani tělo, ani mysl. Všechno to pramení z církve, protože mít se krásně je hřích. Tady v životě se má jen strádat a trpět. Krásně bude pak. Pokud je toto vůle stvořitele, aby všichni živí takto byli mučeni... pak na co ten život stvořil? On sám přeci říkal radujte se a množte se. Jak by to bylo možné bez sexu. Proto aby množení bylo radostné je tam lákadlo orgasmus. Tehdy v orgasmu stvořitel vstupuje na chvíli do ženy a muže a zakrývá jim vědomí, takže oni se ztratí a on počne nový život. Proto říkám, v orgasmu je ve vás přítomen Bůh. Vy tu nejste je tu jen Bůh ve kterém se rozplýváte. Kdyby bylo množení tak bolestné... nikdo by tu už dávno nebyl. Osvícení lidé jsou pořád v extázi orgasmu. Co by pak oni měli říkat? Vždyť by to byli ti nejhříšnější lidé!!

Píšeš to docela dobře. Lidé si sami tvoří v raji peklo. Jsou v ráji, ale oni si vytvořili raději peklo. Proč? Protože se ho bojí, tak si ho raději udělali sami, aby na něj byli připraveni. Taky si vytvořili i spasitele, který je jednoho dne z toho pekla dostane. Protože tu je peklo, je tu i stres. Stres je strach. Kdo nemá strach nezná stres. Ve všem figuruje ego. Mnoho lidí nemůže dosáhnout uvolnění zkrze sexu, tak hopne na drogy. Ty jsou prý mystičtější a Bohem schválené. No tak já bych jim navrhoval, ať nejprve odstraní tu hlavní příčinu stresu, a pak mohou být celý den uvolnění, celý den v extázi radosti a to bez sexu, bez drog a bez jógy. Stále dělají tu stejnou chybu, ulpívají na prostředku, hledají uvolnění venku!

Dále co s jógou? Já myslím, že je to fajn věc. Sice ji nedělám, ale učí lidi klidnosti...

Jóga je jen prostředek. Ale lidé si i z jógy udělali peklo. Všude kde vleze ego je peklo. Tady totiž nikdo nerozumí principu nirvány. Vše se točí kolem uvolnění. Ale trvalého uvolnění nelze dosáhnout v přítomnosti ega. Někdo nemůže najít uvolnění v sexu a tak se dává třeba na jógu, protože drogy mu smrdí. Princip je vždy stejný. Ale bohužel lidi dělají všechno jen tak na deset procent. Proč? Protože se jejich ego bojí se v tom rozplynout.

A na konec, jak citlivě zbavit strachu lidí v něčem jít příkladem? Mě by zajímalo, jak v milováni(jakožto styku), tam ten osobní příklad mi přijde těžší. I když odevzdat svůj strach, a vo co pak jde, že?

Při milování, když zde není láska, pak jde vždy o strach o souboj, o sobecké zlodějství. Jde jen o dohodu mezi dvěma egy. Jde o to získat. Nikdy se nemůžete otevřít před člověkem, kterého nemilujete a už vůbec ne před člověkem o kterém víte, že nemiluje vás. To je pak jasné že tam je strach. Ale když je láska na obou stranách, pak je tu i důvěra i otevření i odevzdání. Takže tam kde je láska, tam není ego, tam není strach ani v sexu ani v ničem jiném. Najděte nejprve lásku v sobě, tím že poznáte sami sebe. Pak můžete teprve jít příkladem, protože víte že vám nic nemůže ublížit, protože ublížit lze jedině egu. Pak jste naprosto uvolnění a otevření, i vrah je pro vás víc než bratrem. Smrt je pak krásná, mnohem krásnější než orgasmus.