Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

No sem tam si moc nerozumíme. já napíši otázku jako ironii-(Jaká je míra pro lásku?) Stalo se to už vícekrát. tak tam vždycky dopíši nějaký symbol.

Z toho si nic nedělej... neodpovídám jen tobě a jen tady. Mnohdy odpovídám i dopředu a jiným. Lidé se mě někdy ptají na něco jiného než mají slyšet. Nekomunikuji totiž jen s jejich myslí. Hovořím tak jak to vyžaduje všeobecný duch věcí.

jo, všechno sedí - nechat tu všechny a odejít. Ale je ve mne ještě pořád hrozně moc strachu dělat takové věci. řekni je nějaké cvičení, které by mi pomohlo zbavit se toho strachu o budoucnost, práci mou rodinu... pokuď možno proveditelné pomaloučku...

Je takové cvičení. Věnuj veškerou svou pozornost tomuto okamžiku. Jak pak můžeš mít strach? Všechny problémy jsou v budoucnosti ale ty jsi tady. Slyšíš jak šumí stromy? Pokud to slyšíš, pak nemůžeš mít současně starosti. Prozradím ti tajemství. Když se zbavíš strachu nebudeš muset už nikam odcházet.

ono je fajn číst tvé pohledy z hory. Ale ještě to potřebuje, abych se naučil pomalu kráčet sám... pěkně nenápadně - krůček za krůčkema pak, až strach trošku povolí, vyrazit tryskem do dáli.

Když nebudeš vyhledávat fofr klacky (berle), naučíš se chodit sám. Nemůžeš říkat chci chodit sám tak mě veďte. Pamatuj si že Bůh si musí pomoci jen sám. Začni si věřit. Pak můžeš udělat první samostatný krok. No a pak už to jde snadno.

jak to vidíš s počítačovou technologií, klonováním, nanotechnologie (jestli ti to něco říká - klidně rozepíši)

K čemu to. Lidé by se měli naučit nejprve žít, dosáhnout moudrosti, která dělá život radostným. Takový dvojník, ti přidělá jen starosti. Člověk se neumí postarat sám o sebe a chce si hrát na Boha, jak ten jeho výtvor asi dopadne. Jinak nemám proti pokroku nic, pokud je nástrojem v rukách moudrých lidí. Situace je však taková, že pokrok slouží nikoliv lidem ale proti lidem.

A na konec egypské pyramidy, hodně jsem slyšel o moci takové konstrukce se stejným poměrem stran jako právě u cheopsovy pyramidy.

Pyramidy jsou podle mě přeceňovány co se týče magických schopností. Kdyby tomu tak bylo, věda by ihned postavila mnohem větší pyramidu, aby pomohla světu. Celá nemocnice by mohla být v pyramidě. Proč se tak neděje? Vydělat by na tom mohli hodně. Víc než na klasické nemocnici, byla by to nejslavnější nemocnice na světě, protože lidi by tam přicházeli již napůl nahlodaní vírou díky reklamě, kterou pyramidy dnes mají. Pak je léčba snazší a úspěšnější. Lidé se vždy upnou na něco a pak to zkoumají... zkoumají vnější zázrak a přitom jim vnitřní zázrak uniká.

Velká jednička

I ty jeden vtipálku...