Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Budu trošku reagovat na tvé odpovědi. Potřebuji více nakopnout... Ach ano láska je úžasná, myslím, že se nehodnotí podle dárků Ani velikosti. Jaká je míra pro lásku?

Čím a proč bys jí chtěl měřit? To aby ses mohl vychloubat že jsi prožil větší lásku než druzí? Prolédni v tom ego. Egu nebudu odpovídat :-). To bych si rovnou mohl dát přezdívku Velká Jednička.

Ano vím, že se jednou zamiluji, ale to jsem po tobě nechtěl. To vím. Mě vůbec nevadí, že nejsem s jednou - to příjde. Ale jestli nekrmím tyto krásné stvoření a sebe kecy. Jestli je nemám nechat být... nehladit po rukách. Nechci v nich působit bolest (přestože si ji dělají sami), pokud jim to nepomůže prozřít.

Opět ti opakuji, řeší věci rozumem, takto se zamilovaný vůbec nechová. Nemá vůbec takové starosti. Proto krmíš sebe i jiné kecy, jak správně tušíš.

Já jsem odproštěn od jejich bolesti. Já od nich nic nechci. To oni si berou. Miluji je všechny a a každá si řekne kolik dostane. Když mě však chce vlastnit narazí. Svobodně si přichází a odchází.

"Když mě však chce vlastnit narazí." Proč? Komu to vadí? Bojíš se ztratit své ego? Je pro tebe tak cenné. Pak tvé dávání není úplné. Nedáváš sebe. Prohlédni tu rafinovanost. Ty chceš získat. Láska se projevuje právě tak, že když jsi vlastněn tak jsi naprosto svobodný. Musím se smát i plakat zároveň když čtu seznamovací inzeráty... lidé hledají lásku u druhých. No to je Gól...

Dávání růži je jistě romantické, ale nevím co to má s láskou tak společného-jistě symbolika, ale proč nedáváme mrtvé krysy místo mrtvích rostlin? Vtipné, taky to dělám.

Proč nedáváme místo polibků kopance do rozkroku? Neřeš to rozumem... Láska nepotřebuje mít žádný důvod, žádné argumenty, žádné vysvětlení, naprosto si vystačí sama. Sama sebe naplňuje, nic podobného ji nechybí a proto se o to ani nezajímá. Nevím nic o růžích, ale mé srdce mi říká, že v jejím případě z trní vyrůstá krásný květ, proto i z trní v životě vyrůstá pravý soucit i pravá láska. Z bahna vyrůstají ty nejkrásnější květy. Takže chceš-li poznat pravé štěstí zvol tu nejtrnitější cestu!

Myslím, že láska se nemusí hledat příjde sama-sami si ji tvoříme...

Nemysli, ale poznej! Poznej, že lásku netvoříme ani k nám nemůže odnikud přijít. Jedinné co stačí udělat je otevřít své srdce, a poznat ho! Pak poznáš tento svůj velký omyl :-).

Je lepší střední škola nebo gymnásium?

Pokud chceš mít velkou hlavu a malou zručnost, a pokud ti bude dělat dobře že na tebe lidé budou muset pracovat, je gymnázium lepší.