Guru on-line

Tyto stránky jsou zpracovány tím nejjednodušším způsobem aby byly dostupné všem prohlížečům.


  Mistr odpovídá

Čau Nulo,

jenom krátce zareaguju, mam v tý prašivý hokně trochu volnějc: - Tak ty Indiáni nemaj póry, jo? To je jako když napíšeš, že Žiškováci nemaj játra. Tak todle je fakt dost hustý.


Je to rarita. Jinak bych to nezmiňoval. Rarity si pamatuju velice dobře :-).

Bibli sem nečet, ale tušim, že Ježíš řiká něco jako "Chceš li víc, musíš už mít - nemáš-li však, přídeš i o to málo" - To by mělo bejt o síle, čili o energii.

To není o síle. Nýbrž o poznání. Nikdo se nestane podruhé Králem hned. Je třeba vyvinout upřímnou snahu. Nejprve je nutno získat vhled. Se správným vhledem ti bude přidáváno každým dnem. Se špatným vhledem, ti bude ubíráno s každým dnem až nakonec skončíš jako žebrák. Se správným vhledem věnuješ svou energii prospěšnějším věcem než pěstění kundalini. Energie má být v koloběhu, když ji budeš snobit skončíš na rakovinu.

Proč si proboha myslíš, že zvíře je svobodný? Jak tě takováhle pitomost napadla? Dyť je závislý na zákonech přírody. To máš vo osvobození tak nízký mínění?

Há há há. Promiň ale musím se smát. Takové zvíře si klidně na veřejnosti vyšpulí prdel a vykoná potřebu, a nemá v sobě ani náznak toho, že by se mělo za něco stydět. Jde mu to vidět na očích. Já si nic o jeho svobodě nemyslím, zvíře ji totiž samo dokazuje na rozdíl od lidí, kteří jenom o svobodě mluví. Ještě jsem tu neviděl nikoho kdo by se dokázal osvobodit od zákonů přírody. Ale už jsem potkal mnoho těch, kteří se je snaží porazit, třeba pěstěním kundaliní, což je desetkrát větší neosvobození od přírodních zákonů, než cesta ke svobodě. Tebe ty přírodní zákony ale pronásledují že? Neustále s nimi chceš bojovat. To jsi daleko větší otrok než pes. Pes před nimi neutíká ani s nimi nebojuje. Je volný. Tyto zákony mu slouží a on slouží jim. Je to výhodná mírová smlouva plodící jen radostnou existenci všech.

Jak se dá začít u svý smrti? Tam se končí. Pokud mluvíš o smrti mystický, tak k tý musíš dospět, těžko u ní začneš. "Nic se neovládá, vše je jak je, příde sex, je tu sex"... Ty krávo, to by pak byl asi buddhou každej retardovanej taxikář s tupym pohledem a prasečí hlavou.

Ty jsi retardovanej taxikář s tupým pohledem a prasečí hlavou, že se chceš stát nemožným a ještě k tomu prostřednictvím tak pikantní metody? To z tebe mluví co? Je to ta tvá energie? Její projevy mě začínají bavit.

Když už mluvíme vo Buddhovi, tak sám píšeš, že na Zemi nemůže bejt žádnej Buddha, dokonce i Ježíš je science fiktion podle tebe (Bůj je velké nic), takže proč by měli mít gurua? Nehledě na to, že guru nemusí bejt vtělenej, takže jestli měli nebo ne, nevíš.

Nikdo se nevtěluje. Jak by mohl být nějaký vtělený a nevtělený guru? Pokud je něco guru, pak je všechno guru. Pokud je něco osvícené, pak je všechno osvícené. Pokud je někde nirvána, pak je všude. Pokud něco dosáhlo návratu k budhovství, pak všechno automaticky dosáhlo své přirozené podstaty. Vrať se domů, všichni na tebe už dlouho čekají.

Proč by proboha impotent nemoh bejt pobožnej? Co to tady smolíš za kraviny? Ty si myslíš, že nemůže mít pocit špíny z ničeho jinýho než ze sexu?

Všechna špína pramení v rouhání se své přirozenosti. Toto je rouhání se Duchu svatému. Sebepřijetí vede do Království Božího.

Ježiš, co je to za zabedněnost slepýho inkvizitora? A kde si přišel k tomu, že kundalini je sexuální energie? Když mluvíš o energii, tak ta je všude kolem tebe, i ty si energie, to si proboha tak slepej? Všechno sou vibrace, takže i hmota je vibrace vo ňáký frekvenci. Všechno je síla!

Když je všude kolem, proč máš potřebu ji snobit? Jsi snad křeček? Kdo dává tomu nebude chybět. Kdo snobí... stále bude jen žebrákem. Chystej si tedy žebráckou róbu příteli. Už Tao praví, chceš-li být obnoven, musíš se opotřebovat. Logicky... chceš li být nabit, musíš se nejprve vybít. Tajemství je ve vybíjení. Čím více se vybiješ, tím více se ti dostane. Nezadržovat, nepotlačovat, neshromažďovat. Jediným slepým inkvizotorem jsi tedy ty sám sobě.

"Nevím, nevím - tento balvan mě tíží..." Z toho si nic nedělej, to každýho, kdo nedosáh osvícení. Čau, Libor

Balvan se ani nepohnul...

Obyčejná Nula